banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9039 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 452  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 21 Maj 2018, 23:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Total da nesto valja ne bi po selima bio hit


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 22 Maj 2018, 09:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
U pravu si, bolji su Elta i mtel sa svojim seoskim kanalima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 22 Maj 2018, 17:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Hertzog je napisao:
Total da nesto valja ne bi po selima bio hit

Gluplji komentar odavno nisam pročitao.Razlog zašto se Total više koristi po selima nego u gradu je što telekom operateri slabo razvili mrežu po selima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 22 Maj 2018, 20:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Taman kad sam pomislio da gluplji raspored kanala od ovog na Total Srbija ne može biti, ipak se to dogodilo. Dobili smo još gluplji, razbacan i ništa ni sa čim. Puno nelogičnosti, guranja kanala iz vlastite produkcije u prvih deset a usput ti kanali nisu uopšte
u start paketu. To nema ni kod jednog operatera ns kugli zemaljskoj. Puno je rupa, puno praznina pa čak i ko ima extra paket - previše. Ko ima start paket - katastrofa. Puno je i praznina, idealno za ispod pulta šeme, ali eto to je Total. Taman kad pomislim da su napravili odmak u odnosu na druge, oni ti dokažu da uvijek mogu biti gori nego što i najcrnji pesimista pomisli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 22 Maj 2018, 23:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2014, 11:18
Postovi: 507
Ova lista koju sada vidim je jedna od većih gluposti koje u ovoj godini vidjeh...Zašto ovo? Imamo li mi kao korisnici ikakvo j....o pravo glasa? Ovo nema veze sa vezom...Uopšte, gdje sada mi možemo unositi fta kanale? Gledaj molim te trt i bbc odvojeni kao strani kanali! Tajna i Aurora?! Osim Foxa ostale sd verzije su i dalje tu...Jedino ok ovih nekoliko radio stanica na kraj liste...Bože moj, grozim se hejtera a sada im se prepuštam...Ma kad sve ide u pm red je i da ova lista tamo ide. Bolje možda i ne zaslužujemo...Da barem mi možemo po svome formirati šta gledamo a šta ne...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Maj 2018, 11:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
I ova promjena na gore, dzabe su krecili. Sve dok nemaju (svoj) Pink BH i besplatni (za nase podrucje) BN u start paketu, neka ne racunaju na mene i moje pare. Neka ne racunaju ni na to sto su maltene jedini operater koji nudi televiziju odvojeno s obzirom da imam BN na zemaljskoj, a imaju i liste od nekoliki hiljada kanala za nekoliko KM, dok Total TV naplacuje dodatno Pink BH i BN, a nemaju ni RTV Hit, kao ni Posavina TV i mnogo drugih lokalnih kanala u start paketu poput Vikoma. Za ocekivati je lokalne kanale u start paketu, sto vise, a ono samo RTRS, ATV...., a BN i Pink BH u skupljem paketu. Total dodatno naplacuje svoj kanal i besplatni kanal. Jesu mozda ovi kanali druga liga, ali jos cudnije je dodatno naplacivati ove kanale. Za mene su 4.99 KM za BN i Pink BH u skupljem paketu nepremostivi trn u oku.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Maj 2018, 12:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Kako napreduje anketa :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Maj 2018, 12:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Ništa bez Vikoma :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Maj 2018, 12:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2015, 17:48
Postovi: 546
Vikom ima bolji program od HBO, a Posavina TV bolji od Cinestar Premiere.

_________________
*FIFA Club of the 20th Century*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Maj 2018, 12:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Što je najgore Posavina je FTA pa se može gledati na Totalu :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Maj 2018, 13:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Propade i Total :(

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Maj 2018, 14:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ovo da BHT bude na broju 1,ima smisla samo ako će ta lista važiti za vrijeme SP u Rusiji,jer za taj mjesec dana,teško da će bilo koji korisnik Total tv i mjenjat kanal uopšte :D

Znači,od avgusta može nova lista 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Maj 2018, 14:29 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
bolje i BHT nego Pink


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Maj 2018, 14:30 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Pa da..dosad broj 1 Pink,broj 2 OBN...ništa ovo lošije nije,pogotovo što se bliži Svjetsko Prvenstvo...

Kao da je dosad bila neka nenadjebiva lista,pa je sad pokvarili... :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Maj 2018, 15:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Je#o ih Telekom Lelekom sa svojim preglupim sistemom trocifrenih kanala, gdje kanali počnu na 150, budu jedva 3 ili 4 pa je sljedeći niz počinje na 180. Glupost neviđena.

Telelkom Lelekom je tu briljirao do sada sa glupošću, a ovi su još gori sada ispali. Dok ukucam 251 prođe me želja da pogledam dokumentarac na Discovery-iju.

Idiotluk neopjevani. Da ne pominjem još neke bisere. Npr, po kojem sistemu je birano prvih deset. Zašto prvih deset nisu u start paketu? Klikneš na 8 i kanal ti je blokiran. Pa to nema ni u Bangladešu. I do sada su bili razbacani, a ova sada je vrh gluposti. Eto ja imam Total Srbija na jednoj i start Total BH na drugoj lokaciji, i ovo kako je poslagana lista na BH Totalu je najgore odrađen posao otkako je Total nastao. No, na žalost, to će ostati tako, obzirom da u Total/Telemach/SBB nikad nisu marili za korisnike, hoćeš-nećeš, ko te šljivi. :(

Što se tiče Svjetskog prvenstva u fudbalu, iskreno se nadam da će veoma mali broj korisnika BH Totala, uništavati svoj vid gledajući utakmice na broju 1, tj na BHT 1. Spas je na brojevima 796 i 797 :)
https://www.zdf.de/sport/fifa-wm-2018/f ... n-102.html

Total Srbija, opet ispade zakon za ove naše amatere, pa tako ko je od korisnika, ono, s početka ispao mudar, i ima rodbinu u matici, moći će lagodno, bez tame, odgledati Srbiju na broju 15 - RTS HD. Ili tako, ili kupuj IPTV liste po netu. :)

I da, ljudi, ko uzme start paket, dobija pored Arenasport paketa i Pink paket gratis + Pink BH - godinu dana, sa mogućnošću potpisivanja aneksa nakon isteka tog roka, tako da, već sam to sto puta ponovio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Maj 2018, 15:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
boban1982 je napisao:
Hertzog je napisao:
Total da nesto valja ne bi po selima bio hit

Gluplji komentar odavno nisam pročitao.Razlog zašto se Total više koristi po selima nego u gradu je što telekom operateri slabo razvili mrežu po selima.

Sto samo po sebi govori da ih ne bi bilo ni tamo da se drugi operateri hoce zajebavati sa 20 kuca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Maj 2018, 15:23 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Što se tiče Svjetskog prvenstva u fudbalu, iskreno se nadam da će veoma mali broj korisnika BH Totala, uništavati svoj vid gledajući utakmice na broju 1, tj na BHT 1. Spas je na brojevima 796 i 797 :)
https://www.zdf.de/sport/fifa-wm-2018/f ... n-102.html


@Drug,vjeruj da se varaš :D

Prvo što se tu kod nas "sve jebe" od korisnika Total tv BH,koji osim Totala imaju još nekog provajdera....takvih je od 100 000 možda najviše 1000....
A i oni koji imaju,kao ja recimo,koji imam i Blic,i sharing,recimo na prošlom prvenstvu nisam ni na jedan drugi kanal prebacio osim BHT...vidio na otvaranju Brazil-Hrvatska,da mi na šeringu i HRT 2 ide brže ton od slike,i otad sa BHT nisam prebacio ni na šta drugo,tim prije jer je BHT(bar tad ) bio HD!..a naši nisu učestvovali
Iako je prošlo 4 godine i sad imam traume od onog Merlinovog pjesmuljka koji je išao pred svaku utakmicu "od zvjezdnaog praha finog..." :angry4: :angry4: :angry4:


Doduše,ostavljam rezervu,da ću za ovo prvenstvo dat još jednu šansu HRT 2 (koji to ubjedljivo najbolje odrađuje!),a pogotovo da utakmice naše reprezentacije neću gledat nigdje nego na RTS

Ali ponavljam,Total u 95% slučajeva i uzima onaj ko nema drugi izbor (kablovsku)...uglavnom sela i dijaspora.....

5% je nas koji hoćemo da imamo izbor...ili kladionica,kafića...

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Maj 2018, 15:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Hehe, ja ću sigurno gledati na kombinaciji RTS HD - HRT, jer imam i Total Srbija i DVB-T.

Nismo se mi razumjeli. Htio sam samo ukazati korisnicima isključivo Total TV BiH, da imaju sjajnu sliku na 796 i 797, a prenosiće sve utakmice i Srbije i joooš puuuuno utakmica. I komentatori su im supaaa. Po nepisanom pravilu naginju na srpsku stranu. :D

Slika

Kvalitet slike BHT 1 u Totalu, je, iskreni da budemo - katastrofa i udar na vid. 8) Ne treba bolestan završiti nakon prvenstva, osim ako to ne bude zbog oblokavanja pivom nakon naše buduće briljantne pobjede uoči Vidovdana. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Maj 2018, 15:55 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
nemam sad total pred sobom,da vidim koji su kanali na 796 i 797...ali ako misliš na RAI ili ZDF,ARD,zar zaista misliš da je veliki procenat naših ljudi ovdje koji će SP gledat uz njemački ili italijanski komentar?

A da pritom može na našem jeziku na BHT slušat komentatore?

Ako me trolaš zbog nacionalizma,i tih komentatora je bar pola Srba

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 23 Maj 2018, 17:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
E jesi ustao na lijevu nogu, Boga mi :) Pa ovako me ne drndaš ni na temi o vaterpolu. :)

Samo hoću reći, ono što svi dobro znamo, da je slika na BHT u Totalu katastrofalno loša, i da je korisnicima Totala puno bolja opcija odgledati prvenstvo na ZDF HD recimo. Meni je svejedno kada gledam neku drugu reprezentaciju na kojem kanalu ju gledam i sa kojim komentatorom. Srbija je već nešto drugo. To mora na RTS. :)

Usput znam puno ljudi, korisnika Totala, koji recimo nisu imali živaca slušati ove naše komentatore na tekmama Lige šampiona i Lige Evrope, pa su do uvođenja Arena, radije gledali na ZDF/ARD.

Treba biti stvarno iskren pa priznati da je BHT u Totalu toliko loš, da stvarno neće biti nikakvo uživanje gledati SP u Rusiji na onoj muljagi. :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9039 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169 ... 452  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs