banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 16:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1325 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 67  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Maj 2018, 10:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Pozzz DHT Menadzeru!

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2018, 11:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5857
marko_jandric je napisao:
Jedino logično rješenje je vraćanje RTS Svet kanala na satelit,ako bi došlo do ukidanja kanala RTS 1/RTS 2 u Totalu.Barem ono što bi išlo na tom kanalu,ne bi bilo zamračeno.


RTS Svet je na satelitu samo ne na 16E.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Maj 2018, 12:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10453
Jedino logično rješenje je da operateri konačno počnu plaćati ono što distribuiraju. Nemam tu tolerancije trunke. RTS je ispostavio jako korektnu cijenu, jedna koja je puuno niža je za korisnike u BIH i Crnoj Gori, a druga za dijasporu. Sve u skladu sa državnim interesima Srbije i naravno platežnoj moći korisnika, ali i operatera. S druge strane, operateri trebaju sjesti sa RTS-om i pregovarati. Ako neko hoće samo RTS Svet to je npr gratis, ako neko hoće Prvi i drugi kanal to košta toliko, ako neko hoće i RTS 3 i RTS HD to je opet toliko, ako neko hoće paket RTS-ovih tematskih kanala to je toliko. Nema tu puno mudrovanja, problem je ovdje u cijeloj priči isključivo Telemach/Total. Jbt, samo korisnici Totala nemaju "normalan" Tv paket HRT-a, već samo ono što je na satelitu free, ista situacija je i sa RTV SLO, pa sa RTV CG, pa sa divljačkim kodiranjem RTS-a ( jedini nemaju RTS Svet ) a nešto slično smo doživjeli tokom rukometa i sa RTRS plus. Ma ovo je cirkus, kojem konačno treba stati u kraj. Možda je ovo dosta dobar početak. U svakom slučaju operateri koji ponude regionalne javne servise u punom kapacitetu sigurno će biti u prednosti u odnosu na one koji budu nudili isključivo njihovu "light varijantu".


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 18:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10453
Krivokapić komentarisao. Odličan posao. Za sada. Ton 5.1. Još Rusi uvalili peticu. Sve po taman, za vrhunski doživljaj Mundijala. :)

Slika

Slika

Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 18:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
Koja platforma je u pitanju?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2018, 18:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10453
Ovo konkretno je AK IPTV. TV viet! Ali i na Total TV Srbija je slika bila odlična. Nemam zamjerki. Za sada sve kako treba. ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 10:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1686
Slika na kard šeringu koji je kod mene je na rts hd odlična. Ton izvrstan, čuje se publika na stadionu baš, a to mi je važno zbog atmosfere. Šta je ovaj viet gore, to je neki provajder isto ili kako, ividim kod forumaša drug da je slika isto odlična.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 10:48 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Slika na kard šeringu koji je kod mene je na rts hd odlična


Koji paket..Polaris?

Jesu još na 39 east,pošto čujem da sele?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 12:47 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 09 Okt 2014, 22:29
Postovi: 641
I mene zanima na kom satelitu ide RTS HD ?

Poslato sa ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 13:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5857
Samo na 16E u NDS kodiranju za TTV.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 13:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2522
Schlager je napisao:
Citiraj:
Slika na kard šeringu koji je kod mene je na rts hd odlična


Koji paket..Polaris?

Jesu još na 39 east,pošto čujem da sele?
Nisu, preselili su se na 1.9e, a mozda da RTS u hd ima na 4.8e ali nisam siguran.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 13:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Daky je napisao:
Samo na 16E u NDS kodiranju za TTV.


Što u prevodu znači da zaboravimo na gledanje RTS a u HD,bar što se televizije tiče? :D

Samo ko ima srbijanski Total tv može to gledati..

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 13:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5857
Tako nekako :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 17:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10453
RTS HD - Srpski Total najbolja opcija ali je dostupan i na jedno desetak IPTV-ijeva koji ko gljive po Zelenkovcu poslije prve kiše - ovih dana iskaču po fejsbuku. :) Možeš proći za cenera do maksimalno 15 KM bez problema.

Kolega s posla je prije nekih mjesec dana uzeo IPTV BEST Balkan ima jedno 1000 kanala, od kojih sve što se u HD- emituje. Ima RTS HD. Kanale otvara preko PotPlayera. Uveo čovjek optiku od Elte 50/30 i ide ko zmaj.

Dostupan je RTS HD i na IPTV MojaNet, jedno vrijeme sam ga i ja koristio, isto je slika bila dobra. Isto se otvara preko PotPlayera ili preko VLC-a.

@babic

Ja sam sada tokom prvenstva prvi put susreo sa AK IPTV, TV VIET. Ljudi vikali, navikali, pa rekoh da vidim, jer ovdje u stanu imam Eltu i Total BH, a kod staraca Total Srbija, a nikad ne znaš gdje ćeš se naći. :wink:

Slika

Slika


Uglavnom radi RTS HD dobro. Odlično. Slika skoro kao na srpskom Totalu. I nema smetnji. Nisam požalio. A vjerujem da ne bih da mi je ostao i IPTV MojaNet, a uvijek se može uzeti. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 17:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5857
Nije tema, ali ko ima mogućnost za 4K - na satelitu je FTA Svjetsko prvenstvo na TRT 4K. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 17:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ovi IPTV i zajebancije sa kompjuterom me ne zanimaju..to samo kad ganjam Borac na Moja tv :D

Sve sam vas shvatio,samo me zbunio kolega @babic sa ovim postom,pa kad svrati nek pojasni gdje gleda rts na sharingu? :-?

Izgleda da nema na sharingu ni HRT 2 HD,a kamoli RTS HD :(

Evo sad stigao na vikendicu,i ovaj HRT 2 na 16 istocno mi vise lici na SD nego da je HD...


babic je napisao:
Slika na kard šeringu koji je kod mene je na rts hd odlična. Ton izvrstan, čuje se publika na stadionu baš, a to mi je važno zbog atmosfere. Šta je ovaj viet gore, to je neki provajder isto ili kako, ividim kod forumaša drug da je slika isto odlična.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 15 Jun 2018, 17:20, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 17:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10453
@Daky - Uh nemam :) A rade li oni Rumuni u HD-u FTA što si ih provalio na OI? :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 17:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10453
Schlager je napisao:
Ovi IPTV i zajebancije sa kompjuterom me ne zanimaju..to samo kad ganjam Borac na Moja tv :D


Bar je lako spojiti lap-top sa LCD-om a ne moraš ni to ako imaš Smart TV. To je čak najlakše. Skineš OTT player racimo, ubaciš listu od desetak maraka i gledaš RTS HD, i još koliko ti duša ište kanala bez problema. Za AK IPTV - TV VIET ti i ne treba nikakav player, sam sve radi. :) Na tebi je samo da sam sebi kupiš pivo. :lol:


Meni je važno da nema mraka na RTS HD / HRT 2 HD / ZDF. Ostalo me baš i ne zanima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 18:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3119
Pa kako mozete gledati te liste nepouzdane.Pogledajte samo koliko kasni stream.Kakvo vam je to uzivanje kad vec znate rezultat.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 18:35 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pa i ne gledam,zaista me to ne zanima uopste...

samo ove TV varijante i "daljinski u ruke me zanimaju' :D

jesi ti negdje nasao u sharingu RTS ili HRT u HD,ili je ovaj kolega @babic nesto pobrkao?

Ja se vratio na BHT HD...nista slika nije losija nego na ARD ovu utakmicu Maroko-Iran...bar na mom tv :lol: :lol:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1325 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 67  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Google [Bot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs