banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 10:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12805 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349 ... 641  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Mar 2018, 18:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jan 2015, 20:57
Postovi: 208
Je l' nas ovo m:tel časti, ili je samo za nove korisnike?

http://blog.mtel.ba/uzivajte-u-pickbox-videoteci-gratis-do-kraja-godine/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Mar 2018, 18:11 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jan 2018, 18:15
Postovi: 9
Iptv nema slike na tv-u, youtube i sve ostalo na tv-u radi normalno. Da li neko zna u cemu je problem ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Mar 2018, 18:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Jesil restartovo stb?

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Mar 2018, 18:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Gedza je napisao:
Je l' nas ovo m:tel časti, ili je samo za nove korisnike?

http://blog.mtel.ba/uzivajte-u-pickbox-videoteci-gratis-do-kraja-godine/

Pa kako su napisali i objasnili bolje da nisu.
Lopurde samo muljaju.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 21 Mar 2018, 20:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Citiraj:
za sve nove korisnike m:tel TV paketa u kojoj dobijate Pickbox videoteku gratis do kraja 2018.godine

Osim ako nisu prepravili ovo je prilično jasno.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 22 Mar 2018, 21:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
M:Tel je u nekoj fazi rasula. Nude sad i do 240 KM i to preko druge banke, dok vrijednost na berzi je dodatno opala. Sto vise daju to vise propadaju. Otisli su u krajnost sa cjenovnikom svojih usluga. Racunaju i igraju na to sto su jedini dominantni fiksni provajder u RS no ocigledno je da takva taktika je cak stetna i kontraproduktivna. Kada M:Tel vrati da se televizija moze uzeti samostalno, M:Tel moze racunati na uspon kao BH Telecom sto je dozivio u FBiH zahvaljujuci povoljnijoj ponudi u kojoj moze se uzeti televizija zasebno i to paket od 13 KM mjesecno u kome postoje svi domaci kanali plus svi Pinkovi i to samo za 13 KM. Steta sto fiksne usluge BH Telecoma nisu dostupne i u RS. BHT ima i Duo paket interneta od 10 megabita i full paket televizije za 36 KM, bez ubacivanja televizije za ponijeti koja se takodje moze uzeti posebno. To M:Tel-ovo "trpanje" ce "sahraniti" M:Tel posto ljudi apstiniraju od M:Tel-a ili prelaze kod Elte dok infrastruktura stari uglavnom neiskoristena, a Telemach/Total TV u zamahu, kao i vec spomenuta Elta. M:Tel pusta "miseve" da kolo vode umjesto da sa svojom "superiornom" televizijom obuhvate sto vise musterija i tako na kolicinu zarade sto vise, a ne na osnovu "cijedjenja" odredjene male grupe ljudi. Kada bi M:Tel imao iptv za 13 KM mjesecno, mislim da bi Total TV se zabrinuo s obzirom da isti nude u obicnom paketu 70 uglavnom lijevih kanala koje isti zove besplatnim i 30 i nesto kanala medju kojim nema Pinka BH, BN kanala i O2 ni hrvatskih RTL kanala (RTL, RTL Kockica i RTL2). Sve kanale koje gledam na digitalnoj zemaljskoj televiziji uglavnom nema na Totalu dok Elta uslovljava domacinstva Trio paketom ako hoces prikljucenje za 1 KM, dok internet uslovljavaju televizijom. Telekom, kao i manji operateri ocigledno jos uvijek nisu shvatili da moraju da se prilagodjavaju trzistu, a ne trziste njima, pogotovo sada kada imaju jace antene za prijem televizijskog signala i pojacivaci pa mogu gledati 20-30 i vise kanala bez da placam 20 KM za televiziju, a tu su i antene za hvatanje privatnih Wi-Fi mreza tako da nakacim se na komsijinu mrezu, a sa malo jacom mogu da biram da se nakacim i na mrezu nekog daljeg komsije, a telefoniju mogu preko Vibera i Skype-a, kao i besplatne mailove i SMS-ove preko GMX-ove Android aplikacije. Nase Telekom operatere gazi vrijeme. Svi bi da sa sto manje da zarade sto vise pa se cude gdje je zapelo i zasto se trziste telekomumikacija sporije razvija nego u svijetu, sto u razvijenom, sto u Rumuniji. Da imam para ja bij postavio predajnike za bezicni internet po citavoj BiH i nudio bezicni internet od 1000/500 megabita za 15-20 KM mjesecno. E to bi bila ponuda. Nije potrebno cekati 100 godina na Telekomove laserske gajtane. :D

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 22 Mar 2018, 22:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
Hahahahahahaha kakav si ti lik


Sent from my STF-L09 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 22 Mar 2018, 22:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 19 Jul 2016, 22:23
Postovi: 313
Cenićka, ne prepoznasmo te... :lol: :lol: :lol: Ovakva dubinska analiza, popraćena svim makroekonomskim parametrima zaslužuje u najmanju ruku godinu dana besplatan IPTV od mtela...Da ih barem uporedjiva sa boljim pa i nekako, već goreg sa još gorim...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 22 Mar 2018, 23:10 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39421
Lokacija: Месечева икра
Ovaj čovjek nije normalan.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 23 Mar 2018, 03:31 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
hahaha ovaj lik je kralj. jeste bht bolji od mtela al ti ga druze uporedi kao da je njemacki telekom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 23 Mar 2018, 08:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1656
Prije placao (Elta Tv i Net +mtel fiksni)oko 100KM, a sada oko 60KM Mtel Trio, i nema sanse preko 60 da ide.
Dobar Mtel ni jedan kvar u trio za godinu dana, sto za Eltu je misaona imenica.
Usluga vrhunska, mada vjerovatno sto samo 50metara od centrale, nije svima ovako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 23 Mar 2018, 09:19 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Apr 2017, 10:13
Postovi: 8
Jeste i ja sam primjetio da propada, kod mene u ulici samo dvije kuće ljetos bile kod mtela sada ih je 15 :)
Primaju nove radnike, uvode novu opremu, kanale... Sve su to simptomi propadanja :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 23 Mar 2018, 10:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
U narodu se već odomaćilo, propo ko mtel.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 23 Mar 2018, 10:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
Nemojte mu davati povoda za nove elaborate.

Sent from my STF-L09 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 23 Mar 2018, 13:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Maj 2011, 18:21
Postovi: 240
Neki ljudi bas imaju potrebu da pretjeruju sa pohvalama i kritikama odredjenih pruzalaca usluga. Mogu da razumijem one koji kao zaposleni imaju razlog za tu vrstu propagande - kao i antipropagande, ali mi nisu jasni oni obicni korisnici koji valjda svoje izbore opravdavaju pretjeranim pohvalama kao i kritikama konkurencije.
Sustina je da savrsenog nema i da svaki korisnik treba da izvaga svoje potrebe i mogucnosti i odabere najbolje za sebe. Ja licno sam godinama bio korisnik elte i bio sam relativno zadovoljan uz iscekivanje da oni nesto urade po pitanju poboljsanja usluge i ponude. Kada sam shvatio da se tu nece nesto znacajno promijeniti docekao sam za mene pravu reakciju konkurencije (mtel) sa SK kanalima i ostalim pogodnostima i presao kod njih.
U medjuvremenu vidim da elta polako shvata da mora nesto da preduzme nebi li opstala na trzistu pa uvode nove kanale i , cini mi se, sa ovim karticama mozda pripremaju teren za pakete. Zelim im sve najbolje i nikakav problem ja necu imati da im se vratim ukoliko po isteku ugovora budu imali bolju ponudu od ove koju trenutno imam. To i jeste sustina - da konkurencija donosi korist za korisnika.
Sto se mtela tice, njihova trenutna ponuda mi je prilicno dobra. Pun pogodak im je ovo sa promotivnim periodima kao sto je trenutno sa HBO kanalima. Nisam vjerovao da cu doci u situaciju da stvarno razmisljam da se pretplatim na taj paket nakon isteka promo perioda. U skorijoj buducnosti ocekujem da im ponuda HD kanala bude u standardnom a ne u dodatnom paketu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 23 Mar 2018, 14:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Djelimično OT, ranije sam i plaćao HBO, sad pogledam samo preko promotivnog perioda jer mislim da im je ponuda dosta oslabila i ne vrijedi toliko koliko naplaćuju mtel i Total. S druge strane, Cinestar Premiere ima filmove koji su više po mom ukusu i dosta više pratim te kanale, mada je i njihova cijena veća nego što vrijede. Valjda će i mtel uvesti Cinestar, bio bi red.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 24 Mar 2018, 15:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Sve je jasno...

http://www.b92.net/mobilni/biz/1373108

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 24 Mar 2018, 15:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Nema tu care nikakvog rasula. Okolne zgrade u mojoj blizini sve vise prelaze na mtel. Istina je da je internet spor vecini zato sto imaju ADSL al je stabilan. Eto ja imam 15Mbps i cekam optiku ko dijete. A da uzmem Eltinu kablovsku 100/4 zajebo bi se ko nikad.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 24 Mar 2018, 16:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Postovi: 2051
Momci koji rade na terenu kazu da se u posljednje vrijeme ubise od posla, da ima jako puno zahtjeva za prikljucenjem.
To da bacaju pare na gluposti, poput sponzorisanja Igokee, Borca i nekih bezveznih manifestacija stoji, ali opet drze monopol, pa im se moze.
Sto se tice ponude, zadovoljan sam. Prestali su zakljucavati Rts, moze se pogledati Srb.hja i odmah je bolje. Jos Prvu nek uvedu i to je to sto se tice tv-a. Hajde ako sam ih kritikovao nedavno, sad moze da se i pohvali, mada ove pohvale ne bi trebale da postoje, jer to za sta se hvale, to bi trebalo da bude podrazumijevano.

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=YIBNb8rrs80
Nikad ne zaboravi ko ti je bio djed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 24 Mar 2018, 17:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 11 Dec 2008, 17:19
Postovi: 46
Daky je napisao:
Valjda će i mtel uvesti Cinestar, bio bi red.


I meni je nejasno zašto mtel nema u ponudi CineStar TV i CineStar TV Action, najviše valjda zbog toga što te kanale elta ima u ponudi a ako ih elta ima vjerovatno nisu skupi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 12805 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 343, 344, 345, 346, 347, 348, 349 ... 641  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: dejann i 59 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs