banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 15:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 188 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sledeća

Gledate li FTV i "60 minuta" ?
Da 19%  19%  [ 26 ]
Gledam samo 60 minuta 7%  7%  [ 9 ]
Ne, ali znam nekoga ko to gleda 13%  13%  [ 18 ]
Ne i ne znam nikoga ko to gleda 61%  61%  [ 83 ]
Ukupno glasova : 136
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 07 Jun 2009, 21:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
cicak je napisao:
plus 25 za kablovsku.


Kakva je kad je toliko placas

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 07 Jun 2009, 21:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
skupa.
46-7 programa mozda. ne znam tacno.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 07 Jun 2009, 22:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Maj 2009, 12:24
Postovi: 55
mUhA je napisao:
Gledate gledate, i te kako lazovcine
i sto je najgore BOLI VAS PRAVDA

P.S. Pozdrav za Laktase :D

Kvalifikacije za EP 2010: BiH - Srbija 31:28


citam ove postove i nesto mislim da bih ovu muhu trebalo zgaziti :lol: :lol: :lol: :lol:
A FTV je glupa televizija, meni tamo nema nista zanimljivo za gledati, a politicke emisije su im samo pljuvanje po RS.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 10 Jun 2009, 14:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Avg 2002, 19:32
Postovi: 1438
Veceras je vanredna emisija 60 minuta koja ce trajati 2 sata ???

Ja inace nisam imao federalne u ponedeljak, a juce nisam gledao da li je dosla. Elta - Borik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 10 Jun 2009, 16:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Ja jos nemam kablovske, ali sam iz medija cuo da navodno iskljucuju signal FTV na kablovskoj(ako ga uopste i ima u redovnoj ponudi) u vrijeme emitovanja 60 minuta. Sad ne znam da li je i ovaj nestanak rendzer povezan s tim ili je kvar tehnicke prirode kako to kazu iz kablovskih operatera. Ne znam zasto je ta vanredna emisija, ali vjerovatno ima neki razlog.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 10 Jun 2009, 16:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2009, 13:46
Postovi: 2437
Lokacija: Bandza Luka
A razlog je pretpostavljam dvocasovna pljuvacina po Dodiku i Vladi RS jer im je tako doslo.... Nisu odavno :D :D

_________________
Ja sam Sotir zvani đubre,stara majko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 10 Jun 2009, 16:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2009, 02:35
Postovi: 668
Lokacija: Ulica Zrtava Turbo Folka 12
Sram ih bilo... Pljuju po Dodiku... A onako dobar covjek...

_________________
- Radi kao da ti novac nije potreban.
- Voli kao da ti niko nikad nije nanio bol.
- Plesi kao da te niko ne gleda.
- Pjevaj kao da te niko ne cuje.
- Zivi kao da je Raj na Zemlji.

http://www.youtube.com/watch?v=YXdAIJK6 ... re=related


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 10 Jun 2009, 16:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Avg 2002, 19:32
Postovi: 1438
federalne nema i dalje, crn ekran. na saX ima raznih spekupacija sta je tema, da li ce biti nekih smjena oko tih nekih zakljucaka nase skupstine (nisam u toku) ili jer je izabran novi upravni odbor ftvA pa kao hoce da ih ukine. a mozda nije nista od toga. svakako necemo vidjeti, bar ne odmah :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 10 Jun 2009, 16:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
meni se stvarno ne da moriti s tim,
inace bih vam predlozio da ja to pogledam pa da vam prepricam :roll:

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 10 Jun 2009, 17:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Avg 2002, 19:32
Postovi: 1438
pincom.info

Citiraj:
Večeras izvanredno izdanje emisije "60 minuta"

Večeras u 20 sati bit će emitirano izvanredno izdanje političkom magazina Federalne televizije "60 minuta", objavila je FTV na svojoj web stranici.



Što je razlog i što će biti sadržaj večerašnje emisije, koja je ovih dana obilježila 300-to izdanje nismo uspoijeli doznati. Na mobitel Bakira Hadžiomerovića koji je ostao u montaži "jer je Bakir zauzet pripremama za emisiju",m Pincom.info javio se ženski glas:


-Nemojte se ljutiti još nitkom nismo otkrili razlog zbog kojeg ćemo večeras emitirati "60 minuta". Gledatelji će sve saznati u 20 sati.


Na upit ima li večerašnje izvanredno izdanje popularnog političkog magazina FTV-a ikakve veze s činjenicom da je danas Federalni parlament imenovano novi Upravni odbor RTV F BiH dobili smo samo kratak odgovor- nema.


10.6.2009.
R. I. / Pincom.info


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 10 Jun 2009, 17:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Avg 2002, 19:32
Postovi: 1438
Citiraj:
SVJETSKI ESKLUZIV: General Mladić na tajnim video snimcima
Srijeda | 10.06.2009

Svjetski eksluziv u večerašnjem vanrednom izdanju političkog magazina "60 minuta"






Dosad nikad viđeni snimci generala Mladića na sahrani svoje kćerke Ane, na slavljima u čast rođendana unuka, ženidbe sina Darka; general u opuštenim trenucima familijarnih zabava i posjeta njegovih nekadašnjih ratnih suboraca i generala Perišića, Milovanovića, Tolmira, kao i brojni drugih njegovih prijatelja i sljedbenika.



Tu su snimci sa Topčidera, iz restorana širom Srbije, pa sve do svadbenog plesa u kojem general pleše sa suprugom uz zvuke Lošinog folk/rock energreena "Bolje biti pijan nego star".



Video snimci, većinom zabilježeni nakon 1996. godine, nastajali su upravo u vremenu njegovog skrivanja od istražitelja Haškog suda i sigurno će pomoći u rasvjetljavanju mnogih okolnosti u vezi događaja oko najtraženijeg generala, optuženog za ratne zločine, u posljednjih desetak godina.



Ekipa DEPO PORTALA ih je prva pregledala u fazi njihovog monitiranja za večerašne vandredno izdanje emisije "60 minuta".



Nezvanično saznajemo da su materijali dobiveni posredstvom jedne od zapadnih obavještajnih službi: njihovo pregledanje pokazuje da je riječ o brižljvo snimanim i sačuvanim video snimcima, uključujući i posljednji koji datira negdje iz 2008. u kojem vidimo ostarijelog generala kojeg u snijegu grudvaju supruga i snaha.



Od sat vremena snimljenog materijala ekipa "60 minuta" montirala je pet video priloga pod sljedećim nazivima "Sahrana", "Pjesma i muzika", "Oficiri i podrška", "Vojni objekti" i "Snijeg".



Nakon emitiranja ovih priloga u programu FTV, iste ćete, uz saglasnost FTV-a, moći pogledati i na DEPO TUBE-u našeg portala



Vanredno izdanje "60 minuta" počinje večeras u 20 na programu FTV-a. (DEPO/A. KOŠ)



Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 28 Jun 2009, 10:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Gfe8k7rUG14[/youtube]
Први пут у животу погледао. Тачно послије 0:42 кликнуо црвени иксић у углу.
Ко каже да је ово објективност, истраживачко новинарство, храброст (???) и слично, у лудницу са њим, али под условом да му се да флоресцентна или нека радиоактивна боја униформе, како се ментални болесници не би вријеђали, нити по БИЛО КОМ основу осјетили на истом нивоу са истим, већ много изнад њега.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 30 Jun 2009, 05:15 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 30 Jun 2009, 05:01
Postovi: 2
bigman je napisao:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Gfe8k7rUG14[/youtube]
Први пут у животу погледао. Тачно послије 0:42 кликнуо црвени иксић у углу.
Ко каже да је ово објективност, истраживачко новинарство, храброст (???) и слично, у лудницу са њим, али под условом да му се да флоресцентна или нека радиоактивна боја униформе, како се ментални болесници не би вријеђали, нити по БИЛО КОМ основу осјетили на истом нивоу са истим, већ много изнад њега.



Како ова зелена наказа може да пљује по Додику и псује на тв?Ово у животу нисам видео,ту емисију треба под хитно укинути!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 30 Jun 2009, 09:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
@torqemada, не знам да ли си ироничан, или шта, али нагласак је на реченици:"...ратни злочинац, Ратко Младић, који му је и створио ту Републику Српску, којом он сад управља..."
То је кључна реченица свега јер се ту све његове фрустрације виде, као и мотиви његовог рада, пљувања а вјероватно и битисања.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 30 Jun 2009, 11:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2895
Lokacija: još mAlo i tU smo
Kakvi su ovi na FTV bolesnici majko moja mila!!!Toliko su isfrustrirani da mislim da se po noci trzaju u snu, jer vjerovatno sanjaju Ratka i sve sto ima veza sa njim :D

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 03 Jul 2009, 23:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5201
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Kad god odem u sarajevo stalno mi kolege sa posla pricaju kako je ftv zabranjena u RS. Da se ukida signal kada ide 60min. Znam da u laktasima nakablovskoj ide ladno ta emisija bez ikakvog prekidanja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 04 Jul 2009, 13:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2005, 21:29
Postovi: 400
Lokacija: Sicilia
I treba ukinut 60 min da gledamo da je kod nas u RS takava emisija o pljuvanju muslimana bilo bi odma da smo zlocinci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 03 Sep 2009, 00:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Mar 2009, 02:12
Postovi: 19
to se zove medijska sloboda, ili u nasem slucaju kad se ukida signal FTV-a za vrijeme emitovanja te emisije, "medijska nesloboda". Ima pravo svako da gleda sta zeli i niko nema pravo da mu to ospori. Samo tolerancijom i prihvatanjem drugih, mozemo postici par koraka naprijed.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 03 Sep 2009, 08:54 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Avg 2009, 07:33
Postovi: 1098
mene je netkom rješio briga..nema nikako FTV i gotova stvar...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Gledate li FTV?
PostPoslato: 03 Sep 2009, 16:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
DANIJEL BL je napisao:
mene je netkom rješio briga..nema nikako FTV i gotova stvar...


kazu da su u pregovorima sa kadrvoskom sluzbom FTV i da bi trebalo biti uskoro, ja sam za neka puste pa neka gleda ko hoce, uvijek se moze prebaciti kanal kome se ne svidja.Nije na FTV samo politika ima i ostalog programa poput filmova, serija, sporta i sl. Bezveze je da nemamo kanal koji se moze uhvatiti obicnom antenom, a placamo pretplatu.

sto se tice ovih navoda o neemitovanju pa bilo je problema i na ELTI jedno vrijeme kada nije bio emitovan signal, a na Netkomu ga nikad nije ni bilo. Sve je to indikativno sve kanale su pustili osim FTV pa se moze tumaciti da tu mozda ima istine, cak i Simic, Vikom, K3 koji sigurno nemaju bolji program od naveene medijske kuce. cimse nesto zabranjuje to nije dobro znaci da ili da je to sto govore u 60minuta istina ili je zaista tolaika netolerancija prema razlicitom misljenju pa se ne smije cuti nista sto ne odgovara vlasti. Evo i jedna info sa sajta FTV "Najgledaniji politički magazin u BiH 60 minuta svoju novu sezonu počinje 07.09. u 20:10 sati."
Evo vidim da ima anketa gdje pise da su najgledanija TV u BiH u vremenu od 17 do 22h pa ako je tako onda mora da se ta televizija dosta gleda i u RS, sto bi bio i odgovor na naslov ove teme.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 188 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs