banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 20:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 524 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Feb 2015, 09:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 29 Sep 2011, 11:18
Postovi: 343
Lokacija: Prijedor
Svi komentatori koji prenose fudbal na Eurosportu su katastrofa.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2015, 18:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
:roll: Svašta!

Meni je posebno zadovoljstvo pogledati Bundesligu kada tekmu komentariše dvojac Peđa Bajčetić - Milorad Milinković Debeli.
To je spektakl. :D

Toliko opuštenosti, zabave, uživanja dok se radi prenos je svjetlosnim miljama ispred onoga što rade ostale, pa i specijalizovane televizije.

A o zimskim sportovima da ne pričam. Svi odlično rade svoj posao. Što se mene tiče, zimi možete zatvoriti i Arenu i SK. Eurosport mi je, pa bar zadnja dva mjeseca, broj 1 sportska televizija. :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2015, 18:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
jesu njih dvojica zanimljiva kad rade fudbal, ali ima onaj jedan koji ubije svaki smisao fudbala i gledanja utakmica.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2015, 18:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Jedan nisu svi. :D

Dvojac o kome sam ja pisao je veoma, veoma dobar. I nezamjenjiv na Bundesligi. :wink:


Ne znam ko je to toliko loš, i o kome se to tačno radi, ali znam i da je Smiljan Banjac, koji takođe radi fudbal, jako dobar - a čovjek ovih dana radi i Afrički kup nacija, pa digne tempo i utakmici koja je od samog starta, pa do samog kraja dosadna, sa onim klasičnim afričkim napucavanjima sa svoje polovine u protivnički kazneni prostor pa ko u trku stigne do lopte - taktika reprezentacija poput Ekvatorijalne Gvineje ili DR Kongo. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Feb 2015, 18:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2014, 11:18
Postovi: 507
Svi su dobri, Milinkovic je veliki gospodin...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 09:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 29 Sep 2011, 11:18
Postovi: 343
Lokacija: Prijedor
Ja fudbal gledam zbog same igre, a ne zbog komentatora koji se trude da budu zanimljivi. A to se posebno odnosi na dvojac Milinković - Bajčetić, koji i nisu sportski komentatori po zanimanju. Ovaj prvi je režiser, za drugog ne znam šta je. Kad su na jednom od prethodnih prvenstava Afrike igrali Mali - Benin, kaže Milinković da igraju Maligni i Benigni, a za ovaj video riječi nisu ni potrebne https://www.youtube.com/watch?v=uCySnOYAZp4

Arena sport ima odlične komentatore, koji znaju gnjaviti sa statistikom, ali to je postalo uobičajeno kod svih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 09:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Kakvi debili ne vjerujem :lol:

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 10:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
:lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 10:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Jesu li ovi debili prenosili one japanske nindza ratnike sto su se pentrali po onim spavama :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 14:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2011, 15:28
Postovi: 7720
Čudi me da forumaš Drug čije mišljenje uvažavam ima riječi hvale za njih. Ono šta oni rade je zločin prema sportu i komentarisanju. Evo primjer koji mi je na prvu na pamet, prije 10-ak dana gledam slalom, druga vožnja, skija Michael Matt(brat Maria), ima lik startni broj 60 i nešto. Komentator je cijelu njegovu drugu vožnju komentarisao kako na stazi gledamo Maria Mata koji nikako ne može naći pravu formu, nije ga omelo ni što kamera zumira Maria dok gleda bratovu vožnju, ni startni broj 63, ništa. Za njega postoji Mario Matt i tu se priča završava. I takvih primjera je milion, pa tek onaj panj Banjac za tenis, osim onog što komentariše skokove ne znam jednog krštenog komentatora tamo.

_________________
Skeva je bio u pravu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 14:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2014, 11:18
Postovi: 507
Ma sta te briga, prebacis kao sav normalan svet audio na english i slusas prave, vrhunske profesionalce svoga posla, i ne nerviras se oko neshvatljive zamene brace Matic i slicnih kojestarija... :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 21:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
karl hungus je napisao:
Ja fudbal gledam zbog same igre, a ne zbog komentatora koji se trude da budu zanimljivi. A to se posebno odnosi na dvojac Milinković - Bajčetić, koji i nisu sportski komentatori po zanimanju. Ovaj prvi je režiser, za drugog ne znam šta je. Kad su na jednom od prethodnih prvenstava Afrike igrali Mali - Benin, kaže Milinković da igraju Maligni i Benigni, a za ovaj video riječi nisu ni potrebne https://www.youtube.com/watch?v=uCySnOYAZp4


Nikad nemoj vaditi segment i donositi generalni zaključak na osnovu istog. To je tako pogrešno. A ti si upravo to uradio sa ovim klipom. Tačno je da se ljudi našale, imaju specifinčan smisao za humor koji možeš voljeti ili ne, ali da su, u jednom trenutku, inače poptuno učmalu Bundesligu, učinili zanimljivom - jesu. Da budem potpuno iskren, čak i mene, koji uopšte ne volim Bundesligu, ovakav način zezancije je privukao da poneki meč i pogledam. I to isključivo kad rade njih dvojica. :D

A da ne govorimo o dosadnim utakmicama Afričkog kupa nacija koje je isti dvojac učinio bar malo zanimljivim. :wink:

Po meni i njih dvojica ali i Smiljan Banjac, i Ogi Veljić a posebno Vlada Maksa poprilično dobro rade svoj posao. No, ukusi su čudi i o njima ne vrijedi raspravljati.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 21:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Meni su njih dvojica super likovi. Istina zezaju se ali to je dosta simpatično. Ne legne mi ni svaka šala ali Bože moj uvijek je nešto novo. Evo večeras su se zezali oko Ane Ivanović i Bastiana Schweinsteigera i tome kako Matija Nastasić gleda u kopačke od Schweinija.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 22:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
i rekli da zbog dobrog poslovanja uli henes guli robiju :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 22:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Drug ne mozes tako pisati o Bundesligi, tacno si me razocarao :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 22:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
to ovi sa eurosporta govorili


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 22:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ma jok to, nego sto pljuje po Svabama :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 23:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
:D Za sve je kriv onaj Marjan. :lol: Svojim komentarisanjem zgadio mi čovjek Bundesligu :D

Slika

No to ne znači da ne mislim da je Severin Freund kandidat broj jedan za osvajanje prvog mjesta u generalnom pretku Svjetskog kupa u skijaškim skokovima. :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 23:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
meni su ova dvojica sa eurosporta bas bili osvjezenje prije 6-7 godina,kad su tek poceli...nesto sasvim novo,nekonvencionalno,zajebancija....ali vise ih ne mogu slusati uopste :( :( ...bundesligu gledam na sky deutschland

ne znam je li jos nekome to zapalo za uho,ali pogledajte prvi sledeci prenos i bar dvadeset puta cete vidjeti kako je onaj jedan (sa malo specificnijim glasom) toliko bezobrazan prema svom kolegi sukomentatoru,da je to neslusljivo.....samo gleda da ga nesto demantuje,ispravi,ispadne pametan u odnosu na njega....strasno :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Feb 2015, 23:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
ma vala bolje i ovo nego gigant sa rtrsa, tamo je ćorsović najbolji


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 524 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs