banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 10:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 52 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Krah Pinka BH??
PostPoslato: 13 Apr 2010, 00:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
NTV se nekoliko godina pred gašenje mogao vidjeti čak do Brčkog. Imali su takav program o BL da sam ja jedva čekao posjetiti je. Volio sam pratiti onu emisiju Metropoliten ili tako nešto.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Krah Pinka BH??
PostPoslato: 21 Apr 2010, 18:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Vuk_samotnjak je napisao:
OVa TV stanica se trebala zakonom zabraniti onog momenta kad je maca vodio kviz Ruski Rulet :roll:


aleluja...


Nego nije mi se dalo sve citati, ali u sustini, pinkBiH nije pravio nikakve emisije, svi realytiji su snimljani u Srbiji, jedina dobra emisija na toj televiziji jeste zabranjen forum ali realno nije bilo potrebe za toliko radnika u BiH, pogotovo ne u BL gdje su se snimale 2-3 emisije sedmicno, dnevnik se snima u Sarajevu kao i 90% ostalih emisija, par minornih reportaza se odradi u Banja Luci, koliko se sjecam imali su neku emisiju nedeljom koja je bila iz banjaluckog studija i cak mislim da su voditelji dobili nagradu u onoj Blic igri ali ocigledno da sve to nije bilo dovoljno.

U svakom slucaju, jedna od televizija koju debelo zaobilazim ali na zalost ukucani se navukli na farmu pa je tipka na daljinskom poprilicno izlizana..

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Krah Pinka BH??
PostPoslato: 22 Apr 2010, 18:31 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
Frenki je napisao:
Vuk_samotnjak je napisao:
OVa TV stanica se trebala zakonom zabraniti onog momenta kad je maca vodio kviz Ruski Rulet :roll:


aleluja...


Nego nije mi se dalo sve citati, ali u sustini, pinkBiH nije pravio nikakve emisije, svi realytiji su snimljani u Srbiji, jedina dobra emisija na toj televiziji jeste zabranjen forum ali realno nije bilo potrebe za toliko radnika u BiH, pogotovo ne u BL gdje su se snimale 2-3 emisije sedmicno, dnevnik se snima u Sarajevu kao i 90% ostalih emisija, par minornih reportaza se odradi u Banja Luci, koliko se sjecam imali su neku emisiju nedeljom koja je bila iz banjaluckog studija i cak mislim da su voditelji dobili nagradu u onoj Blic igri ali ocigledno da sve to nije bilo dovoljno.

U svakom slucaju, jedna od televizija koju debelo zaobilazim ali na zalost ukucani se navukli na farmu pa je tipka na daljinskom poprilicno izlizana..

I taj Zabranjeni forum je format kojeg je autor prenio sa RTRS-a na Pink BH. Tako da to baš i nije prava Pinkova emisija.
Emisije koje su napravili ljudi iz Binka BH nisu se pokazale atraktivnim gledaocima, a ni posebno kvalitetnima. Sve gledane emisije su izgleda one srbijanskog Pinka.

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Krah Pinka BH??
PostPoslato: 22 Apr 2010, 19:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Jao, kakav crni Zabranjeni forum. Jedna od najsmaracijih emisija. Cak sam nedavno htjeo da otvorim temu o tome koliko smara emisija ali mi se nije dalo. Znaci, Hrsa umislio da je mnogo interesantan, pa razvukao emisiju tri-cetiri sata. :confused2: Veceg mlacenja prazne slame nema na televiziji kod nas.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Krah Pinka BH??
PostPoslato: 22 Apr 2010, 19:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Feb 2009, 20:11
Postovi: 393
Besparica je napisao:
Jao, kakav crni Zabranjeni forum. Jedna od najsmaracijih emisija. Cak sam nedavno htjeo da otvorim temu o tome koliko smara emisija ali mi se nije dalo. Znaci, Hrsa umislio da je mnogo interesantan, pa razvukao emisiju tri-cetiri sata. :confused2: Veceg mlacenja prazne slame nema na televiziji kod nas.

To je bas smaracka emisija i totalno dugo traje,a pink sam prestao gledati kad su izbacili talijansku ligu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Krah Pinka BH??
PostPoslato: 23 Apr 2010, 22:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
kod mene je ta tv stanica gledana kao i ostale domace stanice: Simic, Bel, Vikom, K3, BN,... sto ce rec`, samo u slucajnom prelazu prilikom pregleda :)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Krah Pinka BH??
PostPoslato: 23 Apr 2010, 22:28 
Ja skonto da je ni nemam, kao ni ostale zemaljske televizije...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Krah Pinka BH??
PostPoslato: 03 Maj 2010, 08:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2010, 10:39
Postovi: 396
Lokacija: Београд
Pink je zesca glupost ,uopste ga ne gledam ovde u Srbiji, debilna televizija

_________________
"I finally realized, that idiots rule the world". Leo Tolstoi.



Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Krah Pinka BH??
PostPoslato: 03 Mar 2012, 23:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Пинк бх у сваком смислу све више подсјећа на ПинкМ који је доживио апсолутни крах. Разлога је много зашто је то тако,али једноставно изгледа народу је доста љубичастог пресеравања и кичераја (додуше задњих година се сви медији такмиче у кич смислу).

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Krah Pinka BH??
PostPoslato: 04 Mar 2012, 12:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
Ne znam šta je uzrok ali kompletna Pink korporacija se nalazi u agoniji... Ni radnici srbijanskog Pinka se ne nalaze u zavidnom položaju: kasne im plate, otpuštanja, preobimnost posla.. Vjerovatno SEK (svjetska ekonomska kriza) ni njih ne zaobilazi..

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Krah Pinka BH??
PostPoslato: 08 Sep 2018, 14:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4855
Slika na PINK BH je blagi uzas. HD kanal što prije.

P. S. Može admin i ime teme da promjeni u PINK BH.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Krah Pinka BH??
PostPoslato: 08 Sep 2018, 14:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Imaš temu otvorenu. Ovaj krah pripada pink kanalima Željka Mitrovića. Ovo je nova tema za Pink BH United grupe: viewtopic.php?f=29&t=68196

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 52 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs