banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 10:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 691 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Mar 2020, 22:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10457
Evo PST. Teša je gazda.

Citiraj:
Kotor Varoš je poslije skoro dvije decenije dobio radio koji će emitovati cjelodnevni program, a riječ je o projektu preduzeća “PST” kojem je Regulatorna agencija za komunikacije BiH prošle godine dodijelila frekvenciju.

“PST radio je danas počeo da emituje program na frekvenciji 101,6 megaherca, a uskoro će početi sa emitovanjem i na internetu.

Vlasnik preduzeća “PST” Kotor Varoš Predrag Tešić rekao je za “Moj Kotor Varoš” da je ponosan što je nakon skoro 20 godina uspio da u Kotor Varoš vrati radio stanicu.

– Emitovaćemo program 24 časa dnevno i pokrivati signalom područje opština Kotor Varoš i Čelinac. Za sada smo počeli sa muzikom, a uskoro krećemo sa punim programom. Ponovo će naši građani putem radija moći da prate dešavanja i servisne informacije iz svoje i susjednih opština, a programska šema je prilagođena svim kategorijama slušalaca. Radio jedini od tradicionalnih medija nije poklekao pred naletom novih sredstava komunikacije i tehnologija i zato smo s nestrpljenjem čekali da uđemo u domove naših slušalaca. Bićemo informativni i zabavni i vjerujem da će 101,6 biti prva opcija slušalaca – istakao je Tešić.

Radiju Kotor Varoš je prije nepune dvije decenije oduzeta frekvencija i nikada nije obnovljena. Od tada u sklopu Centra za kulturu sport i informisanje djeluje Studio Kotor Varoš, koji emituje program samo u periodu od osam do 12 časova na osnovu saradnje sa Radijom RS.


Hm ne znam sa koje tačke oni emituju program. RAK kao i uvijek - konkretan, pa tako čovjek ne može pogoditi da li je u pitanju Rujika ili Obodnik ili neka treća lokacija. :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2020, 11:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2014, 17:38
Postovi: 320
Lokacija: Ljubacevo
drug je napisao:
Evo PST. Teša je gazda.

Citiraj:
Kotor Varoš je poslije skoro dvije decenije dobio radio koji će emitovati cjelodnevni program, a riječ je o projektu preduzeća “PST” kojem je Regulatorna agencija za komunikacije BiH prošle godine dodijelila frekvenciju.

“PST radio je danas počeo da emituje program na frekvenciji 101,6 megaherca, a uskoro će početi sa emitovanjem i na internetu.

Vlasnik preduzeća “PST” Kotor Varoš Predrag Tešić rekao je za “Moj Kotor Varoš” da je ponosan što je nakon skoro 20 godina uspio da u Kotor Varoš vrati radio stanicu.

– Emitovaćemo program 24 časa dnevno i pokrivati signalom područje opština Kotor Varoš i Čelinac. Za sada smo počeli sa muzikom, a uskoro krećemo sa punim programom. Ponovo će naši građani putem radija moći da prate dešavanja i servisne informacije iz svoje i susjednih opština, a programska šema je prilagođena svim kategorijama slušalaca. Radio jedini od tradicionalnih medija nije poklekao pred naletom novih sredstava komunikacije i tehnologija i zato smo s nestrpljenjem čekali da uđemo u domove naših slušalaca. Bićemo informativni i zabavni i vjerujem da će 101,6 biti prva opcija slušalaca – istakao je Tešić.

Radiju Kotor Varoš je prije nepune dvije decenije oduzeta frekvencija i nikada nije obnovljena. Od tada u sklopu Centra za kulturu sport i informisanje djeluje Studio Kotor Varoš, koji emituje program samo u periodu od osam do 12 časova na osnovu saradnje sa Radijom RS.


Hm ne znam sa koje tačke oni emituju program. RAK kao i uvijek - konkretan, pa tako čovjek ne može pogoditi da li je u pitanju Rujika ili Obodnik ili neka treća lokacija. :(


PST trenutno emituje sa lokacije Ripište 101.6 u opstini KV. Kada je u pitanju KV ima tu jos BIR koji emituje iz Garića na 91.7 a RRS Studio KV je na 88 i isto emituje sa lokacije Ripište u opštini KV.

Kada je u pitanju PST, njegova frekvencija 101.6 je mogla na LIpovac ali nije se uspio dogovoriti sa vlasnicima objekata na Lipovcu. Steta resursa...

_________________
------------


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2020, 12:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1257
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
E ja taj Bir na 91.7 hvatam u tragovima kući u Karanovcu.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2020, 15:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4857
Pustiš BIR Radio i osjećaš se kao u Arabiji :D Uvijek nešto na arapskom puštaju, kontam da su molitve za muslimane.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Mar 2020, 15:52 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
pa da,islamski radio,kao sto je Mir katolicki...samo ne znam kakva je racunica i jednim i drugim da emituju s Kozare kad tu i nemaju bas ciljanu publiku


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Mar 2020, 01:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10457
new_here je napisao:

PST trenutno emituje sa lokacije Ripište 101.6 u opstini KV. Kada je u pitanju KV ima tu jos BIR koji emituje iz Garića na 91.7 a RRS Studio KV je na 88 i isto emituje sa lokacije Ripište u opštini KV.

Kada je u pitanju PST, njegova frekvencija 101.6 je mogla na LIpovac ali nije se uspio dogovoriti sa vlasnicima objekata na Lipovcu. Steta resursa...


Hvala na info. Na sajtu RAK-a, tako nešto nikada ne bih saznao, mada eto ne kontam zašto baš Ripište, to naselje je "jako nisko", sve drugo je bilo bolje. I gdje se tačno, na Ripištu taj stub nalazi? Bio sam ubijeđen da je to ipak Rujika. Kako nikome nije palo na pamet, da odašiljač digne na stari grad Kotor :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Mar 2020, 22:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Apr 2014, 23:26
Postovi: 204
107.1-RADIO KOZARA
106.7-TEST(možda K3 radio?)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Mar 2020, 22:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10457
Čekaj zar nismo rekli da K3 Radio nije dobio Banjaluku? I da, definitiivno se BiG4 ne čuje u Krupi na Vrbasu. Ja nisam uspio uloviti. Moraće pojačati signal ili promijeniti emisionu lokaciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Mar 2020, 23:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Apr 2014, 23:26
Postovi: 204
Dobili su oni,čini mi se,puno više od Banjluke. U mejlu su mi napisali,da će se čuti od Prijedora do Bijeljine.
Zanimljivo je i da na 87.9(frekvencija koju su dobili) ide isto taj test signal,kao i na 106.7, s tim da mi se na 87.9 miješa neki HR radio(lokacija Slatina).
A što se tiče Biga,svi programi idu sa Krčmarica,pa ne vjerujem da će BIG 4 prebacivati na drugu lokaciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Mar 2020, 23:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10457
Nema to veze sa K3 radiom. 106,7 i 87,8 FM su frekvencije Radija Mir iz Međugorja. Mislim da ova prva ide sa Kozare, a druga sa Petrićevca. K3 Radio se može čuti u Banjaluci samo ako im emisiona lokacija bude Lipovac.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Mar 2020, 00:22 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2019, 23:10
Postovi: 90
Радио Козара и званично на fmscan.org

Вјероватно ће Радио К3 на 95.9 FM. Али ми никако није јасан овај Плави радио. Мало ради а мало не ради. И он је гарант пред гашењем

Slika

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Mar 2020, 09:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2014, 17:38
Postovi: 320
Lokacija: Ljubacevo
dr medici je napisao:
107.1-RADIO KOZARA
106.7-TEST(možda K3 radio?)



106.7 je radio Mir Medjugorje sa Kozare, tu je vec dugi niz godina.

_________________
------------


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Mar 2020, 09:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2014, 17:38
Postovi: 320
Lokacija: Ljubacevo
dr medici je napisao:
Dobili su oni,čini mi se,puno više od Banjluke. U mejlu su mi napisali,da će se čuti od Prijedora do Bijeljine.
Zanimljivo je i da na 87.9(frekvencija koju su dobili) ide isto taj test signal,kao i na 106.7, s tim da mi se na 87.9 miješa neki HR radio(lokacija Slatina).
A što se tiče Biga,svi programi idu sa Krčmarica,pa ne vjerujem da će BIG 4 prebacivati na drugu lokaciju.



Dakići su dobili Šiprage frekvenciju i lokalnu za grad Doboj, nema teoretske sanse da se uguraju u BL, pisao sam ranije da Šiprage NE MOGU na Lipovac i ni blizu njega, u najboljem slucaju mogu iz Sipraga preseliti u KV kao lokalna za grad. Sa istoka je Dzungla a sa zapada Radio HB na toj frekvenciji.

Jedino mogu ovu iz Doboja "klonirati" pa da imaju lokalni predajnik u Prnjavoru i Doboju na istoj frekvenciji.

Šta čiča Dakić sanja i mašta je jedno a realnost drugo, osim ako nije i on "uletio" kesha ovima iz SDS-a pa će mu izmisliti neku toplu vodu kao Big-u i BN-u.

_________________
------------


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Mar 2020, 09:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2014, 17:38
Postovi: 320
Lokacija: Ljubacevo
zealeksandar76 je napisao:
Радио Козара и званично на fmscan.org

Вјероватно ће Радио К3 на 95.9 FM. Али ми никако није јасан овај Плави радио. Мало ради а мало не ради. И он је гарант пред гашењем

Slika

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока


95.9 je frekvencija od Gradskog radija BL, kako moze K3 na nju ???

A Plavi je remek djelo od mr. Črnadak :lol: i vjerovatno ce mu biti oduzeta dozvola kad se promijeni ekipa u RAK-u, jer zaboravi uvijek platiti obaveze. :D

_________________
------------


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Mar 2020, 10:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10457
new_here je napisao:

Šta čiča Dakić sanja i mašta je jedno a realnost drugo, osim ako nije i on "uletio" kesha ovima iz SDS-a pa će mu izmisliti neku toplu vodu kao Big-u i BN-u.


A nije da nisu. Krupska frekvencija u centru grada :). Dovoljno je vidjeti gdje je bio BiG prije ovog aktuelnog direktora, a gdje je danas. Što bi rekli #samopitam. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2020, 18:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
K3 radio krenuo danas sa emitovanjem.

Za sada na frekvenciji 87,9 mhz sa predajnika Ciganište a uskoro na 92,4 i 103,6.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2020, 19:23 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2019, 23:10
Postovi: 90
87.9 је само за Добој. Не вјерујем да са снагом од 0.57 могу добацити до Прњавора. Ако им БЛ буде у плану, претпостављам да ће ићи са 92.4 или...?

Послато са SM-J400F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2020, 22:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10457
Znači Ciganište. Lokalna frekvencija za grad Doboj, upravo kao što je @new here pisao. Ostaje da se vidi, da li će 103,6 biti Šiprage, ili negje bliže Kotor Varošu? Od Banjaluke, po svemu sudeći - nema ništa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2020, 22:31 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2019, 23:10
Postovi: 90
Јесте, Циганиште. Газда К3 је у видеу наговјестио 5 фреквенција за радио ... Вјероватно је и БЛ циљна група

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Mar 2020, 23:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Mar 2002, 01:00
Postovi: 53
Lokacija: Kolumbija
I šta svira K3 radio? Imaju li vijesti? Neku koncepciju? Ko radi? Zvuče li onako 'prnjavorski' ili nešto modernije :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 691 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 70 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs