banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 17:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9048 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 453  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 13 Jul 2018, 01:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
drug je napisao:
A ne bi bilo nikakvo čudo da više ne znaju ni šta ni kako zamračuju. Total BiH je po pitanju mraka - veći katolik od pape. U prevodu - najgori. :D

Znam ljude koji su se skinuli sa Totala zbog zamracenja kad se tek krenulo sa tim.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 13 Jul 2018, 06:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
da, baš :lol: osim što je RTS konstantno zatamnjen, ostalo je sve isto kao kod drugih operatera


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Jul 2018, 13:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Uklonjen BHT HD. Danas treba da stigne SciFi HD.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Jul 2018, 14:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
HRT 2 HD još nije isključen,možda su u slavlju zaboravili.Ali i taj kanal će brzo nestati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Jul 2018, 14:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Nije BHT HD ugašen nego je samo nestao iz Totala, ali i dalje postoji. HRT 2 HD će se skroz ugasiti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Jul 2018, 15:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6009
Trebali su ga isključiti sinoć u ponoć ali još je u dvbt mreži


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Jul 2018, 17:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Daky je napisao:
da, baš :lol: osim što je RTS konstantno zatamnjen, ostalo je sve isto kao kod drugih operatera


Pa i nije baš tako. Sve se više zamračuje na Totalu nego na Elti ili Blicu. I RTS, i Prva, pa čak i Pink Srbija. Počesto su ta zamračenja totalno nerezonska.

Vladimir RUS je napisao:
Znam ljude koji su se skinuli sa Totala zbog zamracenja kad se tek krenulo sa tim.


Znam i ja. Uzeli su uglavnom m:tel. Ili Elta kabel, kako je ko šta htio ili mogao. Ja sigurno neću produžiti ugovor sa Total BiH. Ostaću na Elta kabelu, montiraću satelitsku antenu da imam Astra/Hotbird/Eutelsat i zadržaću jedan od ovih malih IPTV-ijeva.

Total Srbija, kod staraca ostaje. Imaju Total Srbija i DVB-T sa Psunja i to im je dovoljno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Jul 2018, 17:46 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
drug je napisao:
Daky je napisao:
da, baš :lol: osim što je RTS konstantno zatamnjen, ostalo je sve isto kao kod drugih operatera


Pa i nije baš tako. Sve se više zamračuje na Totalu nego na Elti ili Blicu. I RTS, i Prva, pa čak i Pink Srbija. Počesto su ta zamračenja totalno nerezonska.


ja ne vidim razliku u zamracenju prve na totalu i elti...a pink ne gledam pa mi nije bitan ali znam da je onaj pink plus uvijek otkljucan a to je isto kao pink srbija...total srbija mi nije opcija jer mi BiH ima bolju ponudu...na sat forumu vidim da ima ljudi koji su u srbiji presli na total BiH


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Jul 2018, 18:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Neka hvala. Osjećaj gledati bilo koji sportski sadržaj na kanalima iz Srbije na kojima nastupa reprezentacija Srbije se NIČIM ne može zamijeniti.

Total BiH je počeo, kao što rekoh počeo zatamnjivati nerezonski sve i svašta. SVE zamračuju više od SVIH ostalih operatera, stoga i ne čudi da ih ljudi satraše. Znam nekoga u call centru, pa imam info iz prve ruke. Kako stvari stoje, uskoro bi mogli ostati bez RTS-a, a iz dana u dan sve više ga zatamnjuju, a pošto je to meni najgledaniji kanal u kući, vrlo brzo ćemo se pozdraviti. Čim istekne ugovor. Na Elti nema ni upola toliko mraka na kanalima iz Srbije kao na Totalu BIH. Total Srbija ostaje, ponuda je puno bolja nego na ovom BH.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Jul 2018, 18:28 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
stvar ukusa...meni je total BiH bolji...arene su mi bitnije od Rts...a Rts je jedino sto Total Srbija ima a BiH skoro nema...nisi rekao sta se konkretno zamracuje na prvoj i pinku na totalu a na elti ne zamracuje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Jul 2018, 19:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Pušten SciFi HD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 16 Jul 2018, 19:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2015, 08:35
Postovi: 618
Lokacija: Modriča, Republika Srpska
drug je napisao:
Neka hvala. Osjećaj gledati bilo koji sportski sadržaj na kanalima iz Srbije na kojima nastupa reprezentacija Srbije se NIČIM ne može zamijeniti.

Total BiH je počeo, kao što rekoh počeo zatamnjivati nerezonski sve i svašta. SVE zamračuju više od SVIH ostalih operatera, stoga i ne čudi da ih ljudi satraše. Znam nekoga u call centru, pa imam info iz prve ruke. Kako stvari stoje, uskoro bi mogli ostati bez RTS-a, a iz dana u dan sve više ga zatamnjuju, a pošto je to meni najgledaniji kanal u kući, vrlo brzo ćemo se pozdraviti. Čim istekne ugovor. Na Elti nema ni upola toliko mraka na kanalima iz Srbije kao na Totalu BIH. Total Srbija ostaje, ponuda je puno bolja nego na ovom BH.


Imati ih u zemaljskoj mreži, FTA - neprocjenjivo... Total nek zamračuje šta ‘oće...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 17 Jul 2018, 09:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Sep 2015, 17:48
Postovi: 547
Citiraj:
Od 16.07. korisnici Total TV-a mogu da prate SCI FI kanal u HD formatu, kao jedini kanal u našem regionu koji je u potpunosti posvećen ljubiteljima naučne fantastike. Pored toga, sve korisnike očekuje još bolji sadržaj!

2018. na SCI FI kanalu donijela je uzbudljive premijere novih sezona Bibliotekara, Mađioničara i serije Killjoys , dok nas u septembru očekuje nova avanturistička fantazija – Outpost. Gledaoci će moći da prate i brojna filmska ostvarenja poput premijere filma Sharknado 6, ali i filmove i serije koje su obilježile historiju naučne fantastike.


Izvor: Lansiran SCI FI u HD formatu!

_________________
*FIFA Club of the 20th Century*


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 17 Jul 2018, 09:50 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
samo neka ubacuju hd....pored svih ovih hd kanala skoro pa i ne gledam sd kanale... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 17 Jul 2018, 11:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jan 2011, 21:49
Postovi: 512
SciFi kanal bio je jedan od glavnih razloga da svojevremeno odaberem Total TV, i sjećam se koliko sam mu se radovao... ali i kojom brzinom sam se smorio količinom reklama, repriza, i besmislenog sadržaja, dok sve vrijedne serije otkažu taman kad postanu zanimljive. Generalno je kanal srozan od kad je nekom mozgu palo na pamet da promijeni ime u SyFy, ukine Stargate Universe, Stargate Atlantis ranije, potom Battlestar Galacticu Blood and Chrome, a evo sad i Expanse...

Al ajd, neka ga, u masi ostalih, dobro je imati specijalizovani kutak za SF, iako to može mnoooogo bolje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 17 Jul 2018, 15:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Meni još samo Discovery Science HD potreban i imali bi sve što je zanimljivo u HD. :)
Od SD još HRT ali to je manje bitno.

Usput, Pink paket zaključan za one koji nisu produžili ugovor.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 17 Jul 2018, 22:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2006, 10:47
Postovi: 115
Pozdrav svima.. Korisnik sam total tv-a nekih 5 godina, trenutno nisam pod nikakvom ugovorenom obavezom, pa me zanima na koji nacin se vrsi otkazivanje usluge ? Moze li se to sve zavrsiti u poslovnici u BL, uz uslov da sam platio sve prethodne racune i racun za tekuci mjesec ? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 17 Jul 2018, 22:05 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Naravno....Kralja Petra 1 Karadjorjevica 133 (tacno preko puta ulaza u Fabriku Duvana)

Ponesi samo rec i karticu,na tanjiru i lnb-u niko ne insistira

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 18 Jul 2018, 12:37 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
sa drugog foruma...trenutni spisak hd kanala

-Extra paket:
TOP HD
Al Jazeera Balkans HD
N1 Srbija HD
FOX HD
FOX Life HD
FOX Crime HD
FOX Movies HD
Epic Drama HD
AMC HD
SCI FI HD
SK HD
SK 1 HD
SK 2 HD
SK 3 HD
Eurosport 1 HD
Eurosport 2 HD
Nat Geo HD
Nat Geo Wild HD
Discovery HD Showcase
Discovery Turbo Xtra HD (DTX HD)
Animal Planet HD
Viasat Nature/History HD
24 Kitchen HD
IDJ TV HD
Euronews HD
France 24 HD
TRT World HD
+ FTA kanali (Das Erste HD, ZDF HD, Supertennis HD, Arte HD, Servus HD...)

-Cinestar Premiere paket:
Cinestar Premiere 1 HD
Cinestar Premiere 2 HD

-HBO paket:
HBO HD
HBO 2 HD
HBO 3 HD

-FilmBox paket:
FilmBox Extra HD
DocuBox HD
FightBox HD
Fast&FunBox HD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Total TV u RS
PostPoslato: 19 Jul 2018, 18:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Već napisano u drugoj temi - ukinuto ograničenje na EON-u. Svi kanali rade van Telemach mreže, konkretno na mtelu.

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 9048 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178 ... 453  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs