banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1325 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 67  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 04 Nov 2022, 22:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Biće naravno sve utakmice na RTS-u. Evo Aca je večeras najavio sebe i kolege u Kataru, u emisiji kod Ivana Ivanovića. Biće i studio, naravno. Nema nikakvih partnera, RTS jedini ima prava.

I da, bravo za tvog operatera, što se ipak ne gasi do Svjetskog prvenstva :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 05 Nov 2022, 14:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
i ja kazem bravo. haha bar neka korist na samom kraju i naravno necu imati problema sa zamracivanjem rts kanala. sva tri rts kanala su hd tako da mogu prebacivati na treci utakmice ako hoce. u svakom slucaju hvala na info.

moracu pogledati gostovanje ace informacije kod ivanovica.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 05 Nov 2022, 15:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3625
Koji je to operater?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 11 Nov 2022, 08:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
polaris. ali gasi se. svake sedmice ostanemo bez dva tri kanala. kupio ih sbb total tv ili kako vec i - ugasio svijecu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 12 Nov 2022, 09:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Biće veliki uspjeh ako vam tokom Mundijala, ne izbace RTS, obzirom da su ove nedelje ugasili B92 i Prvu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 12 Nov 2022, 14:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
sad islo na rts, da ce dio utakmica sa svjetskog prvesntva dijeliti rts i arena sport? jel to tacno, znal li neko? sta ce ici na areni, sta na rts? ostaje li reprezentacija srbije na rts? hoce li ici i na bh areni utakmice sa mundijala ili samo na srpskoj?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 12 Nov 2022, 14:25 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
Na BiH Arenama neće ići SP


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 12 Nov 2022, 19:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Tako je.Na bh Arenasport kanalima neće biti prenosa Mundijala.Ovo je vjerovatno jedan od razloga što su prije godinu dana u Srbiji puštali Arena Premium kanale,a ovde ih zamijenili sa kanalima od 2-4.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 12 Nov 2022, 20:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
dejann je napisao:
Na BiH Arenama neće ići SP


Ko ima Arena Premium, puna šaka brade. :D

Nego i ja sam tek danas vidio, da će Mundijal biti i na Arena Sport kanalima. Meni je to odlična vijest, jer sam bio ubijeđen, na osnovu ovih sportskih emisija na RTS-u da će biti samo na RTS-u. Čak je to i dobro, jer kakav god da je RTS, on nema danas kapacitet sam iznijeti Mundijal. Jednostavno nemaju dovoljno kvalitetnih komentatora za fudbal, tu Arena puno bolje stoji. Njima je lakše iznijeti atletiku, odbojku, plivanje, vaterpolo, pa i tenis, nego fudbal, nekako su na fudbalu najtanji. Ja ću po svemu sudeći kombinovati HTV, RTS i Arenu Premium. BHT samo ako bude komentarisao Šuko i ako budu u HD-u. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 12 Nov 2022, 22:17 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
Naravno da će biti u HD. To je u jedan od uslova koje FIFA postavlja.... zato RTRS ne bi mogao ni prenositi SP


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 12 Nov 2022, 22:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ne vjerujem da će u zemaljskoj mreži BHT ići u HD, stoga kao najbolje rješenje ostaje HTV, plus oni će sve utakmice prenositi plus, oni uvijek od fudbala i rukometa naprave spektakl, plus nema kašnjenja signala.

Jedino reprezentaciju Srbije valja ipak gledati na RTS, ili Arena Premium, gdje ćeš Srbiju gledati na HTV. :) Tu samo treba spustiti roletne i u izolovanom okruženju. Da se ne čuje komšiluk. :) :) :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 12 Nov 2022, 22:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
U BL zemaljski BHT HD teško da će ići, ne da RTRS.
U Sarajevu ide HD koliko znam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 14 Nov 2022, 11:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
ja bih volio da je sve ostalo na rts, jer ga imam na polarisu, sva tri kanala u hd-u. bilo bi mi tako nekako najbolje. istina imam i listu zadnjih par nedelja zahvaljujuci jednom dobro covjeku odavde, i tu ima arena premium, pa cu se tako snaci. ne pada mi na pamet gledati nase na tamo nekom bht, pa cak ni na hrt koji ce sigurno to dobro odraditi ne sumnjam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 16 Nov 2022, 17:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Slika

https://www.rts.rs/page/tv/ci/story/17/ ... i-deo.html

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=X5dCSl6IY_4


Sjajan ciklus uradio je Branko Stanković, u "Kvadraturi kruga" sa pričom o Pravoslavcima u Albaniji. Kao i uvijek, od Stankovića se ponovo može puno naučiti. Prvi dio bio je prošle subote, a ove ide drugi dio. Termin 18.25. Vrijedi pogledati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 18 Nov 2022, 16:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
zna li se ko bi mogao komentarisati utakmice na sp? na ovim emisijama o kataru nisu govorili nista ko ce biti komentator a ko ce pratiti ostala desavanja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 18 Nov 2022, 21:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Evo, ko šta i kako. I nije toliko loše. Mada je umjesto cirkusanta Albijanića komotno mogao ići Peđa Milinković, mada je i on za fudbal tanak, njegovo polje je odbojka. I u Beogradskom studiju će mi nedostajati Šarenac.


Citiraj:

Svetsko prvenstvo u fudbalu - Katar 2022

Slika

Svetsko prvenstvo u fudbalu, RTS će ispratiti na do sada neviđen način. Na licu mesta biće ekipa novinara, snimatelja, producenata i tehničara, koji će pratiti događaje sa lica mesta, a posebno ono što se događa sa našom reprezentacijom.

Posebna tema kojom će se baviti ekipa u Kataru, biće atmosfera u Dohi među navijačima, pored stručnog komentarisanja i praćenja svih 64 utakmica koje će biti u direktnim prenosima na RTS-u.

Istovremeno, u Beogradu, u do sada najmodernije opremljenom studiju, ekipa novinara i voditelja snimaće svakodnevnu emisiju "Biser pustinje".

Pripremljen je i specijalni hologram pomoću kojeg će voditelj u Dohi istovremeno biti i u Beogradu, dok će specijalnom animacijom novinar iz Beograda imati mogućnost da pomoću šahovske table i igrača na njoj analizira utakmicu.

Biće tu i sudijskih analiza, ali i posebno dizajniranih najava sutrašnjih mečeva. Neizbežan će biti i blok zanimljivosti iz sveta koji se odnosi na dugo čekano Svetsko prvenstvo.

Sve ovo realizovaće ekipa sportske redakcije uz pomoć kolega iz zabavnog programa.

U Kataru će se nalaziti ekipa na čelu sa urednikom sportske redakcije Zoranom Markovićem, uz novinare Aleksandra Stojanovića, Predraga Strajnića, Miloša Krivokapića, Nemanje Matića i Dušana Albijanića.

A u Beogradu Peđa Milinković, Dragana Kosjerina, Jovan Memedović, Vladimir Mijaljević, Svetlana Danilović, Tamara Rakić, Luka Jevtović, Stefan Bendić, Nenad Đurović, Kristina Radenković i Vinka Marinović.


https://www.rts.rs/page/rts/sr/rtspreds ... -2022.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 19 Nov 2022, 09:36 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 994
i opet sve guraju na rts 1 i remete programsku šemu a rts 2 samo po potrebi, umjesto da je obrnuto.... Kod hrt mi se sviđa sto se uvijek zna da sport ide na drugom kanalu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 19 Nov 2022, 11:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
kome je bitna programska shema u narednih mjesec dana haha, pa sve ce biti u znaku fudbala, ovo je ipak najvaznija sporedna stvar na svijetu. mogao bi i rat u ukrajini stati na neko vrijeme. salim se, meni je svejedno, imam sva tri rts kanala, gdje god da bude utakmica naci cu ju bez vecih problema

veliko hvala na info za komentatore, mada ja tu znam samo strajnica, acu stojanovica i ovog krivokapica, njih sam zapazio i meni su ok. vjerujem da se upravo aca komentarisati meceve srbije. stvarno kako nema sarenca u cijeloj prici, on bi bio odlican za studio, iako realno sa fudbalom nema puno dodirnih tacaka, on je ipak za kosarku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 20 Nov 2022, 13:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Pa nije baš tako. Bilo bi recimo "normalno" da su utakmice iz naše grupe samo išle na RTS 1. A sve ostale su bez ikakvih problema mogli rasporediti na Drugi ili Treći program, kako se već organizuju.

Od polufinala kombinovati malo Prvi, mao Drugi i to je to. Ali ne, ovdje se htjelo nabiti gledanost na Prvom da i ove godine RTS potuče "konkurenciju" do kraja godine, mada Javni servis nema potrebu da to radi. Ali eto, tako je kako je. Preživjećemo. Biće veća borba sa komentatorima, jer RTS već godinama kuburi sa kvalitetnim komentatorima kada je fudbal u pitanju i o tome sam više puta pisao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTS servisi
PostPoslato: 21 Nov 2022, 11:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Sep 2009, 15:22
Postovi: 1674
gledao na rts otvaranje i prvu utakmicu. meni je sve bilo spektakl, ili sam se pozelio fudbala. studio na rts sjajan. analiza nakon utakmice malo predugacka i smorila, jovan memedovic i ona kosjerina odlicni. gosti - tu i tamo. ona neki klinac feget sto prica o taktici - nepotreban. suvisan. sve u svemu zadovoljan veoma.

neka ovako bude, ja prezadovoljan.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1325 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59 ... 67  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs