banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 23:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 64 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: SOS KANAL
PostPoslato: 23 Sep 2010, 12:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Maj 2010, 12:08
Postovi: 93
sos kanal je program koji svoj 24 casovni program posvecuje srpskom sportu i fudbalu.......svoj program zasnivaju na izvjestajima sa fudbalskih utakmica,komentaima utakmica i emisijama o srpskom sportu...........a od skoro ide i free na satelitu eutelsat 16e na frekfenciji 10930 horizontalno.....simbol rate 27500..........................ko voli nek izvoli al po meni je ovaj kanal super za razliku od onih koji non stop emituju serije.....
www.soskanal.net


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 23 Sep 2010, 12:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Maj 2010, 12:08
Postovi: 93
http://www.soskanal.net/tv-program/
ovo je njihov danasnji program.......ovo gdje pise vijesti to su sportke vijesti,znaci nema politike


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 23 Sep 2010, 18:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1688
gledam često sos kanal, pogotov pregled jelen superlige pošto ne stižem gledati utakmice i one konferencije za novinare poslije utakmica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 23 Sep 2010, 20:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2740
Lokacija: BN (Serbian Republic)
sos kanal sad mozete pratiti preko satelita Eurobird 16A, 16°E na frekvenciji 10930.00MHz, pol.H SR:27500 kanal ide nekodirano!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 23 Sep 2010, 21:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Apr 2010, 16:00
Postovi: 1518
Nadan se da se niko nece naci uvredjen, al meni je taj kanal ala VIKOM, samo u drugom fazonu... :S

_________________
Zaradite iznoseći svoje mišljenje! ;)
JaZnam online panel za popunjavanje anketa.
Registrujte se ovde


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 24 Sep 2010, 10:06 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Maj 2010, 12:08
Postovi: 93
pa ok,svako ima svoje misljenje,ko voli sport ovo je pravi kanal za njega,ko voli op cup onda vikom


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 24 Sep 2010, 10:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1860
Lokacija: Banja Luka
Produkcija i visual nije na nekom nivou, ali su im novinari ok, i sve u svemu dobro rade svoj posao.
Nema glamura ali ima informacija i gostiju iz aktuelnih sportskih desavanja.
Podrzavam SOS.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 24 Sep 2010, 18:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1688
z0ki (: je napisao:
Nadan se da se niko nece naci uvredjen, al meni je taj kanal ala VIKOM, samo u drugom fazonu... :S


ne bih se složio s tobom da je sos kanal isto kao i vikom. Za nekoga ko nema puno vremena da prati utakmice jelen superlige srbije i nižih liga, sos kanal dođe kao jedini izvor informacija.

Macr0 je napisao:
Produkcija i visual nije na nekom nivou, ali su im novinari ok, i sve u svemu dobro rade svoj posao.
Nema glamura ali ima informacija i gostiju iz aktuelnih sportskih desavanja.
Podrzavam SOS.


u potpunosti se slažem s ovim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 25 Sep 2010, 10:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Maj 2010, 12:08
Postovi: 93
Macr0 je napisao:
Produkcija i visual nije na nekom nivou, ali su im novinari ok, i sve u svemu dobro rade svoj posao.
Nema glamura ali ima informacija i gostiju iz aktuelnih sportskih desavanja.
Podrzavam SOS.

slazem se u potpunosti.........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 25 Sep 2010, 14:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2010, 10:50
Postovi: 1101
Прејак!Волим их је преносе сва дешавања из нашег спорта,било да је 1,2 или 5 лига.Новинари су ок,много се труде и баш зато их готивим!Волио бих када би они преносили ЛШ или ЛЕ јер екипа стварно то и заслужује! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 25 Sep 2010, 22:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2009, 20:31
Postovi: 348
Lokacija: BL
SOS,hahaha!Ovaj kanal dodje u principu kao ima sve a nema nista.Dajte ljudi u Evropi se igra svemirski fudbal,nikad bolji u istoriji a mi to gledamo na kasikicu,jer nam se Elta nece smilovati da nam pusti Arene.
Necu samo informacije nego da uzivam u pravom svjetskom sportu a ne u nekom lokalnom koji prikazuje pjetlice i provincijalce,a fudbal igraju na terenima koji vise lice na upravo preorane njive a ne na igralista.Tu negdje se vide i neke krave na obliznjim njivama kako pasu :-) .
Salu na stranu svaki kanal ima svoju uredjivacku politiku ali ja stvarno ne placam kablovsku televiziju da bih gledao takve kanale.Izvinjavam se "zaljubljenicima" ovog "sportskog" kanala ali ja ga nemam ni memorisanog na svom televizoru.
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 25 Sep 2010, 23:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1860
Lokacija: Banja Luka
Pa da ga imas memorisanog znao bi o cemu mi pricamo. Naravno da se u Evropi igra dobar fudbal, ali ovdje je rijeci o necem drugom.
Samo za primjer: imali su Pizona za gosta kad je imenovan za selektora, da ne govorim o reportazama kada reprezentacija gostuje, ili izvjetaja sa utakmica u BG, ziva emisija odmah poslije utakmica sa gostima, reportaze i eksluzivni intervjui sa SP u kosarci, press konferencije u cijelosti, gostovanja kosarkasa nakon SP, od fudbalera Stankovic, Ivanovic, Jovanovic... itd. itd. Naveo sam samo reprezentaciju. Ista stvar je i sa klubovima, npr. uspjesi Partizana u kosarci. Plus domaci sport.
Ko god zeli informaciju i prati domaci sport nece tako govoriti o SOS-u.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 25 Sep 2010, 23:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Ја само гледам Тегелтију, има инфо из прве руке...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 25 Sep 2010, 23:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2009, 20:31
Postovi: 348
Lokacija: BL
Macr0 je napisao:
Pa da ga imas memorisanog znao bi o cemu mi pricamo. Naravno da se u Evropi igra dobar fudbal, ali ovdje je rijeci o necem drugom.
Samo za primjer: imali su Pizona za gosta kad je imenovan za selektora, da ne govorim o reportazama kada reprezentacija gostuje, ili izvjetaja sa utakmica u BG, ziva emisija odmah poslije utakmica sa gostima, reportaze i eksluzivni intervjui sa SP u kosarci, press konferencije u cijelosti, gostovanja kosarkasa nakon SP, od fudbalera Stankovic, Ivanovic, Jovanovic... itd. itd. Naveo sam samo reprezentaciju. Ista stvar je i sa klubovima, npr. uspjesi Partizana u kosarci. Plus domaci sport.
Ko god zeli informaciju i prati domaci sport nece tako govoriti o SOS-u.

Ma upravu si ti tu sve ima ali nema sustine.
Ja ako hocu informaciju,vjeruj mi dobijem je na netu za minut.Ovdje sve to ima ali nema onog glavnog: Direktnih i kvalitetnih sportskih prenosa.
Zato sam i rekao Ima sve ali nema nista.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 26 Sep 2010, 11:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Maj 2010, 12:08
Postovi: 93
ko voli nek izvoli


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 26 Sep 2010, 12:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Sep 2010, 10:45
Postovi: 117
SOS kanal je jedna niskobudzetna tv kuća i nije za očekivati da rade prenose LŠ, Lige Uefa, Evrolige, rukometne lige šampiona itd itd. SOS Kanal je uzor svim ostalim domaćim tv kućama koje kao nešto pokušavaju što se tiče domaćeg sporta. Da sad ne ponavljam neke stvari, momci se stvarno trude i uvijek imaju informacije iz prve ruke. Ako nemaju neki info za nekog igrača ili neki klub/reprezentaciju onda ih jednostavno ne uzimaju u usta. A za ove što ih ne zanima ''domaći'' fudbal i htjeli bi nešto ''bolje'': brate, imaš eurosport, DSF, arenu, sport klub...pa opleti. SOS Kanal će uvijek ostati simbol kad je u pitanju praćenje domaćeg sporta ( klupskog i reprezentativnog), uvijek će raditi emisije neposredno nakon neke utakmice, uvijek će se javljati sa SP-a, EP-a, olimpijada... uvijek će putovati sa našim ekipama na gostovanja (Partizan u evroligi, Partizan u LŠ, Zvezda u Ligi evrope, reprezentacija na SP, eP...). Tegeltiji i ostaloj kompaniji mnogo sreće i uspjeha u daljem radu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 26 Sep 2010, 14:06 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Maj 2010, 12:08
Postovi: 93
septoleja je napisao:
SOS kanal je jedna niskobudzetna tv kuća i nije za očekivati da rade prenose LŠ, Lige Uefa, Evrolige, rukometne lige šampiona itd itd. SOS Kanal je uzor svim ostalim domaćim tv kućama koje kao nešto pokušavaju što se tiče domaćeg sporta. Da sad ne ponavljam neke stvari, momci se stvarno trude i uvijek imaju informacije iz prve ruke. Ako nemaju neki info za nekog igrača ili neki klub/reprezentaciju onda ih jednostavno ne uzimaju u usta. A za ove što ih ne zanima ''domaći'' fudbal i htjeli bi nešto ''bolje'': brate, imaš eurosport, DSF, arenu, sport klub...pa opleti. SOS Kanal će uvijek ostati simbol kad je u pitanju praćenje domaćeg sporta ( klupskog i reprezentativnog), uvijek će raditi emisije neposredno nakon neke utakmice, uvijek će se javljati sa SP-a, EP-a, olimpijada... uvijek će putovati sa našim ekipama na gostovanja (Partizan u evroligi, Partizan u LŠ, Zvezda u Ligi evrope, reprezentacija na SP, eP...). Tegeltiji i ostaloj kompaniji mnogo sreće i uspjeha u daljem radu.
slazem se,a i evo sad vidim reklamu.......nije najbolji al je nas-srpski sport samo na sos-u.......to su super rekli,svaka cast kanalima koji prenose ligu sampiona i ostalo al ovo je ljudi nase........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 26 Sep 2010, 15:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2009, 20:31
Postovi: 348
Lokacija: BL
Ne znam ljudi ako je tako uzivajte.Vidim da neki ovdje stvarno cijene sadrzaj ovog kanala i postujem.
Ali hocu i ja da gledam ono sto volim za pretplatu kablovskoj televiziji,ali ja to ne gledam jer nam te kanale ne daju u kablu: Arena 2,3,4 ,Sportklub+ pa onda onaj Eurosport 2 koji nema veze sa onim sto ga na Elti prikazuju.Znaci hocu i ja da budem zadovoljan sportskim kanalima :-)
Pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 26 Sep 2010, 17:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1860
Lokacija: Banja Luka
Pa ja se slazem s tobom. Hocu i ja sve to, Arene, Sportklub kanale (sad ih ima 5), Eurosport sa Bundes ligom itd. I ja volim gledati lige pretice, nemas pojma koliko (upravo pratim New Castle - Stoke). Ali to je tema za Elta. Ovdje je rijec o SOS koji radi domaci sport i to radi sasvim korektno. Nije im cilj i zelja pratiti medjunarodni, jer toga ima a niti se mogu takmiciti sa pomentuim tv kucama. Druga koncepcija totalno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 27 Sep 2010, 12:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jun 2010, 11:03
Postovi: 164
Lokacija: Banjaluka
Veceras kod Tegeltije Zeljko Obradovic!!!
U total soker odjecima Verica Barac, govori o hapsenju Dzajica i nemogusnosti stranih investitora da grade stadione...

Inace po meni najbolja televizija, vidim da je kritikuju samo ovi proevropski orijentisani u Srbiji. Nakon utakmica Partizana u evroligi obavezno prebacujem na sos , odlicne reportaze sa evropskih i svjetskih prvenstava, stvarno ne propustam mnoge njihove emisije...

_________________
sve dok vrbas BANJALUKOM tece BORAC zivjece
PONOS KRAJINE !!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 64 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 37 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs