banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 08 Maj 2024, 15:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: teen scream
PostPoslato: 11 Avg 2003, 14:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Avg 2001, 01:00
Postovi: 230
Lokacija: BL
Тин скрим - прије неког времена гледам ја преглед програма и видим пише тамо нешто TEEN SCREAM и контам шта је сад ово??

Какав је ваш коментар на дату емисију?

Ево шта је мени прво запело за око - програм је орјентисан на омладину. Е сада, због чега су име емисије измислили на енглеском језику? Шта, наша омладина је ксенофилски настројена па треба да им повлађујемо? То је као неки фазон? Мени је то тотално глупо и болесно.

Даље, водитељка. Руку на срце, можда и није то у реду говорити.. али она "риба" што води емисију једноставно није за ТВ... једноставно ме нервира њена комплетна фаца-појава.

Исто је доста лоше то што се комирају од смјеха шта год да чују.

Онда, логотип им је могао бити мало креативнији.

Остало и нисам пуно пратио пошто сам брзо изгубио интерес а и нисам имао времена.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Avg 2003, 14:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Ideja nije loša, ali su voditelji itekako loši.

Očigledno je da taj engleski naziv emisije ima neke veze sa voditeljkom, jer joj se to već drugi put dešava. (Cool Time je prvi promašaj.)

Neko mudro reče "mijenjajte kozu!" :D :D :D

Žao mi samo Vudija što mora sa njom raditi. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Avg 2003, 15:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
jao pogledah neki dan pomenutu emisiju, gost bio Igor Vukojevic :P

ne znam kako je emisija zamisljena, ali jako mi je bilo zao Igora jer je totalno bio zapostavljen, kamera snima voditeljku a on prica i odjednom ce:"ja pricam, ja sam tu" :oops: :lol: , potom voditelji nisu Igora uopste odjavili vec je on sam rekao: "posto nisam imao priliku, ja bih samo da se pozdravim sa gledaocima itd..."
:roll:
koji uzas od voditelja.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Avg 2003, 16:14 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 31 Maj 2003, 10:33
Postovi: 239
Lokacija: Obilicevo/Banja Luka
бојмен, слажем се с тобом 100 %, ми поред нашег језика користимо енглески, смијешно.
Французи су забранили ријеч e-mail већ користе своју ријеч за поменути термин.
а да је то неко овдје предложио био би исмијан од којекавких идиота.
народ без језика није народ, а на примјеру Француза видимо како то раде народи који држе ди себе, своје културе, језика...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Avg 2003, 00:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 19 Jul 2001, 01:00
Postovi: 595
Let's scream together! :)

Ime emisije je dobro, samo da ga prevedu na nas jezik. Losh je fazon ta upotreba raznih naziva na stranim jezicima samo da bi zvucao vise 'cool'.
Kao da mladi govore engleski, a ne maternji jezik. :roll:

Koncept emisije, kafa sa slucajnim prolaznicima i sl., nije los (bilo je i gorih pokusaja).

Woody je OK, ali je ukocen. A voditeljka, ona je nasuprot njemu, previse opustena. Sjedi pored onog monitora, nagnula se, koljena joj do cela dosla. Djevojko, ispravi se, krivis kichmu! Ne mogu je gledati kako sjedi.

Ali, lijepo je u svemu tome sto se nesto radi, a vidio sam i da su se ljudi javljali.


Citiraj:
??????? ?? ?? ????? ???? ???? ???????????.

Primjetio sam minimalizam u dizajnu logotipa. Mozda i bolje, ako nisu imali bolju ideju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Avg 2003, 13:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jul 2002, 18:16
Postovi: 1058
слажем се да је Vudi укочен, ал добро, поправиће се он, има времена..

Najgora----" Neko mudro rece "mijenjajte kozu!"" - е то се односи на ону што води Rock oko...гдје само налазе те људе...но, добро, морате признати да се риба (Teen Scream) труди....

а они фазони IN-OUT jooooj qq...

свиђа ми се што гледаоцима поклањају књиге, ето, бар неке користи...

а тек што је студио одрађен....пусти ме да вриснем....требало би уложити пуно више креативности у све то, поготово што је то емисија за младе...

у сваком случају, боље него vikom tinovci хихихи


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Avg 2003, 13:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Maj 2003, 14:19
Postovi: 124
Lokacija: banjaluka
vikom tinovci e to je vec nesto.
teen screem ima e-mail adresu sto ne odvojito malo slobodnog vremena i napisete im pismo uz sugestije.
nemojte da hvalite ali pomozite ljudima tako sto cete im reci sta da isprave koju temu da obrade sta vas posebno nervira u drustvu da pokusaju dati svoj doprinos tj. da rade svoj posao.
evo ja na ovom mjestu bi predlozio a to cu i njima proslijediti da aktuelizuju najveci problem u nasem gradu DROGU!!!!!!!!

_________________
dosao je TIHO (moj frend) i usao u legendu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Avg 2003, 07:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2002, 01:00
Postovi: 4990
Lokacija: B.Luka
Ta emisija je totalni promasaj, prvo voditelj :roll: , usminkani, ufurani tip, koji misli ako cita knjige da sad treba da tusi sa nekim izrazima, koje ne zna ponekad ni da upotrebi kad je vereme.Ali ja sam se ismejao do suza kad je upitao nesto onog sporednog tipa, i rekao onako zavodnicki je li tako Woooodi, :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Koja komedija, a voditelj stavi tonu gela, i dovodi nemuste goste, bar u delu skorasnje emisije.Toliko je dosadno da sam prebacio nakon 15-ak minuta. fujk :( :D

_________________
Nature has fixed no limits on our hopes.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 01 Sep 2003, 20:00 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Avg 2003, 18:48
Postovi: 51
Lokacija: steeple
voditelji su totalni promasaj, ljudi bi trebali da rade neki drugi posao i da za sva vremena zaborave rad "na televiziji".ako vec prave teen-emisiju onda su mogli naci mlade talentovane klince-voditelje u srednjim skolama, koji bi, sigurna sam, milion puta bili bolji od sadasnjih iritirajucih voditelja.
a aleksa kuburovic i kofi brejk, namam rijeci, to je najgore...

_________________
..keep smiling


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Sep 2003, 23:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Jan 2003, 12:54
Postovi: 379
Lokacija: Banja Boston Luka
e kad sam gledala emisiju
stavrno mi je doslo da scream
ma sve te teen emisije na isti fazon
vikom tinovci,gdje se tog sjeti :D :D

_________________
Cheers


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Sep 2003, 14:23 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 13 Avg 2003, 00:06
Postovi: 181
Lokacija: SOUTH PARK, COLORADO, UNITED MY ASS
auuuuuuuu lose.
neko vecer sam prvi ut gledao emisiju u cjelosti. ma nije mi se svidjela. jeste li vidjeli onaj "prilog' o bilbordima??? ono je ocaj, narocito uvod u prilog, ,nesto o provoadzisanju. ma tip nije normalan nikako. nesto su oni spomenuli da je to drugi vec prilog o bilbordima. mozda sam propustio u tom prvom dijelu ali ne cuh u ovom nista kako je nastala rijec billboard i sta znaci i sl. bolje da je s tim krenuo nego s onim provodadzikama.
prokomentarisacu i onu reportazu iz visegrada, jel visegrad u pitanju? oni ou tamo i kazu im svi provod je super u tom i tom lokalu i oni odu tamo i ladno stoje ISPRED kafica!!! pa koji ces k... ispred ako zelis pokazati kako se zabavlja itd.??? u reportazi malo i smeta vudijeva (jel vudi lik s onim aleksom?) umrtvljenost. ladno cova ignorise kameru a rai na tvu.

voditeljka u studiju je ocaj. a jesu i isprovaljivali ribu iz udruzenja onih modela i sl. kaze ovaj " vjerovatno bi vise odgovaralo da nam je u studiju neki poznati model ili manekenka ali sa nama je u studiju..." bas visoko misljenje o sagovorniku, nema sta.

ma uzas. a stvarno naziv je totalno sranje. totalno mi je i nelogican. meni bi bilo bolje teen screen, kad vec hoce engleski. ali bolje da su nesto pametno na srpskom smislili.

_________________
Screw you guys, i'm going home!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Sep 2003, 12:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 13 Avg 2003, 00:06
Postovi: 181
Lokacija: SOUTH PARK, COLORADO, UNITED MY ASS
cova pravi prilog o bilbordima i pravi anketu a li ljui znaju sta je to. pola ljudi ne zna->objasni o cemu pricas umjesto price o provodadzikama. eto ti prijelog.
prijedlog br. 2 ako zelis pokazati kakva je atmosfera u nekim lokalima-> UDJI U KAFIC PA SNIMI I POKAZI a ne stoj ispred kao u Visegradu.
prijedlog br. 3 za njega je kasno ali da smisle bolji naziv emisije.

_________________
Screw you guys, i'm going home!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Sep 2003, 15:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2002, 01:00
Postovi: 4990
Lokacija: B.Luka
Poslednja epizoda je bezzzeze.Kao da je u pitanju neka surogat vrsta turistickog vodica,a o marketingu da ne govorim, kako ocigledno, fujk. :x :o :-? :lol: :lol: :lol:

_________________
Nature has fixed no limits on our hopes.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Sep 2003, 15:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
nisam pogledala zadnje 2-3 emisije, a inace gledam kad imam vremena, iako sam prerasla taj teen fazon :D ....

drago mi je sto su skinuli iz emisije onu voditeljku sto je sjeedila grbavo naslonjena na onaj monitor i prosipala i sebe a i goste... :roll:

Hrsum je svakako mnogo bolja varijanta, covjek bar ima TV iskustvo i elekventan je....

osim toga, ukljucenja gledalaca...
prvo, zovu djeca ..ispod 10 godina :roll: i traze skolski pribor naprimjer....
drugo, jave se majke od te djece koja imaju manje od 10 godina i na drzavnoj TV u eter pricaju kako je njihov Nikola otisao da spava, da je obecao dace da se javi, i da ovoji skolski priibor i tako neke gluposti....

Svidja mi se ona rubrika jedino "kafica sa nekim" bude interesantnih ljudi koji imaju neku simpa neopterecenu pricu.... :drinking:

i josh nesto...ona pozadina u studiju je ocaj...kao i vecina scenografija na RTRS.....po tom pitanju nije se nista popravilo od vremna SRT-a dok je sve bilo na Palama.... :roll: :roll:
ipak je to Drzavna TV Rep. Srpske......mora da bude neki nivo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Sep 2003, 22:58 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Avg 2003, 18:48
Postovi: 51
Lokacija: steeple
...RT RS drzi scream nivo...moze li se iko pohvaliti da je odgledao neku emisiju na drzavnoj televiziji do kraja?

_________________
..keep smiling


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Nov 2003, 12:48 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Nov 2003, 10:33
Postovi: 50
[quote="~bleYa"]

Najgora----" Neko mudro rece "mijenjajte kozu!"" - е то се односи на ону што води Rock oko...гдје само налазе те људе...но, добро, морате признати да се риба (Teen Scream) труди....

pa ta koza moze samo da zatrudni a da bude dobar voditelj ne a ako zatrudni eto bajke o kozi i sedmoro jarica

свиђа ми се што гледаоцима поклањају књиге, ето, бар неке користи...

eto papira za vatru zima je tu
a sto se mora vikati kada se moze i razumno pricati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2003, 11:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
langolijer je napisao:
Let's scream together! :)

Ime emisije je dobro, samo da ga prevedu na nas jezik. Losh je fazon ta upotreba raznih naziva na stranim jezicima samo da bi zvucao vise 'cool'.
Kao da mladi govore engleski, a ne maternji jezik. :roll:


ma ljudi kao da nasi teenejdzeri nisu u tom english fazonu! ima ja sestru koja non stop u govoru ubacuje engl rijeci, a tako i njene "frendice", dalje, engleski se sad uci vise nego ikad, pa kao rtrs-ovci knontaju da ce biti "in" sa tim imenom, ni meni se bas ne svidja, ali valjda nije bez razloga... :-?

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Nov 2003, 18:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2002, 01:00
Postovi: 4990
Lokacija: B.Luka
Onaj tzv. reporter sa dugom kosom i cvikama je potpuno zalutao u profesiji.Kad cujem njegove prilog sav se rastuzim sta danasnji klinci mislim ispod 18 god gutaju, fuj. :x Poseban mu je biser bila anketa, ako se to moze tako nazvati u kojoj je pitao ljude sta misle sta proizilazi iz ljubavi, bljaksi zesci. uf

_________________
Nature has fixed no limits on our hopes.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Nov 2003, 02:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
....sranje jebes ga... nisu ti ni za sta.

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Dec 2003, 10:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
jakog mi truda :)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs