banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 14:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 691 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 13 Jul 2014, 13:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
branimir je napisao:
a ti mi nesto previse mirises na poznavaoca medija i pametnjakovica


Eh sad. Necemo se vrijedjati, nije dotle doslo
Slusaj Plavi radio i uzivaj na 105,3 FM. :D

Za sve ostalo postoji skala od 87,5 do 108 ili net.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2014, 14:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jul 2014, 13:53
Postovi: 41
Čiko je napisao:
Na digitalnoj sam u moju favorit grupu radia dodao i petu stanicu. Radio indeks, beogradski valjda.
Nema na digitalnoj Raadio Pingvina, valjda isto iz Beograda. Ni on nije loš.




Ovo je tema za BL FM.

drug je napisao:
A nije ovo nesto pretjerano bitno, da frekvencije dobiju 202, TDI ili Index pa ajde, a ovako - nista specijalno. Doduse meni nova frekvencija za 202 i ne treba :lol:


U startu osudjujes nesto sto tek pocinje sto jasno govori da su ti konkurencija.Tebi iz inata slusacu Plavi 105.3 :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jul 2014, 19:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Pa rekoh ja ti nesto previse guras taj Plavi. Jedino ne kontam kako meni mogu biti konkurencija. Igor Crnadak se ne bavi osiguranjem vozila :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2014, 12:41 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jul 2014, 13:53
Postovi: 41
sve i da hocu ne moze se na forumu gurati bilo sta.Moras priznati da imaju odlicnu muziku.Sumnjam da se bavis osiguranjem.
Slusaj plavi 105,3 :) Sta je sa 100,4? Nekad se nesto cuje


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2014, 15:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
Ni jedna banjalučka stanica osim big-a nije uopšte slušljiva. Par pjesama koje ni lokalni di-džej u studnetskom domu ne bi tako složio pa sepet reklama. Ovo sam slučajno naletio na ovaj plavi radio i ničim me nije oduševio. Nisam još čuo ni jednog voditelja, a radio nije samo muzika. Meni je ok radio S, jat a ni tdi nije loš. To uglavnom slušamo na poslu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2014, 17:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Da ponovim, meni je sarajevski RSG odličan radio, kao i njihova Antena Sarajevo... Ne znam da li se emituje u BL.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2014, 19:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
Od ovih van BL, a koji se hvataju u BL, slušam ponekad Otvoreni iz ZG. Bude zanimljivi izbor mjuze.
Hvatao ga na 104,4, al' sad ga slušam uglavnom preko net-a.

babic je napisao:
Ni jedna banjalučka stanica osim big-a nije uopšte slušljiva. Par pjesama koje ni lokalni di-džej u studnetskom domu ne bi tako složio pa sepet reklama.

Ja Big ne mogu slušati. Izbor muzike im je uglavnom OK, glasovi voditelja OK, al' brate smoriše sa politikom i komentarisanjem događaja na kafanski način :angry4: Često imaju komentar na svaku, ali baš svaku vijest koju pročitaju u jednom satu :confused2: Ako nemaju reći koju pametnu, bolje da puste više pjesama :lol:

babic je napisao:
Ovo sam slučajno naletio na ovaj plavi radio i ničim me nije oduševio. Nisam još čuo ni jednog voditelja, a radio nije samo muzika.

Kod nas stanice uglavnom na početku puštaju samo muziku, dok je praksa vani da odmah kreću sa pokojom emisijom ili "punim" programom da zaintrigiraju slušaoce koji su se prešaltali iz znatiželje i da ih zadrže (o reklamnim kampanjama da i ne pišem). Vjerovatno će i ovdje biti glasova, pa ćemo čuti o čemu se radi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2014, 20:59 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Mar 2002, 01:00
Postovi: 53
Lokacija: Kolumbija
babic je napisao:
Ni jedna banjalučka stanica osim big-a nije uopšte slušljiva. Par pjesama koje ni lokalni di-džej u studnetskom domu ne bi tako složio pa sepet reklama. Ovo sam slučajno naletio na ovaj plavi radio i ničim me nije oduševio. Nisam još čuo ni jednog voditelja, a radio nije samo muzika. Meni je ok radio S, jat a ni tdi nije loš. To uglavnom slušamo na poslu.

Sta je to sto po tebi nedostaje stanicama kao sto su Uno, Nes, Kontakt i td? Meni se cini da je Uno ostao na svega nekoliko,ne bas iskusnih, ljudi. Muzika je sasvim solidna. Nes je pun reklama i to meni smeta, iako i im nije losa muzika. Voditelji sasvim korektni i ne pretjeruju sa politickim bla bla truc analizama. Big je odavno izgubio principijelnost. Kontakt nema neku posebnu semu. Cini mi se da sve rade kako im se cefne, mada priznajem ne slusam ih bas cesto. Balkan je solidna stanica koja ima neku svoju mladalacku pricu. Big 3, Castra i slicni svi zele da zvuce kao Oksigen, kojeg nema vec 7 ili 8 godina, ali nisu ni blizu.

Sta ocekivati od Plavog? Zna li mozda neko ko ce raditi na toj stanici?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2014, 21:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2443
Veceras u autu slusam Kontakt. Neka debilna emisija Koledz ili tako nesto sa jos smetenijim voditeljima. Ni 2 ciste da sastave, nepravilnih i neknjizevnih rijeci bruka, provaljuju se i lupetaju nesto o sportu. Riba lupeta i ima prestrasan naglasak, o boji glasa ne smijem ni govoriti a momak za nijansu bolji al se ne zna izrazavati. Medjutim, posto sam shvatila da su oni sa BLC koledza ili tako nekog kupovnog fakulteta, nista me ne cudi.

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2014, 23:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7808
Lokacija: Mejdan
Takvi su mnogi studenti danas, i sa privatnih i sa državnih fakulteta. Vjeruj mi, nema razlike. Razlika je samo u iznosu školarine. Bolonja sve sjebala, a ni srednje škole nisu što su nekad bile.

Al' ovo je tema o radiju, jeste BLC (otud ono Koledž ;) ). Slušao par puta, emisija više služila za promociju BLC-a. Šteta, jer postoji masa studentskih tema. Mene iziritiralo što su razgovarali sa studentima i svima postavljali ista pitanja i istim redoslijedom :lol: Tačno znaš šta će i kada pitati.
Ali, s obzirom da je to studentarija, i nije toliko loše, bilo bi bolje kada bi ih neko usmjerio ;)

Edit: Evo, nađoh na njihovom sajtu link za Koledž radio. Ide program preko web-a, pa kad ih već tol'ko slušaš... :iconbiggrin: http://radio.blc.edu.ba/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2014, 01:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jul 2014, 13:53
Postovi: 41
Lolly je napisao:
Veceras u autu slusam Kontakt. Neka debilna emisija Koledz ili tako nesto sa jos smetenijim voditeljima. Ni 2 ciste da sastave, nepravilnih i neknjizevnih rijeci bruka, provaljuju se i lupetaju nesto o sportu. Riba lupeta i ima prestrasan naglasak, o boji glasa ne smijem ni govoriti a momak za nijansu bolji al se ne zna izrazavati. Medjutim, posto sam shvatila da su oni sa BLC koledza ili tako nekog kupovnog fakulteta, nista me ne cudi.


Choban je napisao:

Al' ovo je tema o radiju, jeste BLC (otud ono Koledž ;) ). Slušao par puta, emisija više služila za promociju BLC-a.


To je emisija o promociji fakulteta.Rade njihovi studenti,poznajem djevojku koja tamo studira.Nisam je slusao tako da ne mogu komentarisati.

Najbolju muziku imaju Big 1,Nes,Kontakt i Uno,mada vise sad slusam Big na poslu i kad putujem malo dalje van grada,najprijatniji glasovi su na Kontaktu,ostalo me i nije nesto posebno odusevilo.Slusam i Plavi valjda me drug nece opet optuziti da ih promovisem :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2014, 01:10 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jul 2014, 13:53
Postovi: 41
babic je napisao:
Ovo sam slučajno naletio na ovaj plavi radio i ničim me nije oduševio. Nisam još čuo ni jednog voditelja, a radio nije samo muzika.


valjda su i ostali tako pocinjali sa eksperimentalnim programom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2014, 06:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
Daky je napisao:
Da ponovim, meni je sarajevski RSG odličan radio, kao i njihova Antena Sarajevo... Ne znam da li se emituje u BL.


RSG ne ide u Banjaluci, mislim da im je predajnik negdje na Vlasicu. Uglavnom ja ga u Slatini lovim sa dosta, dosta suma. Nekada sam slusao cesce, bili neki nocni programi, a ja morao biti budan nocu :)

Sada mi je skala kuci zakucana na 101,8 i tu se bas pronalazim. Ponovo su vratili i nocne programe.

Opet internet nudi mnogo mogucnosti i primjecujem, da se po banjaluckim kaficima sve cesce mogu cuti TDI, Index, Karolina, Naxi...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2014, 14:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jul 2014, 13:53
Postovi: 41
Herceg Bosna na 103,5? Otkud sad to? Sumnjam da im je predajnik u Banjaluci ali se dobro cuju. Kako mogu dozvoliti da se takve stanice cuju ovdje a ove nase se skoro nigdje i ne cuju dalje.Zar Herceg Bosna nije termin necega sto je davno propalo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2014, 14:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2014, 17:38
Postovi: 320
Lokacija: Ljubacevo
HB radio ide sa predajnika Motajica vec dugi niz godina.

_________________
------------


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2014, 14:37 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jul 2014, 13:53
Postovi: 41
na 103.5 je bio muk dugo vremena koliko sam primjetio odjednom sad se pojavise. Pred izbore?
Kako ovo moze postojati uopste?

http://www.hercegbosna.ba/index.php/hz- ... rceg-bosne


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2014, 14:44 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jul 2014, 13:53
Postovi: 41
103.5 iz Jajca se cuje u Banjaluci.Dzaba im kad se to nikad nece slusati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2014, 19:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10456
I da ne zaboravim Radio Novosti. :wink:

Posebno zbog ovog:

Slika

http://radionovosti.com/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2014, 20:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Mar 2014, 11:52
Postovi: 13
Lokacija: Бањалука
Радио Херцег-Босне иде са предајника на Шибовима на 103.5 MHz. На 106.0 MHz иду са Мотајице. Такође на 103.5 MHz иду и у Јајцу али тај сигнал не може да добаци у Бањалуку. Они имају предајник по мјестима гдје постоји одређена заједница Хрвата.

РСГ најближи и једини сигнал у сјевeрном дијелу иде на 104.3 MHz са предајника Костајиница у Добоју (РС). Једино тај сигнал може да допре у БЛ по брдима.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jul 2014, 09:06 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Jul 2014, 13:53
Postovi: 41
ciji je plavi radio na kraju?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 691 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 35  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 56 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs