banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3021 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 152  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: TV Arena Sport
PostPoslato: 01 Nov 2009, 21:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Po svemu sudeci, dolazi nam TV Arenasport. Na sajtu ove sportske kuce iz Beograda koja emituje 3 svoja programa u mrezi kablovskog operatera PTT-KDS i na IPTV Srbije, pojavilo se nekoliko informacija koje govore u prilog tome, da ce gledaoci iz Bosne i Hercegovine do 15.novembra dobiti mogucnost pracenja ovog sportskog tv paketa. Znaci, dolazi nam Arenasport :evil3:

Citiraj:
Poštovani Branislave,
Hvala na ukazanom poverenju i interesovanju za TV Arena Sport kanale. Do 15.11.2009 biće preuzet signal i na području Bosne i Hercegovine. Tri kanala biće u Pay TV paketu Arena Sporta, i to kao samostalan sportski paket. Gledaoci će sami izabrati da li žele da gledaju ove kanale. I da li žele da plate iznos koji će biti na nivou do 5 eura za sva tri kanala.
Srdačan pozdrav
Vaša TV Arena Sport


http://www.tvarenasport.com/pitanja-i-o ... dex.1.html

Slika

Znaci, sada je jasno, cijena ce za tri tv kanala TV Arenasport, biti 5 eura.

Programsku shemu Tv Arenasport mozete vidjeti ovdje:

Prvi program:
http://www.tvarenasport.com/channel/tv- ... 2009/11/01

Drugi program:
http://www.tvarenasport.com/channel/tv- ... 2009/10/29

Treci program:
http://www.tvarenasport.com/channel/tv- ... 2009/10/29


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 02 Nov 2009, 10:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Sep 2009, 11:40
Postovi: 145
Lokacija: Borik, Downtown
nema sta vijest koju smo svi cekali samo da nam elta opet ne priredi neki zajeb :evil:

_________________
Када Борче играш ти, на истоку ту смо ми ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 15 Nov 2009, 01:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Konacno, razrijesena velika misterija...TV Arenasport krece preko satelita, kojim ce se signal doturati do kablovskih operatera...U pitanju je Hellas satelit na 39.0 stepeni istocno

http://www.lyngsat.com/hellas2.html

Citiraj:
Pitanje #957
Jovan
Da li možete da mi kazete da li ce se Arena sport moci gledati i u Banjaluci putem kablovskog operatera Elta kabel?
Hvala unaprijed.

Odgovor: #957
Poštovani Jovane,
TV Arena Sport kanali moći će da se prate putem satelita od naredne nedelje. Za Bosnu i Hercegovinu će to biti hellas satelit. Mislim da je najbolje da kontaktirate vašeg kablovskog operatera na broj 053/222-515 i direktno se kod njih informišete od kad i na koji način ćete moći da pratite naše programe.
Srdačan pozdrav
Milena Krstić
http://www.tvarenasport.com
Pozdrav!


http://www.tvarenasport.com/pitanja-i-o ... dex.1.html


Sada su na potezu nasi dragi kablovski operateri :wink:


Poslednji put menjao drug dana 15 Nov 2009, 22:48, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 15 Nov 2009, 18:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
Evo, 15. je i ne vidim da se radnici Elte hvale na forumu kako su uveli još jedan kanal...
Možda su ga tajno uveli?
Da "skeniram" kanale pa da vidim?
Hm, ipak bi se neko od korisnika pohvalio da je uočio novi kanal... :wink:

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 15 Nov 2009, 18:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Nije mi jasno odakle vam ideja da i jedan od operatera uvodi ove kanale? To što je neko iz ArenaSporta poslao ponudu operaterima, ne mora da znači da je ista i prihvatljiva. Ja se ne sjećam da sam ovde pročitao ikakvo obavještenje od strane Elte ili Netkoma.

By the way, Elta barem ima sajt i kakva takva obavještenja za svoje korisnike. Za Netkom ne znaš ni kome da prijaviš problem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 15 Nov 2009, 19:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
mangia je napisao:
Nije mi jasno odakle vam ideja da i jedan od operatera uvodi ove kanale? To što je neko iz ArenaSporta poslao ponudu operaterima, ne mora da znači da je ista i prihvatljiva. Ja se ne sjećam da sam ovde pročitao ikakvo obavještenje od strane Elte ili Netkoma.

By the way, Elta barem ima sajt i kakva takva obavještenja za svoje korisnike. Za Netkom ne znaš ni kome da prijaviš problem.

Pa čekaj, zar nisu korisnici bitni?
I ne vjerujem da je ponuda loša, jer, koliko vidim, i manji operateri po Srbiji uvode Arenasport. A i neki operateri u BiH će uvesti Arenusport.

A sajt Elte, kao i da ga nemaju. Par obavještenja i netačan spisak kanala za pojedine gradove. A nešto nemaju sluha za žalbe korisnika, a na predloge i ne reaguju. Eto, nisu se udostojili da odgovore na konkretno pitanje koje im je zerocool postavio na ovom forumu prije nekoliko sedmica, a mogli su se prepucavati na drugim temama.
Ali, eto, najavili su forum. Ćemo vidimo šta će bit' od toga :wink:

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 15 Nov 2009, 22:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Korisnici su bitni svakako ali niko sa strane ArenaSporta nije naveo pod kojim uslovima i po kojoj cijeni nude svoje kanale operaterima. Njihovi komentari su tipa "Mi smo ZA. Sada navalite na operatere!"
Možda njihova ponuda nikako nije isplativa operaterima pa se zato ćuti?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 15 Nov 2009, 22:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
mangia je napisao:
To što je neko iz ArenaSporta poslao ponudu operaterima, ne mora da znači da je ista i prihvatljiva.


Prihvatljiva za koga? Operatera ili korisnike njihovih usluga bez kojih nema ni profita operateru…
Da ne bude zamjene teza, molim...
Neka malo odrijese kesu, ubiru lijep prihod mjesecno, vrijeme je da se uvazi i poneki prijedlog nas korisnika usluga…Na zalost, ni Eurosport 2 Bundesliga nisu ubacili jer su se stisli za lovu.

mangia je napisao:
Korisnici su bitni svakako ali niko sa strane ArenaSporta nije naveo pod kojim uslovima i po kojoj cijeni nude svoje kanale operaterima.

To me kao kosrisnika usluga uopste ne zanima...Na kraju krajeva, u ovom slucaju konkretno, koliko vidim na sajtu ArenaSporta, u pitanju je pay tv usluga, sto znaci da ako imam 5 eura, za tri tv kanala, kao korisnik ja tu uslugu dodatno i placam...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 16 Nov 2009, 02:10 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
drug je napisao:
mangia je napisao:
To što je neko iz ArenaSporta poslao ponudu operaterima, ne mora da znači da je ista i prihvatljiva.


Prihvatljiva za koga? Operatera ili korisnike njihovih usluga bez kojih nema ni profita operateru…
Da ne bude zamjene teza, molim...
Neka malo odrijese kesu, ubiru lijep prihod mjesecno, vrijeme je da se uvazi i poneki prijedlog nas korisnika usluga…Na zalost, ni Eurosport 2 Bundesliga nisu ubacili jer su se stisli za lovu.

Tačno. Korisnici su na forumu predložili dosta kanala, ali bi neke (npr. po 1 muzički i filmski) oni iz Elte mogli lako ubaciti u šemu jer već neke kanale imaju u drugim gradovima.

drug je napisao:
mangia je napisao:
Korisnici su bitni svakako ali niko sa strane ArenaSporta nije naveo pod kojim uslovima i po kojoj cijeni nude svoje kanale operaterima.

To me kao kosrisnika usluga uopste ne zanima...Na kraju krajeva, u ovom slucaju konkretno, koliko vidim na sajtu ArenaSporta, u pitanju je pay tv usluga, sto znaci da ako imam 5 eura, za tri tv kanala, kao korisnik ja tu uslugu dodatno i placam...

Elta je davno najavila pakete za digitalu. Do toga nije došlo.
Mogli bi onda ubaciti bar 1. program Arenesport u "zajedničku šemu"...

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 16 Nov 2009, 17:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Dec 2008, 16:34
Postovi: 529
Lokacija: Negdje drugdje
drug je napisao:
mangia je napisao:
To što je neko iz ArenaSporta poslao ponudu operaterima, ne mora da znači da je ista i prihvatljiva.


Prihvatljiva za koga? Operatera ili korisnike njihovih usluga bez kojih nema ni profita operateru…
Da ne bude zamjene teza, molim...

Neka malo odrijese kesu, ubiru lijep prihod mjesecno, vrijeme je da se uvazi i poneki prijedlog nas korisnika usluga…Na zalost, ni Eurosport 2 Bundesliga nisu ubacili jer su se stisli za lovu.

Možda bi mangia mogao da odgovori na to pitnaje s obzirom da radi za Eltu. Kako sam razumio na drugoj temi radi" indirektno "(kablovski internet), a kada se ne pojavljuju predstavnici Elte kabla, onda neka mangia odgovori. On je bar čest gost na forumu. Ako ne zna, neka ih pita, pa neka napiše.

Taj kanal djeluje jako zanimljivo. Baš žele privući ljubitelje sporta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 17 Nov 2009, 11:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Mangia ne radi za KDTV pa nema smisla da njega smarate pitanjima, ionako ima dosta posla
btw elta_info vam je rekao da pisete na odredjenu mail adresu, time cete obavjestiti nadlezne u Elti da zelite taj kanal
naravno sto vise mailova bude, bice vjerodostojnije

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 17 Nov 2009, 11:58 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Avg 2009, 07:33
Postovi: 1098
Nakon silnih želja i mailova elti da uvede ES 2 s Bundes Ligom,glavni i odgovorni izjavi pa zar DSF ne prenosi Bundes Ligu....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 17 Nov 2009, 12:05 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Avg 2009, 07:33
Postovi: 1098
Jel zvao iko Eltu i pitao za Arenu?
Ja sam zvao Aneks i zvanično su još u pregovorima...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 17 Nov 2009, 14:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
BSE je napisao:
Mangia ne radi za KDTV pa nema smisla da njega smarate pitanjima

Pa izgleda da sarađuje za Eltu i to "Indirektno" kako je neko napisao. Sad' sam pogledao temu o kablovskom internetu i zna dosta informacija koje bi trebali da znaju samo oni koji rade za Eltu. Ili je samo dobar sa njima pa zna neke stvari.

BSE je napisao:
ionako ima dosta posla

A opet je aktivan na forumu. I zna ljude iz Elte.

Ili možda nešto zna kada je napisao ovo:
magia je napisao:
To što je neko iz ArenaSporta poslao ponudu operaterima, ne mora da znači da je ista i prihvatljiva.

Ili je to bio njegov lični komentar? :wink:

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 17 Nov 2009, 14:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
kdtv i cable.net su 2 razlicita sektora :D
i cini mi se da jeste bio samo njegov licni komentar na prethodne komentare koje je neko kopirao sa nekog foruma

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 17 Nov 2009, 14:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
BSE je napisao:
kdtv i cable.net su 2 razlicita sektora :D

Jel' se plaća net Elti? :wink: Eto, ja ga molim da se raspita za sportski, muzički i filmski kanal jer to korisnici traže.
Pa neka napiše pp, ako ne može javno ovdje, jer je aktivan na forumu :wink:

BSE je napisao:
i cini mi se da jeste bio samo njegov licni komentar na prethodne komentare koje je neko kopirao sa nekog foruma

Super, jedna tema o Elti službeni, a druga tema o Elti lični komentari. Bravo!

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 17 Nov 2009, 15:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
muT@_6€kpuJ@ je napisao:

BSE je napisao:
i cini mi se da jeste bio samo njegov licni komentar na prethodne komentare koje je neko kopirao sa nekog foruma

Super, jedna tema o Elti službeni, a druga tema o Elti lični komentari. Bravo!


po tebi on, kao dugogodisnji forumas, ne smije davati svoj komentar?
mislim stvarno ti je logika da se ubijes
i, kao sto je to vec navedeno nekoliko puta, ima broj Elte ima mail - zar je toliko tesko kontaktirati ?
to sto je aktivan na forumu ne znaci da ima vremena da vuce ljude iz kdtv-a za rukav sa pitanjima kad ce koji kanal da se ubaci/izbaci sa liste

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 17 Nov 2009, 15:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
BSE je napisao:
po tebi on, kao dugogodisnji forumas, ne smije davati svoj komentar?
mislim stvarno ti je logika da se ubijes
i, kao sto je to vec navedeno nekoliko puta, ima broj Elte ima mail - zar je toliko tesko kontaktirati ?
to sto je aktivan na forumu ne znaci da ima vremena da vuce ljude iz kdtv-a za rukav sa pitanjima kad ce koji kanal da se ubaci/izbaci sa liste

Što ne bi smio da komentariše?
Smije, ovo je forum. Ljudi smo, diskutujemo. U čemu je problem?
Ali, je li to njegov lični ili službeni komentar? Neka fino napiše ono čuveno "Ja mislim" i ćao, jer ipak govorimo o firmi koja mu daje platu!

BSE je napisao:
i, kao sto je to vec navedeno nekoliko puta, ima broj Elte ima mail - zar je toliko tesko kontaktirati ?

Ovako, da li radnici Elte koriste ovaj forum kako bi odgovarali nekad na pitanja korisnika?
Da. Da li koriste da se prepiru sa korisnicima? Da!
Pa neka odgovore na ta pitanja ili neka pokrenu vlastiti forum.

BSE, jesi li im ti ikada posalo mail? I da li su ti odgovorili?

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 17 Nov 2009, 15:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
muT@_6€kpuJ@ je napisao:
BSE je napisao:
po tebi on, kao dugogodisnji forumas, ne smije davati svoj komentar?
mislim stvarno ti je logika da se ubijes
i, kao sto je to vec navedeno nekoliko puta, ima broj Elte ima mail - zar je toliko tesko kontaktirati ?
to sto je aktivan na forumu ne znaci da ima vremena da vuce ljude iz kdtv-a za rukav sa pitanjima kad ce koji kanal da se ubaci/izbaci sa liste

Što ne bi smio da komentariše?
Smije, ovo je forum. Ljudi smo, diskutujemo. U čemu je problem?
Ali, je li to njegov lični ili službeni komentar? Neka fino napiše ono čuveno "Ja mislim" i ćao, jer ipak govorimo o firmi koja mu daje platu!

BSE je napisao:
i, kao sto je to vec navedeno nekoliko puta, ima broj Elte ima mail - zar je toliko tesko kontaktirati ?

Ovako, da li radnici Elte koriste ovaj forum kako bi odgovarali nekad na pitanja korisnika?
Da. Da li koriste da se prepiru sa korisnicima? Da!
Pa neka odgovore na ta pitanja ili neka pokrenu vlastiti forum.

BSE, jesi li im ti ikada posalo mail? I da li su ti odgovorili?


ukratko :
-Mangia je ovdje forumas, ne predstavnik Elte, Eltu predstavlja lik pod nickom Elta_info - samim tim nema potrebu da naglasava da je to licni komentar (kad/ako bude imao zvanican komentar naglasice valjda :D )
-ovaj forum je sporedan, lik koji se potpisuje kao Elta_info ili nema vremena da odgovara ili nema hrabrosti da se upusti u diskusiju, a on je ionako nevazan u svemu tome (sluzi izgleda samo kao reklama/promocija) - zato nam je i ostavio broj telefona i mail adresu
-da, slao sam mail i, da, dobio sam reply

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: TV Arenasport
PostPoslato: 17 Nov 2009, 17:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
BSE je napisao:
-da, slao sam mail i, da, dobio sam reply

I oćel' bit' išta od kanala Arenasport?
Mislim, kad' su ti već odgovorili, a pričamo o tom kanalu...

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3021 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 152  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs