banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 10:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9039 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358 ... 452  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 24 Jan 2021, 21:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1669
Lokacija: banja luka
Ja pisao mtelu za ukidanje SK, dobio email da su isti zaprimili,nakon par dana mi takodje poslali template email da cu dobiti pisani trag na kucnu adresu?

Isti jos nisam dobio ali vec znam da ce mi poslati dopis šablonski napisani i to je to, nema smanjenja ni 1KM,nema xxx kanla,nema hbo,nema film box nema nista ?

U biti moze nam se,tako da je Telemach super sto se tice ponude i komunikacije sa korisnicima. Total imam na vikendici, tako da cu traziti alternativu za Arene u martu-aprilu kad krenem cesce na vikendaju do tad se mozda nesto i desi...

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 24 Jan 2021, 21:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Neće se za dva-tri mjeseca vratiti u normalu.Sudski spor može trajati i duže od godinu dana ali i sudska presuda ne mora značiti dogovor.Nije to samo uslovljavanje SK da mtel kupi kanale za sve operatere tu su i drugi kanali United Grupe koji oni drže za sebe.

Telemach jeste jednostrano prekinuo pregovore sa Arenom po naredbi gazda ali i da nisu ne bi Telekom dozvolio da Total ima i Arene i SK a da mtel nema SK.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Jan 2021, 10:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
ovih dana moram opet pokusati otici do ovih tzv strucnjaka koji su nas tako fino prevarili samo desetak dana prije nego ce ostati bez arenasporta
ima li iko da je imao slican problem i da li je uspio raskinuti ugovor zbog ovog bezobrazluka, neka napise, da znam sta mi je ciniti


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Jan 2021, 10:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
Jel ti piše u ugovoru da ćeš dobiti Arena kanale? Ako ti ne piše, džabe se žališ.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Jan 2021, 13:51 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Mar 2014, 12:23
Postovi: 55
Pa normalno je da dzabe jer da je to ozbiljna firma nebi bilo dzabe, ali kod ovih prevaranata sve je dozvoljeno i u ovoj državi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Jan 2021, 14:18 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1176
Jeste li primjetili jednu bitnu razliku između Ugovora koje daje Telemach/Total TV i m:tel?
Operateri imaju pravo na izmjenu u programskoj shemi i prema zakonu, obavezni su samo određeni broj kanali distribuirati korisnicima...
Jedina "greška" a ujedno i razlika između Ugovora koje korisnici dobijaju od Telemach-a i m:tel-a je ta što Telemach u Ugovoru piše koje pakete korisnik dobija promo i samim tim to je osnov za raskid ugovora.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Jan 2021, 14:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Ko voli nek' izvoli. :)

Slika

Citiraj:
Svih sedam epizoda odjednom, već danas, Total TV korisnici mogu da gledaju u Video klubu preko EON platforme, na EON mobilnoj aplikaciji u posebnom katalogu „Vikend sa ćaletom“.

Paket možete da aktivirate za samo 9,90 KM preko Moj Telemach portala, u Telemach prodajnom mjestu ili pozivom Kontakt centra na 1360 ili 051 249 999.

Cijela sezona serije dostupna je za gledanje 30 dana od trenutka aktiviranja usluge.


https://totaltv.tv/ba/bind-ujte-sve-epi ... om-uz-eon/

Na EON-u besplatno ide svaka epizoda dan prije emitovanja na Novoj S.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Jan 2021, 15:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Što se tiče Totala,samo su korisnici Start paketa dobijali Arena Sport kanale promo 12 mjeseci i njima je u ugovoru pisalo.
Korisnicima Extra i Premium paketa bile su sastavni dio paketa,nije pisalo u ugovoru ali su bile dio programske šeme paketa objavljenog na sajtu u trenutku potpisa ugovora ili aneksa.

U oba slučaja sud bi presudio u korist korisnika.Ali kod nas je sve moguće.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Jan 2021, 16:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2180
Jesu inace ti kanali arena/sk, što su zalopojke za njima (na totalu/mtel-u) bili u SD?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Jan 2021, 16:19 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
SD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Jan 2021, 16:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Rijesio se totala, aktivirao msat, dva tv na ugovor od 24 mjeseca po cijeni jednog, i 50% cijena pretplate za prvih deset mjeseci, arene u HD...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Jan 2021, 16:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1231
boban1982 je napisao:
Što se tiče Totala,samo su korisnici Start paketa dobijali Arena Sport kanale promo 12 mjeseci i njima je u ugovoru pisalo.
Korisnicima Extra i Premium paketa bile su sastavni dio paketa,nije pisalo u ugovoru ali su bile dio programske šeme paketa objavljenog na sajtu u trenutku potpisa ugovora ili aneksa.

U oba slučaja sud bi presudio u korist korisnika.Ali kod nas je sve moguće.

Pa i dalje mi piše da su mi Arene SD uključene u paket.

RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Rijesio se totala, aktivirao msat, dva tv na ugovor od 24 mjeseca po cijeni jednog, i 50% cijena pretplate za prvih deset mjeseci, arene u HD...

Ne znam baš koliko je to bolje rješenje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 25 Jan 2021, 16:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Meni izgleda kao puno bolje, sport klubovi mi nisu interesantni, arene jesu, ovo oko razlike u cijeni pretplate je i nebitno, a taj drugi tv je prakticno dosao za Dz...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 27 Jan 2021, 11:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
koyot je napisao:
Pa normalno je da dzabe jer da je to ozbiljna firma nebi bilo dzabe, ali kod ovih prevaranata sve je dozvoljeno i u ovoj državi


ovdje je svakome keru i hohstapleru ocito sve dozvoljeno. lopovluk cvjeta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Jan 2021, 10:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
RAK stao na strani operatera koji su izbacili pakete sportskih kanala.
U dopisu naveli su da je operater Telemach ispoštovao sve propise i da se protiv njega,to znači i Mtela,neće voditi dalji postupak.

Nisam ni očekivao drugačiju odluku,ipak je direktor RAK na tu poziciju postavljen političkim dilom raspodjele plijena vlasti.
A da pokreću postupak protiv Telemacha morali bi i protiv Mtela.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Jan 2021, 10:53 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Jul 2013, 12:16
Postovi: 1176
Ma nema od Rak-a nista vise.
Meni komsija posto je do sad imao tri prikljucka od totala ostavio samo jedan a na druga dva tv uzeo msat i ima covjek arene hahah, na kraju ga izadje isto.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Jan 2021, 14:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
jebes ovu zemlju, i operatere i ovaj narod. nas treba pobiti sve kad nam institucije sluze da bi stitili hohstaplere i gamad.


RAK BiH stao na stranu „Telemacha“ koji je korisnike oštetio za „Arena sport“
29.01.2021. / 13:01

SARAJEVO – Regulatorna agencija za komunikacije (RAK) BiH na veliko razočarenje nezadovoljih korisnika neće pokretati bilo kakav postupak protiv kompanije „Telemach“ zbog ukidanja „Arena sport“ kanala na svojim platformama među kojima je i „Total TV“. Takođe, kako su ocijenili, korisnici nemaju pravo na jednostrani raskid ugovora bez plaćanja naknade. Podsjećamo, „Telemachovi“ pretplatnici od 1. januara ne mogu da gledaju „Arena Srort“ kanale jer nije dogovoren dalji nastavak saradnje. To je kod ljubitelja sporta pokrenulo lavinu nezadovoljstva, pa su masovno krenuli raskidati ugovore i vraćati opremu.

Na njihovu stranu je stala institucija Obudsmena BiH koja ih je podstakla da podnesu zahtijeve za raskid ugovora tvrdeći kako neće plaćati bilo kakve „penale“, što je RAK sada demantovao.

U odgovoru RAK-a koji je upućen podnosiocima prigovora, se navodi kako je „Telemach“ obavijestio korisnike o gašenju kanala kao i nadležnu agenciju, sa čime je ispunio svoje zakonske obaveze. Takođe, u odbrani „Telemacha“ RAK kaže da kompanija ima pravo na samostalno kreiranje i izmjenu programske liste, pa su zahtjevi za raskid ugovora neosnovani.

„U konkretnom slučaju se ne radi o izmjeni Opštih uslova poslovanja i cjenovnika već o izmjeni sadržaja programske šeme koja nema za posljedicu pravo na raskih ugovora bez naknade“, poručili su iz Regulatorne agencije za komunikacije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Jan 2021, 14:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Kada su obavijestili?
Zato ja cekam odgovor na mejl 20 dana...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Jan 2021, 15:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Meni su dana iz RAK-a odgovorili na prigovor koji sam slao prije 20-tak dana.
Odgovor kao da je pisao pravni tim Telemacha.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 29 Jan 2021, 15:26 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Nigdje u ugovoru nije naveden spisak kanala, možete lagano da im se sagnete kao i mi mtel-u.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9039 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 352, 353, 354, 355, 356, 357, 358 ... 452  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs