banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9039 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 452  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 24 Maj 2008, 21:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2740
Lokacija: BN (Serbian Republic)
pa zar nije bolje uzeti dig.resiver i okrenuti antenu na digi tv i gledati dosta nasih tv kanala i stranih koji su titlovani na nas jezik....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Maj 2008, 09:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Avg 2004, 14:26
Postovi: 106
Jeste, ali to je kratkog vijeka, jer Digi TV prelazi u novi sistem kodiranja, Nagra 3, koji jos nije probijen. Tako da se uskoro moze ocekivati mrak. Za sad je najboja investicija neki od dreambox-ova i CS i imas da gledas sve sto ej na satelitu.

_________________
Ma mozes ti meni znas sta,
Pucaj sebi u glavu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Maj 2008, 11:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2740
Lokacija: BN (Serbian Republic)
Ma mislim da ce se i nagra 3 uskoro razbiti...Cisto sumnjam da je to toliko sigurno da se ne moze probiti...
Ja imam yumatu i cs tako da i kad predju u nagra 3 imace se dosta programa gledati...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Maj 2008, 16:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
a koja je fora sa tim dreamboxom?
koliko to cudo kosta ?

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Maj 2008, 17:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2740
Lokacija: BN (Serbian Republic)
dreamboxom je skup, oko 300 km kopija kineza...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 26 Maj 2008, 07:23 
Ja sam svoj platio oko 340 KM, ali ne zalim ni marke.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 15 Sep 2008, 23:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
konacno legalna BH verzija TOTAL-a ...http://www.totaltv.tv/cms/view.php?id=4
mada mi je na srpskoj verziji Total-a izbor kanala meni licno puno bolji... :evil3:
i vijest broj dva koja je za rubriku "kucni u drvo":
http://www.hr.satelitv.net/jumpto.asp?r ... 66&id=3468
Svaka cast 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Sep 2008, 11:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Avg 2002, 19:32
Postovi: 1438
samo da kazem za nove korisnike da je ponuda malo veca od zvanicne, tako da sto na papiru nema rts, b92 i sl ne znaci da ih necete imati dostupne ;)
dakle nisu u zvanicnoj ponudi ali bi se ipak trebali gledati takovo je stanje i u total tv slovenija. nama ih na listi zato sto valjda nemaju prava da emituju na tom podrucju ali su dostupni


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Sep 2008, 11:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 16 Sep 2008, 11:12
Postovi: 106
Nisam bas shvatio. Da li to znaci da ako u Banjaluci uzmem bosanski paket start dobijam kao gratis i RTS i B92. Sta se jos nalazi u ponudi u start bosanskom paketu osim ovoga sto je navedeno plus RTS i B92?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Sep 2008, 12:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Kad uzmeš TotalTV, za 80KM dobijaš antenu, resiver i karticu. Prvih mjesec dana imaš sve kanale (preko 80) da bi se mogao odlučiti koji paket ćeš uzeti od narednog mjeseca. Cijena start paketa je 12KM mjesečno.

Evo i telefona:

+387 51 345 320
+387 65 960 322
Jevrejska 38, Banja Luka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Sep 2008, 12:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
nema nigdje na netu da se vidi koji kanali su u ponudi i u kojem paketu ?

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Sep 2008, 13:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15026
Ja trebam početi raditi kao serviser za njih na području Prijedora pa znam ponešto. :wink:

Start paket: RTRS, OBN, ATV, ALFA, FTV, RTS1, RTS2, Happy, Košava, Kanal D, B92 Info, Studio B, DoQ, Enter, Super TV, SOS, MTS, Panonija, Kopernikus, Palma plus, Spectrum, Most, Happy Cable, S, Viasat History, Viasat Explorer, National Geographic, Discovery, BBC Prime, MTV Adria, Motors TV, Travel, Metropolis, Top Music, Ultra, Kanal zdravlja, Atlas TV, Crna Gora, BN, DM Sat, Balkanika, Svet Plus, Melos, Duga, Astro TV

Paket Plus: Sport Klub+, Sport Klub, Eurosport, Fox Crime, E!, Minimax, FilmPlus, Film+, TV1000, Cinemania, Animal Planet, Hallmark, Fox Life

HBO Paket

Pink Paket: Pink, Pink Movies, Pink BH, Pink M, Pink Kids, Pink Music, U2 TV, Pink Extra, Pink Action

Club X Paket: Free-X TV, FreeX TV2, X-Dream

+ preko 200 besplatnih FTA kanala

to ti je otprilike to...nemoj me pitati cijene paketa, to ne znam...znam da je najjeftiniji 12 KM mjesečno :D i lično mislim da se isplati priključiti se na TotalTV. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Sep 2008, 14:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jan 2005, 14:18
Postovi: 295
fino fino


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Sep 2008, 14:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
hm, mislim da se ipak ne isplati
kanali koji ti se svidjaju razbacani su po raznim paketima :)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Sep 2008, 14:49 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Sep 2008, 14:25
Postovi: 3
rendzer je napisao:
samo da kazem za nove korisnike da je ponuda malo veca od zvanicne, tako da sto na papiru nema rts, b92 i sl ne znaci da ih necete imati dostupne ;)
dakle nisu u zvanicnoj ponudi ali bi se ipak trebali gledati takovo je stanje i u total tv slovenija. nama ih na listi zato sto valjda nemaju prava da emituju na tom podrucju ali su dostupni


I ja mislim da tamo gde nema druge mogućnosti je Total najbolje rješenje. Ono što je neprihvatljivo su manipulacije sa korisnicima.Kad vam prodaju opremu svima vam kažu da možete dobija RTS1, RTS2 i ostale srbijanske kanale. Daju vam ugovor da potpišete na dvije godine a nadrugoj strani neče oni da vam potpišu da čete RTS1,RTS2 i druge srbijanske kanale imati te dvije godine. O čemu se radi: putem satelita nemože da se van srbije da se gleda RTS1,RTS2 i što važi za druge srbijanske filmske i sportske kanale. Zato je npr. HRT2 zakodiran i karticu možete kupiti sam osa hrvatskom ličnom kartom. To TOTAL dobro zna zato nam daju te preograme da potpišemo ugovor i vežemo na 2 godine a te programe če ugasiti čim ih natera inspekcija(Regulatorna agencija u Sarajevu). Zato bi bilo daleko poštenije da nas ne zaveravaju sa činjenicom da je ponuda veća od zvanićne. Oni znaju da kada bi nam rekli da RTS1,RTS2 i ostlih srbijanskih kanala neće biti, da više od pola nas ne bih uzeli total-a. Iznenadjuje me ćinjenica, da TOTAL tv nema čak ni dozvole za rad u BIH, ako pogledate web straniu od RAK-a videćete da ih nema na listi izdatih dozvola u BIH. Nisam tome mogao vjerovati zato sam lićno proverijo na RAK-u i rekli su mi da Total tv nema dozvole i da niko nemože imati dozvole pre 2009 godine. Dobro bi bilo da netko od Totala tv objasni kako je moguće da toliko prodaju a bez ikakve dozvole!! Otprilike Total tv nemože emitovati srbijanske kanale iz jednakog razloga kao što nemožemo u bih kupiti karticu za SKY TV programe i ako su odlićni, bojim se da svi koji smo potpisali ugovor na 2 godine dobićemo samo strane kanale za gledanje, a ostali će brzo nestati. Verovatno imaju jak razlog kad žure sa prodajom a dozvole nemaju. Kada bude moguće dobiti dozvolu verovatno će je dobiti i Digi TV a po mojim informacijama oni imaju dosta nižju preplatu što i TOTAL TV zna i zato su se odlućili za lov u mutnom prije nego što nam Digi TV dostavi svoju ponudu sa dosta nižim cijenama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Sep 2008, 14:52 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Sep 2008, 14:25
Postovi: 3
BSE je napisao:
hm, mislim da se ipak ne isplati
kanali koji ti se svidjaju razbacani su po raznim paketima :)


Slažem se, veliko pitanje dali se paket pinkovih programa u tim paketima mogu gledati jer i Pink zvanićno ne prodaje kartice za bih i čudim se kako to može Total da prodaje. Kako TOTAL prodaje tudju robu kad i Pink nesme svoju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Sep 2008, 14:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Avg 2002, 19:32
Postovi: 1438
evo cijene za posebne pakete: http://www.totaltv.tv/cms/view.php?id=531&nav_start=0
cijene za kobinacije paketa : http://www.totaltv.tv/cms/view.php?id=532&nav_start=0

u bih se moze uzeti samo pink paket ali tad postoji klauzula o minimalnom trajanju ugovora od 15 mjeseci
sto se tice cijena onese jos ne mogu porediti sa kablovskom mada kablovska nema neke kanale i totala a ni total zato nema hrt1, hrt2, novu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Sep 2008, 15:08 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Sep 2008, 14:25
Postovi: 3
rendzer je napisao:
evo cijene za posebne pakete: http://www.totaltv.tv/cms/view.php?id=531&nav_start=0
cijene za kobinacije paketa : http://www.totaltv.tv/cms/view.php?id=532&nav_start=0

u bih se moze uzeti samo pink paket ali tad postoji klauzula o minimalnom trajanju ugovora od 15 mjeseci
sto se tice cijena onese jos ne mogu porediti sa kablovskom mada kablovska nema neke kanale i totala a ni total zato nema hrt1, hrt2, novu


Ne treba pocjenjivati vezivanje ugovorom na 15 meseci znajući da dolazi DIgi TV i da je u Srbiji jeftiniji od Totala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Sep 2008, 16:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Avg 2002, 19:32
Postovi: 1438
vezivanje je samo za pink paket, za ostale ne vazi. i to za post paid.
*Post-paid korisnik kome je Total TV BH obezbedio satelitski prijemnik ili satelitski prijemnik sa kompletnom satelitskom opremom i opredijelio se samo za PINK paket, u obavezi je da isti prati i za njega plaća mjesečnu naknadu u periodu od najmanje 15 mjeseci.


moze se uzeti pink na prepaid na 3 i 6 mjeseci.
Kod:
PINK - 3 mjeseca   126 KM
PINK - 6 mjeseci             252 KM
PINK - 12 mjeseci   504 KM


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Sep 2008, 17:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Avg 2008, 21:34
Postovi: 346
Lokacija: TRN
ma ozeni se pa nek ti punac kupi satelitsku sa digi paketom,a onda lagano kljuceve sam sebi skidas!tako sam ja uradio!

_________________
vatam ribu


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9039 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 452  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs