banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 09:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 1023 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Jun 2018, 15:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Dec 2012, 01:27
Postovi: 108
gishas je napisao:
Imam Eltinu kablovsku 15 godina, ne znam da je 5 puta bio neki nestanak slike. Prezvakana tema 101 put, zavisno od naselja do naselja i ugradjenih instalacija, takva je usluga pojedinih provajdera. Kome sta odgovara neka plaća i koristi, ovi likovi sto se bave prosvjecenjem ostalih su u najmanju ruku za analizu, naravno pod uslovom da nisu plaćeni od strane nekog provajdera.

Sent from my Samsung galaxy smartphone

Ja je imao 10 godina. Ne znam ni sam koliko puta se se desilo da nestane svih kanala. Da baš pred utakmicu određeni kanal nestane. O tumbanju rasporeda kanala da ne pričamo. Živim u gradu i u centru.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 15:57 
OnLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2194
Već sam sve napisao i imaš odgovoreno u mom ranijem postu, ako ti nešto ne odgovara onda tražiš bolje.

Sent from my Samsung galaxy smartphone


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 16:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Dec 2012, 01:27
Postovi: 108
Pa i našao sam :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 17:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Sep 2014, 13:01
Postovi: 294
lovely je napisao:


opaaa...baš u pravom momentu kada su utakmice! čekalo se na taj korak! za svaku pohvalu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 17:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4857
Jel radi ikome ova opcija ? Jel samo preko risivera ide ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 17:39 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Dec 2012, 11:23
Postovi: 69
ja sam poslao mail pa cekam odgovor..a nemam nikakav resiver, kod mene smart tv... zato sam i poslao mail da vidim kako to radi uopste


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 17:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Vjerovatno samo preko risivera, ne ide preko modula. Tako je bar kod Telemacha i ostalih koji odavno imaju opciju premotavanja.
Sad je ovdje nejasno je li Elta uvela premotavanje za sve kanale ili samo za utakmice odnosno BHT?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 18:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
miki977 je napisao:
lovely je napisao:


opaaa...baš u pravom momentu kada su utakmice! čekalo se na taj korak! za svaku pohvalu

Super stvar samo ja imam CAM modul a moja Sony Bravia HD nije SMART. Opet pitaću pa ćemo vidjeti. 8)

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 19:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3640
Je li i vama tiši ton dosta na BHT HD u odnosu na obični?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2018, 22:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 19 Jul 2016, 22:23
Postovi: 313
Nastavlja Elta od sebe žrtvu praviti. Sad im RTRS kriv što obmanjuju korisnike i na silu žele da ih zadrže. Posebno je tragikomičan dio, u kojem traže od poslanika da ih zaštite jer se neko usudio požaliti RAK-u na njihovu banditsku politiku. Još bi ih trebalo žaliti jer eto ne bi oni i ne misle tako, pa mi to umišljamo. A sve negativne komentare na fb stranici u roku od par minuta obrišu, ostavljaju samo one koji pljuju po svima a njih hvale. :roll: :roll:

Citiraj:
U prethodnom dopisu, od 7. 5. 2018, smo Vas obavijestili o tome da Radio televizija Republike Srpske (RTRS) vodi ciljanu negativnu kampanju protiv naše kompanije (Elta-Kabel d.o.o.) i od oktobra prošle godine do kraja maja ove godine, čak dvanaest puta, je objavljivala izrazito negativne priloge o našoj kompaniji. Cilj našeg pisanja je bio da Vas upozorimo na to kako se novac građana od RTV pretplate troši za ostvarivanje privatnih ciljeva (a ni danas nam nije jasno kakvih).


Pa sad malo po politicima i u stilu vrsnim boraca za prava građana

Citiraj:
Ne bismo Vam ni pisali da ovakav njihov postupak ne predstavlja primitivizam kakvom ne bi smijelo biti mjesta na javnoj RTV. Očito je da oni, nakon našeg pisma, smatraju da moraju na svakoga, ko digne glas i upozori na njihov negativan rad,da se obruše novim diskreditacijama i tako pošalju jasnu poruku javnosti: „Mi smo nedodirljivi, pogledajte kako ćete proći ako budete kritikovali takav naš rad.“


Pa onda, da im udjelimo, i svi se pretplatimo bez obzira ima li mogućnosti ili ne, jer su oni žrtve urote i zle RTRS, koja je umjesto njih na silu produžavala ugovore, i namjerno odugovlačila raskide ugovora.

Citiraj:
I dalje ćemo ih kritikovati sve dok ne prestanu to raditi, pa neka nas svaki dan „reklamiraju“ na televiziji RS, to je ogledalo njihovog rada, a ne našeg, jer smo stava da RTRS treba davati podršku privredi i razvoju Srpske, a ne pljuvati i rušiti firme koje grade državu i zapošljavaju njene građane.


A onda sami sebi pljunu u usta, jer dobro znaju da SK nije htio prodati prava ni po koju cijenu iako su članice AKOP-a, željele dati dodatni novac da sa RTRS-om kupe ta prava.(a Elta je član tog istog AKOP-a).

Citiraj:
Mišljenja smo da novac od RTV pretplate nisu trebali trošiti za obračun sa Elta-Kabel d.o.o, nego su ga trebali iskoristiti za kupovinu prava na prenos utakmica „Eurobasketa 2017“, da bi građani Srpske mogli da gledaju utakmice reprezentacije Srbije, kao što ih veliki dio nije mogao gledati.


Za RTRS je odavno sve rečeno, ali od ovolikog Eltinog poštenja mi se povraća. Pa nadmašiše RTRS, da ne kažem "potukoše do koljena" u tragikomici i dezavjuisanju građana. Za tolike godine nisu uspjeli naučili da neke stvari rade suptilnije kao drugi operateri.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2018, 05:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9225
faust79 je napisao:
CopyLeft je napisao:
Koji potencijal M:Tel-a ti vidiš? Nisu u stanju isporučiti stabilan jak net zajedno sa IPTV-om već ovako neslužbeno svi ćutke prihvataju da imaju jedno ili drugo nikako oboje zajedno. Kad prođe optika jednih ili drugih onda ćemo tek znati kakvi su potencijali do tada M:Teol-ove "nejake" parice nisu u stanju to odraditi. Čak su odlučili prebaciti fiksnu liniju preko Voip-a. Toliko o toj snazi. Meni to nije korak naprijed nego unazad. Kad kojim slučajem nema neta nemaš ni telefonskog signala. I naravno svaka kritika treba da je dobrodošla. Daleko je stanje kod nas od idealnog na obje strane. Uvijek ima mjesta za napredak ali zato mi moramo postati važan faktor ne neka priključena pripizdina kojoj možeš uvaliti staru tehnologiju iz "donjih mračajevaca". Voip-om M:Tel dobija veću maržu jer zarađuje jefitnijim pozivima a nama mauna kad nestane struje nemamo telefona.

Evo ja imam i iptv i net. I oboje je više nego stabilno. Da bi moglo biti jeftinije moglo bi.
Koliko plaćaš paket?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2018, 05:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9225
danijell je napisao:
Zašto je problem prebacivanje fiksne na VoIP?
Meni je veći unfall to što pojedinci na mtel voip imaju trzanje i dropovanje paketa pa prvih pola minute minut ne razumjevam šta pričaju...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2018, 06:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:20
Postovi: 449
CopyLeft je napisao:
Voip-om M:Tel dobija veću maržu jer zarađuje jefitnijim pozivima a nama mauna kad nestane struje nemamo telefona.


Na koji način elta realizuje priključak fiksne telefonske linije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2018, 10:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Dec 2012, 01:27
Postovi: 108
munja.alex je napisao:
Koliko plaćaš paket?

Open trio 60 km. I plus 4 km za još jedan tv.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2018, 10:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Dec 2012, 01:27
Postovi: 108
rato je napisao:
Nastavlja Elta od sebe žrtvu praviti. Sad im RTRS kriv što obmanjuju korisnike i na silu žele da ih zadrže. Posebno je tragikomičan dio, u kojem traže od poslanika da ih zaštite jer se neko usudio požaliti RAK-u na njihovu banditsku politiku. Još bi ih trebalo žaliti jer eto ne bi oni i ne misle tako, pa mi to umišljamo. A sve negativne komentare na fb stranici u roku od par minuta obrišu, ostavljaju samo one koji pljuju po svima a njih hvale. :roll: :roll:

Citiraj:
U prethodnom dopisu, od 7. 5. 2018, smo Vas obavijestili o tome da Radio televizija Republike Srpske (RTRS) vodi ciljanu negativnu kampanju protiv naše kompanije (Elta-Kabel d.o.o.) i od oktobra prošle godine do kraja maja ove godine, čak dvanaest puta, je objavljivala izrazito negativne priloge o našoj kompaniji. Cilj našeg pisanja je bio da Vas upozorimo na to kako se novac građana od RTV pretplate troši za ostvarivanje privatnih ciljeva (a ni danas nam nije jasno kakvih).


Pa sad malo po politicima i u stilu vrsnim boraca za prava građana

Citiraj:
Ne bismo Vam ni pisali da ovakav njihov postupak ne predstavlja primitivizam kakvom ne bi smijelo biti mjesta na javnoj RTV. Očito je da oni, nakon našeg pisma, smatraju da moraju na svakoga, ko digne glas i upozori na njihov negativan rad,da se obruše novim diskreditacijama i tako pošalju jasnu poruku javnosti: „Mi smo nedodirljivi, pogledajte kako ćete proći ako budete kritikovali takav naš rad.“


Pa onda, da im udjelimo, i svi se pretplatimo bez obzira ima li mogućnosti ili ne, jer su oni žrtve urote i zle RTRS, koja je umjesto njih na silu produžavala ugovore, i namjerno odugovlačila raskide ugovora.

Citiraj:
I dalje ćemo ih kritikovati sve dok ne prestanu to raditi, pa neka nas svaki dan „reklamiraju“ na televiziji RS, to je ogledalo njihovog rada, a ne našeg, jer smo stava da RTRS treba davati podršku privredi i razvoju Srpske, a ne pljuvati i rušiti firme koje grade državu i zapošljavaju njene građane.


A onda sami sebi pljunu u usta, jer dobro znaju da SK nije htio prodati prava ni po koju cijenu iako su članice AKOP-a, željele dati dodatni novac da sa RTRS-om kupe ta prava.(a Elta je član tog istog AKOP-a).

Citiraj:
Mišljenja smo da novac od RTV pretplate nisu trebali trošiti za obračun sa Elta-Kabel d.o.o, nego su ga trebali iskoristiti za kupovinu prava na prenos utakmica „Eurobasketa 2017“, da bi građani Srpske mogli da gledaju utakmice reprezentacije Srbije, kao što ih veliki dio nije mogao gledati.


Za RTRS je odavno sve rečeno, ali od ovolikog Eltinog poštenja mi se povraća. Pa nadmašiše RTRS, da ne kažem "potukoše do koljena" u tragikomici i dezavjuisanju građana. Za tolike godine nisu uspjeli naučili da neke stvari rade suptilnije kao drugi operateri.

Meni su juče na srpskacafe zabranili komentare. I to zato što sam na tu vijest u kojoj kukaju na RTRS napisao da ni Elta nije poštena.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2018, 17:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 03 Sep 2014, 13:01
Postovi: 294
pa i nije ti bio fer komentar...zašto nikada u računici ne objave šta mtel radi sa cijenama i ugovorima. prvo što gule sa cijenama, drugo na site objavljuju jedno a kad te stave na svršen čin sve je drugačije..sve je to politički naštimano..dobro svi znamo od kada i kako mtel i RTRS putuju!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2018, 17:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Jul 2017, 18:09
Postovi: 265
ma daj kakav mtel...još bi mi dialup koristili i ko zna koliko plaćali da nije bilo Elte i konkurencije...pratim njihov forum pa to je haos šta rade. srećom pa imamo izbora


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2018, 18:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
Mislim da ni ti ne vjeruješ u to što pišeš.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2018, 18:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4857
Ja razumijem da si na nečijoj strani, i da ih konstantno braniš, iako i sam znaš da to sve nije istina, ali pisati ovakve nebuloze je zaista smiješno.
Elta ima dobrih strana, to niko ne može osporiti, ali pisati da nije bilo konkurencije, mi bi i dalje bili na dial-up je zaista smiješno. Ne znam, možda radiš u Elti, pa ti je posao da ih braniš i po forumu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2018, 19:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Nema danas Elte od drugog poluvremena dok je igrala Argentina tako da placeni eltasi ne jedite govna. U poslovnici se ne moze stici na red od ljudi koji ukidaju "usluge"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1017, 1018, 1019, 1020, 1021, 1022, 1023 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs