banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 09:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1574 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 79  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 22 Jun 2020, 17:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
BN i RTRS možemo porediti u smislu (ne)kvaliteta programa a nikako u smislu finansiranja i uopšte programske šeme. Po 100ti put - BN je privatna TV koja zastupa nečije interese. Kao takva možemo je gledati ili ne, voljeti ili ne. Može biti objektivna a može biti i jednostranačka. I može ako hoće staviti magare da njače cijeli dan u eter.

S druge strane, RTRS je javni servis koji se finansira isključivo od novca građana, RTV takse i budžetskih donacija i dužan je po zakonu imati objektivan i izbalansiran program i raditi u interesu građana. Sve ostalo je zloupotreba javnog servisa i kršenje zakona.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 22 Jun 2020, 17:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2522
ATV šiša sve u zadnje vrijeme :D
Kvalitetan politicki program, znas sta je Drasko jeo, znas kad Jelena odlazi u wc, sta vise covjek da trazi od jedne televizije?
ATV za javni servis!!!

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 22 Jun 2020, 18:05 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 641
Pa zar nije sramota da BN , pa i K3 emituju u HD-u u kablu, da je to za RTRS naucna fantastika ?
Naravno, ogradjujem se od toga kakav je program.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 22 Jun 2020, 20:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1424
Da se razumijemo, BN je u svakom pogledu govno od televizije i nikakvo poredjenje BN-a sa RTRS-om nece umanjiti cinjenicu da je BN govno. Mislim da je legitimo demokratsko pravo i na ovom forumu reci da je BN govno od televizije i tako je ovo tema RTV BN.

I sad cim je nesto negativno o BN-u, onda se uporedi BN sa RTRS-om ili sa ATV-om pa kao ispada da BN govno manje smrdi. E tu je sustina problema, ako se necemo praviti nevjesti.

Pa ne ide to tako, majku mu, ako ne valja onda ne valja, ne moze da kao malo manje ne valja zato sto i onaj drugi ne valja mozda vise, stvar licnog ugla gledanja da se razumijemo, pa hajd da malo zazmirimo i progutamo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 22 Jun 2020, 20:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Apr 2020, 12:25
Postovi: 117
Ja sam vozio ljude u K3 studio par puta, i moram vam reći da su oni mene iznenadili. Sjećam se kao klinac njihove televizije, baš mi je bilo smiješno, ali uozbiljiše se u zadnjih 4,5 godina. Baš danas kažem tati, otprilike sam raskrstio sa televizijom kad je stari B92 ugašen, to je meni bila prava stvar. Čak i ATV dok nije postao filijala RTRS-a nije bio loš, ali ono znalo je biti budalaština. Inače svi hvale RTS i HRT, ništa ja tu posebno ne vidim, uvijek govorim da su to televizije za ljude koji su pred penzijom ili u istoj. Jedino ko će stradati je onaj što mi donosi isječke za RTV taksu jer imam osjećaj da mi dolazi 3 puta mjesečno. Za svakakve budalaštine dajem pare, ali tih 2x90KM godišnje ne mogu nikako prežaliti ne znam iz kog razloga xD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 22 Jun 2020, 22:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Хрт 1, 2 па и 4 јесу за пензионере. Осим неког филма и сличног програма, али политичке емисије и слично-да, то можда и јесте за пензионере.

рете рес и бен, иако су де факто различити, де јуре су итекако слични, ако узмемо у обзир да је једно политичко гласило од једних, а друго од других. На крају изађе да је све то опет приватно, јер рећи да је ртрс јавни сервис грађана, објективан и пун слободе говора је отприлике једнако погрешно као да то све кажеш и за бн.

И једна предност рете реса (бар по мени) је да имају своју музичку продукцију у којој не снимају Маре и дервентске лоле, а онај ко ту сними пјесму и спот, понекад добије рекламу тј пуштање спота на програму. Иако је мало поскупо за наше стандарде, и то свакако није неки ниво промоције музичара, ал' хајд, рецимо да је предност у односу на бен тевеј. Али кад сконташ да мање штовалаца Александрије, Мире итд. прати ртрс него што љубитеља крајишника и ојкача прате бн, па је сад и питање ко ту има више користи, шундисти кад сниме нешто на бн-у или ови остали кад сниме у ртрс-у.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 22 Jun 2020, 23:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Apr 2020, 12:25
Postovi: 117
Rođaku iz Dojčlanda sam morao nasnimiti 1500 BN klasika jer je zamijenio kasete USBom u kolima. Možeš li ti da zamisliš kroz šta sam ja prošao koji privatno slušam Dia, Ozzya, Sabbath, Maiden, Sabaton... Al kontam, možda ima i gore, drug iz djetinjstva je otišao davno za Švedsku, a njegov stari fura samo gusle... Sreća postoje slušalice xD

Inače za RTRS i promociju spotova, zar ima neko ko to još radi? Znam privatno klince koji bolje montiraju spotove od ovih što idu po televiziji, a sigurno ne uzimaju toliko novca. Bilo šta pored YT-a je smiješno pošto hvala bogu mi nemamo Spotify koji je najpošteniji prema autorima jer im daje solidne novce po pregledima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 23 Jun 2020, 05:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Šta fali fuslama i pravoj krajiškoj muzici? Daj samo tuđe, ništa naše nikad ne valja.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 23 Jun 2020, 05:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1424
:lol: Sad tek vidim da je ovaj tajkun sa BN-a na grbaci i nesreci ovog naroda zaradio cistih 1.800.000 KM a oprao 10 miliona :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 23 Jun 2020, 09:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
domestic1 je napisao:
Rođaku iz Dojčlanda sam morao nasnimiti 1500 BN klasika jer je zamijenio kasete USBom u kolima. Možeš li ti da zamisliš kroz šta sam ja prošao koji privatno slušam Dia, Ozzya, Sabbath, Maiden, Sabaton... Al kontam, možda ima i gore, drug iz djetinjstva je otišao davno za Švedsku, a njegov stari fura samo gusle... Sreća postoje slušalice xD

Inače za RTRS i promociju spotova, zar ima neko ko to još radi? Znam privatno klince koji bolje montiraju spotove od ovih što idu po televiziji, a sigurno ne uzimaju toliko novca. Bilo šta pored YT-a je smiješno pošto hvala bogu mi nemamo Spotify koji je najpošteniji prema autorima jer im daje solidne novce po pregledima.

Ајој, саосјећам с тобом ту бол у ушном каналу :lol: :pukeright:
Ма скупо, да, али ето, ако Загреб има Југотон/CroRec, Београд ПГП, ми имамо ту неку продукцију ртрс-а. И наравно да прве двије продукцијске куће нису ни за поређење са овим нсшим, и да бар данас није проблем снимити спот и аудио. Али ето, бар сам ма ртрс-у видио да у слободних пар минута смјесте неки спот од Алекдандрије (сад током короне су пуштали "Пусти свијет").

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 04 Jul 2020, 13:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31199
Lokacija: Je Suis Ahmed
Gledati kako BN ovih dana udara rukama i nogama po Mići je neprocjenjivo.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 08 Jul 2020, 22:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4855
Reemituju Pink :sad5:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 08 Jul 2020, 22:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5857
Pa nisu oni ništa bolji od Pinka. To je taj nivo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 11 Jul 2020, 09:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1424
BN je gori od Pinka, N1 i klix-a zajedno. Smece do BN-a je klasa za sebe.

Evo ga odmah su prenijeli i ovog placenikTrifunovica, koji hladno izjavi

"Upravo mi je stigla informacija da Banjaluka priprema puč u Beogradu, moraćemo da istražimo ko to pokušava da sruši ovdje vlast", rekao je Trifunović TV Kurir.

Uspjelo im je sa Crnom Gorom sad treba i mi da se zavadimo sa Srbijom.

https://www.rtvbn.com/3987885/ko-pripre ... -banjaluke


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 11 Jul 2020, 11:52 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
pa i nisu za bolje od kurira...smece od medija za neobrazovane mase


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 12 Jul 2020, 18:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4855
Danas pustiše pijanog Mektića na kraju dnevnika kako skače u Ukrinu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 17 Jul 2020, 18:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1424
:lol: Na BN-u zabranili komentare na ovo.

https://www.rtvbn.com/3988324/kazna-zbo ... udiju-u-bl


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 17 Jul 2020, 20:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
mark05 je napisao:
pa i nisu za bolje od kurira...smece od medija za neobrazovane mase

Sveto trojstvo debilizma RTRS-BN-ATV.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 17 Jul 2020, 20:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Apr 2020, 16:15
Postovi: 1424
Nekad se to mozda i moglo tako porediti sa ovim sad u sta se BN pretvorio vise nema smisla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTV BN
PostPoslato: 17 Jul 2020, 20:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5857
Pa i ATV je nekad bio pristojan kanal, tako da poređenje stoji. Srozali su se svi do negledljivosti i gađenja.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1574 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71 ... 79  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs