banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 13:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1582 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 80  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 16:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
kutak je napisao:
Ja ne čitam, vidjela sam u prvih nekoliko postova da vrti istu priču, samo sa varijacijama.

Tješim se da ga plaćaju.
Како си могла примијетоти у неколико постова (колико је то неколико, два, три, четири) које си ваљда прочитала, да вртим исту причу. А и то да вртим исту причу баш и није могуће са обзиром да коментаришем и политику, и спорт, и историју, и филм, и разна дешавања, ту баш и није реално, заправо немогуће је на тако различитим темама "вртити исту причу".
Значи и ти си од оних што не читају постове овог Дрога али имаш обичај да коментаришеш. Што ти је живот, на овом порталу сам тек око 4 мјесеца, а већ има форумаша који кад примијете да неко реагује на мој коментар, само што не закмече "јој, па зар читаш његове коментаре, немој њега читати". Занимљиви, симпатични ликови. И ликуше.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 16:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Ej, ma ne treba te pogađati što sam napisala ovo gore. Furaj svoj fazon i briga te. Ozbiljno ti kažem. :)

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 16:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Khal Drogo je napisao:
Значи и ти си од оних што не читају постове овог Дрога али имаш обичај да коментаришеш. Што ти је живот, на овом порталу сам тек око 4 мјесеца, а већ има форумаша који кад примијете да неко реагује на мој коментар, само што не закмече "јој, па зар читаш његове коментаре, немој њега читати". Занимљиви, симпатични ликови. И ликуше.


:lol:

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 17:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
kutak je napisao:
Ej, ma ne treba te pogađati što sam napisala ovo gore. Furaj svoj fazon i briga te. Ozbiljno ti kažem.
Мораш бити баш ограничена па закључити из мог поста да ме то погађа. Или имаш проблема са ћирилицом па и ниси баш повезала шта је Дрого написао.
Ето примијетих да се неки (који иначе не читају моје коментаре) баве мојим постовима, међу којима и ти, па оно да напишем коју "у своју одбрану". Немој бити толико озбиљна, вишак озбиљности није добар за ментално здравље.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 18:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Da metalnim stangama, polomi neko tvog novinara (a takvih je 99 posto),da li bi i tad pisao "osuđujem nasilje, ali pisao je za antisrpski portal"...ili "sačekajmo da se MUP oglasi"..kao što sad ti ostali pišete za momka koji je dobio dijete prije 6 dana?.. I koji nam je kolega forumaš, pritom?... Ili bi tad ipak bila bezrezervna osuda?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 18:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2251
Lokacija: Trn
Jbt tačno ne mogu vjerovati da ima likova kao ovaj khal, a da stvarno misle šta pišu

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 18:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Maj 2018, 16:27
Postovi: 393
Ovdje za sve postoji opravdanje, ne znam šta se čudiš Schlageru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 18:08 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
Dce/02 je napisao:
Jbt tačno ne mogu vjerovati da ima likova kao ovaj khal, a da stvarno misle šta pišu

Послато са Redmi 5 Plus уз помоћ Тапатока


previse gleda rtrs pa je svako ko ne misli crveno izdajnik i rusilac RS....ne znam do kad ce se vise provlaciti prica o navodnom rusenju institucija....kako im nije dosadilo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 18:18 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39421
Lokacija: Месечева икра
Tačno ste gori vi koji se ložite na ova sranja koja on piše. Ignorišite trola i mirna Bosna.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 18:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Schlager je napisao:
Da metalnim stangama, polomi neko tvog novinara (a takvih je 99 posto),da li bi i tad pisao "osuđujem nasilje, ali pisao je za antisrpski portal"...ili "sačekajmo da se MUP oglasi"..kao što sad ti ostali pišete za momka koji je dobio dijete prije 6 dana?.. I koji nam je kolega forumaš, pritom?... Ili bi tad ipak bila bezrezervna osuda?
Ако си на мене мислио (а нема ко други), нисам тако написао. Нити ми је то стил (један од принципа, избјегавам реторику коју користе политичати), значи ја не "осуђујем" (јес' вала јако важна моја или нечија осуда), него да је ово силеџијство (или убиство у покушају) недопустиво, нисам написао ни да је писао него колико знам да је правио прилоге за БН ТВ коју угред нисам никад прозвао (лако провјерити) већ пратећи портал РТВ БН који јесте антисрпски.
Нити ћу у оваквим ситуацијама икад написати "сачекајмо да се МУП огласи" (јер је та фраза пре*еравање), нити ме посебно занима саопштење МУП-а, човјек је звјерски претучен, и надам се да ће силеџије бити што прије откривене и ухапшене.
Иако када буду ухапшене и када крене тај предмет, тек тада настаје мука, то су увијек тешки случајеви за тужиоца и пребијеног. И свако нормалан ће тако размишљати.

Узгред, и на овом форуму и на још једном порталу чуо сам од оних који га познају да је Ковачевић пријатан и уљудан лик који није склон конфликту, и то је појачало мој анимозитет према овим силеџијама. И ту нема везе за кога је писао, уосталом има и у том медију (ТВ БН и пратећи портал РТВ БН) честитих и ваљаних људи, на страну политика те медијске куће.
Овдје не видим ни један, нити један разлог да различиито гледамо на ово силеџијство. Барем они нормални. То што су многи (прије свих неке политичке опције) једва дочекали ово страдање новинара, како би на овој причи учарили је други пар опанака.


Poslednji put menjao Khal Drogo dana 27 Avg 2018, 18:36, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 18:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Vladi Kovacevicu svaka cast sto se danas odbio slikati. A nije mu lako.
Pitanje je koliko bi nas postupilo kao on.

Ko god ne osudjuje nasilje i ubistva neka se zapita...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 18:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
@Khal Drogo Ako kažeš da je portal RTV BN "antisrpski" to znači i da je sama BN antisrpska televizija.Baš takvu priču političko rukovodstvo SNSD i mediji koji su na njihovoj strani kažu za BN da je antisrpski,strani plaćenici,lažovi itd.Sam predsjednik SNSD-a i RS je na jednom stranačkom skupu rekao da je za njih BN veći problem od SDS-a.Takva atmosfera i dovodi do ovakvog linča novinara a ne bi me čudilo da u neko skorije vrijeme neke pristalice SzP napadnu novinare RTRS-a jer ih ovi iz opozicije žestoko napadaju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 19:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
Khal Drogo je napisao:
већ пратећи портал РТВ БН који јесте антисрпски.

Zašto je antisrpski ?

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 19:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4857
Pa tako se brani crvena mafija sa vlast. Svako ko je protiv njih je izdajnik i placenik. Rodjenu mater bi prodali za stolicu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 19:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2012, 09:14
Postovi: 335
Čovjeka su prebili na kućnom pragu, ko god to pokušava opravdati za mene je monstrum. Ko nije radio u medijima ne moze ni pretpostaviti koliko je taj posao stresan, a ni opasan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 19:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36398
Ne mogu pretpostaviti da je bilo ko iz vlasti ili blizak vlasti organizovao prebijanje novinara zato sto izvjestava sa skupa koji (budimo iskreni) ne tangira skoro vise nikog.

I to mjesec i po pred izbore. Kovacevic ocigledno nije glup te od njega imamo prilicno uzdrzano ponasanje i izjave.

Sa druge strane, njegove kolege i pretpostavljeni mu u usta stavljaju rijeci koje nije rekao.

I meni bi bilo tesko da vidim kako me razvlace.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 19:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
Šta reče da skup sa trga ne "tangira skoro više nikog".Pa Kovačević je i prebijen zato što je izvještavao sa tog skupa a već su mu pojedinci preko društvenih mreža i prijetila u vezi izvještavanja sa trga.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 19:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4065
gavranpero je napisao:
Khal Drogo je napisao:
већ пратећи портал РТВ БН који јесте антисрпски.

Zašto je antisrpski ?


Ti nas ili zaje..as ili se prvis lud, ne salu na stranu.

Pa to ne moze niko da objasni.
Termin antisrpski je u domenu termina ljubav,pravda,tuga za svakoga je to nesto drugo. Kad hoces da nista kaze i da to zvuci bombasto, snazno i to onda glasno projektujes preko auditorijuma onda upotrebljavas taj termin.

Za svakog je to nesto drugo. Pitaj popa on ce ti reci svoje misljenje sta je to.

Ti vidis da je nesto antisrpski zato sto to steti ovom ili onom politicaru, opet drugi vidi da je nesto antisrpski zato sto neko napada neke poteze vlasti ili politiku koju vlast sprovodi.

Naravno vlast ne smije reci i nece reci da sprovodi bilo kakvu politiku koja naginje u nekom pravcu(pa i prosrpskom) vec da djeluje neutralno, pravno i demokratski da joj je to glavna odrednica i vodilja.
Opet onaj cetvri kaze da je antisrpstvo ne sprecavanje iseljavanja,pljackanje, pustosenje i osiromasavanje ovog naroda ali...pazi posto u narodu ima i ne Srba onda se to bas i ne moze nazvat antisrpski. I tako u krug.


Ukratko, pitanje ti nije na mjestu. :)

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Poslednji put menjao Brale001 dana 27 Avg 2018, 20:16, izmenjena 4 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 19:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
boban1982 je napisao:
@Khal Drogo Ako kažeš da je portal RTV BN "antisrpski" to znači i da je sama BN antisrpska televizija.Baš takvu priču političko rukovodstvo SNSD i mediji koji su na njihovoj strani kažu za BN da je antisrpski,strani plaćenici,lažovi itd.Sam predsjednik SNSD-a i RS je na jednom stranačkom skupu rekao da je za njih BN veći problem od SDS-a.Takva atmosfera i dovodi do ovakvog linča novinara a ne bi me čudilo da u neko skorije vrijeme neke pristalice SzP napadnu novinare RTRS-a jer ih ovi iz opozicije žestoko napadaju.
Ма ја ТВ БН не гледам (уопште ТВ осим спортских садржаја не гледам), самим тим и не могу дати суд о тој ТВ. Знам да пуцају те старе домаће филмове и серије, многи времешнији људи и жене то са великим ентузијазмом прате, и ова ТВ им помаже да попуне своје животе, на чему им можемо и морамо бити захвални, ја сам им захвалан јер и моја мајка прати ту ТВ и тако попуни старачке дане.

Но пратећи портал он-лајн РТВ БН посјетим и он јесте антисрпски. Немам појма зашто их есенесдеовци прозивају, шта им смета, мени лично није проблем што што ударају по СНСД-у, по Додику, ако, нека ударају, и треба, власт која се не крикикује, осили се.
Али проблематичан је концепт тог портала и у одговору једном форумашу;
Spoiler:
Khal Drogo je napisao:
Портал РТВ БН јесте антисрпски. Како написах није проблем што нагињу некој политичкој опцији, конкретно СДС-у, нису јавни сервис и имају право имати своје фаворите. Није проблем ни што ударају по противничком политичком блоку.

Али јесте проблем антисрпски концепт. Ево и зашто то тврдим;

- Када су текстови о Српској, обавезна је "строга" селекција рђавих појава, догађаја и тако се ствара привид свега лошег, текстови често јако слични онима у порталима "Avaz" "Klix", намијењеним бошњачком корпусу, и гдје се Српска на "посебан" начин обрађује. Зато у коментарима на том порталу (РТВ БН) превладавају коментари читалаца из ефбиха и то оних који имају примјетно анимозитет према Српској.

- Тај портал јако често преноси текстове неког блогера Васковића, љигавца који је годинама правио прилоге за емисију "60 минута", у којој смо огавне гадости чули о Српској, ВРС, и прилоге који су почињали и завршавали са "вијести из републике шумске". Који болесник. И како може портал који излази у Српској преносити текстове таквог љигавца?

- У текстовима тог портала имамо дискурс готово исти као у порталима у федералном Сарајеву. Узимам насумице један текст (http://www.rtvbn.com/3914652/ovaj-put-dodikov-spin-nece-proci-) могао сам било који. У овом тексту аутор је рецимо чак 11 пута написао РС (RS). Шта значи РС? Република Словенија? Република Србија? У федералним медијима имамо строга упутства шта и како писати, забрањено је написати рецимо Српска или Република Српска (може са додатком мањи БХ ентитет). Ти Никац као форумаш можеш написати РС ако те мрзи да куцкаш, али аутор текста на порталу у Српској мора поштовати форму, и писати како треба, ако је прихватио обавезан начин писања како пишу медији у федералном Сарајеву, то је онда антисрски портал.

- Примјетно константно ниподаштавање институције предсједника Српске. Нека тамо пјеваљка може госп.Додика погрдно назвати, али портал у Српској не може то пренијети (http://www.rtvbn.com/3907040/-sto-sam-dodika-nazvala-dzukelom) и насловити
Citiraj:
Što sam Dodika nazvala džukelom?
Уобичајено је на том порталу тако називати предсједника Српске (http://www.rtvbn.com/3914825/da-li-dodik-zna-sta-izgovara)
Извините, али за аутора текста не може он бити Додик, него предсједник ове наше републике. Може аутор мислити о Додику шта код хоће, али институција предсједника се мора поштовати, а ако се ниподаштава, а то је константно случај, то говори о таквом порталу.

- Када су текстови о српским стратиштима из задњег рата, превладавају пакосни и злуради коментари, знамо и са којих адреса. Како на српском порталу могу "проћи" такви коментари? Зајебите причу да портал није одговоран за мишљење коментатора, тај портал има модератора који пропушта такве коментаре.

- Када су текстови о српским стратиштима из времена ендехазије (jedan; https://www.rtvbn.com/3913039/76-godina ... ozari), превладавају, заправо само имамо политичко под*ебавање у коментарима који су и дегутантни, чиме се каља то сјећање на те српске страдалнике. Па чак и када су текстови о Јасеновцу. И опет питање како на српском порталу могу проћи такви непримјерени коментари? Такође зајебите причу да портал није одговоран за мишљење коментатора, тај портал има модератора.

Не тражим ја пуно од портала, и не очекујем, знам и да је у овом времену ријалитизације поремећен систем вриједности, зато и ово проституисање ове приче око ПзД, али ово су ствари преко којих нећу прећи.
сам образложио зашто је тај портал антисрпски.

Истина јесте да се политичари олако окрећу хишкачкој реторици, олако прозивају неподобне личности и медије. И да због те реторике усијане главе могу потегнути за песницама или металним штангама.
Но гора је реторика у медијима, а у тој реторици у пасјалуком зачињеним порукама, гледајући Српску и он-лајн портала и ако не рачунамо неке блогере, предњачи портал РТВ БН. Уосталом погледајте сваки дан текстове и дискурс који користе.
Тако да и политичари, али и медији, посебно овај РТВ БН доприносе том прилучно загађеном амбијенту.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 19:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
gavranpero je napisao:
Khal Drogo je napisao:
већ пратећи портал РТВ БН који јесте антисрпски.

Zašto je antisrpski ?
У одговору Бобану сам пренио већ једном написано образложење другом форумашу (у спојлеру) зашто тврдим да је антисрпски. И да се разумијемо, имају право на то, на један антисрпски концепт, нису јавни сервис и могу писати по том обрасцу, али и моје је право да то примијетим.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1582 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48 ... 80  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 44 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs