banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 18:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 524 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Jul 2023, 21:41 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1002
Onda napravi temu o stranim kanalima koji nisu kod nas zvanično dostupni a ovdje neka se piše o onom što piše u nazivu teme...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 22:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
drug je napisao:
Marko, na ovom forumu se pisalo o kanalima koji nisu bili legalno dostupni kod nas - odvajkada. Na forumu sam od 2008. godine i to nikada nije bio uslov, niti je meni to bilo bitno . Neka ljudi gledaju, kako gledaju i šta gledaju. A koliko mi je poznato, ni adminisitraciji nikada nije smetalo.

Primjer. Pa samo na temi o Total TV i ponudi Total TV smo pisali, u vrijeme kada cijeli operater uopšte nije bio legalan, a kamoli pojedini kanali. I to je samo jedan primjer, takvih je na desetine. Da smo se time otpočetka vodili na forumu, pola tema nikada ne bi bilo otvoreno.


Kao što reče forumski kolega iznad mene,brkaš babe i žabe.I ja pratim forum još od 2006.godine i dobro znam da se pisalo o Totalu,ali se tada pisalo u skladu sa nazivom teme.Niko ti ne brani,niti cenzuriše da otvoriš temu recimo "Eurosport Bugarska" ili "Eurosport strane verzije" i pišeš sve vezano na tu temu.Ovde svjesno ideš u offtopic i hoćeš da opravdaš neopravdano.Porediš moje skrinšotove sa SK teme,koji su trebali da ukažu na tehnički propust tog kanala,sa skrinšotovima Eurosport UK na temi Eurosport Srbija. :confused2:

Bez obzira što si veteran na ovom forumu,možda i jako cijenjen sa svojim postovima i mišljenjem,većinu ipak ne zanimaju ilegalne aplikacije i strimovi sa kojekakvih fuš servera ili da će tvoj punac moći gledati sve što on hoće.

I još jednom,naziv teme je Eurosport sa srpskim komentatorom.Sa naglaskom na srpski.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2023, 22:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Marko, šta je tačno off-topic u tom postu? To što se iz njega vidi da je britanska verzija kanala, za razliku od srpske obezbijedila prava za Wimbledon? Što je britanska verzija kanala "unaprijedila uslugu" za razliku od srpske, ili njemačke na kojima se ne može pogledati Wimbledon. ;) I dodajmo ne samo britanska već i još sedam ili osam. Šta piše u postu? Ili se samo gledaju slike.

Eurosport je široko dostupan. I kao kanal i kroz ostale usluge. Nije li debata možda trebala ići u tom smjeru? Razmisli malo. Vidimo li od drveta šumu? Nije li Eurosport davno najavio da će kao "kuća tenisa" obezbijediti prava za sva 4 grand slama za sve svoje korisnike? Koliko korisnika sada trenutno ispašta i nije u prilici gledati jedan od najvećih teniskih turnira na svijetu?

I da, i dalje sam mišljenja, da bilo bi dobro, za sve one koji gledaju i druge verzije Eurosporta ipak objediniti sve u istoj temi.

Jer to je ipak internacionalni kanal, sa svim svojim prednostima i manama. Pa čak i Eurosport Srbija na svojim društvenim mrežama objavljuje highlights i video priloge sa britanske verzije, a sajt je koliko se sjećam, na engleskom.

I da, sve to jeste tema kao i kvalitet slike na SK 4K. Nekoga, možda zanima to, a nekoga to što recimo nema Wimbledona na srpskoj a ima na engleskoj, bugarskoj ili rumunskoj verziji? Svaka tema ima svoje čitaoce.

Opet nekome sve to uopšte nije važno već ga samo zanima kako naći bilo kakav link ka Wimbledonu, jer na njegovom Eurosportu ga nema, ili na njegovom operateru ga nema. Nema ni SD a kamoli 4K verziju kanala iz porodice Sport klub.

I takvih je vjerujem, najviše.

Kada na forumu poredimo mts i mtel, to je u redu, a nije u redu porediti Eurosport Njemačka, Bugarska, Brit ili Srbija?

Hm, zanimljivo.
Ili su problem samo skrinšotovi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2023, 11:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
ljudi, kakav crni britanski eurosport ili sport klub u 4k kada osamdeset posto drzave nema nikakvu mogucnost da gleda vimbldon.

ja sam se snasao zahvalujuci kolegi markopd koji mi je poslao link za neku aplikaciju koju sam instalirao na android box pa mogu gledati na miru na rts 1, jer na sport klubu nesto koci, i na ovom linku sto je kolega drug ostavio, pa vama dvojici hvala puno. ostalo me ne zanima.

tek juce sam vidio da se ovaj link za eurosport bg sto je ostavio drug moze premotati, sto je super. ajde noleee, bre. haha


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2023, 12:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Sve pohvale za ekipu koja realizuje Svjetsko prvenstvo u mačevanju. Za nekoga ko se odlučio po prvi put pratiti jedno svjetsko prvernstvo u ovom sportu, prezadovoljan sam. Stručni komentatori, a istovremeno dovoljno pristupačni i onima koji po priv put prate neko veliko takmičenje u ovom sportu. Veoma zanimljivo iskustvo bilo je pratiti Veljka Čuka i reprezentaciju Srbije na šampionatu.

Inače ovo ljeto je popilično burno na Eurosportu. Cijela svjetski skup serija u kajaku na divlji vodama je na Eurosportu, takmičenja svjetskogr kupa u sportskom penjanju takođe, a upravo su krenuli prenosi sa Univerzijade i Summer GP u skijaškim skokovima.

Lijepo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2023, 13:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
uz duzno postovanje prema tebi i sportovima koje ti pratis, ali bas skijaske skokove u julu ne mogu gledati. daj neko plivanje, vaterpolo, pa ajde i taj kajak nekako, ali skokovi po travi i onoj plastiici, jok haha


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2023, 12:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
US open na eurosport kanalima, od 28.08. do 10.09

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Sep 2023, 06:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Kakav epski meč, kakav spektakl. Ovo je jedan od mečeva zbog kojih, iako ti svi kažu, ajde spavati, a ti iz zeze ostaneš uz tv. I ne zažališ ni tren zbog toga. Izuzetan meč. Bravo za obojicu. I za Lasla i za Noleta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2023, 11:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
kad je nole, zna li ko? zna li se tacan termin, obzirom da sam u poslu do veceras? :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2023, 12:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3060
9


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2023, 13:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
hvala puno na info. stici cu taman.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Okt 2023, 22:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Slika


Austrijski skijaški savez potvrdio je dobre vijesti, FIS-ova skijaška inspekcija pregledala je stazu u Söldenu te je potvrdila kako su organizatori odradili dobar posao i staza je dobila zeleno svjetlo za trku.

Visoke temperature stavile su organizatore pred veliki izazov, ali uspjeli su stazu urediti dovoljno dobro da dobiju dozvolu za održavanje obje utrke.

Na rasporedu bili trebali biti veleslalom i za skijaše i za skijašice i to nakon što je prošle sezone održana utrka samo za skijaše.

Pobjedu u toj trci odnio je neprikosnoveni Marco Odermatt, a veleslalom skijašica je prošle godine otkazan zbog loše vidljivosti na stazi.

Tako titulu pobjednice u Söldenu brani Mikaela Shiffrin koja je trijumfovala godinu dana ranije na ovoj stazi.

Znači kreće sezona, a Eurosport sve prenosi i ove godine. Pa hajde da zajedno uživamo. :wink:

https://www.eurosport.com/tvschedule.shtml


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2023, 10:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
nije li malo sezona krenula prerano? da li je ikada i kretala u oktobru? nesto mi to sumnjivo haha


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2023, 14:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 6021
Svaka sezona startuje zadnji vikend oktobra u Zeldenu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Okt 2023, 19:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Upravo tako. Babiću, slabo ti to pratiš. :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2023, 13:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1694
ma volim ja pogledati skijanje. dobro dodje da se ubije vrijeme vikendom. kakav je raspored za ovaj vikend, da sada ne trazim po goooglu? haha


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2023, 18:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
Ovako, sutra su u Soeldenu na programu dame, a u nedjelju veleslalom muškarci. Biće super, konačno dolazi sezona zimskih sportova na dnevni red.

Evo kalendara za cijelu sezonu:

https://www.fis-ski.com/DB/general/cale ... selection=


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Okt 2023, 20:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3060
Džaba pišeš ako nam svakog petka posebno ne najaviš.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Okt 2023, 09:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
:D Ali evo počelo je bombastično, sa kačenjem skija o klin. Lucas Braathen, osvajač malog globusa u slalomu prošle zime, objavio je da završava karijeru sa samo 23 godine, nakon sukoba s Norveškim skijaškim savezom. Evo plačni glas i suze u specijalu prije utrke u Soeldenu. Sada se otvara puno prostora tu, jer znamo dobro šta je Braathen radio prošl sezone :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Nov 2023, 19:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10458
jovic23 je napisao:
Džaba pišeš ako nam svakog petka posebno ne najaviš.


Za vikend slalom žene Levi, muškarci spust Matterhorn. Spust počinje u 11.15.
https://tvprofil.com/tvprogram/#!datum= ... =eurosport

https://www.skiresort.info/ski-resort/z ... atterhorn/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 524 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs