banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 05:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1582 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 80  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Mar 2018, 20:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Pa i ne misle emitovati HD u zemaljskoj analogiji :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Mar 2018, 20:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6020
Mislio sam da im je mreža analognih predajnika slabo razvijena,odgovornodt snosi i regulator jer npr.sa Šibova idu manjom snagom nego npr. ATV sa istog predajnika.Bolje da su to na vrijeme razvili,sada je kasno,nego što pokreću HD.Na kanalu na kojem nema sporta to i nije neka korist.Gledaoci će moći gledati dnevnik,turske serije i narodnjake u HD :-D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Mar 2018, 20:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Svakako sve manje i manje ljudi prati analogiju, ja ne znam skoro nikoga ko je prati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Mar 2018, 20:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6020
БН би прешишао РТРС са гледаношћу да имају јаче аналогне предајнике,слабија покривеност мање гледаоца.Што се тиче кабловски оператера Тотал тв наплаћује 5 KM за боље речено један канал ,за нешто што је бесплатно у три земље регије,скупље и од Спорт Клуб.Да ли је то жеља власника Тотала да заради на популарности БН или има политичког утицај да се онемогући праћење БН телевизије.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Mar 2018, 21:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Baš i nije. Manje-više gledanost je ista, čak je BN posljednjih mjeseci gledaniji od RTRS-a.
Naplaćivanje BN-a u Totalu je dogovor između njih. Pisali smo o tome na TTV temi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Mar 2018, 21:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ovaj novi voditelj emisije Globalno je uzas, postavi pitanje, pa onda prekida, sa drugim pitanjem. Veceras emisija o politickom stanju u Njemackoj i on samo pita onako impulsivno.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Mar 2018, 21:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
boban1982 je napisao:
БН би прешишао РТРС са гледаношћу да имају јаче аналогне предајнике,слабија покривеност мање гледаоца.Што се тиче кабловски оператера Тотал тв наплаћује 5 KM за боље речено један канал ,за нешто што је бесплатно у три земље регије,скупље и од Спорт Клуб.Да ли је то жеља власника Тотала да заради на популарности БН или има политичког утицај да се онемогући праћење БН телевизије.


Total naplacuje BN kao poseban paket ? Ako je tako onda je stvarno skupo biti SDS-ovac.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Mar 2018, 21:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6020
http://www.rtvbn.com/370378/Kablovski-o ... -besplatan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Mar 2018, 21:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Opa, pa oni su se zakačili sa United Group. Propali su.
Ne kontam šta njih ometa da naprave svoj IPTV servis i za neku mizernu svotu prodaju našim dijasporašima (i inim) ?

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Mar 2018, 22:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Pročitajte na temi o TTV: BN je tražio 0,10 KM po korisniku na šta Total nije pristao. Onda je pao dogovor o dodatnom paketu od 5 KM, od čega pola ide BN-u a pola Totalu.

To što je BN besplatan važi za kablovske i IPTV operatere, ali ne i za satelitske (TTV)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Mar 2018, 22:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 19 Jul 2016, 22:23
Postovi: 313
Mislim da je gledanost ipak opala jer se ovaj mjesec niko ne hvali istom (kao po običaju u BiH ti podaci se kriju kao zmija noge). Jedini podatak ima na sajtu FTV(za cijelu BiH) i on kaže da je BN pao na 5. mjesto sa 5,9%, RTRS ostao na četvrtom 6,2%. Drugih podataka nema nigdje. Opet stvar je ukusa (po meni nemaju skoro ništa vrijedno pažnje), emituju ono što što donosi gledanost a to su turske sapunjare pola dana, turbo folk, novokomponovane izvorne note i politiku. Sad će konačno sve naše bake i tetke moći da gledaju milu im Draganu u HD-u :D (ona je sinonim za BN i bukvalno poistovjećuju tv sa njom). Nek im je sa srećom taj iskorak, da uskoro bude barem malo i programski.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Mar 2018, 22:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Daky je napisao:
Pročitajte na temi o TTV: BN je tražio 0,10 KM po korisniku na šta Total nije pristao. Onda je pao dogovor o dodatnom paketu od 5 KM, od čega pola ide BN-u a pola Totalu.

To što je BN besplatan važi za kablovske i IPTV operatere, ali ne i za satelitske (TTV)


Ovo je tačno.

rato je napisao:
Mislim da je gledanost ipak opala jer se ovaj mjesec niko ne hvali istom (kao po običaju u BiH ti podaci se kriju kao zmija noge). Jedini podatak ima na sajtu FTV(za cijelu BiH) i on kaže da je BN pao na 5. mjesto sa 5,9%, RTRS ostao na četvrtom 6,2%. Drugih podataka nema nigdje .


Onda je jasno da je RTRS gledaniji od BN jer je gledanost PTPC u FBiH mizerna, dok BN i ne stoji tako loše.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Mar 2018, 23:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Ja kad čujem onu na RTRS kako apokaliptičnim glasom čita vijesti povraća mi se. BN nikad nisam gledao tako da nemam pojma kako to ide kod njih.
Žalosno je, ali praktično ne postoji nepristrasna i objektivna televizija da se može gledati, mislim na informativni program. RAK-a i kurca . ., .,

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 07 Mar 2018, 23:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 19 Jul 2016, 22:23
Postovi: 313
Citiraj:
Onda je jasno da je RTRS gledaniji od BN jer je gledanost PTPC u FBiH mizerna, dok BN i ne stoji tako loše.


Ne bih rekao da imaju baš tako mizernu gledanost u FBIH. Imaju solidan trend povećanja gledanosti,a nerijetko nagrade koje dijele u Jutarnjem ili sa Jahorine idu put Bugojna, Gradačca,Sarajeva,Kiseljaka. BN je uvijek imao veći gledanost prevashodno zbog sadržaja i većoj okrenutosti ka dijspori.

Citiraj:
Ja kad čujem onu na RTRS kako apokaliptičnim glasom čita vijesti povraća mi se. BN nikad nisam gledao tako da nemam pojma kako to ide kod njih.
Žalosno je, ali praktično ne postoji nepristrasna i objektivna televizija da se može gledati, mislim na informativni program. RAK-a i kurca .


Uh, i pored jako dobrih i kritički obradjenih priloga u informativi na BN-u, kosa da ti se podigne od narativa i jezivog i besmislenog čitanja uvoda u priloge. To naricanje ide na živce,a ekavica je još i najbezazleniji problem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 08 Mar 2018, 00:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Ne znam kakva je gledanost RTRS-a u Federaciji, ali sigurno je manja od gledanosti FTV u RS. Znam da ovdje dosta ljudi prati FTV i pored toliko repriza na tom kanalu, što sigurno doprinosi tome da su najgledaniji u BiH. Usput sad se sjetih perioda kad je FTV imala dva kanala. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 08 Mar 2018, 07:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9850
Lokacija: Далеко од раја
Pa i sad imaju dva kanala.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 08 Mar 2018, 10:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Ciljaš na BHT, imali su FTV 1 i 2.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 08 Mar 2018, 11:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 19 Jul 2016, 22:23
Postovi: 313
Tada je FTV imala perfektan program, naročito strani serijski,filmski i sportski program. Ovo danas je dno dna. Podudarne gledanosti prema entitetima nema jer takve podatake za FBIH ne daju, dok za RS neki podatak govori da imaju gledanost 2-2,5% (BN-RTRS 14-17%). Doduše, dosta više ima onih kojima je FTV bliža u RS nego onih u FBIH RTRS (prema nacionalnosti).


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 08 Mar 2018, 12:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Baš me zanima hoće li i dalje objavljivati mjerenje gledanosti u RS kad se jednog dana završi digitalizacija i svi kanali budu jednako dostupni u cijeloj BiH. Vjerovatno će ti podaci, ako ih bude, i tad služiti da se RTRS i BN povremeno pohvale.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 08 Mar 2018, 12:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Daky je napisao:
Pročitajte na temi o TTV: BN je tražio 0,10 KM po korisniku na šta Total nije pristao. Onda je pao dogovor o dodatnom paketu od 5 KM, od čega pola ide BN-u a pola Totalu.

To što je BN besplatan važi za kablovske i IPTV operatere, ali ne i za satelitske (TTV)

Za pvaj prvi dio ne znam, nemam takve informacije, osim ovdje na ovom forumu, a za drugi dio znam da druge DTH platforme ne naplacuju dodatno BN i van prostora bivse Jugoslavije (Bugari imaju BN Music u osnovnom paketu). Ipak je do Totala tj. njihove politike. Mogli su da stave BN u start paket i drzali su ga u tom paketu, samo ocigledno su odustali. To je za mene licno odbijajuci faktor.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1582 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42 ... 80  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs