banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 10:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 103 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 15 Jun 2023, 17:08 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1002
mag fotošopa

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 15 Jun 2023, 17:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 25 Jun 2023, 12:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Apr 2014, 23:26
Postovi: 204
Vikom reemituje Happy. Možda ih je kupio Happy,pa prenose njihov program,jer je bio oglas,da se Vikom prodaje,veoma jeftino.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 25 Jun 2023, 12:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Ma kakvi. Skinuli su piratski neku seriju sa interneta sa Hepi logotipom. Nije isti program na Vikomu i 'pravom' Hepiju.
Ovakve stvari još samo kod nas prolaze.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 25 Jun 2023, 13:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Apr 2014, 23:26
Postovi: 204
Ma nisu to uradili. Prenosili su direktan program. Njihov jutarnji program,na kojem piše sat i datim današnjeg dana. I ja sam mislio,da su skinuli nešto sa neta,pa pustili,ali kad sam vidio jutarnji program,i još uporedio sa programom Happy-ja,vidim da je sve isto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 25 Jun 2023, 13:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Moguće, ali juče su emitovali neku skinutu seriju sa Hepija. Mislio sam da je to i danas.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 25 Jun 2023, 13:32 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
moze Vinko kako hoce..od svega ukrade pomalo i eto programa :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 25 Jun 2023, 16:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15282
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Očekujemo uskoro i prenos LŠ

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 25 Jun 2023, 17:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Ljudi, sta radi taj prof. doktor, magistar fotošopa... Jednom rijeci, mag svega... Nista manje ocekivati, nego Vikom2, Vikom Sport, Vikom Movies, Vikom News... Cas se prodaje jeftino, cas se vine u oblake... Sta cekaju ovi vlasnici satelita? Dajte covjeku da pokrije globalno, jer nista manje ne zasluzuje... Vinko, ako citas, pokreni i Vikomflix!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 25 Jun 2023, 17:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5623
Lokacija: Banja Luka
Čiča iz Rogače je napisao:
Očekujemo uskoro i prenos LŠ
Uh, da hoće još i boks prenositi!

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 25 Jun 2023, 17:40 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1002
za početak neka objavi konkurs za novu generaciju vikomica :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 25 Jun 2023, 20:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
dr medici je napisao:
Ma nisu to uradili. Prenosili su direktan program. Njihov jutarnji program,na kojem piše sat i datim današnjeg dana. I ja sam mislio,da su skinuli nešto sa neta,pa pustili,ali kad sam vidio jutarnji program,i još uporedio sa programom Happy-ja,vidim da je sve isto.


Vinko i Milomir su vjerovatno dobri prijatelji.Vinko njima prije par godina Zmaja od Šipova,a Marić njemu dozvolu za reemitovanje programa. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 25 Jun 2023, 20:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5623
Lokacija: Banja Luka
Vinko kuje konja po mjesecu

Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 26 Jun 2023, 00:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 919
Lokacija: Banja Luka - Woking
Izvinjavam se magu fotošopa i akademiku na lošoj montaži, ali ja sam ipak amater....
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 10 Avg 2023, 12:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1862
Lokacija: Banja Luka
Još malo radova.

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 10 Avg 2023, 14:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9302
Ovi su i Kobru zajebali.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 16 Avg 2023, 10:26 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1002
Dan žalosti a samo kod Vinka veselje u nekoj kafani koja glumi studio...zna se ko je jači od zakona


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 23 Sep 2023, 10:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Znači oplakao sam :lol: :lol: :lol:

Citiraj:
HOLISTIČKA PARADIGMA REALNOSTI U RS


Поштовани пријатељи,
  Ових дана је издата моја књига са документима мога успешног живота и рада, од рођења до 1996. године "Парадигма успеха у времену транзиције", коју можете купити у свим "Поштама Републике Српске" по цени од 199,00КМ, а можете је имати као поклон од мене са цертификатом, под условом да је прочитате на овој мејл адреси: Paradigma uspeha u vremenu tranzicije (vinkoperic.com) и дођeте код мене да Вам поставим три Професорска питања из те књиге, како би се уверили да сте прочитали.

  У припреми је следећа књига или други део Монографије мога живота и рада: "Холистичка парадигма реалности у РС 1997. - 2023., тј. други део истине о свим мојим мултидисциплинарним и патриотским активностима широког спектра, што за многе у старту изгледа немогуће, па зато ја увек баратам истином и показујем валидне документе!
  Овог пута ћу изнети један несвакидашњи симпатичан фрагмент о мојим пословним секретарицама из нове књиге, с тим да не бих износио увек пуна имена, због разних примитиваца и глупих коментара.

  16.06. је мој рођендан. Обично се тада прави весеље са већином колектива "ВИКОМ" у приземљу ресторана и Студија 5 - "МОСКВА". Тог дана сам напунио 45. година и устао веома расположен, наспаван јер због овостраног хркања ја сам спавао на другом спрату, а супруга (Д.П.) на првом са своја два псића.
  Тог дана после јутарњег сређивања у свом стану отишао сам код супруге у нашу заједничку кухињу где обично пијемо јутарњу кафу и договарамо се о активностима тога дана.
  Пошто је моја супруга увек расположена и добре нарави и тог јутра сам очекивао да ће ми супруга уз кафу и неки поклон честитати рођендан и тиме додатно освежити тај дан њеним познатим речима "Добро јутро љубави, срећно ти пунољетство "СТАРИ МОМЧЕ"!
  Када сам ушао у кухињу НИШТА од тога. Нема кафе, нема добро јутро. Она озбиљна устаде и неуобичајено рече: "Јел се тако рано долази кући? Ја данас одох на пословни пут, видимо се"?
  Покушао сам било шта да сазнам али ништа она оде.


  Ја тада враћам филм од јуче и претпоставим да је опет љута што сам се вратио у 3. сата ујутро са пословног пута, али то је увек било нормално, као и то да су увек самном ишле на пут и нека од тада слободних секретарица, новинарки, па и сниматељки. Тачно је да је тада ишла сама самном једна од најлепших и најмлађих секретарица на пут и да је, када смо се вратили и поздрављали она пошто је била задовољна на путу са неким ситним поклоном мене нормално као и већина колегиница пољубила у образ и захвалила се. И то је вероватно са прозора супруга видела и претпостављао сам да је то разлог њен да буде љута, али то је код ње увек привремено а касније све буде ок.

  Добро, шта је ту је, идем ја у свој кабинет Председника "ВИКОМ" Компаније у приземљу и ту ме дочека екстремно сређена и нашминкана моја секретарица са којом сам ишао на пут претходни дан и то сама на свом радном месту, без других радника.
  Уз поздрав њој, дубоко разочаран, седнем за свој сто у кабинету и почнем да размишљам! Одмах потом покуца на врата секретарица (С.П.) и уђе са великим осмехом на лицу и скуваном кафом и мазно процвкута: "Добро јутро драги шефе, све најбоље за Ваш рођендан"!

  Одмах сам се осећао боље. Ипак се неко сетио да ми је тада рођендан и ако о тој теми ја не волим да разговарам јер после моје 30. године, ја свима кажем да нећу више да славим своју старост!
  Уз кафу и још дражи и лепши честитајући пољубац у образ, ја сам расположен наставио да радим, јер сам по природи радохолик.
  После сат времена поново покуца и уђе секретарица и још љубазније рече: "Драги шефе Ви увек радите, а данас је тако леп дан, а и рођендан Вам је, ја бих волела ако сте за то да изађемо на ручак. Можете занмислити како сам био срећан!
  Отишли смо у један мали интимни ресторан ван града, мало попили и ако нико од нас не пије и уживали у одличној храни и искреном разговору!

  Када смо се враћали секретарица на моје изненађење рече: "Драги шефе, зашто се враћати на посао у фирму када је данас посебан и јако леп дан?"
  "Слажем се", рекао сам, "Шта колегинице предлажеш"?

  "Предлажем и позивам Вас код себе само на једно рођенданско вино, драги мој Председниче, а и увек сте избегавали да будете мој гост, вероватно нисте смели од супруге!? (Изазов је био прави, јер сви знају да мени неко каже да нешто због жене несмем је немогуће? И тиме ме изазва и ја пристанем.
  У њеном стану је било веома вруће и удобно, а и ми смо се већ мало загрејали изнутра са вином у ресторану, па смо се мало обадвоје раскомотили.

  Секретарица нам наспе две чаше вина и после куцања чашама љубазно рече: "Председниче, ако немате ништа против ја бих се раскомотила и пресвукла у нешто мало удобније"! Климнем главом позитивно, видно узбуђен, узнемирен и сав устрептао у ишчекивању наставка дружења.
  Отишла је у своју спаваћу собу и није је било скоро 10 минута. Можете замислити шта је све пролазило кроз моје мисли?
  Када се појавила полу гола из своје собе у руци је држала велику торту, а иза ње су ишли сви насмијани, моја супруга и део мојих женских радника и пријатеља међу којима је био и директор Банке (П.Б.) иначе Председник комисије за пријем кадрова у "ВИКОМ" РТВ. Сви су углас мени честитали рођендан!



Ја сам се онако разголићен скаменио и честитао секретарици и супрузи на супер режији!


https://vinkoperic.com/lang_sr/holisticka_paradigma.php


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 28 Sep 2023, 11:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3623
Lokacija: Roma
Joj, ne da mi se to sve čitati, stigao sam do cijene od 199 KM i to mi je bilo dovoljno. Čovjek potpuno nenormalan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Vikom televizija
PostPoslato: 28 Sep 2023, 11:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1862
Lokacija: Banja Luka
Kako je samo slikovito opisao holističku paradigmu realnosti.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 103 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 56 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs