banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1571 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 79  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 22 Apr 2018, 20:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
Ma nemoguce. Cova je moralna vertikala, gdje bi se on materijalno okoristavao na takav nacin. Ej!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 23 Apr 2018, 10:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 12 Maj 2013, 17:55
Postovi: 120
Možda nije Vasković jedini novinar u zemlji pa da mora svaku temu da odradi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Maj 2018, 14:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Gdje je sad RAK da reaguje? Mislio sam da su ovi lažni kvizovi zabranjeni.

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Maj 2018, 14:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Ustvari ovde nije ni prekršeno pravilo RAK-a jer je cijena izražena po pozivu a ne po minuti.Slični kvizovi su zabranjeni jer su ljudi zvali a poslije ih drže po nekoliko minuta na vezi dok ih ne puste u program ili uopšte ne puste.A onda kada stigne račun kuku lele.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 25 Maj 2018, 08:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
BN je tipican primjer poslovice "rugala se ruga...", optuzujuci RTRS za ovakvu i onakvu uredjivacku politiku i lazno informisanje.
Vec danima kombinuju snimke sa velikog skupa PzD, pticijom perspektivom istog, i svakodnevnih Davorovih nastupa, koji se u principu odvijaju ispred 50-100 ljudi.
Dovode goste, od Mektica do Muktica, Kurtu i Murtu, koji Banjaluku predstavljaju kao Bronks....E pa mamu vam seljacku jebem


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 25 Maj 2018, 14:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2014, 17:38
Postovi: 320
Lokacija: Ljubacevo
manitu uci da svira je napisao:
BN je tipican primjer poslovice "rugala se ruga...", optuzujuci RTRS za ovakvu i onakvu uredjivacku politiku i lazno informisanje.
Vec danima kombinuju snimke sa velikog skupa PzD, pticijom perspektivom istog, i svakodnevnih Davorovih nastupa, koji se u principu odvijaju ispred 50-100 ljudi.
Dovode goste, od Mektica do Muktica, Kurtu i Murtu, koji Banjaluku predstavljaju kao Bronks....E pa mamu vam seljacku jebem



Potpisujem, svaka cast na misljenju!

_________________
------------


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 26 Maj 2018, 08:34 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Jer šta su oni naspram BijeljineSlika

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 26 Maj 2018, 09:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Mar 2008, 16:35
Postovi: 9721
Lokacija: Banjaluka kod Bukvaleka
Selo ko selo, samo malo vece, 5,5 "milijuna zitelja"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 26 Maj 2018, 09:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
manitu uci da svira je napisao:
BN je tipican primjer poslovice "rugala se ruga...", optuzujuci RTRS za ovakvu i onakvu uredjivacku politiku i lazno informisanje.
Vec danima kombinuju snimke sa velikog skupa PzD, pticijom perspektivom istog, i svakodnevnih Davorovih nastupa, koji se u principu odvijaju ispred 50-100 ljudi.
Dovode goste, od Mektica do Muktica, Kurtu i Murtu, koji Banjaluku predstavljaju kao Bronks....E pa mamu vam seljacku jebem

Eno i RTRS i ATV sad izvjestavaju o tom skupu, a nisu htjeli kad je na protestima bilo 10 hiljada ljudi. :D

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 26 Maj 2018, 10:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Zao mi je sto cu vas razocarati, ali ta vijest je kopirana od SRNE.
Dalje, udjite sad na BN portal i vidjecete da je popravljeno i da pise grad.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 26 Maj 2018, 10:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9838
Lokacija: Далеко од раја
To je onda još gore. Nisu u stanju provjeriti tuđi tekst već samo kopiraju onako reda radi.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 26 Maj 2018, 11:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
BN televizija nikad ne objavljuje sadržaje koji promovišu srpski narod i našu epsku poeziju i muziku.
Trebali bi se ugledati na RTRS, koji neumorno tragaju po jubito prostranstvima i pronalaze primjere naše popularnosti i divljenja srpskoj epskoj muzici&poeziji. Kao na primjer ovo:

https://www.youtube.com/watch?v=ruYjuhJfLa4

Kaće BN vako ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 26 Maj 2018, 12:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
RTRS se ponasa kao komercijalni medij, dok BN se ponasa kao javni servis gradjana. Tako je to kada RTRS sturo izvjestava o protestima, a do juce i nikako, dok televizijska kuca sa drugog kraja Srpske pokriva ono sto je RTRS trebao da pokriva i zbog toga sto su ti protesti im pred nosom.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 26 Maj 2018, 16:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Морам признати да сам хендикепиран када су у питању медији, електронски медији, јер ТВ не гледам, ако изузмемо спортске догађаје, фудбалске, кошаркашке и друге утакмице, никако, буквално никако. И ту заиста када су у питању електронски медији немам право да се трпам у тој причи.
Лично чак БН ТВ могу бити и захвалан, јер то стара мајка углавном гледа, имају те домаће филмове, серије, и тако јој попуњавају старачки живот. И то треба поштовати, но ја једноставно нисам у тој причи.
Наравно, ако ми неко пошаље линк или обавијести да је био неки догађај на БН ТВ (или другој ТВ станици) вриједан пажње, погледам преко интернета видео клип, а некад и како би се упознао са материјом коју имам накану коментарисати.

Што се тиче он-лајн портала (медија) РТВ БН, један антисрпски портал.
Немам ја ништа против што тај портал (РТВ БН) нагиње једној политичкој опцији, конкретно СДС-у, нормално је да имају своје фаворите, и поштено.
Није проблем и што ударају по СНСД-у, по госп.Додику (макар би морали мало и поштовати институцију предсједника републике, невезано шта персонално мислили), ако, нека ударају, и треба, написао сам и ја небројено коментара гдје сам критиковао и садашњу позицију и самог Додика (али вођен дијаметрално различитим мотивима од ових на РТВ БН), власт која се не крикикује, осили се.

Проблем је концепт овог портала, како написах антисрпски, често јако сличан порталу "Klix" (чак су и коментари на ова 2 он-лајн портала идентични), што када се о Српској, о процесима у српској говори, пролазе само негативни текстови, врши манипулација, "строга" селекција рђавих појава, догађаја и тако ствара привид свега лошег, што се афирмишу они (попут оног несрећног Мектића) који се шлихтају сарајевској махали, што преносе текстове љигавца који је годинама правио прилоге за емисију "60 минута" и којима смо огавне гадости чули о Српској, ВРС, и прилоге који су почињали са "вијести из републике шумске". Болесно.

Немам проблем што моји коментари на том антисрпском порталу не пролазе, и не очекујем, али када видим поводом текстова о српским страдањима злураде и пакосне коментаре (јасно је и са којих адреса) или када се говори о Јасеновцу једну огавну политизацију у коментарима, онда је тај портал антисрпски. И зајебите да коментари нису мишљење тог портала, тај портал има модератора који то пропушта, назвати тај портал другачије него антисрпски је погрешно.

Што се тиче ове фарсе око окупљања ПзД на Тргу Крајине, не преносу РТВ БН зато што им је стало да буду обкективни, на лицу мјеста, него зато што преко те испроституисане приче роваре против Српске.

И зар мислите да је то спонтано? Оно дошло нешто народу? Ето прогледали?
Мало морген.

Сви нешто брину за Давидовом судбином, убише се од бриге, и та напрасна подршка из ефбиха и бијела свијета групи ПзД. То они немају својих брига.

Од бриге за Давидовом судбином се убише и ови у америчкој амбасади, и амбасадорка, г-ђа Кормак, па услијед тог напада емпатије примише Давидовог оца, много саосјећајни ликови, много. Шмрц, шмрц.

И РТВ БН преноси слику са тих окупљања, и сваки дан 10ак текстова, како би се прогурало увјерење, привид како Бања Лука гори, тај град гријеха и порока, гдје имамо рат нарко картела, град који је преплавила дрога и у којем се у сваком локалу дилује дрога (дубокоумне ријечи оног несрећног Мектића).
Ма јашта.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 26 Maj 2018, 17:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Sve stoji osim ovog da je antisrpski. Da je antisrpski ja ga prvi nebih gledao. U vremenu kada i na zemaljskoj imam 20-30 kanala od kojih 3-4 analogna od kojih RTRS ima najjaci signal i uprkos tome sve ga manje pratim, narocito u zadnjih nekoliko godina, a pogotovu zadnjih nekoliko mjeseci kada sam podesio srbijanske i hrvatske kanale. Od analognih (domacih) pratim samo BN, ATV i lokalnu Hit televiziju, a od regionalnih samo 02, RTL2, Prvu i ponekad RTS i Pink imam upaljen zbog Zadruge koju gledam dok sam u mislima nesto sasvim drugo.

BN samo nudi sadrzaj koji je u skladu sa onom polovinom glasaca koji nisu glasali za vlast, kao i u skladu sa jednim dijelom Dodikove vlasti tako da ne znam bas koliko su i dali su uopste strani placenici. Vise se Dodik udaljio od njih kao i od svog naroda nego sto su strani placenici, ako su uopste strani placenici, ako izuzmemo Coca Colu.

Dodik je cak imao "svoju" emisiju na BN-u, zvala se "Rijec predsjednika" ili tako nesto, dok sad samo DNS-ovci se reklamiraju na BN-u, kao i tajkuni povezani sa SNSD-om tako da cudna je ta televizija koju navodno finansira Amerika, a Brcko-Gas Dodikovog covjeka u Brckom se reklamira na BN-u vise i od Coca Cole i ne samo Brcko-Gas, vec i Prvo Penzionersko Mikro Kreditno Drustvo (na radiju) koje je navodno u vlasnistvu ministra Tegeltije. To su price za glasace i drago mi je da je tako (da je samo to).

To su price za malu djecu kako bi se Dodik izjednacio sa SDS- posto Dodik je bio blizak krajem 90-ih sa Amerikancima kada je dolazio na vlast u RS zajedno sa Bosnjacima i na tenkovima Zapada i kada je, izmedju ostalog, i podijelio RS na dva dijela u Brckom pa sad mu se pricinjavaju izdajnici, strani placenici. Ukratko sve sto je on radio pa vidi u svima to isto.

Nikada necu zaboraviti dane kada je mimo volje Srba u Brckom ugurao taj dio RS u BiH. To je sad ujedno jedina teritorija BiH koja je i u nadleznosti BiH, cak ni Sarajevo nije.

Nije ni cudo zasto gubi. I on i rezimski mediji, covjek je teski politicki spletkaros. Ko ga ne zna, skupobi ga platio. Ja srecom pratim politiku jos od kraja 90-ih pa naovamo i dobro mi je poznata Dodikova istorija saradnje sa Zapadom tako da ja ne nasjedam na Dodikove price. On bi da svi budu kao on pa da narod rezignirano kaze da svi su isti. Tesko da svi mozemo biti isti. Svako bira svoj put. Dodikov je ocigledno kameleonski s tim da vjerujem da nebi mogao da ostvari pristan odnos sa Rusijom koliko bi mogao SDS koji je i danas pod sankcijama Zapada i pogodjen je istim daleko vise nego SNSD.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Poslednji put menjao Vladimir RUS dana 26 Maj 2018, 17:49, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 26 Maj 2018, 17:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Ako biras izmedju dvije medijske kuce od koje jedna (RTRS) sve krije, uljepsava i zabasuruje i druge (BN) koja otvoreno izvjestava o desavanjima u Republici Srpskoj izabraces BN, cak iako povremeno pretjeruju i neke stvari preuvelicavaju.

Kad gledas RTRS imas osjecaj kao da u Luksemburgu zivimo. Sve bajno, sjajno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 26 Maj 2018, 18:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Vladimir RUS je napisao:
Sve stoji osim ovog da je antisrpski. Da je antisrpski ja ga prvi nebih gledao. U vremenu kada i na zemaljskoj imam 20-30 kanala od kojih 3-4 analogna ....


Ако си мислио на мој пост (вјерујем да јеси) нисмо се разумјели Владимире. Оградио сам се да не гледам ТВ никако, осим спортских догађаја и то понекад, па самим тим ни БН ТВ (и нагласио сам да сам и захвалан јер стара мајка њихове садржаје са пуно ентузијазма прати), нисам мислио на саму БН ТВ као електронски медиј, него на пратећи он-лајн портал. И написао сам, објаснио сам зашто је то антисрпски портал.

Што се тиче догађаја 1997-98, у Српској је извршен пуч, преврат уз подршку НАТО-снага. Мене лично су ти догађаји емотивно прилично погодили, нисам се баш лако помирио, писао сам о томе доста (од портала у Српској, својевремено доста по порталу Фронтал РС).
И знам како је та прича ишла.
Српска је од 1998, заробљена држава. Све касније догађаје тако треба гледати, да би их разумјели. И арбитражну одлуку од 05.03.1999. којом је успоставњен Брчко дистрикт, а Српској заправо отет сам град Брчко треба гледати у том свјетлу.
Но, широка тема, а и мало смо отишли од теме, биће прилике коју о тим догађајима написати, иако лично и не волим, више волим друге, ведрије теме.

А што се тиче политичара персонално, ко је и колико превејан, шта да ти кажем Владимире.
Ако у свијету политике тражиш моралне, честите и принципијелне људе, морам примијетити да их тражиш на погрешном мјесту.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 26 Maj 2018, 18:39 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
ljudi budite realni i priznajte da su i rtrs i bn smece od televizije. svako iole obrazovani ko ima izbor ne gleda to. u to spada i propali atv.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 04 Jul 2018, 15:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Citiraj:
ТИРАНИЈА ВЛАДИМИРА ТРИШИЋА – ЗАШТО НОВИНАРИ МАСОВНО ОДЛАЗЕ СА БНТВ

Док се у прилозима и емисијама на ТВ БН чији је власник Владимир Тришић декларативно залаже за правду, поштовање законитости, раднике који штрајкују тражећи своја права, за то вријеме запослени на његовој телевизији, гдје је на дјелу Тришићева тиранија и страховлада, немају никаква права, наводи се у писму групе бивших али и још запослених радника на БНТВ које преносимо у цјелости без било каквих интервенција.

Зато и не чуди што га новинари, сниматељи и остали радници масовно напуштају јер у његовој медијској кући одавно је створена атмосфера страха, притисака, пријетњи, отказа, смањивања и онако мизерних плата свакоме ко се дрзне да нешто приговори.

На било какав покушај да му се укаже да тако не иде, да људи одлазе, да ТВ БН остаје без најбољих новинара и дописника, његов одговор је „Ако хоћеш ради, ако нећеш иди“. Када му је дугогодишњи дописник ТВ БН из Зворника Мирјана Мићић рекла да тако не може, јер људи одлазе, да је добре новинаре тешко наћи у данашње вријеме, јер они не расту на грани, запријетио јој је моменталним отказом и слао увредљиве СМС поруке.

Потом јој је одмах драстично смањио плату и укинуо топли оброк. Мићићева је, да би предуприједила отказ, након 15 година рада у овој телевизији, силом прилика пријевремено морала отићи у пензију. За отпремнину морала је да ради три мјесеца, наглашава се писму.

„Добила сам фиктивни уговор да ће ми бити исплаћена отпремнина, али сам за то морала радити три мјесеца – од 15. јануара до 15. априла ове године. Фактички ја сам радила за плату која се рачунала као отпремнина и била је много мања од законом прописане“, навела је Мићићева у писму.

Она напомиње да јој је Тришић пријетио отказом кад год би се пожалила на услове рада и 24-часовно радно вријеме, те је вријеђао и омаловажавао. Кад се пожалиш на висину плате која није повећана десет година и чији износ је појединачно пословна тајна, под пријетњом отказа, Тришићев одговор је „Срам те било, буди сретна што је уопште примаш“.

Она тврди да јој је њен, сада већ бивши колега из Дописниства у Брчком Новак Танасић жалио да је у фебруару на превару отјеран у пензију, а добијене плате су му накнадно обрачунате као отпремнина.

Радници су пријављени на најмање коефицијенте у својој школској спреми, а дио новца добијају у коверти. Не плаћа се прековремени рад, рад празницима, недјељом, нема радног времена…

Са Тришићем нема разговора, само наређења која се морају без приговора и поговора слушати, уз његову вику и вријеђање, омаловажавање, пријетње. У канцеларији има бројне мониторе на којима прати и контролише ко шта ради, па није ни чудо да се свако свакога боји, да пази шта говори, да су међуљудски односи лоши и да са брода који се опасно љуља због лошег кормилара бјеже многи или их сам својом бахатошћиу и терором тјера.

Откази се дијеле лако, колеге не цијене никако, скоро сви по којима је наша телевизија била препознатљива су отишли или су отјерани, тврди једна од запослених новинарки у ТВ БН која се такође спрема да је напусти.

У последњих неколико година из ТВ БН је због малих плата и лоших услова рада и односа према њима отишло више радника него што их је остало. Међу њима је дугогодишње заштитно лице ове телевизије Весна Михајловић, Жељана Лошић, Небојша Шајиновић, Горан Васић, Мито Травар, Зорица Цвјетковић, Марко Радоје, Милена Митровић, Јелена Батинић, Дразенка Тешић, Тијана Петровић, Милан Ђуровић, Мирјана Мићић, Новак Танасић из Брчког, Лидија Зарић из Добоја, Александар Боровчанин, Борис Брезо, сниматељи Срђан Вељо који је проглашен технолошким вишком да би одмах затим био расписан конкурс за камермана, па Саша Ковачевић, Горан Драгутиновић, Раде Кантар и многи други.

О томе уосталом свједоче и стални отворени конкурси за новинаре и остале раднике који мјесецима стоје непопуњени и већ су постали стална „рубрика“ интернет сајта ТВ БН.

Мито Травар, новинар ове телевизије из Бања Луке који је добио отказ због наводног нерада, води судски спор са Тришићем због незаконитог отпуштања са посла, револтиран његовим односом према новинарима који су за њега потрошна и лако замјењива „роба“. Откази се дају лако, уговори прекидају једнострано, не дозвољава организовање синдиката. Породиље тјера на посао након три мјесеца, издаје лажна рјешења о годишњим одморима који трају много краће, раднике тјера да прекину боловање…

„Након пријетње да ћу добити отказ позлило ми је, отишла сам код породичног љекара и отворила боловање. Тришић ме је након два дана назвао, рекао да му је то сумњиво, и да га одмах прекинем, не питајући како се осјећам што није ни чудо јер ме је у Милићима заједно са сниматељем тјерао да снимамо прилог против СНСД-а по цијену да нам сломе и главу и камеру. Више се бринуо за камеру него за нас. Сада је без образлозења, мени се светећи, отпустио и мог сина Вука Мићића којег је примио за сниматеља и монтажера када нас је предходни због смањене плате напустио 2014. године, тражећи да га ја обучим и научим послу. Због сина нисам могла раније да јавно проговорим о свему што се у ТВ БН дешава, а сада могу и то сам му и рекла јер је крајње вријеме да се зна ко је и шта ради Владимир Тришић, лажни поборник демократије, законитости и независног новинарства“, навела је Мићићева у писму групе радника чија имена нећемо објављивати ради њихове сигурности, јер су неки од њих и даље запослени на ТВ БН.

Иако се „хвали“ наводном независношћу своје телевизије и тврди да је он само одличан менаџер, да се не мијеша у уређивачку политику, да су уредици слободни у раду, имамо долказе да лично даје инструкције новинарима кога не смију ни по коју цијену нападати. То су углавном они који му плаћају маркетинг и начелници општина са којима има потписане уговоре, као и челници СДС-а и СзП.

С друге стране, Тришић производи вјештачке афере, тјерајући новинаре да фингирају поједине прилоге, да прозивају на примјер директора „Алумине“ Милорада Мотику због наводног подизања вртића у кругу Фабрике без дозволе… Његови рођаци и пријатељи се обавезно морају снимати, као и они који му плаћају па су му емисије попут „Данас у Српској“ углавном маркетиншког садржаја, док остали прилози стоје и не емитују се због чега новинари негодују.

Тришић је у паници јер је круг оних који хоће да гостују на његовој телевизији све мањи, па Сузана Рађен Тодорић, уредница без икаквог утицаја, упорно врти десетак истих ликова у својим емисијама, а новинарима је проблем од кога узети изјаву јер многи политичари, а све више и грађани неће да дају изјаве за ТВ БН због његове програмске политике, због чега му опада и гледаност па је све очајнији због могућег смањења прихода мада је већ до сада обезбиједио генерације својих потомака, док му радници живе на ивици егзистенције.


http://iskra.co/republika-srpska/tirani ... e-sa-bntv/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 04 Jul 2018, 16:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Xaxaxaxa
Сад ће РТРС да пренесе

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1571 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 79  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs