banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 12:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1571 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 79  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 19:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Brale001 je napisao:
Ti vidis da je nesto antisrpski zato sto to steti ovom ili onom politicaru, opet drugi vidi da je nesto antisrpski zato sto neko napada neke poteze vlasti ili politiku koja vlast sprovodi.
Не, питање је мени упућено, и то апсолутно није та прича, то да ми смета што нагињу некој политичкој опцији.
И то сам написао на овом форуму већ можда 10ак пута (постајем сам себи досадан), напротив, нису јавни сервис и имају право имати свог политичког фаворита, и имају право ударати по противничком политичком блоку, по СНСД-у, по Додику (не и ниподаштавати институцију предсједника Српске) и разлози зашто тврдим да је антисрпски (а у одговору Бобану написао сам који су, и има их још поред ових које набројах али да не смарам) су други и нема то везе са наклоношћу некој политичкој опцији.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 19:58 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Khal Drogo je napisao:
Brale001 je napisao:
(не и ниподаштавати институцију предсједника Српске)


Instituciju Predsjednika?

Jel me zajebavas?

PREDSJEDNIK bi bio da okuplja ovo malo naseg naroda sto je ostalo,da djeluje saborno,kao sto mu u opisu radnog mjesta pise..i da je zamrznuo funkciju Predsjednika SNSD....a ne da mene i pola tog naroda,koji ne misli kao on,naziva izdajnicima i placenicima,i da u kampanji za lokalne izbore,ide na sve i jedan miting i tribinu SNSD i otvara vodovod u Papazanima...posto radi potpuno suprotno,onda nije Predsjednik,nego krmaca...sto neko napisa,svaka cast Vladi sto se odbio slikat sa njim :(

isto cu rec i za Vukotu,ako pobjedi i nastavi djelit ovaj narod popola...citirajte me slobodno

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 27 Avg 2018, 20:15, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 20:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2010, 09:21
Postovi: 1274
Lokacija: BL
Meni je nemoguce kao predsjednika dozivljavati nekog ko djeluje protiv mog naroda.
Plus bahatost.
Tu nema ni P od Predsjednika.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 20:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Ne sjecam se da sam ja spominjo instituciju predsjednika.

Premlacivat novinara ili cinit nesto jos gore je idiotluk ,kriminal i teski primitivizam.

Pa niko od njih ne pise ono sto hoce i sto moze vec ono sto mora i sto trazi gazda, bilo koji da malo odstupi ili unese svoga kontra vjetra nece dugo.


Brale, ako imas muda tuci i premlacjuj one koji stoje iza i kreiraju vjesti i oblikuju moje , tvoje misljenje i pamet.

Ali za to treba imat malo veca muda a ne ove nase sestoperce klikere koji nisu za rosu od 0.5cm(ne da mi se pretvarat u cole).

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 20:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Schlager je napisao:
Instituciju Predsjednika?

PREDSJEDNIK bio bio da okuplja ovo malo naseg naroda sto je ostalo,da djeluje saborno,kao sto mu u opisu radnog mjesta pise..i da je zamrznuo funkciju Predsjednika SNSD....a ne da mene i pola tog naroda, koji ne misli kao on, naziva izdajnicima i placenicima, i da u kampanji ide na sve ijedan miting i tribinu SNSD i otvara vodovod u Papazanima...posto radi potpuno suprotno,onda nije Predsjednik, nego krmaca...

isto cu rec i za Vukotu,ako pobjedi i nastavi djelit ovaj narod popola...citirajte me slobodno
Једно апсолутно накарадно виђење. И разачарало ме што сам то у твом посту прочитао.

То да ли је предсједник Српске дорастао својој позицији (а ако није дорастао народ треба да га казни на изборима или ако потпуно застрани да спроведемо револуцију), свом задатку, и да ли ће злоупотребити или неће ту дужност (која јесте привилегија, тј морала би бити, али и велика одговорност, тегоба), да ли ће погрдним именима назвати пола или колико већ народа Српске, не даје медију у Српској право нити може бити оправдање да ниподаштава институцију предсједника Српске.
И то је тако, нема ту мјеста мантри "ја нећу да поштујем институцију предсједника јер предсједник мене не поштује, назива ме плаћеником или како већ", мислим можеш се и тако поставити али то је онда антисрпски портал.

Ти као форумаш можеш предсједника Српске назвати како ти воља, моја препорука је ако одлуташ на неки бошњачки или хрватски портал да мало обратиш пажњу и не називаш га како они воле да чују али на овом форуму можеш, може и портал писати критичке текстове против власти, прозивати предсједника, писати о "гријесима", и треба, може и новинар портала мислити о Додику (или сутра Вукоти или Жељки) шта год хоће, али он мора поштовати институцију предсједника Српске.

И то је тако, свако другачије размишљање није нормално.


Poslednji put menjao Khal Drogo dana 27 Avg 2018, 20:26, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 20:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
boban1982 je napisao:
Šta reče da skup sa trga ne "tangira skoro više nikog".Pa Kovačević je i prebijen zato što je izvještavao sa tog skupa a već su mu pojedinci preko društvenih mreža i prijetila u vezi izvještavanja sa trga.


Ne znam u kom univerzumu zivis ako mislis da ce PzD sama po sebi uticati na izborne rezultate jedan jedini procenat. Zajedno sa njegovim izvjestavanjem sa tih okupljanja. I molim te, reci mi da ne shvatas ozbiljno pojedince sa drustvenih mreza poznatije kao ''internet ratnici''.

Sa druge strane trebas biti medicinski ovjereno priglup da smatras da ce njegovo prebijanje pomoci politickoj opciji za koju navijas.
To u slucaju da su pocionici neki random slijepi fanovi Mile Dodika i SNSD.a.

Oni koje pominje u svojim reportazama su sve samo ne glupi i tesko da bi sjekli granu na kojoj sjede organizovanjem ovakvog napada pred same izbore. Osim ako nije nekakav frkacijski sukob u SNSD.u kako bi se obezbijedile dobre pozicije u slucaju Milinog odlaska sa vlasti.

I mislim da je to nesto sto ga je danas kopkalo i cinilo prilicno uzdrzanim. Vidjecemo sta ce biti dalje jer ne vjerujem da je cika Trisa nesto pretjerano odusevljen tim suzdrzavanjem. Mozda ga posjeti i slika se sa njim.

Da dodam... Ja gledam filmove, ti gledas filmove, on gleda filmove...
A sva trojica znamo da je u Iraku pobijeno preko milion ljudi zbog ''postojanja'' hemijskog oruzja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 20:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Khal Drogo je napisao:
Schlager je napisao:
Instituciju Predsjednika?

PREDSJEDNIK bio bio da okuplja ovo malo naseg naroda sto je ostalo,da djeluje saborno,kao sto mu u opisu radnog mjesta pise..i da je zamrznuo funkciju Predsjednika SNSD....a ne da mene i pola tog naroda, koji ne misli kao on, naziva izdajnicima i placenicima, i da u kampanji ide na sve ijedan miting i tribinu SNSD i otvara vodovod u Papazanima...posto radi potpuno suprotno,onda nije Predsjednik, nego krmaca...

isto cu rec i za Vukotu,ako pobjedi i nastavi djelit ovaj narod popola...citirajte me slobodno
Једно апсолутно накарадно виђење. И разачарало ме што сам то у твом посту прочитао.

То да ли је предсједник Српске дорастао својој позицији (а ако није дорастао народ треба да га казни на изборима или ако потпуно застрани да спроведемо револуцију), свом задатку, и да ли ће злоупотребити или неће ту дужност (која јесте привилегија, тј морала би бити, али и велика одговорност, тегоба), да ли ће погрдним именима назвати пола или колико већ народа Српске, не даје медију у Српској право нити може бити оправдање да ниподаштава институцију предсједника Српске.
И то је тако, нема ту мјеста мантри "ја нећу да поштујем институцију предсједника јер предсједник мене не поштује, назива ме плаћеником или како већ", мислим можеш се и тако поставити али то је онда антисрпски портал.

Ти као форумаш можеш предсједника Српске назвати како ти воља, моја препорука је ако одлуташ на неки бошњачки или хрватски портал да мало обратиш пажњу и не називаш га како они воле да чују али на овомфоруму можеш, може и портал писати критичке текстове против власти, прозивати предсједника, писати о "гријесима", и треба, може и новинар портала мислити о Додику (или сутра Вукоти или Жељки) шта год хоће, али он мора поштовати институцију предсједника Српске.

И то је тако, свако другачије размишљање није нормално.


sve i jedan predsjednik koji bude djelio ovaj narod popola,ovako podlo,kao sto ovaj radi,nazivajuci nas izdajnicima-za mene ce biti krmaca...

a za razliku od tebe,i svih koji su isprepadani mujom,ja se muje ne bojim,niti me nesto tangira sta ce on mislit da bih se time opterecivao prije nego napisem post i da po tome svaki zarez vazem..cak i ne idem na klix,niti me boli q za tim

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 20:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4033
Khal Drogo je napisao:
Schlager je napisao:
Instituciju Predsjednika?

PREDSJEDNIK bio bio da okuplja ovo malo naseg naroda sto je ostalo,da djeluje saborno,kao sto mu u opisu radnog mjesta pise..i da je zamrznuo funkciju Predsjednika SNSD....a ne da mene i pola tog naroda, koji ne misli kao on, naziva izdajnicima i placenicima, i da u kampanji ide na sve ijedan miting i tribinu SNSD i otvara vodovod u Papazanima...posto radi potpuno suprotno,onda nije Predsjednik, nego krmaca...

isto cu rec i za Vukotu,ako pobjedi i nastavi djelit ovaj narod popola...citirajte me slobodno
Једно апсолутно накарадно виђење. И разачарало ме што сам то у твом посту прочитао.

То да ли је предсједник Српске дорастао својој позицији (а ако није дорастао народ треба да га казни на изборима или ако потпуно застрани да спроведемо револуцију), свом задатку, и да ли ће злоупотребити или неће ту дужност (која јесте привилегија, тј морала би бити, али и велика одговорност, тегоба), да ли ће погрдним именима назвати пола или колико већ народа Српске, не даје медију у Српској право нити може бити оправдање да ниподаштава институцију предсједника Српске.
И то је тако, нема ту мјеста мантри "ја нећу да поштујем институцију предсједника јер предсједник мене не поштује, назива ме плаћеником или како већ", мислим можеш се и тако поставити али то је онда антисрпски портал.

Ти као форумаш можеш предсједника Српске назвати како ти воља, моја препорука је ако одлуташ на неки бошњачки или хрватски портал да мало обратиш пажњу и не називаш га како они воле да чују али на овомфоруму можеш, може и портал писати критичке текстове против власти, прозивати предсједника, писати о "гријесима", и треба, може и новинар портала мислити о Додику (или сутра Вукоти или Жељки) шта год хоће, али он мора поштовати институцију предсједника Српске.

И то је тако, свако другачије размишљање није нормално.


Ma ne interesuje me i nije tema institucija predsjednika RS i ne zelim o tome.

Ali samo da ti kazem pogresno vidis stvar u osnovi.

Ne radi se o tome da li on postuje ili ne postuje mene e zato necu ni ja njega.

Brale Drogo dodji sebi.
Prvo i osnovno presjednik(danas je ovaj sutra ce biti neki drugi covjek) on sam mora postovat i cijenit tu instituciju koju ti spominjes i kujes u nebo.
Ok jeste vazna je ona, ali jos vazniji i visi je neko drugi.
Toj instituciji su dali znacaj tezinu, vrijednost i svrhu postojanja ovaj narod kakav takav a nikako jedan covjek.

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 20:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
Schlager je napisao:
sve i jedan predsjednik koji bude djelio ovaj narod popola, ovako podlo,kao sto ovaj radi, nazivajuci nas izdajnicima -za mene ce biti krmaca...
Ти као форумаш или коментатор можеш написати за предсједника шта год ти воља, и то не значи да не поштујеш институцију предсједника, већ да си гњеван персонално на оног ко је врши.
Пребацимо то на спорт, знам да волиш спорт. Ти можеш у нападу њева због пораза оплести по нашим игралима, написати или рећи коју сочну псовку на рачун неких који су те разочарали, или Србије, али то не значи да ти колико сутра нећеш дисати за ту исту селекцију и наше играче.
Портал у Српској, новинар, аутор текстова у том порталу нема тај луксуз, па и да пише како га емоције понесу, и он мора у писању поштовати институцију предсједника Српске. Тачка.
Schlager je napisao:
a za razliku od tebe, i svih koji se boje muje, ja se ne bojim..
Ко ти је сад тај мујо, и одакле ти помисао да се неко боји тог мује, ма ко он био? Посебно у постовима на форумима.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 20:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Sam Dodik nije poštovao instituciju predsednika kada je svojevremeno podržao VP da smeni Poplašena.Ustavna obaveza predsednika je da sve građane RS tretira isto.
Što se tiče skupa na trgu,apsolutno ga podržavam kao borbu jednog oca da sazna istinu o smrti svog sina.A sama policija je dovela do protesta kada su u martu na konferenciji iznijeli neke tvrdnje da je David narkoman itd a poslije nekoliko mjeseci objavili toksikološki nalaz gde nije pronađeno prisustvo opijata.
Tužilaštvo je napad na novinara Kovačevića okarakterisalo kao pokušaj ubistva pa ćemo vidjeti da li mogu riješiti ovaj slučaj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 20:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
https://youtube.com/watch?v=DF8v59KUAXQ
Kako se Dodik odnosio prema novinarima BN a sada kao osuđuje.Licemer.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 21:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36385
https://www.youtube.com/watch?v=QuLtKDHLNAQ

Obratiti paznju na to sta Kovacevic prica, a sta kolega dodaje.

Spoiler:
Kaže da sa sigurnošču ne može da tvrdi koji je konkretno motiv ovog brutalnog i divljačkog čina očigledno upućenog protiv slobode govora i slobodnog i nepristrastnog novinarstva.


Podebljano je izjava Kovacevica, ostatak nisu njegove rijeci. Takav je i ostatak priloga.

Ako je sta pakovanje, ovo je. Ako je sta lesinarenje nad sudbinom kolege, ovo je.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 21:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Apr 2018, 18:47
Postovi: 385
boban1982 je napisao:
Sam Dodik nije poštovao instituciju predsednika kada je svojevremeno podržao VP da smeni Poplašena..
Морамо раздвојити институцију предсједника Српске од личног анимотитета или нагињања некој особи персонално. Овдје, не ти као форумаш, али они који имају одговорност морају имати јасне приоритете.
И то је тачно, Додик је тих година, и 1998-е, и 1999-е и касније, опасно застранио, имао поремећене и погрешне приоритете гдје је предност дао онима који су га довели на власт и њиховим интересима. Показао је и непоштовање институције предсједника Српске, и прије смјене од стране овог Вестендорпа, др Поплашена називао погрдним именима, подривао ауторитет институције предсједника, могуће и припомогао једној општој слуђености у том хаосу.
И баш убог тог искуства, што смо и то предеверали, данас се мора поштовати институција предсједника Српске, оправдање не може бити (а за било који поступак или накарадно поимање ствари можемо наћи оправдање) што је Додик тада тако радио, дјеловао.
Ако смо нешто, или ако је неко у неком времену погрешно радио, не значи да и данас треба радити погрешно.
boban1982 je napisao:
Tužilaštvo je napad na novinara Kovačevića okarakterisalo kao pokušaj ubistva pa ćemo vidjeti da li mogu riješiti ovaj slučaj.
То нисам знао. Добро је што је дјело оквалификовано као убиство у покушају.
Међутим, тек предстоји посао. Ваља силеџије открити и ухапсити. И понављам, када крене судски процес тек настаје мука, то су тешки случајеви и за тужилаштво и за пребијеног, биће трауматично за Ковачевића.
За сада је важно силеџије ставити иза браве.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 21:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Када се говори о подјелама, за то кривицу не сноси само позиција, подједнака је и опозиције.
Прије четири године на скупу у једном избјегличком насељу у Зворнику, Вукота Говедарица се обраћа маси, парафразирам "сви они који гласају за СНСД гласају за секту... " Тако да, ни по бабу ни по стричевима. Кривица за те подјеле, на које се ложе интелектуално ограничени људи, је обострана.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 21:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Schlager je napisao:
sve i jedan predsjednik koji bude djelio ovaj narod popola,ovako podlo,kao sto ovaj radi,nazivajuci nas izdajnicima-za mene ce biti krmaca...

А да нас све зајендо учлани у Заједницу турског свијета? Би'л помогло? :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 21:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Sep 2017, 18:40
Postovi: 113
Turski svijet je rezervisan za Doboj. A što se mene tiče bolje da ti je Turska ekonomski saveznik nego Južna Osetija politički.

Što se tiče teme i BN televizije molio bih vas da ne miješate pojmove, jer BN nije antisrpska televizija nego seljačka i nekulturna. I pored toga objektivna na nivou RTRS-a i samim tim nema veze sa novinarstvom, jer novinarstvo prije svega treba da bude nepristrasno. Oni su agencija za politički marketing kao i ova druga pomenuta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 22:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
Khal Drogo je napisao:
Schlager je napisao:
a za razliku od tebe, i svih koji se boje muje, ja se ne bojim..
Ко ти је сад тај мујо, и одакле ти помисао да се неко боји тог мује, ма ко он био? Посебно у постовима на форумима.


Mujo ti je lik iz Dodikove bajke.

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 27 Avg 2018, 22:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
boroiswanka je napisao:
Turski svijet je rezervisan za Doboj. A što se mene tiče bolje da ti je Turska ekonomski saveznik nego Južna Osetija politički.

А у Добоју је на власти...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 28 Avg 2018, 05:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Gazda1970 je napisao:
Pa tako se brani crvena mafija sa vlast. Svako ko je protiv njih je izdajnik i placenik. Rodjenu mater bi prodali za stolicu.
Otkad to ti poce pisati protiv crvenih? Do juce si ih velicao?

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 28 Avg 2018, 07:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Sep 2017, 18:40
Postovi: 113
sinip je napisao:
boroiswanka je napisao:
Turski svijet je rezervisan za Doboj. A što se mene tiče bolje da ti je Turska ekonomski saveznik nego Južna Osetija politički.

А у Добоју је на власти...


To ti i kažem, turski svijet je rezervisan jer SDS-ovo krme traži saveznike u turskim gradovima. SNSD-ovo krme traži saveznike u vidu malih separatista kao što je Južna Osetija.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1571 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 79  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs