banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 00:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Buka (6YKA)
PostPoslato: 13 Jun 2017, 07:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Btw. mislim da smo mi nekad davno prije Vaskovica ovde raspravljali oko toga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Buka (6YKA)
PostPoslato: 14 Jun 2017, 16:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
KAD SE VELIKI SRBI POVAMPIRE: Pravo na veličanje zločina i sijanje mržnje našim političarima niko neće oduzeti
http://www.6yka.com/novost/125233/kad-s ... ce-oduzeti
Citiraj:
Zamislite, neko se drznuo da zabrani poricanje najtežih zločina koje su počinili srpski sinovi devedesetih i tako zadužili sve nas da danas mučenički stojimo u odbrani njihovih dijela, odnosno nedjela.

Pa naravno da će ovakav potez Savjeta ministara naići na oštru osudu iz Republike Srpske, jer ko to smije da zabrani jednom Srbinu da u demokratskoj zemlji koristi svoje demokratsko pravo ds pozivajući na nasilje i mržnju negira genocid, zločine protiv čovječnosti i sve one druge gnusne zločine koje su pojedinci činili u njegovo ime.
"To je još jedan pokušaj da se ukine Republika Srpska, što je tendencija bošnjačkih političkih krugova. Srpski predstavnici u parlamentu BiH ne smiju da glasaju za ovaj prijedlog. Ovo je pokušaj prekrajanja istorije, ukidanja RS i njenog prikazivanja kao genocidne tvorevine”, zakukao je juče direktor Centra za istraživanje rata, ratnih zločina i nestalih civila Republike Srpske Milorad Kojić, tvrdeći da je ovo "pokušaj da se kroz pravosnažne presude napiše istorija".



Užas! Ko je lud da piše istoriju na osnovu pravosnažnih presuda pored istorije koje su po diktatu nacionalističke vrhuške Republike Srpske ispisali veliki srpski istoričari.
Čak su se u sve uključili i prekodrinski dežurni anal-itičari režimskih medija. Jedan od njih je i Aleksandar Pavić, koji je samo potvrdio da izmjene Krivičnog zakona BiH u vezi sa kažnjavanjem negiranja genocida, koje je utvrdio Savjet ministara, predstavljaju temelje za ukidanje Republike Srpske i uvođenje verbalnog delikta.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Buka (6YKA)
PostPoslato: 26 Jun 2017, 11:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Citiraj:
Juče sam bio na Vracama. Partizansko spomen obilježje iznad Sarajeva zaraslo je u korov, prepuno raznog otpada, limenki piva većinom. Spomenik Narodnom Heroju Radojki Lakić, streljanoj od ustaša toliko je opasan visokom travom da se jedva vidi glava spomenika. Osakaćen je, neki vajar pripravnik ispilio joj je ruku vjerovatno u namjeri da je proda na otpadu. Danas sam evo l u Mostaru posjetio Partizansko groblje, rad arhitekte Bogdana Bogdanovica, nekad jedno od najljepših spomen obiljezja bivse zemlje. Zamisljen idejno kao Mostar u malom, nekad najmultietničniji grad u bivšoj Jugoslaviji, u njemu je bilo sahranjeno 810 partizana antifašista. Na samom ulazu u ovaj kompleks danas nalazi se ogromno ljudsko govno, tako da je ovaj spomenik pored toga što je posran figurativno, posran i stvarno. Na samoj kapiji, kukasti su krst i ustaski znak, valjda da se zna kome spomenik sada pripada. Ko god je posjetio ovaj spomenik prije rata, bice sokiran tim kako on izgleda danas. Dugogodisnji gradonacelnik Mostara Ljubo Beslic je maloumnost u politickim izjavama digao na ljestvicu vise predlozivsi da se ovaj spomenik pretvori u ljetnu pozornicu tako da se tokom ljeta mogu održavati nastupi muzicara, da mogu skakati po kostima. Pretpostavljam da je mislio na tompsona. Ignorisanje ovakvog stanja spomenika partizanima u cijeloj BiH najbolji je argument nepostojanja elementarne spomeničke kulture i toga da je virtuelna jugonostalgija lažna i patetična, i da je tek samo jalovo i javno priznata krivica za jednu losu istorijsku odluku nakon koje smo krenuli na put bez povratka. Odnos prema ovim spomenicima je odnos prema nama. Vi mozete i imate pravo da osporavate komunizam, socijalističko društvo, Tita ali niko nema pravo da sere po mrtvim partizanima, jer nema te istorije i tog istorijskog romantizma i mitologije koji ima ijedan suvisao argument koji bi osporio cinjenicu da su se partizani borilii protiv fašizma, da su bili na strani pobjednika, i da su u Drugom svjetskom ratu pobijedili fašizam. Zato, ne serite.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Buka (6YKA)
PostPoslato: 26 Jun 2017, 12:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9216
Kopiraj to Danteu na njegovu temu, štanca tamo ko Polaris...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Buka (6YKA)
PostPoslato: 18 Jul 2017, 10:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2012, 22:42
Postovi: 876
http://www.6yka.com/novost/126508/bolje ... m-kanabisa


Počeli su da se bave i promocijom šarlatanstva i lažne medicine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Buka (6YKA)
PostPoslato: 18 Jul 2017, 14:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Šta je tu lažno

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Buka (6YKA)
PostPoslato: 18 Jul 2017, 14:46 
i ja sam cuo da to ulje pomaze poprilicno, mislim da je u hrvatskoj legalizovano, a i kod nas je bila neka prica da ce uskoro biti legalno


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Buka (6YKA)
PostPoslato: 22 Avg 2017, 17:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
http://www.6yka.com/novost/128058/neman ... enomenalno

no comment :roll:

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Buka (6YKA)
PostPoslato: 22 Avg 2017, 17:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Popraviše šupci, naslov bio Nemanja Vidić i njegova slika.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Buka (6YKA)
PostPoslato: 22 Avg 2017, 17:47 
Mr Jack Lumber je napisao:
http://www.6yka. com/novost/128058/nemanja-vidic-je-stao-pred-pun-stadion-u-splitu-a-hrvatska-publika-je-uradila-nesto-fenomenalno

no comment :roll:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Buka (6YKA)
PostPoslato: 22 Avg 2017, 17:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
Bravo Milane.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Buka (6YKA)
PostPoslato: 22 Avg 2017, 18:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Slika

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Buka (6YKA)
PostPoslato: 22 Avg 2017, 18:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
O jebem vas novinari u naslove.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs