banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 16:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9048 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234 ... 453  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 10 Dec 2018, 15:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Meni na EON-u piše da nisam pretplaćen na Cinemax a HBO radi. Vjerovatno ista stvar kao sa Arenama ali mrzi me da se cimam i šaljem im mejl opet, možda nekad kasnije. Na risiveru rade i HBO i Cinemax, a i HBO GO i HBO OD isto rade.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 10 Dec 2018, 18:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Maj 2013, 17:56
Postovi: 201
Nemam rts na eonu što to?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 10 Dec 2018, 19:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Imaju oba kanala u HD.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 10 Dec 2018, 21:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Vladimir RUS je napisao:
Pa kad sam ja odustao od citanja na pola teksta, sta dalje reci. :D


U tekstu ima dosta istine, bez obzira koliko tekst dug bio.

Daky je napisao:
Vladimir RUS je napisao:
Pa kad sam ja odustao od citanja na pola teksta, sta dalje reci. :D


Ja sam odustao kad sam pročitao da neki srbijadanas.com proziva jedan NIN i naziva ga "paramedijskom strukturom". :lol:


Ni NIN nije što je nekada bio, kao što ni Studio B nije više ni blijeda sijenka onog nekadašnjeg Studija B, na kojem je danas neprepoznatljivi Sarapa dosta uspješno rješavao probleme građana. Živio sam jedno vrijeme u Srbiji i jasna mi je razlika. No i pored svega, ipak NIN nije paramedijska struktura. I u ovom tekstu, na žalost, ima dosta politički objenih fraza, iako je dobar dio teksta, tačnije suština - gola istina. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 10 Dec 2018, 22:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Ukratko
1. Šolak prodaje kasete - piraterija
2. Šolak kupuje razne medijske kuce i kablovske operatere, naguzio drzavu i niko mu ne moze nista
3. Šolak kupuje po regionu operatere i medijske kuce
4. Šolak kupuje terene za golf zato sto je kobajag ljubitelj
5. Šolak se uvezo sa Sorošom i CIA-om
6. Šolak hoce da kupi ProPlus medijsku kucu u Sloveniji (ako se tako zove)
7. Slovenci brinu o svojoj drzavi i sutiraju ga nogom u guzicu i morat ce platiti neku mizernu kaznu s obzirom na njegovo bogatstvo
8. U ovo je sve nekako umijesan i Dragan Đilas

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 10 Dec 2018, 22:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
boban1982 je napisao:
RTS 1 i RTS 2 krenuli u HD rezoluciji


Iako sam mislio da će prije ubaciti IPTV i kablovski operateri ipak sam promašio. Dobar potez, još samo da ne zamračuju sve pa i crtane filmove subotom ujutro. Najgori su po pitanju zatamnjivanja i to definitivno.

Daky je napisao:
Najbolja opcija je da se ubaci, tj. vrati RTS Svet koji nikad nije kodiran i to je to.


Ne mogu se porediti RTS 1 HD, RTS 2 HD i RTS Svet HD. Ali baš nikako. Najbolje bi bilo da šibicari poput ostalih operatera odriješe kesu i prestanu zajebavati svoje korisnike. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 10 Dec 2018, 22:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
@ nikola29_06

Naprosto volim karikiranje :D

Ukratko - prevod
1. Šolak prodaje kasete - piraterija - tako stekao bogatstvo, izbjegavajući poreze i guzeći državu decenijama dok su ostali Srbi ginuli po ratištima ili radili posao bar praveći se da poštuju Zakone.
2. Šolak pokupova razne medijske kuce i kablovske operatere, naguzio državu na čijem je čelu bila stranka njegovog velikog druga Đilasa i koja mu nije htjela nista, dajući mu odriješene ruke, trpajući provizije u privatne džepove
3. Šolak pokupovao po regionu operatere i medijske kuce, metodama ucjena i reketiranjem
4. Šolak kupuje terene za golf zato sto je kobajag ljubitelj golfa, a pravilima istog ga naučio Petreus :D
5. Šolak se uvezo sa Sorošom i CIA-om. Nesumnjivo tačno.
6. Šolak hoce da kupi ProPlus medijsku kucu u Sloveniji (ako se tako zove). Slovenija je za razliku od banana država poput Hrvatske, Srbije,Bosne i Crne Gore ipak država, pa je svjesna da bi se tako stvorila nedozvoljena koncentracija na tržištu, po kojoj se lako može desiti da se nekome digne ona stvar da kupi prava za sportske prenose pa da ih onda, zato što ih ne proda po željenoj cijeni, drži u fiokama
7. Slovenci brinu o svojoj drzavi i sutiraju ga nogom u guzicu i morat ce platiti neku mizernu kaznu s obzirom na njegovo bogatstvo. Mi Srbi smo krivi što se dotični mafijaš obogatio na nezakonit način. Ne Slovenci.
8. U ovo je sve nekako umijesan i Dragan Đilas. Umiješan je tako, što je Šolak zajedno s njim oprao brdo para, dok je isti imao marketinšku agenciju, pa su u talu reketirali srpske medije, a sad cvile što ih je u igri ko će prije od Grka oteti televiziju, AV sa Vladom Mitićem i Sašom Milovanovićem, preigrao. A sve aminovao, na opšte Petreusovo i Šolakovo razočaranje, Aleksis Cipras. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 10 Dec 2018, 22:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
drug je napisao:

Ne mogu se porediti RTS 1 HD, RTS 2 HD i RTS Svet HD. Ali baš nikako. Najbolje bi bilo da šibicari poput ostalih operatera odriješe kesu i prestanu zajebavati svoje korisnike. 8)


Ne mogu se porediti kad bi bili otključani. Na ovako osakaćenim verzijama se može vidjeti uglavnom samo ono što ide na RTS Svetu, pa zato ako nema dogovora bolje ubaciti taj kanal da se može gledati u kontinuitetu bez zaključavanja svako malo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 10 Dec 2018, 22:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Slažem se. Ali ipak cijenim da je bolje izvršiti pritisak na ciganluk da odriješi kesu. Samo korisnici Total/Telemacha imaju ovako osakaćen RTS. Pa na Elta kabelu i Blicu stanje je puno, puno bolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Dec 2018, 07:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Problem je cijena koju RTS trazi od UG za emitovanje u drugim zemljama .Da je cijena ista kao za BiH i CG mozda bi se dogovorili.Ali da i potpisu ugovor opet ce biti blokiran kanal kada ide medjunarodni sport pa se postavlja pitanje opravdanosti te cijene koju RTS trazi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Dec 2018, 08:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Razlog je to zbog kojeg jedino Total ima osakaćen RTS, HRT, RTV SLO...Šibicarenje. Šolakovanje. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Dec 2018, 08:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
RTV SLO i HRT i nema Total osim u maticnim zemljama gde javni servis po zakonu mora besplatno ustupiti program svim operaterima.Ovo sto mi u BiH imamo HRT i SLO to je FTA.Tacno da UG kao i svi na trzistu zele po sto manjoj cijeni da dobiju najpopularnije kanale ali postoji i druga strana medalje.RTS se cak buni sto mora SBB-u u Srbiji ustupiti besplatno program jer to nalaze zakon.A za Hrvatsku i druge zemlje trazili su i 20 puta vecu naknadu nego u prethodnom ugovoru.Trebamo se i mi korisnici upitati vredi li dva kanala RTS-a 0,18 KM po korisniku i u najboljoj varijanti da se samo medjunarodni sport blokira.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Dec 2018, 11:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Na Totalu ce biti otkljucani svi kanali,osim BN-a,u periodu od 12.12 do 15.1


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Dec 2018, 11:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4855
I to period kad je BN najgledanija TV. E baš su stoka ovi iz BN-a.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Dec 2018, 11:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Do sad su puštali BN svake godine pa mislim da će i ove.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Dec 2018, 12:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Ima obavestenje na fb stranici Totala BiH monteri.Na poklonu si i neki filmovi iz Pickbox i Cinestar kataloga.
Evo i potvrde iz Totala mejlom:
"Pripremili smo novogodišnje promotivno puštanje kanala za naše korisnike,ali paket BN neće biti promotivno pušten."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Dec 2018, 12:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2015, 17:48
Postovi: 547
Super vijest za one koji ne znaju korisiti torent.

_________________
*FIFA Club of the 20th Century*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Dec 2018, 13:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
boban1982 je napisao:
Ima obavestenje na fb stranici Totala BiH monteri.Na poklonu si i neki filmovi iz Pickbox i Cinestar kataloga.
Evo i potvrde iz Totala mejlom:
"Pripremili smo novogodišnje promotivno puštanje kanala za naše korisnike,ali paket BN neće biti promotivno pušten."


I nije neka šteta. U Pickboxu će vjerovatno pustiti one božićne filmove. Cinestar Premiere Plus i HBO OD imam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Dec 2018, 17:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1235
boban1982 je napisao:
Ima obavestenje na fb stranici Totala BiH monteri.Na poklonu si i neki filmovi iz Pickbox i Cinestar kataloga.
Evo i potvrde iz Totala mejlom:
"Pripremili smo novogodišnje promotivno puštanje kanala za naše korisnike,ali paket BN neće biti promotivno pušten."

Odlična vijest. Pravi potez. Treba potpuno izbaciti BN iz ponude.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 11 Dec 2018, 18:03 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
ti bas imas nesto protiv bn-a


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9048 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234 ... 453  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs