banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 09:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 73 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jun 2007, 06:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
scorpia je napisao:
Vidio sam tog lika na telki. Ustaša, četnik ili peder, svejedno, možete mu svi popušiti. Tip je snalažljiv i radi. Ako ste nekakvi domoljubi kakvim se predstavljate, nemojte gledati htv. Ako može Goran Milić zašto ne može Dalibor Bosančić!


marcus_aurelius je napisao:
...skorpia, jel' te Choda zigovo pa ga branish...

Pre bih rekao da je on Čoda.. mali je Balkan, čuo da se piše o njemu, registrovao nick pa došao da kaže koju u odbranu svoju :)

Dajem 4:1 da je poruka sa cro adrese!

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jun 2007, 07:43 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 748
To što ga Čoda prima u pakšu je njegova stvar i to ne bih komentarisao, ali me uvijek nerviralo to što ne zna skrojiti smislenu rečenicu i što je glup i neobrazovan do bola...
Pederluk je ipak njegova stvar izbora...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jun 2007, 13:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2005, 12:36
Postovi: 1625
Lokacija: chiapas
elixir je napisao:
Inače, i Dragana Banjac ex-ATV je već neko vrijeme na HR medijima.


da neće biti dragana babić?

_________________
'We must learn to live together as brothers or perish together as fools' - Martin Luther King, Jr

"Born to Lose, Out to Lunch" - Ian Fraiser Kilmister

Viva la Muerte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jun 2007, 13:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
subcomandante marcos je napisao:
elixir je napisao:
Inače, i Dragana Banjac ex-ATV je već neko vrijeme na HR medijima.


da neće biti dragana babić?


Hahaha nisam ni skontao dok nisi napisao pravo ime i prezime.

Dragana Babić. Uh u stvari možda se sad i preziva Banjac. :oops:

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Jun 2007, 12:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2004, 18:56
Postovi: 527
Peder bio peder ostao sta vise da se prica.

_________________
http://i153.photobucket.com/albums/s213 ... onix88.gif


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jun 2007, 13:09 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Nov 2005, 09:39
Postovi: 79
Nije on jedini na htv koji je tamo otišao iz BL. Predrag Peđa Bajović je već legenda HTV-a i zagrebačkih klubova (imitira sainfielda).

Peđa je 96 došao u BL iz Srbije i ovdje je radio svakakve poslove do 2001 i onda je otišao prvo u USA pa se onda vratio pa u ZG gdje je već napravio respektabilnu karijeru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Jul 2007, 23:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
al' smo mi zavidan i proklet narod :roll:
ja slabo gledam tv pa nisam bas u toku ali znam ko ja taj lik
koliko je uspio-uspio je,ne ulazim u to ,a sto se tice naglaska,akcenta,ja mu se divim,ipak radi u medijima i sasim je ok da se prilagodi
pa zar svi mi ne tezimo da neki jezik naucimo maksimalno,sve s akcentom,dijalektom kraja u kojem zivimo :-?

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jul 2007, 22:28 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 20 Jul 2007, 17:51
Postovi: 6
Dalibor Bosancic - Daca, je otisao u Hrvatsku, da bi tamo nastavio karijeru, tacnije napredovao. Godinu dana nije mogao raditi dok nije naucio jezik. Dakle godinu dana je vjezbao samo hrvatski, da ga usavrsi da bi uopste mogao raditi za hrt. Ovdje su malo pretjerane reakcije jer se radi o Hrvatskoj, pa govorite da je prodana dusa. Da je taj isti Daca dobio posao na CNN-u ili BBC-ju pa morao uciti engleski do savrsenstva, tada vam to gospodo, vjerovatno, ne bi bio problem. Svi se mi u zivotu snalazimo, ovdje ili tamo........

Dragana Babic se udala i preselila u hrvatsku i logicno karijeru, nastavila tamo. Dakle, nije otisla zbog novca ili slave.

_________________
And it really makes me wonder
If I ever gave a fuck about you

http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=65141


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2007, 10:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2005, 23:57
Postovi: 861
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Kako mozes u isti kos trpati ucenje engleskog i hrvatskog? Godinu dana "usavrsavao" hrvatski?! Nevjerovatno...

Meni je on licno debil ciju sam emisiju (zaboravio sam kako se zvala) pogledao jednom i bilo mi je dovoljno...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2007, 10:50 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 20 Jul 2007, 17:51
Postovi: 6
Ucenje jezika, je ucenje jezika. To sto sa engleskim moras krenuti od 0 to je druga stvar. Covjek je vjezbao naglasak i nove, poslijeratne, detalje u hrvatskom jeziku.

Inace emisija se zvala metropolis

_________________
And it really makes me wonder
If I ever gave a fuck about you

http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=65141


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2007, 19:59 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2007, 08:12
Postovi: 182
na njegovoj emisiji metropolis sam osvojio jednu nagradu: set alata za roštilj: one velike viljuške, noževe, kojekakve lopatice za ugalj...kad sam došao po nagradu nema šta vidjeti: sve stalo u jednu kutiju za malo veću flašu vina. jesam se ismijao tada...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jul 2007, 20:07 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 20 Jul 2007, 17:51
Postovi: 6
Logitech je napisao:
na njegovoj emisiji metropolis sam osvojio jednu nagradu: set alata za roštilj: one velike viljuške, noževe, kojekakve lopatice za ugalj...kad sam došao po nagradu nema šta vidjeti: sve stalo u jednu kutiju za malo veću flašu vina. jesam se ismijao tada...



:lol: :lol: :lol: kamera je cudna sprava

_________________
And it really makes me wonder
If I ever gave a fuck about you

http://s1.bitefight.ba/c.php?uid=65141


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Avg 2007, 10:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2007, 08:12
Postovi: 182
jest majku joj...bilo me sramota što sam uopšte došao po to smeće


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Avg 2007, 17:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2006, 21:46
Postovi: 434
Lokacija: Hotel u Kostreni
Uvijek je bio antipatican lik i,barem u bl,los voditelj.Glup,neobrazovan i nadasve sarmantan k`o mesni narezak...

Kako i zasto je uspio u zg nije bitno,neka ga,svako se snalazi kako zna. Nek je i feget,to je sad moderno.

Bez veze lik,svakako.




Dragana Babic je super cura ali je ja skoro nisam vidio na tv-u.

_________________
"Ja tuberan i moj deda,
kad kasljemo svijet se zgleda..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Avg 2007, 09:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Maj 2005, 12:23
Postovi: 264
Ajd sto je naucio hrvatski ,al sto je izbacio totalno č iz upotrebe i sve prica na ć ..... :lol: Nije morao i te nepravilnosti pokupiti ,izgleda sve za karijeru.

Kakav god da je ,trebas ti upasti na htv i doci do toga da radis priloge za neke malo vece projekte,svaka cast.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Avg 2007, 12:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2005, 12:36
Postovi: 1625
Lokacija: chiapas
nikson je napisao:
Nije on jedini na htv koji je tamo otišao iz BL. Predrag Peđa Bajović je već legenda HTV-a i zagrebačkih klubova (imitira sainfielda).

Peđa je 96 došao u BL iz Srbije i ovdje je radio svakakve poslove do 2001 i onda je otišao prvo u USA pa se onda vratio pa u ZG gdje je već napravio respektabilnu karijeru.


бајовић није из бањалуке, сам си то рекао. какве онда то има везе са овом темом? радио у бањалуци? па, радио сам и ја у београду, ел то значи да ће да ме рачунају као њиховог? нити је отишао на хатеве. радио на ертеелу, а сад на некој пословној мрежи, немам појма како се зове. на хатевеу гостује у форми стенд ап комичара. ако је направио респектабилну каријеру, нека је. :D пеђа, надам се да ћеш некад да налетиш на ове редове.

_________________
'We must learn to live together as brothers or perish together as fools' - Martin Luther King, Jr

"Born to Lose, Out to Lunch" - Ian Fraiser Kilmister

Viva la Muerte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Avg 2007, 20:24 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Jun 2007, 18:19
Postovi: 7
Dalibor Dačo Bosančić je Hrvat iz Dugopolja. Mater mu je od tamo. 100 %[/b]


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Avg 2007, 21:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
scorpia je napisao:
Dalibor Dačo Bosančić je Hrvat iz Dugopolja. Mater mu je od tamo. 100 %[/b]


Uf, odmah mi je laknulo. Znao sam ja da on ne može biti naš onakav.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Avg 2007, 22:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
bojanh je napisao:
Dakle godinu dana je vjezbao samo hrvatski, da ga usavrsi da bi uopste mogao raditi za hrt. Ovdje su malo pretjerane reakcije jer se radi o Hrvatskoj, pa govorite da je prodana dusa. Da je taj isti Daca dobio posao na CNN-u ili BBC-ju pa morao uciti engleski do savrsenstva, tada vam to gospodo, vjerovatno, ne bi bio problem.

Jao, ovo je nešto nasmješnije što sam čula!!! Vježbao godinu dana hrvatski! HahahahhahahaahahSlika Ne mo'š to izjavit.... A tek poređenje s engleskim i BBC-jem.... Da, isto je radit na HRT-u i na BBC-ju.... Yeah babe...
Usavršavanje hrvatskog.... Bože bože, šta sve neću ovdje pročitat.... I to čitavih god dana... Nije učio mandarinski... :lol: :lol:
A i lik je peder, nije vrijedan diskusije... :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Avg 2007, 15:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 22:04
Postovi: 2127
Lokacija: Aiur
Flavoure-Flave je napisao:
SmileY je napisao:
Blizzard je napisao:
Dobri su mu prilozi! =D> A jezik, narod, rasa, vjera... Ko još o tome vodi računa?

A kažu da je gej? Pa neka je, ako mu to pričinjava zadovoljstvo... Peder, radikal, narodni poslanik - svak' svoju muku muči.

mozda je postao gay, ali dok je radio na ntv-u, vidio sam ga jednom u djure djakovica kako ulazi u ulaz sa dve ribe :D


Te ribe su gay. :D

i ja sam lezba :D taman..
a po pitanju ucenja hrvatskog... ja kao i vecina vas smatram da je samo srpski jezik jedan i jedini, a ostali jezici su ratne tvorevine, ali vi nazalost gledate na to samo sa jedne tacke. prije rata na telivizijama i radio stanicama, kao voditelj morao si pravilno pricati, nisi smio pogrijesiti, za svako pogresno slovo ili naglasak dobijes minus (minus po minus = otkaz), a trenutno stanje kod nas je katastrofa. s obzirom da HRT postoji dugi niz godina i da je to jedna kvalitetna i ugledna firma, logicno je da ta pravila kod njih postoje (jedno od njih je da koristis hrvatski u svom govoru :P), tako da je covjek stvarno morao nauciti pricati knjizevni hrvatski i izbaciti č iz svog govora i zamijeniti "strane" rijeci sa novim hrvatskim. Zamislite da je situacija obrnuta, dodje u RTRS neki voditelj iz hrvatske i pocne pricati samo sa ć i cesce kaze susjed umjesto komsija....

_________________
Slika
Beckett: How come I never make friends like that?
McKay: You need to get out more.
Beckett: We're in another galaxy. How much more out can you get?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 73 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: gajo91 i 28 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs