banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 03:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9048 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 453  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Nov 2018, 13:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6012
Govorimo o tv iz BiH koji su vecina njih u teskoj finansijskoj situaciji a neke su u stecaju.Kako bi uopste platile naknadu,za njih je i 5000 KM mjesecno previse.A i bezveze bi zauzimale prostor na satelitu kojeg nema,sad ce Total zbog lokalaca da zakupljuje novi transponder.Bolje da ubace Arene u HD.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Nov 2018, 14:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
To pokriju reklame, to je najmanji problem. Kao sto je Android popularniji mobilni OS od drugih tako i IPTV je atraktivnije rijesenje za mnoge lokalne televizije.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Nov 2018, 14:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6012
Po pravilu,kablovski i iptv operateri moraju u ponudu ukljuciti lokalne tv npr mtel sve tv iz RS dok Total nema takvu obavezu.Ne mogu reklame pokriti troskove naknade lokalcima govorimo o cifri od minimum 60 000 KM godisnje a gde su troskovi produkcije programa,kupovine programa,naknade za dozvolu,odrzavanja opreme,rezije,plate,doprinosi itd.TV je skupa igracka za nase uslove i kada se ukine analogni signal mnoge tv ce prestati sa emitovanjem zemaljskim putem i emitovace iskljucivo preko iptv i kablovske.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Nov 2018, 15:19 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
stvarno neko gleda lokalce pored toliko atraktivnih kanala?.....eno mtel i elta imaju lokalaca koliko hocete pa ko voli nek izvoli...i ovo sto imamo na totalu od lokalaca je previse


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Nov 2018, 16:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6012
BN BiH i BN SAT blokirani


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Nov 2018, 21:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Znao sam da nisam se trebao oglasavati. Cim sam se ja raspisao, blokirase BN. Sjebase mi rutinu. U 16 sati sam uvijek gledao njihov Dnevnik. Od tada ne gledam nikako televiziju u to vrijeme. Sjebacu i ja njih odmah nakon isteka ugovora za pretplatu. Nisu ni prvi ni posljednji koje sam sjebao zbog "sitnice". Zbog sada vec prastarog 3G-a odjavio sam pretplatu kod M:Tel-a nakon 6-7 godina pretplate. Poslije su poceli da popravljaju ponudu, ali dzaba sto se tice mene. Ja ne volim mijenjati provajdera, osim kada imam puno muka sa istim. Onda idem i ne vracam se. Total TV mi nakon manje od mjesec dana neopisivo ide na zivce. Sve zivo blokiraju! Cisto sumnjam da je sve zbog zastite prava. Osim toga, platio sam da gledam. Ako ne mogu to da obezbijede, neka se bave necim drugim. Ja gledam na Max TV IPTV tenis Novak Djokovic ide sve uredno na RTS-u. Rijec je o legalnom IPTV-ju koji je registrovan kod RAK-a i ne blokiraju dok Total TV blokira i emisiju SAT na RTS-u. Nasa drzava je za posmatranje sta sve dozvoljava Total TV-u. Sjeverna Korwja je mila majka za Total TV.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Nov 2018, 22:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
На ломачу с њим! :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 07 Nov 2018, 23:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Nije da nam je nedostajao :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 08 Nov 2018, 09:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
Vladimir RUS je napisao:
... Sjebacu i ja njih ...

jesi zajebat kao i 17 maraka pretplate.
Nadam se da će masoni i templari i vaskolika siva eminencija koja stoji iza TotalTV kuće nakon tvog odlaska otključati brazzers i dorcel


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 08 Nov 2018, 10:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6012
Toliko dobrih kanala i dizati buku oko BN i lokalaca,smesno je.Ja sam gledao BN jutarnji i Dnevnik u 16 ali mi ne nedostaje.Jest glupo sto BN nije u osnovnom paketu ali sta je tu je.Mogli su napraviti paket da Total i BN budu na dobitku a i korisnici koji zele gledati BN.Npr dodatni paket u kojem bi bila dva BN kanala(ostali su slobodni) sa cenom od 1 KM a pola da ide Totalu a pola BN-u.Sto se tice zamracivanja RTS-a kad igra Nole pa njegove meceve prenosi SK ili ES.Jedino nam dobro dosao otkljucan RTS kada igraju kosarkasi Srbije zbog nelogicne odluke SK da ih ne prenosi direktno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 08 Nov 2018, 11:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Kakav pacijent moras biti da gledas BN smece? Vjerovatno zavrsiti NUBL Ups ili neko trece smece. Da ti se smanji inteligencija


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 08 Nov 2018, 11:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6012
Koliko ima smece kanala u ponudi Total TV o tome se dalo diskutovati.Od Happy,Pink,vecine nasih tv a moglo bi se naci takvih medju stranim kanalima.Neki ne vole sport i misle da je SK smece.Svako ima svoj ukus i zato je dobar Total sto daje raznovrsnu ponudu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 08 Nov 2018, 15:18 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
najbolje kad neko na total tv ili kablovskoj pored toliko kanala gleda bn,rtrs,ftv,obn itd...:lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 08 Nov 2018, 15:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6012
Za forumasa Vladimir RUS:
Total TV je bio produzio promotivni period za BN kanale jer su trajali pregovori sa BN TV da se iznadje najbolje resenje za sve medjutim dogovor nije postignut.Od danas BN dodatni paket se ponovo tarifira po cijeni od 5 KM ali pregovori i dalje traju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Nov 2018, 12:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Nadam se da ce naci neko rijesenje na zadovoljstvo korisnika i to sto je prije moguce. Jedan HBO i BN ne mogu se porediti no ja kvalitetne kanale gledam jedno cak manje od 50 posto svoga vremena za televiziju tako da meni itekako smeta nedostatak BN-a, a i inace cak i da se malo gledaju lokalni kanali, vidljiva je "rupa". Kad su zablokirali BN, poceo sam da gledam BN preko mobilnog telefona na Orion TV. Podrzavam to sto imaju mnogo kvalitetnih kanala, ali odose daleko sa malim brojem lokalnih kanala, o blokiranju da i ne pricam. Nije to samo blokiranje sportskih meceva vec i emisija, serija itd.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Nov 2018, 13:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Prvo si mjesecima govorio o nedostatku tog BN-a na Totalu, onda si znajući to svjesno potpisao ugovor za Total TV i sad opet kukaš zbog toga. Ko je ovdje lud?
Ako ti je toliko stalo do lokalaca definitivno si pogriješio platformu, eno imaš ih na Elti i mtelu koliko hoćeš.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Nov 2018, 16:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6012
@Vladimir RUS Dobro ti je Daky rekao znao si da u Totalu BN je u dodatnom paketu i da nikad lokalci nece biti na satelitu(K3 ne svrstavam u tu kategoriju jer pokriva citav zapadni deo RS) i ti si potpisao ugovor sa Totalom odnosno Telemachom.Ne mozes se sada ljutiti.Tvoje zelje sto se tice kanala ispunjava mtel iptv i elta trebao si sa njima potpisati ugovor.
Evo deo odgovora mejlom od strane Totala:

"Poštovani,

Razumijemo potrebu za navedenim kanalima i nezadovoljstvo zbog cijene paketa ali trenutno je navedeni regulisan na takav način.
Iz tog razloga svake godine BN paket kanala puštamo promotivno svim korisnicima na određeni period."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Nov 2018, 18:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6012
Od danas u ponudi novi kanal.U pitanju je jedna makedonska televizija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Nov 2018, 22:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Daky je napisao:
Prvo si mjesecima govorio o nedostatku tog BN-a na Totalu, onda si znajući to svjesno potpisao ugovor za Total TV i sad opet kukaš zbog toga. Ko je ovdje lud?
Ako ti je toliko stalo do lokalaca definitivno si pogriješio platformu, eno imaš ih na Elti i mtelu koliko hoćeš.

Total TV sam prikljucio jer je tada bio u toku BN promo. Racunao sam da ce nastaviti i poslije promo perioda sa BN-om, no nisu. U pravu si sto se tice pogresne platforme za lokalne kanale no nisam imao alternativu posto M:Tel nudi televiziju u okviru paketa integrisanih usluga, a kablovski operateri jos nisu stigli do mene. Kada nude uglavnom premium kanale onda nebi trebalo da se zovu Total TV vec Premium TV.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 09 Nov 2018, 22:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
boban1982 je napisao:
@Vladimir RUS Dobro ti je Daky rekao znao si da u Totalu BN je u dodatnom paketu i da nikad lokalci nece biti na satelitu(K3 ne svrstavam u tu kategoriju jer pokriva citav zapadni deo RS) i ti si potpisao ugovor sa Totalom odnosno Telemachom.Ne mozes se sada ljutiti.Tvoje zelje sto se tice kanala ispunjava mtel iptv i elta trebao si sa njima potpisati ugovor.
Evo deo odgovora mejlom od strane Totala:

"Poštovani,

Razumijemo potrebu za navedenim kanalima i nezadovoljstvo zbog cijene paketa ali trenutno je navedeni regulisan na takav način.
Iz tog razloga svake godine BN paket kanala puštamo promotivno svim korisnicima na određeni period."

BN nije lokalni kanal vec je dostupan sirom RS, a BN radio je dostupan sirom BiH. Sparam BN-a je K3 lokalni kanal i opet je dostupan bez dodatne naplate. Ocigledno je da Total TV ima neku cudnu ponudu cim BN se u ponudi Telemacha dodatno ne naplacuje.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9048 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 453  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 48 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs