banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 03:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12805 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428 ... 641  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 17 Jun 2019, 20:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Bolje da jesu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jun 2019, 15:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
А јебо те живот кад мораш имати ''везу'' у м:телу да ти дођу сервисери кући да замене модем/рутер након што 7 дана сваки дан зовеш и јаучеш техничкој подршци и они само кажу ,,Радници су на терену, пренећемо им, доћи ће кад буду могли,''...

Страшно...

П.С. Није мој рутер цркао али из прве руке знам коме јесте и шта се све морало предузимати да се удостоје изаћи на терен...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jun 2019, 17:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
pa kad jedan radnik samo postoji a i taj na godisnjem
sezona, otiso na more

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 19 Jun 2019, 13:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Па како само један радник има их тамо ко кусијих паса по оним канцеларијама...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Jun 2019, 19:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 447
Hoce zamracivati m:tel RTS tokom Srbija-Nemacka?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Jun 2019, 20:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4855
LDA212 je napisao:
Hoce zamracivati m:tel RTS tokom Srbija-Nemacka?
Ne.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Jun 2019, 20:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1656
Bolje da su zamrcili, uzivali bi u onoj muzici i moru kako udara u obalu xD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 20 Jun 2019, 20:21 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
https://mtel.ba/Korisnicka-zona/Vijesti ... azive.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Jun 2019, 23:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
StigoStriko je napisao:
pa kad jedan radnik samo postoji a i taj na godisnjem
sezona, otiso na more
dukicas je napisao:
А јебо те живот кад мораш имати ''везу'' у м:телу да ти дођу сервисери кући да замене модем/рутер након што 7 дана сваки дан зовеш и јаучеш техничкој подршци и они само кажу ,,Радници су на терену, пренећемо им, доћи ће кад буду могли,''...

Страшно...

П.С. Није мој рутер цркао али из прве руке знам коме јесте и шта се све морало предузимати да се удостоје изаћи на терен...


Je li ovo neko takmičenje ko će izjaviti veću glupost :D

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 22 Jun 2019, 04:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
У чему је проблем? Рекао сам само како је заиста било... Да се није гањала веза вероватно би се чекало још питај Бога колико, вероватно још 10ак дана...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 22 Jun 2019, 10:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Da, ima smisla. Tako 300 ljudi dnevno ganja vezu da im se rijesi smetnja, tako sistem funkcionise. To sto se desilo tvom nekom je vjerovatno rezultat pogresno prijavljene smetnje ili drug zivi negdje bogu iza nogu gdje se ne ide svaki dan. Sad bih volio vidjeti sta se desilo pa je toliko cekao, ali sigurno se nije cekala veza, prije da je bila neka katastrofa pa je povezalo prekod na liniji i sve zivo... Nagadjam.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 22 Jun 2019, 10:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Pa nije on kriv što živi "Bogu iza nogu" (ako je to u pitanju). Njihovo je da isporuče uslugu i u centru ove "metropole" i bilo gdje drugo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 22 Jun 2019, 11:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
GTK_Marko je napisao:
Da, ima smisla. Tako 300 ljudi dnevno ganja vezu da im se rijesi smetnja, tako sistem funkcionise. To sto se desilo tvom nekom je vjerovatno rezultat pogresno prijavljene smetnje ili drug zivi negdje bogu iza nogu gdje se ne ide svaki dan. Sad bih volio vidjeti sta se desilo pa je toliko cekao, ali sigurno se nije cekala veza, prije da je bila neka katastrofa pa je povezalo prekod na liniji i sve zivo... Nagadjam.
Kvar moraju otkloniti u roku dva radna dana,bez obzira gdje se korisnik nalazi,ako ne mogu onda na zahtjev korisnika umanjiti racun.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 22 Jun 2019, 16:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
GTK_Marko je napisao:
Da, ima smisla. Tako 300 ljudi dnevno ganja vezu da im se rijesi smetnja, tako sistem funkcionise. To sto se desilo tvom nekom je vjerovatno rezultat pogresno prijavljene smetnje ili drug zivi negdje bogu iza nogu gdje se ne ide svaki dan. Sad bih volio vidjeti sta se desilo pa je toliko cekao, ali sigurno se nije cekala veza, prije da je bila neka katastrofa pa je povezalo prekod na liniji i sve zivo... Nagadjam.


Е много лупаш. Налази се на Старчевици у згради, ни у каквом селу ''Богу иза ногу''. У згради у којој је тад свима све радило осим тој особи, а у питању је био цркнути модем/рутер који је можда отегао папке од грмљавине мада је и био стар добрих 7-8 година...
Шта има погрешно да се пријави квар, зовеш техничку подршку и кажеш немам интернета и тако сваки дан, плус ти они серу да почупаш све из струје, да се улогујеш у рутер (што је било немогуће јер је пандркно иако су лампице светлиле) и да ће послати некога да изађе на терен...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 22 Jun 2019, 17:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 20 Nov 2016, 15:44
Postovi: 582
@Marko

Razumijem da radiš u Mtel-u i niko nema ništa protiv tebe, naprotiv, više si puta sam se nudio da pomogneš, ali nemoj nas zamajavati kad i sam znaš kako sve funkcioniše.

Vjerujem da je istina jer sam i sam bio u istoj prilici a u po Borika sam. Ne znam koliko puta sam otišao u poslovnicu i zvao. I na kraju znaš kad bih dočekao optiku da nisam došao spletom slučajnih okolnosti do čovjeka koji je na jedan poziv sve završio i odmah sutradan su došli da završe sve... A znam još bar 10 takvih slučajeva. Tako da je glupo da se pravimo englezi. Ne ulazim u to da li ljudi jednostavno ne mogu fizički stići, mnogo je posla, da li je manjak ljudstva ili loša organizacija.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 22 Jun 2019, 21:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Да, то сам заборавио, уз свакодневне позиве техничкој подршци ишло се и у пословницу и то у две пословнице, као нешто запишу и кажу биће то све сређено... на светог Живка...

А ти Марко ако радиш у м:телу ниси дужан да се просипаш и бламираш за њих, не верујем да ти у уговору о раду који са њима имаш стоји та обавеза... ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 23 Jun 2019, 02:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Ne brinite se, uopste me ne dira citava tematika, samo mi je nekako krivo da ljudi imaju sliku u glavi da moraju imati vezu da bi rjesili stvari. Uglavnom je rijec o zalutaloj smetnji (kad vi prijavite smetnju ona ne ide odmah u rjesavanje neko prolazi kroz par “ruku” prvo) ili o nekoj zivoj komplikaciji gdje strada vise od jedne komponente (linija, port, sve zivo). Tu se zna izgubiti dosta vremena, jos ako te uhvati vikend, sve vam je jasno... A mislim da ove u poslovnici apsolutno nije briga ako tebi nesto ne radi, hoce samo da izadjes i da ne smetas. Ne kazem da neko od vas laze laze, nego da su ti slucajevi rijetki i ocigledno da neko nije radio svoj posao kako treba. Grmljavina uzrokuje dosta problema, cesto i po 200 ovakvih smetnji sa mrtvom opremom, ima tu posla. Ako mene pitate, najpametnije sto mozete uraditi je da iskljucite sve iz struje kad grmi i da prijavite smetnju jos jednom ako dugo cekate.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 23 Jun 2019, 07:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2895
Lokacija: još mAlo i tU smo
Evo meni je prijatelj pričao koji živi u Njemačkoj, da i tamo se zna čekati (nekada) po par i više dana da se otkloni smetnja.

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 23 Jun 2019, 09:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
Rikne stb, adapter, poslednji put ruter... Svaki put su dosli u roku od 24h. Na stranu druge zamjerke koje imam, servis je vise nego dobar.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 23 Jun 2019, 09:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
al racun zato nikad ne kasni
sve ostalo moze al racun nema sanse

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12805 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 422, 423, 424, 425, 426, 427, 428 ... 641  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 32 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs