banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 13:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Jan 2021, 20:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Ipak će biti opcija za KTV od 19,40 KM.

https://www.elta-kabel.com/slike/2021/0 ... 1-2021.pdf


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2021, 21:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Skontali su da su se zajebali i da raja nije pohrlila po "besplatne" kartice za "Solo" pakete.

Samo, trebali su napraviti neki jeftiniji osnovni paket za 15-ak KM.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2021, 21:21 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Nikad nisu ni objavili da će poskupiti osnovni paket, to su konstrukcije ljudi na osnovu novoobjavljenog cjenovnika koji se uopšte nije ticao tog paketa.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2021, 21:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
Pa zar nisu objavljivali da će doći do zaključavanja kanala, pa zaključali neke kanale koji su i u ovom osnovnom paketu (poput RTL2, HRT2, pa dječijih...), pa zvali ljude da potpisuju ugovore za kartice (i govorili da će sve biti kodirano).
Ili sam ja nešto prespavao?


Poslednji put menjao Choban dana 01 Jan 2021, 21:36, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2021, 21:36 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17115
Lokacija: Q5HW+6W
Jesu, ali to opet ne mjenja cijenu osnovnog paketa. Natjeraće te da moraš uzeti karticu, te platiti iznajmljivanje opreme, ali je cijena osnovnog paketa i dalje ista.
Neki kanali koji su se mogli gledati prije su završili u nekom paketu, te se za njih mora doplatiti.
U novim paketima je oprema za dekodiranje uključena u cijenu, te na taj način pokušavaju nagovoriti korisnike da potpišu novi ugovor.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2021, 21:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7734
Lokacija: Mejdan
<Enter_name> je napisao:
Natjeraće te da moraš uzeti karticu, te platiti iznajmljivanje opreme, ali je cijena osnovnog paketa i dalje ista.

Nije, jer imaš trošak za karticu/e, što mijenja uslove, a samim tim i cijenu diže na gore.

A i neće me ništa natjerati.
Lansiraću im odjeb.
Em osnovna ponuda ne vrijedi 19,4 KM, em ne vrijedi davati dodatnu lovu za karticu.

A i na onim prvim PDF-ovima što su objavili nije pisala cijena osnovnog paketa, već pobrojani osnovni kanali i stavljena cijena i kanali za dodatne pakete.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2021, 22:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Ljudi moze li mi neko malo pojasniti neke stvari.Postoji li mogucnost da se ponuda programa razlikuje od grada go grada?
Vidim vi najaviste RTS 1,2 I 3 u Hd ,kod mene uopste nisu u hd ,a rts 3 nikad nisam ni imao ,nemam ni sada.
Isto tako najavljivali su Kuvo tv I Toxic Folk ja to nemam.
Sad gledam osnovni paket kanalatu su :"Rai uno,Slo 2,vox,Balkan tv,Ras,Ntv Arena i jos par kanala da ne nabrajam koje ja nikada nisam ni imao.
U sustini su mi to nebitni kanali,ali me interesuje imate li vi te kanale?
i sta da rade ljudi kao sto je npr. moja majka,zena penzioner kupila Tesla tv od 200 km koji nema opciju da se ubaci kartica,ima li neko rjesenje za korisnike kao sto je ona?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2021, 22:21 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Koji si tačno grad?Ima razlika po gradovima,može se pronaći na sajtu.Jedino rješenje za takve slučajeve je DVB-C risiver.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2021, 22:32 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2019, 23:10
Postovi: 90
Basketball fan je napisao:
Ljudi moze li mi neko malo pojasniti neke stvari.Postoji li mogucnost da se ponuda programa razlikuje od grada go grada?
Vidim vi najaviste RTS 1,2 I 3 u Hd ,kod mene uopste nisu u hd ,a rts 3 nikad nisam ni imao ,nemam ni sada.
Isto tako najavljivali su Kuvo tv I Toxic Folk ja to nemam.
Sad gledam osnovni paket kanalatu su :"Rai uno,Slo 2,vox,Balkan tv,Ras,Ntv Arena i jos par kanala da ne nabrajam koje ja nikada nisam ni imao.
U sustini su mi to nebitni kanali,ali me interesuje imate li vi te kanale?
i sta da rade ljudi kao sto je npr. moja majka,zena penzioner kupila Tesla tv od 200 km koji nema opciju da se ubaci kartica,ima li neko rjesenje za korisnike kao sto je ona?
можда да прво покушаш са скенирањем или Аутоматско ажурирање система у Техничким подацима у Дигиталним подешавањима.
Ако ово не успије онда једино DVB-C + картица.
Нисам ни ја (БЛ) до јуче имао РТС 3 и остале РТС канале у HD.
Те набројане канале имам и сваки нови се аутоматски убаци на крају листе.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2021, 22:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Zvornik!Ne znam cudno mi je to,objave na sajtu novi kanali za nase korisnike,evo konkretno objavili su za RTS HD,valjda bi to trebali svi imati.
Drug mi je korisnik Mtela i znam da on ima sve ove kanale:Rai,Balkan tv ,ras,Vox itd.
Planirao sam i ja preci na Mtel,ali sad kada su ostali bez Sk kanala,ne znam ni sam sta da uradIm,mozda i ostanem korisnik Elte!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2021, 22:41 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2019, 23:10
Postovi: 90
Мораш одрадити подешавање на свом ТВ/Рисиверу (ако постоје могућности!?) или Елту звати на интервенцију.
Ја имам те све канале.

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2021, 22:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
@zealeksandar76,nije druze nista od toga u pitanju!
Niko u Zvorniku nema ni jedan od tih programa,ajde jasno mi je za te lokalne tipa TV Prijedor,ali valjda bi svi trebali imati RTS HD,Rai ,Slo 2 i takve programe.
Mislim taj RTS je i onako 80% programa kodirano,ali su mi smijesne takve stvari i to na neki nacin pokazuje o kakvoj firmi se radi!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jan 2021, 23:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Mislim da sam negdje na sajtu vidio baš da frekvencija gdje su ovi kanali TVSLO 2,TVPrijedor,VOX i dr. nisu dostupni u svim gradovima.Inače,u Prijedoru recimo na jednom TV postoje smetnje na 562 MHz zbog toga što se poklapa sa zemaljskim signalom sa Kozare.Možda ti je RTS pri kraju liste zbog sortiranja kanala prema frekvenciji,inače bolje složeni kanali su ako se odabere LCN sortiranje.

Edit:Evo našao sam pdf od prošle godine,frekvencije 562,570 pa možda i 578 nisu dostupni baš svima
https://www.elta-kabel.com/slike/2020/0 ... 5-2020.pdf


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2021, 20:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 07 Jan 2017, 15:30
Postovi: 186
Lokacija: Banja Luka
Na HRT 3 već duže vrijeme šteka zvuk svakih 16 sekundi, ne znam je li još neko to primjetio, ali bio bi red da se to riješi Elta, da bar koliko-toliko uđete čisti u novu godinu. I da, sretna vam svima nova godina, nadam se da će nam biti bolja u svakom pogledu. Sve najbolje vam želim.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2021, 20:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
Kad se već prijavljuju nepravilnosti,eTV na sajtu front.elta-kabel.com jedva učitava,dok mobilna aplikacija radi bez problema.Ni SD kanal ne može da radi par sekundi,krene da baferuje i stane.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2021, 20:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 08 Dec 2016, 07:46
Postovi: 316
Sve HR kanale prebaciti u HD rijesen problem

Poslano sa mog SM-G985F koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jan 2021, 21:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 21 Dec 2012, 16:36
Postovi: 453
Basketball fan je napisao:
@zealeksandar76,nije druze nista od toga u pitanju!
Niko u Zvorniku nema ni jedan od tih programa,ajde jasno mi je za te lokalne tipa TV Prijedor,ali valjda bi svi trebali imati RTS HD,Rai ,Slo 2 i takve programe.
Mislim taj RTS je i onako 80% programa kodirano,ali su mi smijesne takve stvari i to na neki nacin pokazuje o kakvoj firmi se radi!


Nema zato sto ne funkcionisu frekvencije na kojima su ti kanali. U ostatku RS-a uglavnom funkcionisu. U Zvorniku ne.

Sto se tice dileme da li da predjes na MTEL... Ne pravi tu glupost, sad kad su ostali bez SK-a... Ja sam to uradio u martu i pokajao se nakon sto izgubise SK... jer je taj kanal i bio razlog zasto prelazim.

_________________
Volim zenske grudi, vise velike. Volim Salernitanu, Srbiju, Kinu i evropski dio Rusije. Volim jafu, bijelu kafu i seks jutarnji.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2021, 13:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Evo upravo sam sr vratio iz grada,bio sam u Elti da pokusam po treci put da vidim kakva je situacija oko raskida ugovora,mada iskreno ovaj put nisam ni insistirao na raskidu jer vise nema SK kanala na Mtelu a Arena na Totalu.
Pitam radnicu da li mogu raskinuti ugovor ukoliko se odlucim na to,kaze ne mozete vi ste pod ugovorom jos 8 mjeseci!
Ja se pozovem na to da su sada uvedeni ovi paketi usluga,3 km za karticu za drugi tv,i kazem mislim da imam pravo na rskid ugovora /
Ako nemam ,objasnite mi zbog cega?
Radnica kaze da su odlucili da ostaje osnovni paket od 19 km,tako da cu ja dobijati potpuno isti racun kao sto sam placao do sada.
Niko nije u obavezi da uzima dodatni paket a ni karticu za drugi tv.
Kaze mozete se zaliti ali necete nista dobiti.
Cijena je ista .samo dodatne 3 km za drugi tv ako zelite.
Odlucio sam da ostanem jos ovih 8 mjeseci,proci ce i to pa cu vidjeti sta dalje.
Mislio sam uzeti ovaj HD paket zbog Arena,ali vidim da ti uz njih"nakace'" i Pink paket koji niko ne bi uzeo sam!
Jedino nisam stigao da pitam,ako uzmem Hd paket da li se to tretira kao produzenje ugovora jos 24 mjeseca jer to ne bi zelio.
Ako neko zna kakva je situacija po tom pitanju,da ne idem opet u kablovsku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2021, 13:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1934
Lokacija: Prijedor
U redu je ako bi ostao osnovni paket kanala za 19 KM bez kartice za dekodiranje.Ako kanali u osnovnom paketu se opet budu kodirali,mislim da nemaju šanse onda protiv korisnika.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2021, 14:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Slazem se da je to fer ako ih ne budu kodirali,mada sumnjam .
Zaboravih pitati za ovaj Hd paket,na sajtu pise ugovorna obaveza 24 mjeseca.
Radije cu gledati Arene u Sd ,nego da produzim ugovor.
Rekla mi je za ovaj osnovni paket da nisam u obavezi da produzim ugovor ,da cu dobijati isti racun jos ovih 8 mjeseci i da nece povecati pretplatu za 5 km kako pise na sajtu!
E sad ne znam za ove pakete,ako uzmem Hd paket da li moram potpisati novi ugovor,jbg. uvijek zaboravim nesto pitati a ne da mi se sada ponovo spremati i otici do grada.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1153, 1154, 1155, 1156, 1157, 1158, 1159 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs