banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 17:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12806 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578 ... 641  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 24 Dec 2021, 16:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
Pa i N1 je ekskluziva UG,pa je ima BH Telecom.Mislim da je boban1982 u pravu,pogotovo ako je tačna informacija da se FOX kanali povlače sa našeg tržišta uskoro,a znamo da UG ima određenu ekskluzivu za te kanale kod nas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 24 Dec 2021, 20:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Dosli smo do toga da moras uzeti placati i Mtel i Total. Ili Telemach i Msat (naravno ako hoces legalno da gledas). Gledam bas, ljetos. Kafici uzimali Total, a vec imaju Mtel. Da je ovo drzava, pa da im RAK udara kazne svaki mjesec, kako bi se oni dogovorili lako. Ovako im odgovara i jednima i drugima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 24 Dec 2021, 21:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6022
Мора се само умријети.
А можеш лијепо не плаћати ни Мтел ни Тотал.
Нисмо присиљени.
А они могу слободно уређивати своју програмску шему.
Једино што би РАК у правилник требао ставити одредбу да се избацивање групе канала који значајно утичу на висину претплате треба најавити мјесец дана прије и дозволити корисницима раскид уговора без пенала.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 24 Dec 2021, 22:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Kako nisi primoran. Pa isao je SK na Mtelu i samo od jednom nema vise. Moraju uzeti Total da im ne bi kafane bile ljetos prazne, jer sportske dogadjaje prenosi SK. Ne mozes ukinuti Mtel, jer Arene prenose nesto drugo, koje ne prenosi SK. Zato sam kafice spomenuo. Znaci primoran si. Treba ih kaznjavati dok ne sjednu i dogovore se. Neka se i placa Arena kao dodatni paket, ili SK sa druge strane, ali moraju svi imati recimo SK i Arene u ponudi. Kako ljudi na Mtelu da gledaju F1 ili Moto GP? Nema nacina.
Dobro kod nas je nakaradno sve, pa i to. Trebalo bi biti moguce da se renta i tudja infrastruktura, po nekom sistemu, da bi se izbjegao cisti monopol na obe strane.
Primjer. Recimo ja volim gledati filmove, serije, autosport i zimske sportove. Ostalo me ne interesuje. Zasto ne mogu uzeti Telemach? Mogu Blicov, Eltin ili Mtelov net, a Totalovu TV. Koji pojedinacno izadju mnogo skuplji. Zato kazem, odgovara to njima debelo. Koliko samo ljudi znam da imaju Net+TV i jos plus Total. Jasno mi je da te velike kompanije gledaju samo pare, ali bas zato bi drzava trebala preduzeti nesto da zastiti potrosace...
Mislim o cemu pricam u ovoj nakaradnoj drzavi. Ali bi bilo normalno da je tako...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 24 Dec 2021, 22:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Kapitalizam jbg. Ni Sky ne daje svoje kanale drugim operaterima u Njemačkoj, Italiji, Britaniji...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 25 Dec 2021, 17:14 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 976
Lokacija: Land of Downunder
Mr.Speed je napisao:
Kako nisi primoran. Pa isao je SK na Mtelu i samo od jednom nema vise. Moraju uzeti Total da im ne bi kafane bile ljetos prazne, jer sportske dogadjaje prenosi SK. Ne mozes ukinuti Mtel, jer Arene prenose nesto drugo, koje ne prenosi SK. Zato sam kafice spomenuo. Znaci primoran si. Treba ih kaznjavati dok ne sjednu i dogovore se. Neka se i placa Arena kao dodatni paket, ili SK sa druge strane, ali moraju svi imati recimo SK i Arene u ponudi. Kako ljudi na Mtelu da gledaju F1 ili Moto GP? Nema nacina.
Dobro kod nas je nakaradno sve, pa i to. Trebalo bi biti moguce da se renta i tudja infrastruktura, po nekom sistemu, da bi se izbjegao cisti monopol na obe strane.
Primjer. Recimo ja volim gledati filmove, serije, autosport i zimske sportove. Ostalo me ne interesuje. Zasto ne mogu uzeti Telemach? Mogu Blicov, Eltin ili Mtelov net, a Totalovu TV. Koji pojedinacno izadju mnogo skuplji. Zato kazem, odgovara to njima debelo. Koliko samo ljudi znam da imaju Net+TV i jos plus Total. Jasno mi je da te velike kompanije gledaju samo pare, ali bas zato bi drzava trebala preduzeti nesto da zastiti potrosace...
Mislim o cemu pricam u ovoj nakaradnoj drzavi. Ali bi bilo normalno da je tako...


Da li si ti svijestan da nam programsku semu diktira masa (to jeste veliki magovi mtel marketinga se po njoj orijentisu), a ta ista (vecinska) masa se lozi na zadrugu i sl. sran*a.
Bilo bi lijepo ako moze da se izvuce zvanican podatak gledanosti sadrzaja, tek bi onda skapirao zasto je sve tako nakaradno.
Kad ovce kupuju paket od 4 kanala zadruge, nemamo sta dalje pricati i diskutovati o ponudi.

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 25 Dec 2021, 19:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Tačno, sportski i filmski sadržaj oko čega se ovde najviše polemiše uopšte nije presudan kod većine gledalaca. Većini je bitnije ima li Nova BH zbog Zvezda Granda a ne SK zbog neke lijeve lige.

Čak i za nekog ko gleda sport. Gledam recimo svog oca, voli pogledati često neku utakmicu ili teniski meč. Ali gleda ono što mu se nudi. Ako na TVu ima utakmica, pogledaće je, ako nema, nikom ništa. I film isto tako, pogleda ono šta mu se ponudi.

A da ne pričamo o onima koji prate Zadrugu i ostalo. Tako da boli njoh briga za Cinestarom ili sličnim kanalom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 25 Dec 2021, 19:59 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1002
onda su drugi operateri ludi što uvode filmske i dokumentarne kanale a mtel pametan što izbacuje sve što valja a ostavlja razne seoske televizije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 25 Dec 2021, 20:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1349
Nije u tome stvar, ako ima - odlično, ali ako nema i nije neka šteta. Važnije su neke druge stvari za njihov auditorijum.

Ja znam ljude koji imaju po 100+ kanala a gledaju samo 4-5. Ako ima film na tih 5, gledaće. Ako nema, jbg, kaže nema šta da se gleda na ovom televizoru. Jednostavno džaba toliki filmski kanali kad nikad na njih i ne prebace.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 26 Dec 2021, 20:58 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Sep 2021, 17:03
Postovi: 6
Ovi su definitivno postali bezobrazniji nego ikad. Hocu kupiti tv svojima po punoj cijeni na rate i oni ne žele da prodaju.
Zvala xy puta uvjek se ista javi i isto kaže "nemamo na stanju" i nudi neko smece koje imaju. I naravno ne znaju kada ce biti na stanju. Ista stvar i kad odem u poslovnicu.
Nevjerovatno.
Mislim tačno da me namjerno zaebavaju. :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 26 Dec 2021, 21:13 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1002
naravno da namjerno rade...to rade i za manje stvari tipa fiksni telefon...kažu da nemaju na stanju a zapravo imaju...odugovlače što više da te zadrže jer pri kupovini moraš potpisati novi aneks ugovora na 24 mjeseca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 26 Dec 2021, 22:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10259
Lk92 je napisao:
Ovi su definitivno postali bezobrazniji nego ikad. Hocu kupiti tv svojima po punoj cijeni na rate i oni ne žele da prodaju.
Zvala xy puta uvjek se ista javi i isto kaže "nemamo na stanju" i nudi neko smece koje imaju. I naravno ne znaju kada ce biti na stanju. Ista stvar i kad odem u poslovnicu.
Nevjerovatno.
Mislim tačno da me namjerno zaebavaju. :x


u toj situaciji trazi nekoga poznatog da radi u mtelu. nista bez stele!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 27 Dec 2021, 18:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1875
Lokacija: Источно Сарајево
Ova mtel aplikacija za gledanje TV-a na mobitelu, da li troši mobilni net ako si njihov mobilni korisnik?

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 27 Dec 2021, 19:01 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2020, 08:57
Postovi: 21
Ne troši, ako je uspiješ pokrenuti.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 28 Dec 2021, 18:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1875
Lokacija: Источно Сарајево
Hvala. Uspio sam na androidu, radi ok.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 29 Dec 2021, 00:55 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 16 Nov 2004, 13:31
Postovi: 976
Lokacija: Land of Downunder
mara- je napisao:
Ova mtel aplikacija za gledanje TV-a na mobitelu, da li troši mobilni net ako si njihov mobilni korisnik?

Ne troši ako si na mtel mobilnom internetu.
Ne kapiram zašto ovu stavku ne reklamiraju, barem mogu povremeno na mtel IPTVu u vidu obavještenja/informacije ljudima pustiti taj info.
Toliko se ljudi boje da koriste TVTOGO (OTT) aplikaciju zbog potrošnje interneta pa to je čudo.
Jer nisu svijesni da je kao mtel korisnik džabalesku i ne troši datu.
Android radi super dok iOS zbog raznih regulativa šteka. :evil3:

Nadam se da i dalje čitaju ovi sa mtel iptva ovaj forum, pa nek puste koje obavještenje u vezi korištenja OTT i mobilnog mtel interneta.

_________________
I firmly believe that anyone, who is worth anything at all should own a 12 cylinder car before they die... because there's nothing else like it...
It will take your breath away!!!
by David E. Davis


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 29 Dec 2021, 02:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Karbo je napisao:
Ne kapiram zašto ovu stavku ne reklamiraju, barem mogu povremeno na mtel IPTVu u vidu obavještenja/informacije ljudima pustiti taj info.


Vjerovatno je i njih sramota na šta liči ta aplikacija pa neće ni da reklamiraju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 29 Dec 2021, 12:00 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Sep 2021, 17:03
Postovi: 6
Uspjela konačno poručiti u ponedeljak popodne. Pritom sam ih cimala i preko mejla i preko fb i preko korisničke.
Znate li nakon koliko otprilike isporučuju? Meni su rekli 7-10 dana,zar im stvarno treba toliko?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 31 Dec 2021, 11:02 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1196
https://mtel.ba/Korisnicka-zona/Vijesti ... sluga.html

Mijenjaju se paketi koji sadrže mobilnu uslugu. Strašno je da najniži paket sa sve četri usluge košta skoro 92KM.
Neki paketi dobijaju besplatno Apolon itd.

EDIT: Koja prevara, u suštini samo će zamjeniti stare mobilne tarife u paketima za nove a cijena paketa ostaje ista... Iako su novi paketi mobilne telefonije nešto jeftiniji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 31 Dec 2021, 11:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6146
Meni nije jasno kako nemaju paket sa NET+TV+MOBILNA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12806 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 572, 573, 574, 575, 576, 577, 578 ... 641  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs