banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 01:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12804 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370 ... 641  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 10:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ja imam trio pa ne naplaćuju dodatno. Beplatan HD i sport paket.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 10:39 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
Sport paket vise ne postoji idi vidi sa njima mozda ce ti dati neki drugi za taj trio paket mom drugu dali Hbo premium za njegov paket.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 10:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
To dok traje ugovor uradio ili kada je potpisao novi?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 10:59 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
Mislim da je potpisao novi ugovor kod njega je onaj paket od 70km.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 11:12 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
Izvini pomijesao sam kod njega je duo paket od 58km dobijes sad hd paket i hbo premium hd, a kod trio od 70km dobijes plus, pink plus i hd paket


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 11:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Znam da su prebacivail stare pakete na nove, ali nisam ni upratio koji su sada paketi uključeni u pretplatu.
Vidim da su sada to Pink Plus, Plus i HD. Taj HD je bio prije odvojeni paket HD i sport.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 11:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 27 Nov 2017, 00:14
Postovi: 120
Kod mene je onaj trio paket od 58 KM. Ugovor mi ističe tek sledeće godine. Dali ću dobiti te HD kanale besplatno?

Послато са X5max уз помоћ Тапатока


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 12:13 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
Ne ulazi hd u taj paket mozes pogledati ovdje
https://mtel.ba/Paketi/Sa-3-usluge/TV-NET-TEL


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 12:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2018, 09:30
Postovi: 107
bole8929 je napisao:
Kod mene je onaj trio paket od 58 KM. Ugovor mi ističe tek sledeće godine. Dali ću dobiti te HD kanale besplatno?

Послато са X5max уз помоћ Тапатока

teško da ćeš od Mtela išta dobiti, @bojanbojan je u pravu...ja sam tv odjavio baš zbog toga, a ostavio net..komsija ima Eltu i ima preko 20 kanala u full hd bez doplate, na 2 tv, već godinama se gotivi....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 12:29 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
aj da cujem da se neko i na elti gotivi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 12:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Jbg, a mi moramo da se patimo sa 10 SK kanala :(

Ali zato nemamo BBC Earth koji je jedan od boljih kanala. MTS ima, ali nema SK...
https://www.mts.rs/privatni/televizija/mtstv/hdtv

Tako da je elta kao mts :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 13:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2018, 09:30
Postovi: 107
danijell je napisao:
Jbg, a mi moramo da se patimo sa 10 SK kanala :(

Ali zato nemamo BBC Earth koji je jedan od boljih kanala. MTS ima, ali nema SK...
https://www.mts.rs/privatni/televizija/mtstv/hdtv

Tako da je elta kao mts :)


8) svaka čast na poređenju, mada SK jeste gledan ali samo u nekom određenom krugu ljudi, znam više ljudi koji gledaju filmove, dokumentarce i sl dok su im arene i sk na kraju liste...TLC kad bi izbacio sa liste pola žena bi samoubistvo počinio :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 13:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ma da, SK je baš bezze. Elta to zna pa se i ne trudi da ga nabavi.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 14:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Ima li SK u HD-u?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 14:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Na mtelu ne


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 14:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Sinoć baš gledao Zvezdu kod prijatelja, SD im je baš tanak, ne znaš sta je gore il' slika il' komentator G. Andrijasevic.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 14:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Još gore je što je SK1 ba/hrv. Pa onda kada su na primjer bile nedavno utakmice kvalifiakcija za SP u košarci, slušaš o pobjedi Hrvatske protiv Italije, a gledaš Srbiju :) I jeste bezveze što nema HD. Dok je bio Wimbledon sva sreća pa je ES2 prenosio. Dok ga nisu krenuli zamračivati...

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 14:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Pogotovo sto je sada trend prodaje/kupovine većih dijagonala TV, najbolje se vidi u kafanama, kupi se 55-65" ekrani i onda puste prenos tenisa sa Wimbledona, neki SD kanal, bude baš negledljivo u odnosu na ES HD.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 14:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Izgleda da je takav ugovor. Na Totalu je obrnuto - Arene SD, SK HD. A opet, Telemach ima i SK I Arene u HD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 18 Jul 2018, 15:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
folder je napisao:
danijell je napisao:
Jbg, a mi moramo da se patimo sa 10 SK kanala :(

Ali zato nemamo BBC Earth koji je jedan od boljih kanala. MTS ima, ali nema SK...
https://www.mts.rs/privatni/televizija/mtstv/hdtv

Tako da je elta kao mts :)


8) svaka čast na poređenju, mada SK jeste gledan ali samo u nekom određenom krugu ljudi, znam više ljudi koji gledaju filmove, dokumentarce i sl dok su im arene i sk na kraju liste...TLC kad bi izbacio sa liste pola žena bi samoubistvo počinio :lol: :lol:

Ja od svih kablovskih kanala gledam samo RTL 2, O2, BN Sat, Boomerang i Nickelodeon i to preko rodjakovog srbijanskog EON-a. :D

I taj EON tamne mi ga RAK-ovci preko ip adrese, nabijem ih na kolac!

Sport gledam na zemaljskoj, tamo nema SS-ovaca iz RAK-a da mi tamne RTS i HRT. Kad vec zivim blizu granice da to i iskoristim. Sportski kanali su besmisleni pod ovakvim uslovima (pod uslovima koje propisuje SS RAK). Americka pravila, a finansijska moc nasih operatera balkanska, ide toliko dobro da zivio card sharing i strane iptv liste sa mnostvo kanala, ukljucujuci i nase kanale. Slucajno se dohvatim dublje price sa rodjakom iz Srbije i dotaknemo se "tamnjenja". Covjek nema pojma ni sta to znaci jer nikad nije ni vidio. Ove iz SS RAK-a treba nagraditi za idiokratiju. Da sam ja vlasnik neke kablovske mreze, popeo bih im se na dzigericu. Prvo su se "natovarili" na televiziju, a onda i na fiksnu telefoniju. Jos samo da se natovare i na internet pa da svi Telekomi propadnu. Stvarno jadno, odvratno i cemerno u sta se sve drzava danas "ugradjuje". Javni lesinari ne znaju da lesinare svoju buducnost. To vazi za sve institucionalne lesinare od Banja Luke do Sarajeva i obrnuto. Ko ce im odrzavati grobove? Ja vjerovatno do cak sigurno necu, ali zato Pakistanci hoce, ko grobovi iz doba od prije 100 godina sto se sada cuvaju. #ljuta trava zaborava moga :D

Ko pobjegne odavde, spasio se. Jos kada navale i "Dodikove" institucije, e to je vec strasni sud jedan plus dva tolika. Ne zna se ko vise hoce da udavi narod? Zaduzuju se za sve i svasta. Telekom Srpske prodat za onoliko para i jos se pritom zaduzuju za jos toliko. Pa da je Vlada RS samo desetinu Telekoma ulozila u zaposljavanje danas bi bili jaci i od Slovenije!? Sa 130 miliona KM svake godine moze da se uposli 13000 radnika svake godine. To bi znacilo 2016 RS - zemlja sa stopom nezaposlenosti od od 0 do 1 posto. Dosad smo mogli rijesiti problem svih problema (nezaposlenost). Pare date privredi, samo na osnovu PDV-a, vracaju se za godinu dana. Tu ne racunam ostale poreze koji su zbirno i nekoliko puta su veci od PDV-a. Kroz reciklazu para moze da se za 10 godina rijesi problem, a sa vecim parama i brze. Sto vise ulozis, to vise vrijedi i manje ljudi odlazi, sto ne moze da se kaze za puteve koji imaju kontraefekat. Mi fakticki radimo sve pogresno. Finansiramo skolarinu mladima da bi otisli u inostranstvo, gradimo bolje puteve da bi narod brze pobjegao iz ove vukojebine, otvaramo se ka globalnom trzistu, a da pritom subvencije sve manje tako da i oni ljudi koji su uprkos svemu ostali, sistem im iz godine u godinu sprema sve pakleninji zivot po sistemu zagorcavanja istog korak po korak, da se ne primjeti, a svako ko umije da zbroji dva i dva moze da vidi da ne da nije sve bolje i bolje, vec je sve gore i gore i da je sve nepovoljniji zivot u BiH. Sad je jeftinije zivjeti u Detroitu nego u Banja Luci. Rijec je o oba grada koji su prozivjeli istu sudbinu s tim da Detroit sve jeftiniji, a Banja Luka sve skuplja iako ne moze da se poredi sa Detroitom koji je metropola za Banja Luku. Kod nas je i propast skupa i kosta sve vise dok u Americi sve se uskladi sa trzistem da bi opet mogli da se uspnu, a kod nas crveno obuci nek' sluti na radost. To sto kopamo sebi sve vecu rupu nikom nista i tako dok svi ne propadnemo!

Samo smo sebi najcrnji dusmani. Meni nisu jasni ovi Telekom operateri sto se ne "pobune" protiv RAK-a? Pa valjda je njima u interesu vise posla ili nije? I ovaj RAK zasto ne kaznjava operatere zbog monopolisticke prakse prisiljavanja ljudi da uzmu integrisane pakete? Ovdje sve se prelama preko ledja ljudi! Sistem i monopolisti sve rade preko ledja naroda. Sa jedne strane liberalni kapitalizam od kojeg su i sami Amerikanci prije deceniju digli ruke, a sa druge strane komunizam od kojeg se odricu i Sjeverna Koreja i Kuba, ne samo Kina. RS i BiH su spoj najgoreg od oba svijeta. Nije ni cudo zasto smo najgori u Evropi, a po nekim stvarima i u svijetu. Kao normalan zivot izvrnut naopacke. Nadrealizam.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Poslednji put menjao Vladimir RUS dana 18 Jul 2018, 15:45, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12804 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370 ... 641  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs