banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 64 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 02 Feb 2018, 22:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Cek je li ovo dva kanala postoje? I ko je taj gazda, politika vodi rijec, ili?
Steta bi bila da se ugasi jedan takav kanal iako su dobrano zaostali u vremenu.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 03 Feb 2018, 15:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ne, već su našli model kako da izvrše prodaju Sos kanala novom vlasniku. Novi vlasnik je navodno Radoica Milosavljević. Njega zovu "kruševački Berluskoni." Mislim da sam negdje pročitao da je su jednom momentu bio vlasnik 11 tv stanica u Srbiji.

Osim lokalne televizije u Kruševcu, svojevremeno je kupio RTV Kragujevac i RTV Pančevo. Funkcioner je Dačićevog SPS-a.

Slika

https://www.cenzolovka.rs/trziste/proda ... anal-plus/

Biografija:


Citiraj:
Rođen je 1948. godine u Kruševcu.

Na izbornoj listi SPS-a za parlamentarne izbore 2007. naveo je da je po obrazovanju diplomirani ekonomista, a 2008. da je diplomirani inženjer tehnologije.

Član je Socijalističke partije Srbije od osnivanja, a bio je i predsednik Okružnog odbora te stranke. Od 2009. do 2012. godine bio je zamenik gradonačelnika Kruševca. Bio je direktor Sportskog centra Kruševac, predsednik FK Napredak i predsednik Sportskog saveza.

Vlasnik je preduzeća za proizvodnju plastične ambalaže „Sloga“. Vlasnik je klinike „Sloga medik“ koja je prema pisanju medija izbrisana iz registra APR-a. Kako kaže, suvlasnik je više škole za menadžment, ali nije poznato koje.

Domaći mediji navode da je dva puta osuđivan (zbog zloupotrebe službenog položaja i falsifikovanja službene isprave 1985. godine je osuđen na 18 meseci zatvora, a 1988. je ponovo osuđen zbog zloupotrebe službenog položaja). Međutim, prema njegovim rečima bio je osuđen na 16 meseci zatvora i to 1978. godine zbog prekoračenja ovlašćenja na mestu predsednika Sportskog kluba Napredak.

Široj javnosti je postao poznat nakon što je u procesu privatizacije kupio čak osam medija: RT Kruševac, RT Kragujevac, TV Pirot, RT Brus, Centar za informisanje Novi Kneževac, TV Požega, RT Dimitrovgrad i RT Pančevo. Spekulisalo se da je kupovinu obavio za račun visokog funkcionera SNS-a, takođe Kruševljanina Bratislava Gašića, ali je on demantovao da ima bilo kakve poslovne veze sa Gašićem.

Kako je jednom prilikom ispričao, jedina veza između Gašića i njega je što su iz istog sela.

"Sam odlučujem gde ću da ulažem novac zarađen privatnim biznisom. Siguran sam da smanjenjem broja zaposlenih u medijima koje sam kupio i stavljanjem ovih kuća u sistem privatnog preduzetništva, mogu da zaradim. Imam tim ljudi koji se bave medijima i koji me savetuju, a nameravam i da sarađujem sa ljudima koje zateknem u ovim kućama", rekao je Radosavljević.


http://www.istinomer.rs/akter/592/Radoica-Milosavljevic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 28 Apr 2018, 14:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Невјероватно ми је да СОС канал још увијек ради са техником из шездесетих.
И ништа мање невјероватно је да држава Србија не жели помоћи том медију који је учинио много у популаризацији спорта у Србији.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: SOS KANAL
PostPoslato: 23 Apr 2019, 19:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ako neko nije primijetio, SOS kanal u formatu 16:9. ;)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 64 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs