banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 374 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Dec 2009, 20:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Prvi post na forumu ti je slucajno na temu te televizije, kao i ostala 2. Tri od tri, 100%. :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2009, 21:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 24 Dec 2009, 20:26
Postovi: 10
MuskoBre je napisao:
Prvi post na forumu ti je slucajno na temu te televizije, kao i ostala 2. Tri od tri, 100%. :lol:

Pa?! Od necega se mora poceti, kada na pretrazivacu trazis ono sto te interesuje, kao sto sam ja trazio ono sto me je interesovalo, nadjes neki izvor. A taj izvor je ovaj forum. Kapiras "bre"?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2009, 22:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
sputnjik je napisao:
Steta sto je malo onih koji ce dati pozitivan komentar za bilo kog voditelja na bilo kojoj TV. Koliko sam ukapirao Bel-u je ovo eksperimentalni program, tek su poceli ,a svi osipate drvlje i kamenje :-? Eh Banjalucani moji :oops:


Nisu samo voditelji na Bel TV katastrofa losi su na sve i jednoj nasoj televiziji, Bel kao nesto "novo" (mislim na lokaciju i gazdu) se trebao potruditi da nas iznenadi a ne da se vrati onakav kakv je i bio, zbog cega ja/mi Banjalucani treba da dajemo pozitivane komentare na nesto sto nevalja samo zato sto je nase :oops: jel trebaju stanovnici Gradiske da se dice VIKOM TV :angry4:

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2009, 22:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Vuk_samotnjak je napisao:
... jel trebaju stanovnici Gradiske da se dice VIKOM TV :angry4:


Ja nikada nisam čuo voditeljku sa VIKOM TV da kaže Gradiška, uvijek kaže VIKOM radio i tv Banjaluka.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2009, 22:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Ja koliko znam oni su iz Gradiske al nebitno, jel kao Banjalucanin trebam biti ponosan i na VIKOM TV :D :angry4:

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2009, 22:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Veoma neuređeno područje, volio bih da se i kod nas presječ kao što se presjeklo u Srbiji pa da se uvede malo reda.

Iako nas ne bi trebalo doticati to, jer imamo daljinske upravljače i dovoljan je jedan pritisak na dugme.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2009, 02:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
sputnjik je napisao:
Ja sa televizijom i marketingom na njoj, imam veze koliko i svaki pasivni posmatrac ekrana. Procjenjujem ono sto vidim na ekranu i komentarisem ono sto mi se svidja. Lako je naci zamjerku i blatiti neciji rad, pogotovo ako nekoga smatras konkurencijom,a on ti je dojucerasnji kolegao bio. Koliko sam mogao cuti, Bel je sastavljen od 90% ljudi sa ATV-a . Pa eto , sad su bar neke stvari jasnije :D

Sta je jasnije?
ATV nije neka"garancija kvaliteta".Da jeste,ne bi neki ljudi tamo radili za sicu i bezali na druge stanice cim raspisu konkurs.

Bolje bi bilo da je Bel ulozio pare i obucio novi kadar.Imali su tri meseca pauze.Mozda su mogli naci nekoga da obuci i odabere novi i bolji kadar.Ili da su doveli sa drugih televizija novinare i voditelje koji znaju raditi!

Vuk samotnjak je napisao:
Nisu samo voditelji na Bel TV katastrofa losi su na sve i jednoj nasoj televiziji, Bel kao nesto "novo" (mislim na lokaciju i gazdu) se trebao potruditi da nas iznenadi a ne da se vrati onakav kakv je i bio

Potpis!

muT@_6€kpuJ@ je napisao:
Sad mi nije jasno :-? Ko se gubi? Pupolino ili sputnjik? :lol: :cat:

sputnjik :lol:

MuskoBre je napisao:
Pa daj ako se vec bavite i socioloskim marketingom, malo to utrenirajte, a ne da se iz aviona vidi :D

Potpis!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Dec 2009, 21:06 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Nov 2009, 02:33
Postovi: 81
када креће предајник на 49 УХФ? одакле уопште тај предајник емитију, са које коте?

_________________
A gdje je pečat? :evil3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2009, 10:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
mojaBanjaluka je napisao:
Види се да пише bel иако личи на 5=1.

dobar si, moja prva pomisao je bila pistolj :lol:

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2009, 10:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9279
A zasto BEL ima ovako uzasno losu sliku Elta kablovskoj? Jel' to zato sto rade na digitalnoj opremi pa prebacuju signal na analogni za nas obicne smrtnike bez digitalnog receivera? Opet kontam - i takav bi trebao biti bolji od obicnog analognog, a ne losiji.
Nije da me nesto interesuje sadrzaj programa, cisto nemam im volje ni dati sansu uz ovakvu sliku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2009, 21:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
blaf77 je napisao:
A zasto BEL ima ovako uzasno losu sliku Elta kablovskoj? Jel' to zato sto rade na digitalnoj opremi pa prebacuju signal na analogni za nas obicne smrtnike bez digitalnog receivera? Opet kontam - i takav bi trebao biti bolji od obicnog analognog, a ne losiji.
Nije da me nesto interesuje sadrzaj programa, cisto nemam im volje ni dati sansu uz ovakvu sliku.

To je ipak za temu Elta kabel.

Ni meni nije jasno zbog čega je takav kvalitet slike. drug je okačio "uslikan" Bel i na tim fotkama je kvalitet prijema bolji.
Elta ih hvata uz pomoć antene i distribuiše signal u kablovskoj mreži. Možda nisu dobro okrenuli antenu :lol:

Bel ne odašilje digitalni signal. Samo su to najavili tj. izjavili su više puta kako imaju sve preduslove za digitalno emitovanje.

Od televizija u BiH, samo RTRS emituje samo digitalni signal (program je unajavi) i to sa Šibova, ali bez dozvole RAK-a. Ima tema o tome. DVB-T u Banjaluci i na njoj piše koji se sve "DVB-T" kanali mogu gledati u BL.

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2009, 21:54 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Nov 2009, 02:33
Postovi: 81
ИЗГЛЕДА КРЕНУО БЕЛ НА 49 УХФ!!! С које је то коте?

_________________
A gdje je pečat? :evil3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2009, 12:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1842
Lokacija: Banja Luka
Dvije rijeci: lose, lose :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2009, 15:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2009, 21:11
Postovi: 567
Meni ovaj BEL izgleda puno bolje nego prethodnih godina. Mislim da su na dobrom putu da povrate stari ugled, ali trebace im jos dosta vremena...

_________________
PIVO, PIVO REKREATIVO!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2009, 19:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Avg 2007, 10:32
Postovi: 156
Lokacija: Obilicevo
Porist je napisao:
Meni ovaj BEL izgleda puno bolje nego prethodnih godina. Mislim da su na dobrom putu da povrate stari ugled, ali trebace im jos dosta vremena...


:D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Dec 2009, 14:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
mr.no je napisao:
Porist je napisao:
Meni ovaj BEL izgleda puno bolje nego prethodnih godina. Mislim da su na dobrom putu da povrate stari ugled, ali trebace im jos dosta vremena...


:D

Stari ugled?
vuk samotnjak je napisao:
Bel kao nesto "novo" (mislim na lokaciju i gazdu) se trebao potruditi da nas iznenadi a ne da se vrati onakav kakv je i bio

Potpisujem ove reci vuka samotnjaka.Umesto neke nove gradske TV imamo TV koja je nakon par dana vratila"stari ugled"onog Bela pred prodaju.

Macr0 je napisao:
Dvije rijeci: lose, lose :D

Nazalost,tako je.Ocekivao sam nesto vise.
Izabrali su pogresan kadar na toj TV.Kao da su sve one lose sa RTRSa i ATVa prebacili na taj novi Bel.

Imaju vremena da se poprave,ali bi trebali misliti o promeni sastava ekipe...

Bolje bi bilo da je Bel ulozio pare i obucio novi kadar.Ili da su doveli sa drugih televizija novinare i voditelje koji znaju raditi!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Dec 2009, 01:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
nisu problem novi ljudi, vec oni stari (ko zna Popa i Mirosljevica zna o cemu je rijec)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Dec 2009, 07:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
mojaBanjaluka je napisao:
ИЗГЛЕДА КРЕНУО БЕЛ НА 49 УХФ!!! С које је то коте?


Moglo bi biti Jelica Brdo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Dec 2009, 11:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Nov 2009, 02:33
Postovi: 81
Колико ја знам са те коте иде и СТУДИО 078. Колико је јак предајник, вјероватно покрива цијело Лијевче поље до Саве.
Не разумијем сврху постављања предајника на коту са које не емитује више ни једна телевизија. Сви имају окренуте антене или према Козари, Псуњу, Шибовима, Крчмарицама па и Влашићу. Вјероватно доста људи у Лакташима има лош пријем због рефлексије у слици јер нико нема окренуту антену према Јелића брду.

Иста ствар и са ТВ Слобомир, једино они иду са Мотајице.

_________________
A gdje je pečat? :evil3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2010, 01:39 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Nov 2009, 02:33
Postovi: 81
Macr0 je napisao:
Dvije rijeci: lose, lose :D


Lose, amaterski. Nesto slicno kao K3. Ono jesu bolji od Vikoma, K3 i Simića ali jos nisu kao jedan BN, a o ATV, RTRS, PINK BH da ne govorimo.
Mora tu jos dosta da se radi. Kao da gledam neku televiziju iz 1990. godine. Onaj jutarnji program je katastrofa, spor, dosadan, nezanimljiv.

24 casa emisija je dno dna. Akustika u studiju, grafika, rezija, sve amaterski. Bitno je da svako malo reklamiraju TAMARIS. :lol:

_________________
A gdje je pečat? :evil3:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 374 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 19  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs