banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 10:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 361 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 24 Nov 2010, 22:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10453
avatar je napisao:
donesi ovamo namontiraj i zabava počinje ! Gdje neće biti problema sa zatamnjivanjem .......


Mraka nece biti sigurno, kao sto je slucaj i sa Total tv Srbija 8)

The_new_Statesman je napisao:
Prva dosta vuce na njemacki Prosieben. Od kompletnog tonsko-vizuelnog identiteta pa do programske koncepcije.


Mozda je do direktora :wink:

Dejan Jocic, direktor Prve TV
Slika

Citiraj:

Karijeru je započeo 1992. godine na sportskom kanalu nemačke televizije DSF kao producent sportskog programa, a zatim i kao šef razvoja programa. Posle toga je radio za "Kirch Media" kao šef razvoja programskog sadržaja za Premiere/Sky platformu i postavljen je za generalnog direktora za programe i operacije na DSF-u.

Godine 2002. prešao je u "ProSiebenSat1 Media" grupu kao izvršni direktor firme za operacije (produkciju).Zatim je postao generalni direktor vodeće nemačke stanice zabavnog karaktera "ProSieben".

Godine 2006. radio je na razvoju televizije "Arena" ("Unity Media" kablovske grupe) u cilju pokretanja novog TV kanala, a zatim je osnovao sopstvenu kompaniju "Medienallee" koja funkcioniše kao davalac usluga za pokretanje TV kanala i proizvodnju programa.



Opsirnije na strani:
http://www.ekapija.com/website/sr/page/301408/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 25 Nov 2010, 10:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Nov 2010, 16:36
Postovi: 409
АЛЕКСАНДАР je napisao:
ма имам већ 500 С.
пошто видим да си упућен реци ми да ли бих требао да смањујем напон у читачу као што је потребно за тотал тв картице?
и реци ми, шта је код нас доступно у БЛ да се узме од тих картица, тј шта је најјефтиније? :)
треба ми нешто да имам у локалу због CS-a.
поз :)


Mislim da nebi, jer oni koriste stari irdeto sistem. Ali zato sam rekao da je najbolje da se od opreme uzme sve kompletno - bez tanjira ( koji će ti đavo .... ) i odmah u njihovom resiveru 100% imaš info koji je napon za karticu. U bl od kartica nije dostupno ništa jer te DTH platforme vezuju svoju karticu za resiver i to dobiješ u paketu. A da imaš u lokalu ...... ŠTA ??? CS ? sa nekim u komšiluku misliš ?


drug je napisao:
Mraka nece biti sigurno, kao sto je slucaj i sa Total tv Srbija 8)




Pazi, i ako total uzmeš u srb i doneseš ovamo , mraka NEMA.

_________________
Internet paket- 40 KM, Cijena opreme i njeno montiranje 630 KM- (sada i za 3D kanale). Gledati druge kako se pate sa kablovskim ili IPTV operaterima- NEPROCJENJIVO! Neki programi se nemogu gledati tek tako, za sve ostalo tu je C.. S.. , i TX-L47WT50EK.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 25 Nov 2010, 11:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Хвала на одговору, претпоставио сам да је тако.
А што се тиче ЦС, то пичим и сада, не само у комшилуку него имам клијенте/сервере из цијеле ЕУ дословно..
Само је фазон што сад немам локалну картицу али сам свеједно успио изградити прилично добар сервер.. (могу "све" да гледам без штекања)
Зато бих волио да имам неку локалну картицу... јер је онда много лакше скупити добре пирове..

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 25 Nov 2010, 15:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Nov 2010, 16:36
Postovi: 409
MA da, zato hvala Bogu na DM-u, CCcam-u, i C liniji. iiiii tada se može odvojiti kartica od DTH resivera.

:hello1:

_________________
Internet paket- 40 KM, Cijena opreme i njeno montiranje 630 KM- (sada i za 3D kanale). Gledati druge kako se pate sa kablovskim ili IPTV operaterima- NEPROCJENJIVO! Neki programi se nemogu gledati tek tako, za sve ostalo tu je C.. S.. , i TX-L47WT50EK.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 26 Nov 2010, 10:34 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Nov 2008, 12:21
Postovi: 46
Zaboravi ( za sada ) na CS i polaris. Kodiran je u bulcryptu i ne ide na CS !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 26 Nov 2010, 12:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Nov 2010, 16:36
Postovi: 409
mile.k je napisao:
Zaboravi ( za sada ) na CS i polaris. Kodiran je u bulcryptu i ne ide na CS !

Ček malo, kako onda radi i na običnom dm500 svi kanali sem S2, i na dvb-s2 DM800 svi kanali i S2, ukolio si klijent cs-a ??? Nisam se dokopao tog res. ni kartice pa nisam čačkao ni isčitavao karticu, pa lično neznam više o bulcrypt. Ali kod mene kao klijenta RADI 39E.

_________________
Internet paket- 40 KM, Cijena opreme i njeno montiranje 630 KM- (sada i za 3D kanale). Gledati druge kako se pate sa kablovskim ili IPTV operaterima- NEPROCJENJIVO! Neki programi se nemogu gledati tek tako, za sve ostalo tu je C.. S.. , i TX-L47WT50EK.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 26 Nov 2010, 12:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Nov 2010, 16:36
Postovi: 409
mile.k @ .... svaka info mi je dobro došla, koje je tvoje iskutvo ?

_________________
Internet paket- 40 KM, Cijena opreme i njeno montiranje 630 KM- (sada i za 3D kanale). Gledati druge kako se pate sa kablovskim ili IPTV operaterima- NEPROCJENJIVO! Neki programi se nemogu gledati tek tako, za sve ostalo tu je C.. S.. , i TX-L47WT50EK.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 26 Nov 2010, 18:03 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Nov 2008, 12:21
Postovi: 46
Ono sto ti radi na 39E su kanali koji su kodirani i u bulcryptu i u irdeto 2. Dm 500 ti otvara samo kanale u I2 i to koji su u DVB-S . Arene 1,2,3 i 4 emituju u DVB-S2 standardu ( kao i RTS 1 i 2,kosava , zajecar, AXN Adria ...) i one su kodirane iskljucivo u bulcryptu koji ne ide za sada u CS-u
Evo , pogledaj sam :
http://sc.kingofsat.net/pos-39E.php


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 27 Nov 2010, 12:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Nov 2010, 16:36
Postovi: 409
Pa čekaj malo, radi mi AXN adria i discovery sa Srpskim titlom.

_________________
Internet paket- 40 KM, Cijena opreme i njeno montiranje 630 KM- (sada i za 3D kanale). Gledati druge kako se pate sa kablovskim ili IPTV operaterima- NEPROCJENJIVO! Neki programi se nemogu gledati tek tako, za sve ostalo tu je C.. S.. , i TX-L47WT50EK.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 27 Nov 2010, 19:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 23 Nov 2008, 12:21
Postovi: 46
meni ne rade, ali ako ti to otvara onada promjrni rec i kupi DM 800, i onda imas i Arene , Prvu, RTS ....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 30 Nov 2010, 17:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Nov 2010, 16:36
Postovi: 409
Jbg.... ide nova godina i praznici, nešto mi se sada nedaje cca 450KM za DM800, a priznajem, bio bi potpun doživljaj.

_________________
Internet paket- 40 KM, Cijena opreme i njeno montiranje 630 KM- (sada i za 3D kanale). Gledati druge kako se pate sa kablovskim ili IPTV operaterima- NEPROCJENJIVO! Neki programi se nemogu gledati tek tako, za sve ostalo tu je C.. S.. , i TX-L47WT50EK.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 12 Dec 2010, 23:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10453
Da ti pamet stane...

Citiraj:
Sto hiljada evra je cifra koju je “Prva srpska televizija” izdvojila kako bi glumački par Berguzar Korel i Halit Ergenc, poznatiji kao Šeherezada i Onur iz serije “1001 noć“, juče došli u Beograd da zajedno sa fanovima odgledaju poslednju epizodu. U ovu cifru ušli su troškovi smeštaja i svih luksuznosti tokom boravka, ali i “cena“ dolaska.
Slika


Puno detaljnije na adresi:
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/222884/ ... za-dolazak


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 28 Dec 2010, 01:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10453
Razbise sa Radnom akcijom...
Citiraj:

17. 12. 2010
Humanitarni rijaliti “Radna akcija” najgledaniji

PRVA je tokom jučerašnjeg dana bila najgledanija televizija u udarnom terminu od 19 do 23 časova u ciljnoj grupi 18-49 godina.

Nova emisija "Radna akcija" ostvarila je 31.06 odsto udela u gledanosti čime se nakon samo jednog, premijernog, emitovanja pozicionirala ispred svih emisija i serija na ostalim kanalima. Odmah uz "Radnu akciju", našao se i "Survivor", a u grupu najgledanijih emisija uvrstili su se i nova hit turska serija "Kad lišće pada", "Exploziv", "Dođi na večeru" i "Ekskluziv".

Slika

U terminu od 19 - 23 sata, u datoj cilnoj grupi, PRVA je imala je 22.15 odsto udela u gledanosti i našla se ispred televizije Pink (20.45%) i Radio televizije Srbije (19.00%). U terminu emitovanja emisije "Radna akcija" u program PRVE uključilo se skoro 2.000.000 gledalaca. Ovo su rezultati merenja gledanosti televizija sa nacionalnom pokrivenošću koje sprovodi agencija AGB Nilsen Media Research.

Prva srpka televizija i emisija "Radna akcija" dobile su brojne pohvale od gledalaca kojima se još jednom zahvaljujemo na ukazanom poverenju.



[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nkMQGoe2o7g[/youtube]

Na zalost, nema novijih informacija o gledanosti Radne akcije, ali sudeci po premijeri... :evil3:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 31 Dec 2010, 01:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10453
U Novu sa Ivanom Ivanovicem - novogodisnji program Prve TV.

Novogodišnja žurka kod Ivanovića! U svečanom tonu, na svoj način, Ivan će se osvrnuti na ljude i događaje koji su obeležili 2010. godinu, dok će se za dobru muziku pobrinuti zvezde: Marija Šerifović, Van Gog, Riblja Čorba, Aleksandra Kovač, Aleksandra Radović, Jelena Tomašević i Sergej Ćetković, stoji na sajtu Prve...

Citiraj:
Slika

NOĆAS mi smo tu zbog vas Da na svaki vaš huk mi pravimo zvuk, Mi smo tu da tresemo grad Zato nemoj da stanete... nemoj da stanete!

I, niko nije stao. Čudesna energija zagospodarila je novogodišnjom emisijom „Veče sa Ivanom Ivanovićem“ (ovo snimanje samo je deo dvočasovnog novogodišnjeg programa na koje smo uspeli da se ušunjamo). Đule, frontmen grupe „Van Gog“, u plaštu Deda Mraza, iskočio je na scenu, spreman za dobar provod i đuskanje. A, onda, uz dobro poznate taktove, cela publika skočila je na noge lagane i zaplesala u zanosnom ritmu. Ni Ivan Ivanović nije verovao šta ga je snašlo, jer je pripremljeni scenario za novogodišnju emisiju malo skrenuo s koloseka.

- Ajde, ti kralju, pevaj, a ja da te najavim - smislio je i izgovorio u sekundi Đule, na šta je Ivan samo potvrdno klimnuo glavom, jer nije ni imao izbora.

- Večeras sam specijalno „obuo“ štikle, 22 santima sam viši - rekao je Đule, sada u ulozi voditelja. Najavljujem vam gosta koji je kod prijatelja na slavama dobio 12 kilograma više - specijalno za vas, Đule iz grupe „Van Gog“!

Posle gromoglasnog aplauza, ovacija i zaraznog smeha, na pozornicu je istračao Ivan Ivanović, imitirajući Đuleta.

I - ludi provod se nastavio. Ivan je zaista uzeo mikrofon i zapevao pesmu „Pipi“, Đule mu je dobacio da je rođen za scenu, ali, ne brinite, niko, na sreću, nije čuo Ivanove vokalne sposobnosti - pušten je plejbek.

Đule nas je uveo u novogodišnju noć, ali tu se „Veče sa Ivanom Ivanovićem“ ne završava. Kako nam je voditelj i autor emisije otkrio, biće mnogo smeha i dobrog pop i rok zvuka („Van Gog“, Aleksandre Kovač i Radović, Marija Šerifović, „Riblja čorba“, Sergej Ćetković, Jelena Tomašević...).

- Imamo stend-ap komediju, ponavljamo rubrike za koje smatramo da su najbolje. Zanimljive će biti recitacije pesama narodnjaka u izvedbi glumca Nenada Okanovića. Naravno, recitovaće neke od najvećih hitova Jelene Karleuše.

Neizostavan deo novogodišnje noći svakako je i Deda Mraz. Ali, Ivan Ivanović ima svog junaka iz detinjstva - njegov Deda Mraz je alkoholičar, kojem su i irvasa uhapsili. Još veća ludorija je jelka okrenuta naopačke. Svašta tu još ima da se vidi. Biće to luda noć!

Emisija se završava u prvim minutima 2011, taman da se domaćin, gosti i publika izljube, kako valja!



NAJBOLjI MEĐU NAJBOLjIMA

- MISLIM da je ova godina u poslovnom smislu bila čarobna za mene. Kada smo postavili emisiju, znali smo da će biti „pukovnik ili pokojnik“ - kaže Ivan Ivanović. - Prve tri emisije su nam više delovale kao da će biti „pokojnik“, a onda, od četvrte, rejtinzi su skočili - sada smo najgledaniji šou program na Prvoj i generalno u Srbiji. Humor je vrlo specifična stvar i pogoditi pravu meru nije lako, tako da i mi nekad preteramo. Ali, uhvatili smo se u koštac s najtežim televizijskim formatom, koji svuda u svetu radi tim od 50 do 120 ljudi. Ovde je nas petorica, i čini mi se da kvalitetom, i vizuelno i kreativnošću, ne zaostajemo mnogo za velikim svetom.

U 2011, Ivanović najavljuje neke novitete, ali, kako kaže, bez velikog pritiska.

- Emisija je dobra, ljudi je gledaju, i još je rano da se bilo šta menja. Postojimo šest meseci i ne mislim da smo za to vreme istrošili sve svoje kapacitete. Očekujem da kao televizija budemo najbolji, jer smo pokazali da imamo oružje za borbu s najboljim TV stanicama, kao što su RTS i Pink. Svim televizijama želim uspešnu Novu godinu i mislim da svako svojim kvalitetom može da se izbori za svoje mesto - poručuje Ivanović.


http://www.novosti.rs/vesti/spektakl.14 ... Ivanovicem


program po danima:

petak
http://www.prva.rs/sr/program/tvGuide.html?day=0
subota
http://www.prva.rs/sr/program/tvGuide.html?day=1
nedjelja
http://www.prva.rs/sr/program/tvGuide.html?day=2


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 05 Jan 2011, 20:22 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2009, 13:19
Postovi: 17
prvu sam pratila putem satelita.nažalost kad je ugovor istekao signal se ugasio.ima li naznaka da bi ponovo mogli pratiti program tv prve na nekom od satelita? :roll:

da li se prva može pratiti puten net-a? :cry:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 10 Jan 2011, 16:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1686
Ide na total tv normalno. Bar ja tako pratim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 06 Sep 2011, 18:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10453
Fino
Slika

Citiraj:
US OPEN četvrtfinale: Tipsarević-Đoković

Prvi put u istoriji grenslem turnira, dva predstavnika Srbije sastaju se u četvrtfinalu. Novak Đoković i Janko Tipsarević - prijatelji, saigrači iz reprezentacije, momci koji su ušli u istoriju srpskog i svetskog tenisa osvojivši Dejvis kup - sada jedan protiv drugog. Na putu do četvrtfinala pred Đokovićem su padali Konor Niland, Karlos Berlok, Nikolaj Davidenko i Aleksandar Dolgopolov. Svetski reket broj jedan nije izgubio ni set tom prilikom.

Na drugoj strani Tipsarević je imao teži posao protiv Augustina Gensea, Filipa Pečnera, Tomasa Berdiha i Huana Karlosa Ferera. Dobra stvar je što će Srbija posle ovog meča imati predstavnika u polufinalu. Tamo ih čeka pobednik duela Rodžer Federer - Džo Vilfred Conga. Svi, od kladionica, analitičara i publike, očekuju prošlogodišnju reprizu - Đoković - Federer. Novak je u tom meču za pamćenje savladao Švajcarca i stigao do finala. Federer će sigurno želeti osvetu, ali i Đoković kome je Rodžer prekinuo ovogodišnju seriju nepobedivosti u polufinalu Rolan Garosa.


http://www.prva.rs/sr/program/sport/sto ... .html.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 07 Sep 2011, 15:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Nov 2010, 16:36
Postovi: 409
Ljudi znaju šta rade, i svaka im čast na programskoj šemi.

_________________
Internet paket- 40 KM, Cijena opreme i njeno montiranje 630 KM- (sada i za 3D kanale). Gledati druge kako se pate sa kablovskim ili IPTV operaterima- NEPROCJENJIVO! Neki programi se nemogu gledati tek tako, za sve ostalo tu je C.. S.. , i TX-L47WT50EK.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 26 Nov 2011, 22:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Večeras kablovska Aneks (Gradiška) pustiše "Prvu" umjesto B92 dok je trajala utakmica CZ - Partizan... ponadah se da će ostati tako ali ništa od toga...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: PRVA TV
PostPoslato: 27 Nov 2011, 08:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36395
Prva je 'vlasnik' B92.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 361 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: dejanr i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs