banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 12:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9048 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 453  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 19 Jul 2018, 20:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Ogranicenje opet na snazi.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 19 Jul 2018, 21:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Rano smo se obradovali :lol: nadajmo se da testiraju pa će pustiti uskoro :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 20 Jul 2018, 09:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Zaključali su postojeće i dodali im još kanala pa su sad zaključani svi njihovi kanali: N1, Grand, Lov i ribolov, Pikaboo itd + Prva. Koja smijurija :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 20 Jul 2018, 10:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1235
Uopšte mi nije jasna logika svega toga. I to se radi u Sarajevu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 20 Jul 2018, 10:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
To je odluka na nivou UG. I SBB u Srbiji zaključava kanale, ovdje Telemach. Ali glupost u svakom slučaju, džabe im odlična usluga kakav je EON kad je skoro pa neupotrebljiva van Telemacha bez zezanja sa VPN-om.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 20 Jul 2018, 13:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1235
Dobro, donekle bi to bilo razumljivo da oni time mogu da prodaju svoje pakete za internet, ali ovako kad ta usluga nije dostupna, onda nema smisla ovo ovako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 21 Jul 2018, 11:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2011, 21:49
Postovi: 512
Stvarno glupost :)

Telemach se prema Totalu u RS ponasa kao da im je neki nebitan sitni projekat sa strane, nisu bas posveceni, a ovo sa blokiranjem kanala jer pristupas sa interneta koji nije telemachov, a koji u RS skoro nigdje ni ne postoji, je smijesno.

Da li im je mozda iko pisao za to? Bas me zanima koji odgovor mogu dati na "kojim internetom ja onda u Banjaluci mogu da gledam blokirane kanale?" :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 21 Jul 2018, 22:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Ovo sta rade na nivou citave grupacije je "strasni sud". Gledam na srbijanskom EON-u BN Sat, emisija Puls i u pola emisije me prekine EON da mi kaze da mi taj kanal nije dostupan na mrezi na kojoj sam konektovan, a prije neki dan i na Pinku je bilo tako, doduse nakratko. Ne mogu vise ni na RTS-ove kanale i njih su onemogucili, a lokalne srbijanske kanale nikad nisam ni mogao. Pink BH i Pink Montenegro su izbacili iz srbijanskog EON-a cim su kupili te kanale. Ne znam na cemu su, samo znam da u moju kucu Total TV i Telemach nikad nece krociti. Sta mi vrijedi sto su navodno najbolji kada uz to najpoznatiji su po tamnjenju uz vec spomenuto mijenjanje. Sta ako npr. bude dobra akcijska ponuda, ja potpisem (na dvije godine), a oni mene za.ebu nakon prvog mjeseca sa promjenama koje mi se recimo ne svide ili jednostavno budu korak nazad? Kako se onda "skinuti" sa Total TV-a da kazem bez posljedica? Total TV je jedan od onih operatera koji je dobar sve dok ne potpises ugovor, a kad potpises i oni pocnu nesto mijenjati, fakticki si u milosti i nemilosti dok traje ugovor sta ce ti servirati. To ne volim, to mi se nimalo ne svidja kod Amera.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 21 Jul 2018, 22:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
pejas je napisao:
Dobro, donekle bi to bilo razumljivo da oni time mogu da prodaju svoje pakete za internet, ali ovako kad ta usluga nije dostupna, onda nema smisla ovo ovako.

Mozda nas Total priprema za uvodjenje njihovog interneta? To bi jedino imalo smisla posto je ocigledno da nema nista od Telemacha u RS, osim u Mrkonjic Gradu i Brckom posto nece nijedan provajder pod Telemach sto znaci da Ameri mogu u vecinu teritorije RS samo preko toga da zakupe infrastrukturu Telekoma Srpske. Tako je i bolje i jeftinije nego sto godinama bezuspjesno poksavaju akviziciju nekog operatera, a da razviju svoju infrastrukturu i u RS, to kosta i vremena i novca. Sve u svemu, ja bih licno volio da vidim Totalov internet u vidu povoljnijeg M:Tel-ovog ADSL-a do 20 megabita i optike do recimo 50 megabita. U Srbiji im internet ide preko Telekomovog ADSL-a do 20 megabita, dok u Makedoniji preko optike do 50 megabita.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 21 Jul 2018, 23:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Teško da bi internet bio jeftiniji od mtela ako idu preko njihove infrastrukture. Može biti jednak ili skuplji.
Što se tiče tamnjenja, izuzev RTS-a koji je konstantno zatamnjen kad ide strani sadržaj, sve ostalo se tamni kao i kod drugih operatera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 21 Jul 2018, 23:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Moze biti i jeftiniji ili povoljniji od M:Tel-a, a da pritom koriste njihovu infrastrukturu. Sve zavisi od toga kako se dogovore medju sobom, ako se budu dogovarali. Na neku cik-cak foru mogu da se dogovore na obostranu korist i korist njihovih buducih korisnika, kao i sadasnjih koji su na televiziji pa hoce i njihov internet. Dobro bi bilo kada bi postojao sto veci broj provajdera: sto sa svojom, sto virtuslaca, kao i ono sto je mozda i najvaznije: sa sto raznovrsnijom ponudom. Sto manje klasicnih Telekoma i sto vise virtualaca, tako je najbolje. Zbog rasirenosti infrastrukture jednog i bolje usluge i onih koji bi se na tu infrastrukturu takodje oslanjali. U takvom kretanju na trzistu telekomunikacija i lezi buducnost telekomunikacija, pod uslovom da glavni ne namece visoku cijenu.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Jul 2018, 11:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Lumber Jack je napisao:
Bas me zanima koji odgovor mogu dati na "kojim internetom ja onda u Banjaluci mogu da gledam blokirane kanale?" :)


Meni su baš na to pitanje odgovorili da spajanjem na UniFi mrežu mogu gledati sve kanale. :lol: Dalje nisam imao volje da ih uputim da u BL nema UniFi mreže, jer sam vidio da su ovi honorarci iz podrške totalno neupućeni, kako u BL, tako i u SA.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Jul 2018, 15:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2018, 09:30
Postovi: 107
nekada sam na EON moglao gledati Fox-ove...da li je moguće da su ih zaključali ili ja konketno imam neki problemčić sa app


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Jul 2018, 15:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Samo glavni FOX HD... Life, Crime i Movies samo na Telemach netu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Jul 2018, 15:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Daky je napisao:
Usput, Pink paket zaključan za one koji nisu produžili ugovor.


Zar ovaj pink paket nije trebao ostati otključan dvije godine? Ili sam ja pobrkala? Nakon novogodišnjih praznika on nam je ostao otključan, jer smo negdje u decembru produžili ugovor i tada sam shvatila da će biti otključan 2 godine.
Nisam ga nešto ni gledala, ali sam znala naletiti na dobar film.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Jul 2018, 15:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Samo oni koji su potpisali ugovor od kraja januara imaju 2god besplatno. Možeš potpisati novi aneks ugovora na 2god i dobićeš Pink kanale takođe 2god.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Jul 2018, 12:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2017, 23:20
Postovi: 2660
Hvala na odgovoru.

_________________
vrag ti babu osedl'o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Jul 2018, 15:09 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
ovo možeš i kod mene potpisat...ajd što ćeš dobit 45 PINK kanala,što kolega reče..uz to ćeš dobit i dva dobra filmska kanala,Cinestar Premiere,isto na 24 mjeseca...al sve to na stranu,upoznaćeš i mene! :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 26 Jul 2018, 09:54 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
ima vec cinestar premiere HD ako je potpisala ugovor u decembru a i ta dva kanala vrijede vise od svih 45 pink kanala...bolji su i od hbo a i slika najbolja od svih kanala...milina za gledati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 27 Jul 2018, 09:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
BN, BN SAT i BN Music od danas u HD formatu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9048 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179 ... 453  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: dejann i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs