banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 06:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 43 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Nov 2010, 11:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Јебо је ћаћин ћаћа! :lol:
Која краветина. :)

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2010, 13:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Nov 2010, 20:36
Postovi: 102
Lokacija: Lapish Donji, Tanzania
Je*em te retardirani narode kad se ložiš na bezočna "pisanija" raspale droce koja nema ni osmoljetku završenu...došla do male mature i piše "produhovljene demokratsko-humanističke tekstove" o pederima i ostaloj bagri...divno.

Ajte djeco kraj televizora saće Karleuša, ne radite zadaću nego slušajte tetu.

Spaliti na lomači urgentno. :angry4:

_________________
Ja sam proš'o sito i rešeto, spoznao se s grkijem životom...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2010, 13:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Citiraj:
Spaliti na lomači urgentno.

jok more namazati medom i zakopati u mravinjak :lol:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2010, 14:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Nov 2010, 20:36
Postovi: 102
Lokacija: Lapish Donji, Tanzania
nepokoreni je napisao:
jok more namazati medom i zakopati u mravinjak :lol:


Vrlo kreativno bate, vrlo kreativno 8)

_________________
Ja sam proš'o sito i rešeto, spoznao se s grkijem životom...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2010, 15:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Pretpostavljam da će sada krenuti u nekakav krstaški rat sa medijima i auditorijumom u Srbiji, i učiniće SVE kako bi se iz razmažene tatine kćeri pretvorila u mučenicu! :lol:

Slika

Žao mi je malog Tošića, radije bih bio siromašan nego se oženio za preteču Lady Gage!

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2010, 15:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Nov 2010, 20:36
Postovi: 102
Lokacija: Lapish Donji, Tanzania
Halpert je napisao:
Žao mi je malog Tošića, radije bih bio siromašan nego se oženio za preteču Lady Gage!


Našla krpa zakrpu

_________________
Ja sam proš'o sito i rešeto, spoznao se s grkijem životom...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2010, 18:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Čućeš ti!
Ode Jelena Karleuša u politiku! Da, da, dobro ste pročitali. Jer, prema našim saznanjima, plavokosa diva ozbiljno razmišlja da oformi svoju političku stranku, kojom će pokušati da uvede neke promene u Srbiji i iskoreni ono što je najviše nervira – homofobiju, nasilje, netrpeljivost prema različitostima i netoleranciju. Doduše, nije ona bila ta koja je došla na ovu ideju već njeni fanovi. Oduševljeni stavovima koje je iznela u kolumni koju piše za jedan dnevni list, oni su pokrenuli peticiju i odlučili da ubede JK da počne ozbiljno da se bavi ovom temom.

Za neupućene, za pokretanje političke stranke Ustav Srbije zahteva sakupljanje svega 5.000 potpisa građana sa srbijanskim državljanstvom. Ukoliko uzmemo u obzir činjenicu da samo na zvaničnoj fan stranici na “Fejsbuku“ JK ima prijavljenih gotovo 150.000 obožavatelja, potpise može da skupi bukvalno za nekoliko sati. Ako ne i brže. Ono što je svakako najzanimljivije jeste naziv partije koji su njeni fanovi osmislili i podržali – Ultimativna stranka Srbije (USS). Kako se šuška, njoj se ime dopada i ukoliko se zaista ozbiljno posveti ovom poslu, stranka će se tako i zvati. Oni su već na njene fotografije ispisali parole kao što su “Mir, ljubav i ujedinjenje – JK za predsednika“.

“Samo idiot u ovoj zemlji može da kaže da ga politika ne interesuje! To je kao da kažeš da te ne interesuje ako sutra Srbiju prodrma zemljotres koji će sve uništiti! Svi smo u istom čabru i samo ako smo odlučni i složni kao narod, možemo da napravimo promene! A ne da se stidimo odakle dolazimo kad u belom svetu pružimo pasoš“, priča Jelena, objašnjavajući da je užasno nervira to što druge javne ličnosti nemaju jasno definisan stav...

E blago Srbiji sa ovakvim mudracima...

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2010, 14:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Ko će joj biti uzor u političkoj karijeri, kada je toliko pametna možda pokuša nešto zaista revolucionarno, poput Ciccoline :D

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2010, 14:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2010, 18:53
Postovi: 10613
Lokacija: Uvijek na pravom mjestu u pogrešno vrijeme!
Čuće se još...a ministar kulture bi joj bio Boki 13 recimo liče zar ne? :lol:

_________________
Ako želiš da stvoriš monstruma, sruši svijet dobrom čovjeku.
U meni spava genije, ali je zato budala uvijek budna.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2010, 18:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
nepokoreni je napisao:
Čuće se još...a ministar kulture bi joj bio Boki 13 recimo liče zar ne? :lol:


Ne bi bio (samo) Boki 13 (on bi mogao biti tek ministar prosvjete) već ona bugarska trans-zvijezda Azis, znaš što je snimao duete s Martom Savić i Reni :D
Kad bi JK preuzela državu njena vječita suparnica Ceca Ražnjatović bi prvim avionom iz zemlje, eventualno na Kipar, a i JK-in ćaća udbaš bi profitirao od kćerine diktature :lol:

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2010, 22:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Citiraj:
Plavuša koja je ubila vic

Ivo Andrić je pisao o Jeleni, ženi koje nema, metaforičkoj materijalizaciji svoje mašte, dok ovih dana svekolika Srbija priča o Jeleni, ženi koje ima, nemetaforičkoj materijalizaciji generalnog sponzora i nuspojava sjajnih devedesetih. Jelena, žena koje ima, uzgred vrlo iskusna kad su u pitanju sponzori, pogotovo generalni, provela je u kući VB ceo jedan dan i noć s maskom Zoroa na licu, a da je količina materijala snimljenog blagodareći njenoj baroknoj pojavi i raskošnoj inteligenciji bila dovoljna da producenti popune dnevne emisije za svih 30 dana i okončaju serijal za 24 sata. Ta kratka rola Jelene, žene koje ima, dokazala je pak da je Srbija zemlja u kojoj su se materijalizovale ličnosti iz „Svetske antologije vica“. Svega ostalog nema, ali njih ima. Ovde svaka osoba koja liči na Muja i Hasa može očekivati najviša društvena priznanja, a svaka druga koja podseća na plavušu iz vica može dobiti honorar da bi 24 sata pred kamerama pokazala da je glupost stvar prestiža.

Ima, naime, indicija da su vicevi o plavušama nastali daleko pre nastanka Jelene Karleuše, ali nema dvojbe da je Jelena Karleuša nastala preko viceva o plavušama. Ona je, međutim, skroz srozala ovu vrstu izvornog narodnog stvaralaštva i dala mu nepotrebnu dozu realnosti. Do sada, naime, niko nije sreo plavušu koja ne zna tablicu množenja, čak ni u predškolskim ustanovama u Švedskoj, sve dok Jelena Karleuša u programu uživo nije objasnila da su joj u školi teže išle računske radnje gde se koristi „puta“, ali su joj zato uža specijalnost bile računske radnje gde se koristi „plus“.
Taj neobičan talenat primetila je još u prvom razredu osnovne škole, kada se zaljubila u nekog Peru, pa je na tabli napisala: Jelena plus Pera. Posle toga je učitelj shvatio da dopunski časovi iz matematike imaju smisla, pa je prešao na računsku radnju zvanu oduzimanje, gde se koristi minus. Tad se baš bila odljubila od Pere, te je na tabli napisala: Jelena minus Pera. Učitelj je primetio da joj sve bolje ide računanje, ali joj slabije idu rezultati. I pokušao je da joj objasni da svako sabiranje i oduzimanje ima svoj rezultat. „Evo, recimo, jedna Jelena i jedan Pera. Koliko je to đaka?“, pokušao je učitelj proverenim metodama s Pedagoške akademije. „Paaaa, najmanje troje, a ako se odlučimo za još dece, može da bude i četvoro-petoro“, uzvratila je mala pametnica. I tako se ceo nestvarni matematički talenat Jelene Karleuše sveo na jednostavnu definiciju: „Ja sam trudna“. Koje se, iz razumljivih razloga, nije dosetio Arhimed, jedan od trojice najgenijalnijih matematičara svih vremena, muškog pola.

Jelena Karleuša je, dakle, jedina plavuša koja se dobrovoljno prihvatila da bude promoterka viceva o plavušama, i to joj ide odlično. Ubeđena da je svrha tablice množenja da se što više umnožimo, devojka sa imidžom počasnog predsednika parade ljubavi u Berlinu i predispozicijama koje sanja svaka žena sa blajhom u kosi (otac policajac, muž fudbaler) jednom prigodom je izjavila: „Ja sam žena sa izraženom ličnošću i nesputanom neograničenom inteligencijom“. Drugom prilikom pitali su je šta je glavni ženski adut. Nesputanom neograničenom inteligencijom, koja se može videti na Jutjubu, rekla je: „Glavni adut svake žene je polni organ. Sad bi ste vi pomislili ono što ja ne mislim... Ono što vodi ljubav sa svakim muškarcem i ono što pravi decu je definitivno mozak“. Njenim ulaskom u kuću „Velikog Brata“ primećeno je, naime, da joj životna filozofija upravo izgleda kao da je većim delom smišljana preko polnog organa, a manje preko mozga.

Sve to, međutim, nije bitno imajući u vidu da je Jelena Karleuša pevačica, ona ne mora da zna tablicu množenja, ali mora da zna da peva. Međutim, u programu uživo primećeno je da Jelena Karleuša ne zna ni da peva. Plus, ne zna ni Čanak. Čime je u Srbiji definitivno patentiran univerzalni recept za uspeh - pevačice ne znaju de pevaju, ali moraju da bi bile pevačice, političari ne moraju da pevaju, ali vole jer nisu postali pevačice. Upravo na toj matrici koja promoviše antitalenat kao talenat, glupost kao genijalnost i kretenizam kao vrhunsku moralnu normu Srbija je postala zemlja u kojoj se vicevi odavno ne pričaju. Oni se žive. Što bi rekao Mujo kad su ga pitali da li je čitao „Na Drini ćupriju“ - čuj, bolan, čit’o. Hod’o!

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2010, 10:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
Jel' citao ko ovo sto je napadala Cecu? Kakva je ovo tuka majko mila :lol:
Ima doduse bekih stvari koje su tacne ali da Karleusa nekome drzi pridike...svasta.

http://www.vesti-online.com/Scena/Estra ... apala-Cecu

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2010, 10:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Halpert, koji novinar je ovo pisao? Svaka mu je zlatna.

Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
Jel' citao ko ovo sto je napadala Cecu? Kakva je ovo tuka majko mila :lol:
Ima doduse bekih stvari koje su tacne ali da Karleusa nekome drzi pridike...svasta.

http://www.vesti-online.com/Scena/Estra ... apala-Cecu

Jadna Srbijo! Uvijek se nađe neka budala da ovakvo nešto objavi.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Poslednji put menjao Talija dana 23 Nov 2010, 10:32, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2010, 10:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
Jel' citao ko ovo sto je napadala Cecu? Kakva je ovo tuka majko mila :lol:
Ima doduse bekih stvari koje su tacne ali da Karleusa nekome drzi pridike...svasta.

http://www.vesti-online.com/Scena/Estra ... apala-Cecu


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tako je to u Srbiji, očevi poput Dragana Karleuše (visokog zvaničnika MUP-a, išao u Haag svedočiti protiv Srba) pokušavaju uloviti veće ribe (Arkana), djeca (JK) napadaju manje (žena Ceca).

Talija je napisao:
Halpert, koji novinar je ovo pisao? Svaka mu je zlatna.


Počasti se :D

http://www.leksikon-yu-mitologije.net/read.php?id=3010

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Nov 2010, 11:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Slika

jedan od komentara čitalaca je napisao:
Za ovu Karleusu mogu da kazem da bih vise voleo da je mrtva nego sto je ziva.Vaspitava mlade sponzorusice kako da svojih 200g vlaznog i toplog medjunozja unovce ili upuste u promet.
Jadna je Srbija zemlja kad takva pojava poput nje peva i glumi zvezdu.Nju samo treba ignorisati kroz stampane i kroz elektronske medije.Za nju vece kazne nema i najteze joj je da ostane neprimecena.
by Robert @ 2008-10-28

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Nov 2012, 21:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Slika

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 00:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Sta se desava :lol: :lol: :lol:

Ognjen Vranjes izbacio Karleusine gole slike a ona sad izbacuje slike kako ovaj place i moli da bude s njim. :lol: I jos postavila javno na fejsbuku sliku gdje je on komplet bez odjece :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 01:00 
uzas jebotep[

a stase i radi


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 07:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15037
:lol: :lol:

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jan 2019, 08:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
:)Slika

Sent from my LG-D855 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 43 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs