banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 18:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 145 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Nov 2011, 00:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
filozof sa vrbasa je napisao:
U centru BL osvanuo bilbord Al Džazira Srbija od novembra.


Sa druge strane bilborda piše Al Džazira Hrvatska, vjerovatno u Sarajevu piše Al Džazira BiH. :)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Nov 2011, 00:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
shakal je napisao:

To prenose na Al Jazeera sport kanalima. Od ovog obicnog koji je kod nas dobices samo kurac da si izbijes oci.


Rambo jebote sto mi se ranije nisi javio?

Hoce li biti ista od toga sport kanala? Ne zanimaju mene vijesti/vremenska prognoza/horoskop/Bliski Istok...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Nov 2011, 00:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Pa kazem ti nista... nece sport ubacivati na ovaj koliko sam procitao i koliko su mi rekli upuceniji. Ovo je informativni program. Muslim BBC


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Nov 2011, 00:47 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Na satelitu Hot bird imate 10 sportskih kanala Al dzazira JSC+1 do JSC +10 i prenose sve sto se moze zamisliti (ja upravo gledam Vasco jer cekam GG)
Ovo sto ce startovati kod nas nema nikakve veze sa tim,ovo ce biti samo 6 sati dnevno nekih vijesti i dokumentaraca.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Nov 2011, 00:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
I zaboravio sam napisati da svih 10 kanala imaju i engleskog tonskog podnosioca i ja 90% prenosa gledam na engleskom jeziku,kao i Vasco trenutno.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Nov 2011, 00:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
To ste vi izvikali sport na ovoj temi, a nigdje zvanično nije spomenuto da će biti sportskog programa. Pa jebeni urednik će biti Goran Milić, a ne pokojni Mladen Delić.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Nov 2011, 08:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Biće i nekog sporta izgleda!

Citiraj:
Stipe Sladoljev nije se ženio zbog lijenosti, sada će ipak pred oltar
Sportski novinar Al Jazeere otkriva kako se nosi sa životom u novom gradu, je li se udebljao od sogan dolme i hoće li zaboraviti voziti jer živi u centru pa svuda ide pješice.
Slika
Je li dobar udarac upotrijebio Vladimir Kličko, u kakvoj je boksačkoj formi Mirko Filipović ili urlik jer Stipe Pletikosa nije uspio obraniti – takvi komentari i slične reakcije sportskog novinara Stipe Sladoljeva, koje smo sedam godina slušali na Novoj TV, sada su prošlost. Već dva mjeseca Stipe živi u BiH, u Sarajevu, i radi za balkansku televiziju Al Jazeeru kao novinar i prezenter – i u svemu odlično pliva. A kako to radi, moći ćemo do kraja studenog pratiti na novoj regionalnoj informativnoj Al Jazeeri.

– Promjena televizije je zanimljiva. Al Jazeera je velika televizijska kuća i vrlo profesionalna. Radim sve sportove podjednako, pa čak i više nego na Novoj, jer se Al Jazeera ne temelji samo na onome što je komercijalno nego obrađuje sve priče koje vrijede biti na ekranu. Svaki sportaš čiji uspjeh je vrijedan divljenja naći će kod nas svoje mjesto. Mi tražimo put do biranih gledatelja s ukusom koji žele ozbiljne informacije, a ne put do masovne gledanosti – kaže Stipe i nastavlja:
– No, moram priznati da je od poslovne veća životna promjena. U Zagrebu sam živio 18 godina. Ondje sam pustio korijenje, to su moje ulice i trgovi, ondje su moji prijatelji, brat i nevjenčana supruga Viktorija, dakle sve. Ali Sarajevo kao Sarajevo čini sve da mi taj prelazak olakša. Grad je predivan!

Ljudi su, ističe, jako srdačni pa je lako uklopiti se u takvo ozračje. Prepoznaju ga i u trgovini te tapšaju po ramenu podržavajući njegov dolazak i hvaleći kako obavlja svoj posao. Priča da su ćevapi ondje najbolji nije mit, no 32-godišnjak pazi da ne jede previše pržene hrane i ne dopušta da ga sasvim obuzmu bosanske delicije, pa se još nije udebljao ni grama.

– Hrana je ukusna i cijenom vrlo pristupačna. Najbolja su mi domaća kuhana jela, primjerice sogan dolma. To je nešto kao naša sarma, samo što je punjena u luku. Iznenadilo me da odlično paše s vrhnjem koje se ovdje naziva pavlaka. To bih mogao jesti svaki dan! – govori Stipe. Kavu pije koliko i u Zagrebu, a kad mu poslovni tempo dopusti, svrati do Baščaršije u tradicionalnu bosansku kavanu gdje se pije turska kava. To mu je sladak ritual za vrijeme kojega najbolje osjeti pravi duh Sarajeva. A kako je Stipina velika ljubav uz sport i religija, i u tome mu je grad pružio gotovo sve.

– Novost je da sam prije mjesec dana diplomirao filozofiju i religijske znanosti na Filozofskom fakultetu Družbe Isusove u Zagrebu! Dakle, obožavam religiju i u Sarajevu mi je možda najzanimljiviji koloplet svih velikih religija na jednom mjestu. Obožavam kad mi dan ovdje počinje i zvonima s katoličke crkve i pozivom na molitvu s minareta. Prekrasno! – kaže očaran.

Stipe živi sam u unajmljenom stanu u centru Sarajeva. Posao mu je blizu pa sve obavlja pješice, što je velika promjena u odnosu na Zagreb, gdje je stalno bio za volanom. No, ima i te kako velik razlog zbog kojeg neće tako lako zaboraviti voziti automobil.

– Često putujem u Zagreb jer tamo je moja Viktorija i to je najteži dio cijele priče. Zasad nam Skype spašava stvar i održava nas da se potpuno ne pogubimo. A dokad će to tako, ne znam. Bili bismo najsretniji kad bi ona mogla doći u Sarajevo. U planu je i vjenčanje. Klasične prosidbe nije bilo, no o vjenčanju Viki i ja razgovaramo već više od godinu dana. To se još nije dogodilo samo zbog moje lijenosti. Ipak, iduće proljeće to bi moglo biti to! – kaže zaneseno. Stipe i Viktorija Madunić zajedno su šest godina.

Upoznali su se dok je ona radila kao lektorica na Novoj TV. Na prvo piće otišli su poslije šest mjeseci poznanstva. Rođeni Vodičanin bio je tada prema Viki vrlo otvoren. Direktno ju je pitao: “Mogu li te poljubiti?” i od tada su nerazdvojni. I bez obzira na to što ga u Sarajevu salijeću jer je poznato televizijsko lice, Viktorija se ne treba brinuti da će pasti na šarm Sarajki.

– Nema mjesta na kojem su žene posebne, takvi mitovi samo su priča radi priče. I u Sarajevu kao i svugdje ima lijepih žena. Ali meni je Viki najljepša i najdraža, to ona jako dobro zna i s te strane ni ljubomore nema.


izvor: http://www.vecernji.hr/scena/stipe-slad ... nak-343221


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Nov 2011, 21:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3814
Schlager je napisao:
Na satelitu Hot bird imate 10 sportskih kanala Al dzazira JSC+1 do JSC +10 i prenose sve sto se moze zamisliti (ja upravo gledam Vasco jer cekam GG)
Ovo sto ce startovati kod nas nema nikakve veze sa tim,ovo ce biti samo 6 sati dnevno nekih vijesti i dokumentaraca.


Jesu li FTA? Da ponovo stavim malo tanjir u funkciju...

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Nov 2011, 21:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nisu fta,idu u cardsharingu

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 00:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2011, 18:54
Postovi: 931
Negdje sam čuo da je Aleksandar Hršum primljen tamo i da će ona emisija njegova da se i na alahamanziri da se emituje.. Ako je to istina, bolje da su VIKOM regionalni napravili...

_________________
Пустити фашисте на улице у име демократије је исто као пустити пацове у дјечије собе у име екологије.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 01:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Na ovoj Al Džaziri Balkan biće sportova na koje nemaju pravo državne televizije, privatne televizije, SK, ES i Arena.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 03:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ma neće biti nikakvog sporta što se tiče prenosa, već će biti opširan sportski pregled u sklopu informativnog programa npr. kao ,,Arena'' na ATV posle centralnih vesti u 19h.
Videćete, samo će nam ispirati mozak sa svojim islamističkim, a naročito antisrpskim pametovanjima.
Zato ponavljam, kao što sam rekao već u izbrisanom postu. Bolje bi bilo milijardu puta da nam u IPTV ubace samo jedan od kanala tipa VIKOM, Simić, Bel, K3 i sl. umesto ovog govneta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 09:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
dukicas je napisao:
Ma neće biti nikakvog sporta što se tiče prenosa, već će biti opširan sportski pregled u sklopu informativnog programa npr. kao ,,Arena'' na ATV posle centralnih vesti u 19h.
Videćete, samo će nam ispirati mozak sa svojim islamističkim, a naročito antisrpskim pametovanjima.
Zato ponavljam, kao što sam rekao već u izbrisanom postu. Bolje bi bilo milijardu puta da nam u IPTV ubace samo jedan od kanala tipa VIKOM, Simić, Bel, K3 i sl. umesto ovog govneta.


Pa mogu ti reći da je BEL sasvim solidan gradski kanal, i ja ga ne bih svrstavao sa Vikomom i Simićem...U svakom slučaju slažem se sa ostalim što si naveo...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 09:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Slika

Danas u 18.00 pocinje program.

A evo i ko ce sve imati u ponudi...

Citiraj:
Al Jazeera Balkans počinje sa emitovanjem svog programa danas, 11. novembra 2011. od 18:00 sati. Gledaoci u regionu će preko kablovskih i IPTV operatera, te preko satelita Eutelsat kao i na zemaljskoj mreži u Bosni i Hercegovini, moći da prate program ove globalne informativne mreže, koja svoj program počinje emitovati iz centralnog studija u Sarajevu te regionalnih centara u Beogradu, Zagrebu i Skoplju.

Program Al Jazeera Balkans u našoj zemlji gledaoci će moći pratiti putem platformi kablovskih operatera HS, M&H, VKT Net, BHB Cable, CATV MV, ASK Ilidža, Art Net, Elta Kabel, Telrad i Telemach te putem IPTV platformi Moja TV i Super TV kao i putem DTH platforme Total TV. U Srbiji kanal će se naći u ponudi Total TV-a.


http://teve.ba/article/5424/danas-start ... ra-balkans


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 10:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Vidim pokupili su i Mraka Radoju i Sašu Delića


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 16:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Људи опростите на лаицизму.
Занима ме да ли ћемо ми (корисници Елта пакета) моћи пратити од данас овај програм Ал Џазире?
И уколико нећемо да ли ће у наредном периоду бити каквих иницијатива у мјењању програмске структуре код овог оператера? Унапријед хвала.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 17:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Avg 2011, 23:08
Postovi: 1835
Lokacija: Banja Luka
znaci M:tel ih nema u ponudi

_________________
Kupus sadim a Fridrih niče


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 18:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
"Ако се по јутру дан познаје" Зворничка регија се путем Елте неће нагледат ове Ал Џазире.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 19:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Jesss! Bar zasad ih nema u mtel-u! Jessss! :D
Izvinjavam se ako sam možda uvredio Bel kanal i ljude koji ga vole, stvarno nisam upoznat sa tim kanalom jer živim u Prijedoru, ali svaki naš i ''k'' od kanalčića je bolji milijardu puta od ovog govneta iz naslova ove teme.

P.S. Aleee Alee PORTUGALEEE! Večeras sam 101% Portugalac. :P


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 19:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
dukicas je napisao:
Jesss! Bar zasad ih nema u mtel-u! Jessss! :D
Izvinjavam se ako sam možda uvredio Bel kanal i ljude koji ga vole, stvarno nisam upoznat sa tim kanalom jer živim u Prijedoru, ali svaki naš i ''k'' od kanalčića je bolji milijardu puta od ovog govneta iz naslova ove teme.

P.S. Aleee Alee PORTUGALEEE! Večeras sam 101% Portugalac. :P


Car si :lol:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 145 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 33 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs