banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 16:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 135 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 09 Mar 2022, 16:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2011, 21:49
Postovi: 512
wizzy_bl je napisao:
pretpostavljam kao i svd aplikacije.. nadjes apk fajl i preko nekog downloadera ga skines i pokrenes instalaciju

Da...

Evo ovde detaljne liste uređaja na kojima je dostupna aplikacija:

https://help.hbomax.com/BA/Answer/Detail/000001243


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 10 Mar 2022, 08:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2011, 21:49
Postovi: 512
Našao apk, instalirao, sve ok osim što ne može da se selektuje ni jedan od lokalnih jezika (za interfejs, može za titlove).

Dobro izgleda aplikacija, sadržaj nije loš, sve se to odgledalo ranije, ali dobro. Povoljna je i pretplata.

Ono što ostaje misterija je zašto HBO ne nudi sopstveni sadržaj u 4K, već im je full HD maksimum. Neki filmovi su 4K u katalogu na platformi, ali ne i HBO Max originals.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 10 Mar 2022, 12:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3626
Hoće li ostati ova sadašnja cijena pretplate, 4.80 EUR, tako nešto?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 10 Mar 2022, 12:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Hoće ako se pretplatiš to 31.3.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 10 Mar 2022, 22:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3626
Postojeći sam korisnik već dva mjeseca, počeo sa HBO GO pa sad prešao.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 10 Mar 2022, 22:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Onda ti ostaje ta cijena os 4,66€.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 10 Mar 2022, 23:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3626
Onda je to pun pogodak.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 10 Mar 2022, 23:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
To pretpostavljam skida svaki mjesec sa kartice? Ne moze se recimo platiti odjednom godinu dana?
Brine me to sto imam NLB karticu i za svaku online transakciju moram upaliti na aplikaciji to, sta ako pokusa da skine i kartica odbije? Hoce li mi automatski prestati pretplata (i samim tim ta akcijska cijena) ili imam dan-dva fore da uplatim?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 11 Mar 2022, 00:04 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
pitaj ih putem poruke na fb stranici HBO max, meni su odgovorili u roku od 20 minuta


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 11 Mar 2022, 00:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Extra, hocu, hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 11 Mar 2022, 09:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2014, 19:41
Postovi: 705
zerocool je napisao:
To pretpostavljam skida svaki mjesec sa kartice? Ne moze se recimo platiti odjednom godinu dana?
Brine me to sto imam NLB karticu i za svaku online transakciju moram upaliti na aplikaciji to, sta ako pokusa da skine i kartica odbije? Hoce li mi automatski prestati pretplata (i samim tim ta akcijska cijena) ili imam dan-dva fore da uplatim?


Moze se uplatiti za čitavu godinu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 11 Mar 2022, 16:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Ako i ne prođe uplata, probaju ponovo opet, šalju email-ove, urgiraju da provjerite svoju karticu...kolegi na HBO GO probali tri, četiri puta naplatiti sa kartici na kojoj nije imao dovoljno sredstava. Na kraju, nakon par dana, morao ući na nalog i otkazati pretplatu da mu se skinu :D
Ne odustaju tako lako...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 11 Mar 2022, 16:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
mark05 je napisao:
pitaj ih putem poruke na fb stranici HBO max, meni su odgovorili u roku od 20 minuta


Meni jos nisu. :D
Ali odgovorili su ljudi ovdje, nema sta, odlicno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 12 Mar 2022, 01:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3626
zerocool je napisao:
To pretpostavljam skida svaki mjesec sa kartice? Ne moze se recimo platiti odjednom godinu dana?
Brine me to sto imam NLB karticu i za svaku online transakciju moram upaliti na aplikaciji to, sta ako pokusa da skine i kartica odbije? Hoce li mi automatski prestati pretplata (i samim tim ta akcijska cijena) ili imam dan-dva fore da uplatim?


Promijeni banku :toothy7:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 12 Mar 2022, 12:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5026
Lokacija: Gradiška
Najsigurnije je da proda stan!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 14 Mar 2022, 16:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Ima li kakvih novosti na ovu temu, kad nas Mtel prebacuje na HBO MAX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 12 Mar 2023, 23:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Elvisa valja uvijek pogledati. Sjajan film. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 02 Nov 2023, 20:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Valjalo bi pogledati.

Serija “Deca zla”, rađena po knjizi sudije i pisca Miodraga Majića ući će u istoriju kao prva domaća serija koja će biti emitovana na HBO Max platformi.

Citiraj:

Adaptacija knjige prati potragu za ubicom beogradskog političara i uvodi nas u priču punu zločina iz strasti, osvete, upozorenja i simbolike.

“Beskrajno sam srećan što je baš ovo prva srpska serija koja će biti prikazana na HBO. Hvala vam što ste bili strpljivi i što ste vjerovali u ovu priču!”, napisao je Majić na Tviteru.

Slika


Serija će imati deset epizoda i samo jednu sezonu.

"Priča je rađena po romanu i ima kraj. Svi danas snimaju serije s nekoliko nastavaka. Imao sam tu sreću da sam ovdje mogao da biram saradnike i glumce s kojima želim da radim. "Deca zla" su savremena priča i od prve do posljednje epizode pokušavamo da saznamo šta se desilo. Glavni junak je advokat koji ima slučaj veći i od njega samog", kaže jedan od reditelja Ivan Stefanović.

Radnja ovog trilera smještena je u Beograd, gdje se u kući na Dedinju dešava dramatično ubistvo političara. Nakon što nepoznata osoba ubije žrtvu i ostavi krvavi dukat u njenoj ruci, otvara se niz pitanja i događaja koji moraju biti riješeni.

Likove iz knjige "Deca zla", koju je objavilo Vulkan izdavaštvo, a koja je i dalje hit kod publike i prodata je u više od 50.000 primjeraka, u seriji su, pored Anice Dobre, oživjeli Radovan Vujović, Milica Janevski, Jovana Stojiljković, Zoran Cvijanović, Slaven Došlo, Nikola Kojo, Peđa Marjanović, Miodrag Dragičević i mnogi drugi.

Produkciju potpisuje Firefly Productions.



https://mondo.ba/Magazin/Showtime/a1255 ... O-Max.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 08 Nov 2023, 09:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2011, 21:49
Postovi: 512
Pa, ko ima autošovinistički pogled na zemlju Srbiju i prethodni rat u Bosni, samo naprijed.

Neshvatljivo mi je da je ovakvo smeće finansirao državni Telekom, a Srbima neprijatelji nisu ni potrebni - što pročitah negdje, sami smo sebi najgori neprijatelji, i potpuno se slažem sa tim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: HBO ADRIA
PostPoslato: 03 Feb 2024, 11:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Problem ovog "novog svjetskog poretka" je samo taj što je prvo bila Srbija pa onda Ukrajina. I sad su na kreativnom Zapadu u blatu i govnima do guše, iz kojih nikako da izađu. Realno, Biković nije glumac kojeg nešto pretjerano gotovim, ali je način na koji je ostao bez uloge objašnjiv samo činjenicom da je fašizam definitivno pobijedio. Ko zadnji izađe neka ugasi svjetlo, ili neka pritisne crveno dugme.

Citiraj:

Nakon oštrih reakcija javnosti zbog angažmana glumca Miloša Bikovića u Rusiji, HBO produkcija odlučila je da zamijeni Bikovića u novoj sezoni popularne serije "The White Lotus". Glumac se oglasio saopštenjem u kojem je rekao da se "danas protiv njega vodi ciljana kampanja, koja kroz spoljni uticaj stvara ozbiljan presedan, bacajući senku na suštinu umetničke slobode".

HBO je isključio Miloša Bikovića iz treće sezone serije "The White Lotus” nakon poziva ukrajinskog Ministarstva spoljnih poslova.

"Odlučili smo da se rastanemo sa Milošem Bikovićem i uloga će biti preinačena", rekao je portparol HBO-a u saopštenju, prenosi "Variety".

Razlog ovog koraka produkcije bila je činjenica što Biković često glumi u filmovima ruske produkcije i postiže uspjeh s tim ostvarenjima, te je srpski glumac jako popularan u Rusiji.

Ovu informaciju potvrdio je i srpski glumac na društvenoj mreži Twitter, a i u zvaničnim saopštenju.

Njegovo saopštenje prenosimo u cjelosti:

"Odrastao sam u zemlji razorenoj ratom. Kada sam imao 11 godina, dane i noći sam provodio u skloništu, dok je bombardovana moja zemlja i moj rodni grad. Takvu pustoš nikad nikome ne bih poželeo.

Svakim danom je sve više sukoba svuda u celom svetu. Svaki od njih je različit. I svaki od njih je strašan. Voleo bih da svi oni prestanu i da pobedi princip ljubavi.

Danas se protiv mene vodi ciljana kampanja, koja kroz spoljni uticaj stvara ozbiljan presedan, bacajući senku na suštinu umetničke slobode. Rezultat takvog narativa je trijumf besmisla i poraz umetnosti.

Počastvovan sam što sam izbaran da budem deo White Lotus-a, TV serije koju veoma uvažavam, i uz kolege koje izuzetno poštujem. Ipak, moje učešće u njoj nije moguće iz razloga koji su van domena kulture, i ja se neću poklanjati narativu koji ugrožava moj integritet.

Želim da se zahvalim svima koji su bili uz mene, a mojim kolegama želim veliki uspeh u novoj sezoni. Uprkos svemu, ja i dalje verujem da umetnost leči i da može da ujedini čovečanstvo. Stoga će moja uverenja i moja posvećenost umetnosti ostati nepromenjeni“, saopštio je glumac Miloš Biković, navodi "N1 Srbija", a prenijela je "Buka"


https://www.nezavisne.com/kultura/film/ ... ine/814667


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 135 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs