banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 21:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3023 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 152  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 02 Maj 2010, 17:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jan 2004, 10:56
Postovi: 185
Lokacija: Banjaluka
Opet, ne treba se nadati previse. Ako bude kao u total-tv-u, arenasport 1 je u osnovu paketu, koja i nema nesto zanimljivih prenosa. Najzanimljivije stvari su na arenasport 2,3 i 4.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 15 Maj 2010, 07:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
dejan je napisao:
Opet, ne treba se nadati previse. Ako bude kao u total-tv-u, arenasport 1 je u osnovu paketu, koja i nema nesto zanimljivih prenosa. Najzanimljivije stvari su na arenasport 2,3 i 4.


Najzanimljiviji prenosi jesu na kanalima ( 2, 3 , 4 ) sto je i razumljivo jer kako bi drugacije neko kupovao Arenasport pakete. Mada, ako cemo iskreno, i na prvom ima dosta kvalitetnih direktnih prenosa ( jos uvijek ). Ja sam imao sve Arene promo u Totalu, sada imam samo prvi program, i zadovoljan sam kvalitetom programa na njemu. Naravno, vrlo brzo cu da uzmem sva 4. Total je napravio pravi potez kada je uvrstio ove sjajne sportske kanale, za razliku od nasih jadnih i bijednih kablovskih operatera koji nisu u stanju ni tehnicki ni finansijski obezbijediti svojim korisnicima sve ono sto u ponudi imaju ne samo veliki gradovi iz okruzenja negoli i mahale u centralnoj Bosni. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 15 Maj 2010, 11:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
drug je napisao:
Total je napravio pravi potez kada je uvrstio ove sjajne sportske kanale, za razliku od nasih jadnih i bijednih kablovskih operatera koji nisu u stanju ni tehnicki ni finansijski obezbijediti svojim korisnicima sve ono sto u ponudi imaju ne samo veliki gradovi iz okruzenja negoli i mahale u centralnoj Bosni. :roll:

Potpis!Pravi potez!

A ja mislim da nasi kablovski operateri mogu da plate i uvedu te kanale ali nece!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 15 Maj 2010, 12:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jan 2004, 10:56
Postovi: 185
Lokacija: Banjaluka
Pa teoretski, sve se moze. Prakticno, odnosno finansijski vec teze. Neki programski paketi su jednostavno preskupi za nas standard, i ne postoji dovoljna masa korisnika koji bi uzeli da bi se operaterima isplatilo. Zato i nema npr HBO u ponudi total tv-a za bih, dok naravno ima za srb i hr.
Sve to oni veoma dobro proracunaju... tako da smo osudjeni da cekamo, dok oni ne izracunaju da im se to isplati. A i ne moze se bas porediti total tv/sbb i elta... to je kao da mercator i neku lokalnu prodavnicu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 15 Maj 2010, 12:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
drug je napisao:
dejan je napisao:
Opet, ne treba se nadati previse. Ako bude kao u total-tv-u, arenasport 1 je u osnovu paketu, koja i nema nesto zanimljivih prenosa. Najzanimljivije stvari su na arenasport 2,3 i 4.


Najzanimljiviji prenosi jesu na kanalima ( 2, 3 , 4 ) sto je i razumljivo jer kako bi drugacije neko kupovao Arenasport pakete. Mada, ako cemo iskreno, i na prvom ima dosta kvalitetnih direktnih prenosa ( jos uvijek ). Ja sam imao sve Arene promo u Totalu, sada imam samo prvi program, i zadovoljan sam kvalitetom programa na njemu. Naravno, vrlo brzo cu da uzmem sva 4. Total je napravio pravi potez kada je uvrstio ove sjajne sportske kanale, za razliku od nasih jadnih i bijednih kablovskih operatera koji nisu u stanju ni tehnicki ni finansijski obezbijediti svojim korisnicima sve ono sto u ponudi imaju ne samo veliki gradovi iz okruzenja negoli i mahale u centralnoj Bosni. :roll:


Kablovski operateri bar BLIC ima u ponudi takodje sva cetiri kanala Arena Sport samo na BLIC.tv tj. na digitalnoj ponudi, sad kada ce uvesti i na analognu i da li ce to zavisi od konkurencije kakav bude razvoj situacije tako ce se i oni ponasati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 15 Maj 2010, 16:16 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
BL Boy je napisao:
drug je napisao:
dejan je napisao:
Opet, ne treba se nadati previse. Ako bude kao u total-tv-u, arenasport 1 je u osnovu paketu, koja i nema nesto zanimljivih prenosa. Najzanimljivije stvari su na arenasport 2,3 i 4.


Najzanimljiviji prenosi jesu na kanalima ( 2, 3 , 4 ) sto je i razumljivo jer kako bi drugacije neko kupovao Arenasport pakete. Mada, ako cemo iskreno, i na prvom ima dosta kvalitetnih direktnih prenosa ( jos uvijek ). Ja sam imao sve Arene promo u Totalu, sada imam samo prvi program, i zadovoljan sam kvalitetom programa na njemu. Naravno, vrlo brzo cu da uzmem sva 4. Total je napravio pravi potez kada je uvrstio ove sjajne sportske kanale, za razliku od nasih jadnih i bijednih kablovskih operatera koji nisu u stanju ni tehnicki ni finansijski obezbijediti svojim korisnicima sve ono sto u ponudi imaju ne samo veliki gradovi iz okruzenja negoli i mahale u centralnoj Bosni. :roll:


Kablovski operateri bar BLIC ima u ponudi takodje sva cetiri kanala Arena Sport samo na BLIC.tv tj. na digitalnoj ponudi, sad kada ce uvesti i na analognu i da li ce to zavisi od konkurencije kakav bude razvoj situacije tako ce se i oni ponasati.

Nije on mislio na sve operatere vec na jednog odredjenog u BL koji se zove...
A logicno je da ArenaSport 2,3 i 4 budu na digitali jer su u paketima koji se dodatno placaju ;)

dejan je napisao:
A i ne moze se bas porediti total tv/sbb i elta... to je kao da mercator i neku lokalnu prodavnicu.

:lol:
Ali elta se hvali da ima najvise korisnika u RS...vise od totala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 01 Jun 2010, 23:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Fino :wink:

Citiraj:
Novinarski tim Arene, pred početak Mundijala, spremio je pravu poslasticu za sve ljubitelje fudbala. Reč je o nizu intervjua sa reprezentativcima Srbije iz Klagenfurta, u kome su igrali prvu prijateljsku utakmicu i iz Leoganga gde je naša selekcija smeštena. Pored ovoga moći ćete da saznate i kakva su očekivanja stručnog štaba, ali i navijača. Videćete kako izgledaju treninzi reprezentacije, ali i šta Nemanja Vidić, Dejan Stanković i ostatak ekipe Srbije rade u slobodno vreme.

Od 20 časova i 15 minuta uz prvi kanal Arene Sport moći ćete da osetite delić atmosfere koji vlada u plavom taboru, posle čega sledi direktan prenos utakmice Srbija - Poljska, od 20 časova i 30 minuta.


http://www.tvarenasport.com/vesti/22521 ... sport.html

Steta sto Arena nece prenositi Svjetsko prvenstvo u Juznoj Africi. Bio bi to praznik za usi i oci.

Citiraj:
Pitanje #6236
Boro

Poštovani,
zanima me koji će kanal Arene direktno prenositi Svetsko prvenstvo u fudbalu i kako se mi iz Bosne i Hercegovine možemo pretplatiti na taj kanal i kolika je cena.
Hvala .

Odgovor: #6236

Na kanalima Arena Sport neće biti prenosa Svetskog prvenstva u fudbalu, koje se održava u Južnoj Africi od 11.06. - 11.07.


http://www.tvarenasport.com/pitanja-i-o ... dex.2.html

A cini se da nema ni napretka u pregovorima Elte sa Arenasportom. Stisli se ovi u Elti :evil4:

Citiraj:
2010-05-31 Pitanje #6245
Goran
Da li ste postigli dogovor sa Elta kabel Doboj.
Molim za konkretan odgovor!

Odgovor: #6245

Sa vašim kablovskim operaterom Elta kabel još uvek nije postignut dogovor.
Odluka je vašeg operatera da li će naše kanale uvrstiti u svoju ponudu ili ne. Mi na žalost, na takve odluke operatera nemamo uticaj. Naši kanali se za sada u Bosni emitiju preko operatera Telekabl iz Zenice, Aneks iz Banja Luke, Logosoft iz Sarajeva. Ovi oprateri imaju po sva četiri kanala, dok u Sanskom Mostu, Milićima, Bosanskom Brodu i Zavidovićima ima samo po jedan kanal.


http://www.tvarenasport.com/pitanja-i-o ... dex.1.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 02 Jun 2010, 17:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2010, 20:20
Postovi: 678
A hvale se sa 200 000 pretplatnika!ŠUPCI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 02 Jun 2010, 18:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 11 Apr 2010, 14:10
Postovi: 344
Lokacija: Webistan
kameleon je napisao:
A hvale se sa 200 000 pretplatnika!ŠUPCI!

Они се хвале са 200.000 гледалаца (ма што год то значило), а не 200.000 претплатника!
Да имају толико претплатника, већина житеља Р. Српске би пратила Елту и њене канале :wink:
Тачан број претплатника нису објавили, а интересује ме како су дошли до те процјене од 200.000 гледалаца :wink: Одокативном или неком другом научном методом :D

Можда су из Аренаспорта видјели ту цифру, па затражили више пара од Елта-Кабела за права. :wink:
Можда Елта-кабел не жели да испоштује услове Аренаспорта :wink:
А најавили су увођење Аренаспорта на сајту још давно (најавили су они много тога). Видјећемо шта ће бити. Ово је сигурно велики минус за Елта-кабел, која се хвали како је највећи кабловски оператер у БиХ. Да много мањи оператери, колико видим негдје и мањи локални(!) имају те канале.
Чини ми се да мтел најављује у IPTV шеми Аренаспорт. Те канале има у Бањалуци и Нетком тј. Блиц.
Дакле, само је Елта-кабел заказала.

Него, јесте ли видјели ко све има Аренаспорт канале... Милићи, Завидовићи, Сански мост...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 02 Jun 2010, 18:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31204
Lokacija: Je Suis Ahmed
O Zemljo otvori se, pa šta rade ovi debili iz ELTA Kabel.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 03 Jun 2010, 18:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1686
Da li je krenula Arena tv na iptv? Može li se gledati Arena tv na još neki način osim preko total tv?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 03 Jun 2010, 18:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 06 Maj 2009, 14:43
Postovi: 1218
babic je napisao:
Da li je krenula Arena tv na iptv? Može li se gledati Arena tv na još neki način osim preko total tv?

na totalu se moze gledati i uskoro putem iptv,a arena se moze u banjaluci pratiti preko blicove kablovske ali oni pokrivaju manji deo grada.
imaju digitalnu kablovsku i izgleda se moze uzeti paket sa arenama :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 04 Jun 2010, 18:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1686
anoniman je napisao:
babic je napisao:
Da li je krenula Arena tv na iptv? Može li se gledati Arena tv na još neki način osim preko total tv?

na totalu se moze gledati i uskoro putem iptv,a arena se moze u banjaluci pratiti preko blicove kablovske ali oni pokrivaju manji deo grada.
imaju digitalnu kablovsku i izgleda se moze uzeti paket sa arenama :D


hvala puno na informacijama!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 04 Jun 2010, 22:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Srbija:Kamerun Subota 20.30 Arenasport 1

Citiraj:
Nakon priprepremnih utakmica u Austriji naša reprezentacija u subotu ima generalnu probu protiv Kameruna. U nekompletnom sastavu šokantni poraz protiv Novozenađana došao je u pravom trenutku za naše reprzentativce, nakon toga usledio je remi protiv Poljske u kome je bilo najvažnije ostati 'zdrav' po jako klizavom terenu.

U subotu fudbaleri Srbije istrčavaju na teren u najačem sastavu, neće biti ni kiše, sve je spremno za generalnu probu pred put u Južnu Afriku. Kamerunci će 'glumiti' Ganu a hiljade ljudi na stadionu kao i milioni kraj TV ekrana će ispratiti naše reprezentativce na Svetsko prvenstvo. Arena Sport će i u ovoj utakmici biti uz Orlove, budite i vi uz njih u subotu od 19h pogledajte specijalnu emisiju posvećenu fudbalskoj reprezentaciji Srbije, nakon toga uživajte u prenosu utakmice od 20:30h.


Slika

http://www.tvarenasport.com/tvprogram/2 ... merun.html

Opet na prvom...sjajno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 04 Jun 2010, 22:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Sep 2009, 11:40
Postovi: 145
Lokacija: Borik, Downtown
E ovo je pravi kanal :salute:

_________________
Када Борче играш ти, на истоку ту смо ми ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 06 Jun 2010, 00:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
shexon je napisao:
E ovo je pravi kanal :salute:



Sjajan. Veceras gledao tekmu sa ekipom na Arenasport. Uzivancija. I za usi, i za oci. Sjajno odradjuju posao...Bas je prava steta sto nisu kupili prava za Svjetsko...Ali dobro, bar za Ligu sampiona iduce sezone - nema brige. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 06 Jun 2010, 08:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jan 2004, 10:56
Postovi: 185
Lokacija: Banjaluka
Jos da krene i jedan HD kanal, o cemu se prije pricalo da ce "uskoro". Mada i ovako su miljama ispred europsporta i njehovog prenosa prvenstva u obaranju ruku u zenskoj konkurenciji.
Jedino me onaj jedan komentator, sto besramno otvoreno navija i komentarise za inter nervira.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 06 Jun 2010, 13:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2010, 20:20
Postovi: 678
dejan je napisao:
Jos da krene i jedan HD kanal, o cemu se prije pricalo da ce "uskoro". Mada i ovako su miljama ispred europsporta i njehovog prenosa prvenstva u obaranju ruku u zenskoj konkurenciji.
Jedino me onaj jedan komentator, sto besramno otvoreno navija i komentarise za inter nervira.

Pa sva četiri programa arene su u hd rezoluciji


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 08 Jun 2010, 07:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
kameleon je napisao:
dejan je napisao:
Jos da krene i jedan HD kanal, o cemu se prije pricalo da ce "uskoro". Mada i ovako su miljama ispred europsporta i njehovog prenosa prvenstva u obaranju ruku u zenskoj konkurenciji.
Jedino me onaj jedan komentator, sto besramno otvoreno navija i komentarise za inter nervira.

Pa sva četiri programa arene su u hd rezoluciji


Jos da i u Total tv ponude u HD-u :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 09 Jun 2010, 13:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jan 2004, 10:56
Postovi: 185
Lokacija: Banjaluka
I ja pratim preko satelita- total tv. Gdje ide arena u HD-u?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3023 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 152  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs