banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 01:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Feb 2013, 03:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Jan 2013, 18:39
Postovi: 199
treba neko da javi Telemachu da Elta ne zamracuje signal Sport 1 tokom FA Cupa, a morala bi posto Sport 1 nema pan evropska prava iako ide slobodno na satelitu ima prava za Njemacku i Austriju, dok prava za Bosnu ima Sportklub i nosilac je prava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2013, 05:46 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 17 Feb 2013, 05:25
Postovi: 1
garry69 je napisao:
treba neko da javi Telemachu da Elta ne zamracuje signal Sport 1 tokom FA Cupa, a morala bi posto Sport 1 nema pan evropska prava iako ide slobodno na satelitu ima prava za Njemacku i Austriju, dok prava za Bosnu ima Sportklub i nosilac je prava.


Jesi ti neki advokat SBB?
Nemate vi iz SK ili SBB sta prijavljivati sve je tu legalno, vi ste u velikim govnima sad jos malo i gase vam firmu. http://teve.ba/article/13513/sbb-zloupo ... an-polozaj
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php ... _id=686492
http://www.politika.rs/rubrike/Ekonomij ... aj.lt.html
Polako pocela i pravda djelovati. Jos malo i na kraju ce svi imati SK u ponudi i necte se vise ponasati kao mafijasi.

Komentari ljudi iz Srbije o SBB ( Telemach) :

" A SBB je sigurno (makar delimicno) i politicka prica. Prvi vlasnik im je bio Soros, rade bez gradjevinskih dozvola, ucenjuju i otkupljuju manje operatere, pa je normalno da sad imamo monopol i pretplatu kao u Zagrebu (a duplo manje plate). A to sa manipulisanjem autorskim pravima na razne kanale je samo mehanizam za stvaranje ekstra-profita. Na kraju se sve obija preko ledja nas krajnjih potrosaca... "

Za one koji neznaju :
Total tv emituje na 50 % kanala iako nema uopste rijesena prava, a da ne govorim o srbijanskim kanalima koje emitujete na teritoriju BIH iako nemate prava. Sbb i Telemach prijavljuju 20 % korsnika i tako ubacuju kanale za male pare dok medjuvremeno prijavljuju sve ostale kablovske operatere koji prijavljuju sve korsnike. Dokaz presuda o zloupotrebi dominantnog polozaja, to radite vec godinama ali eto pravda konacno stigla 8)

Ovo je pocetak kraja SBB i Telemach-a, mislim da se moze ocekivati, da ce Mtel, Elta, Aneks, BH Telekom imati SK u ponudi cim sud zatvori kriminalnu firmu SBB-tELEMACH, koja iako krade na pravima nema ni da isplati redovne plate radnicima.

Inace ovo gore navedno ne zamracuje ni Mtel, Elta, Aneks ni jedan operater jer nema razloga da se ista zamracuje. Poz u Luxemburg gdje vam je i sjediste firme, da izbjegnete placanje poreza.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2013, 08:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Џеботе, пун форум Елтиних падобранаца. Него, ако ту пође да дјелује правна држава као и у Србији, и ви ћете да останете без фирме. :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2013, 09:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2012, 17:08
Postovi: 598
<Enter_name> je napisao:
Teško je na prvu reći, ali je vjerovatno problem u državi koju si izabrao prilikom prvog paljenja TV-a; ako si izabrao neku na kojoj nema podešavanja za DVB-C, ne gine ti reset TV-a...

Kralju,vidim da si "bog za kompjutere" po pitanju ovih jebada,arene 2,3,4 idu mi digitalno a arena 1 analogno ???


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2013, 12:04 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Avg 2011, 20:18
Postovi: 777
Ne kontam...zalio sam se onomad da mi nema Elte HD, ZDF-a HD i NatGeo HD na digitali....pa mi je sugerisano da pretrazim kanale na tom nosiocu, i nisam uspio da ih pronadjem....sinoc pretrazih ponovo komplet digitalu, i sad ih nema nikako...LG televizor...help


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2013, 12:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2012, 14:47
Postovi: 1820
Jbg kod mene je preko risivera

_________________
ПРАВДА ЗА ГРОБАРЕ

http://www.youtube.com/watch?v=zZ-pJJy71Rw

Све остало је историја!

ПРАВДА ЗА СОРY-A

ИСТИНА ЗА dzonija !!! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2013, 12:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2010, 20:20
Postovi: 678
nidjeveze je napisao:
Ne kontam...zalio sam se onomad da mi nema Elte HD, ZDF-a HD i NatGeo HD na digitali....pa mi je sugerisano da pretrazim kanale na tom nosiocu, i nisam uspio da ih pronadjem....sinoc pretrazih ponovo komplet digitalu, i sad ih nema nikako...LG televizor...help

Automatsko-kabal-potpuno pretraživanje tako je na mom LG-u,zemlja Švedska ili Finska


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2013, 13:55 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Avg 2011, 20:18
Postovi: 777
Moracu ponovo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2013, 18:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1860
Lokacija: Transilvanija
Bolje da nisi kupio taj televizor :evil:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2013, 21:28 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 17149
Lokacija: Q5HW+6W
A šta to konkretno ne valja na LG-u?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2013, 22:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
sinip je napisao:
Џеботе, пун форум Елтиних падобранаца. Него, ако ту пође да дјелује правна држава као и у Србији, и ви ћете да останете без фирме. :)


Ko o cemu, sinip o postenju i zakonu. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2013, 23:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Avg 2012, 14:47
Postovi: 1820
Pusti ti sinip-a i odgovori na moje pitanje na prethodnoj strani

_________________
ПРАВДА ЗА ГРОБАРЕ

http://www.youtube.com/watch?v=zZ-pJJy71Rw

Све остало је историја!

ПРАВДА ЗА СОРY-A

ИСТИНА ЗА dzonija !!! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 00:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
Dzoni vec sam odgovorio za CN, za ostale nemam pojma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 02:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 09 Jan 2013, 18:39
Postovi: 199
maroxi je napisao:
garry69 je napisao:
treba neko da javi Telemachu da Elta ne zamracuje signal Sport 1 tokom FA Cupa, a morala bi posto Sport 1 nema pan evropska prava iako ide slobodno na satelitu ima prava za Njemacku i Austriju, dok prava za Bosnu ima Sportklub i nosilac je prava.


Jesi ti neki advokat SBB?
Nemate vi iz SK ili SBB sta prijavljivati sve je tu legalno, vi ste u velikim govnima sad jos malo i gase vam firmu. http://teve.ba/article/13513/sbb-zloupo ... an-polozaj
http://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php ... _id=686492
http://www.politika.rs/rubrike/Ekonomij ... aj.lt.html
Polako pocela i pravda djelovati. Jos malo i na kraju ce svi imati SK u ponudi i necte se vise ponasati kao mafijasi.

Komentari ljudi iz Srbije o SBB ( Telemach) :

" A SBB je sigurno (makar delimicno) i politicka prica. Prvi vlasnik im je bio Soros, rade bez gradjevinskih dozvola, ucenjuju i otkupljuju manje operatere, pa je normalno da sad imamo monopol i pretplatu kao u Zagrebu (a duplo manje plate). A to sa manipulisanjem autorskim pravima na razne kanale je samo mehanizam za stvaranje ekstra-profita. Na kraju se sve obija preko ledja nas krajnjih potrosaca... "

Za one koji neznaju :
Total tv emituje na 50 % kanala iako nema uopste rijesena prava, a da ne govorim o srbijanskim kanalima koje emitujete na teritoriju BIH iako nemate prava. Sbb i Telemach prijavljuju 20 % korsnika i tako ubacuju kanale za male pare dok medjuvremeno prijavljuju sve ostale kablovske operatere koji prijavljuju sve korsnike. Dokaz presuda o zloupotrebi dominantnog polozaja, to radite vec godinama ali eto pravda konacno stigla 8)

Ovo je pocetak kraja SBB i Telemach-a, mislim da se moze ocekivati, da ce Mtel, Elta, Aneks, BH Telekom imati SK u ponudi cim sud zatvori kriminalnu firmu SBB-tELEMACH, koja iako krade na pravima nema ni da isplati redovne plate radnicima.

Inace ovo gore navedno ne zamracuje ni Mtel, Elta, Aneks ni jedan operater jer nema razloga da se ista zamracuje. Poz u Luxemburg gdje vam je i sjediste firme, da izbjegnete placanje poreza.

ko smo to mi?
ja samo imam problem sa vasom firmom, ni sa kim drugim :) srecom imao sam, vise nemam, ali volim da vidim kako padate, zato ostali i ne moraju da zamracuju ali se nadam da cete vi morati.
zasto ste lagali da imate manje pretplatnika?
zasto ste uvaljivali druge u vase lazi i zbog vas su i ostali izgubili sportklub?
smijesno je da ce propasti firma koju drzi jedan od najjacih fondova na svijetu, oni vjerovatno za dan obrnu koliko vi za godinu, pogledaj te pare

http://teve.ba/article/12728/sbb-telema ... a-u-regiji

SBB-Telemach grupa dobila je kredit od osam internacionalnih banaka u iznosu od 330 miliona eura za dalji razvoj usluga

nadam se da ce svi dobiti sportklub kanale, sem elte naravno, dosta ste jahali ovaj narod, doslo vrijeme da se pojede ono sto se pokakilo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 02:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3659
Lokacija: House of Pejin
dzoni97 je napisao:
@amadeuse Ima kanal koji se zove FOX SOCCERS koji prenosi englesku ligu,daj vidite za taj kanal bolje i to nego ESPN


šta ti to lobiraš da se ukine espn? espn je fenomenalan. američki fudbal, koledž košarka i hokej 24h, doduše ja ne gledam hokej ali basket prate stalno. posebno su dobre emisje pti i ono što ide svako jutro nakon around the horn.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 04:50 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 18 Feb 2013, 04:29
Postovi: 1
Kao i vecina NORMALNIH i postenih ljudi pokusao sam da NORMALNO gledam NORMALNE televizijske kanale na NORMALAN i prije svega posten nacin . I ... nikad nije uspijevalo . Krenulo je sa gasenjem hrta i pustanjem sportskog programa sarajevskih televizija sa slikom iz pretproslog vijeka i komentatorima iz srednjeg , a doslo je do gasenja Sport kluba i Fox-a . I svi ti kablovski operateri su prevare . Jedni imaju ovo , drugi ne daju ono , kod trecih mogu samo 2 televizora i to uz doplatu , 4. traze da kupis tanjir koji pokrije pola balkona , u privatnom aranzmanu kad kupujes antenu moras je postavljati na krov zgrade i busiti stolariju i razvoditi kablove po stanu kao u proslom milenijumu . I nikad , ali nikad MI potrosaci necemo moci imati NORMALNU ponudu kao u NORMALNIM zemljama posto ovdje nista nije NORMALNO . I ne znam zasto ocekujemo , kad u ovoj drzavi nista nije uredjeno , da bude uredjena kablovska televizija ? Poslije 12 godina patnje sa njima i skorasnjih fudbalskih zbivanja na temu korupcije , konacno sam im dohakao . Filmski i televizijski program na internetu , a sport koji sam gledao preko 20 godina sam batalio . NECU da gledam 22 konja koji primaju po 200 k nekih , bilo kakvih para sedmicno , a neki debeli mali azijat kuca na internetu iz 1 u 1 i smije se budalama koje vjeruju u neizvjesnost , borbu i fer plej fudbala . Tako da poslije dugih 12 godina Elti , sto se tice televizije , mogu reci laku noc .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 06:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5308
Lokacija: HEAVEN
nidjeveze je napisao:
Ne kontam...zalio sam se onomad da mi nema Elte HD, ZDF-a HD i NatGeo HD na digitali....pa mi je sugerisano da pretrazim kanale na tom nosiocu, i nisam uspio da ih pronadjem....sinoc pretrazih ponovo komplet digitalu, i sad ih nema nikako...LG televizor...help


Meni se to desavalo kad mi je bio slab signal... Signal mozes provjeriti na 192.168.1.100 (ako se ne varam), i onda ima jacina signala, i mislim da ako je ispod -5dB (tako nesto), onda je slab... Uglavnom, najlakse ti je zovnuti momke iz Elte da dodju provjeriti... Meni su provjerili svaki spoj, i na kraju dosli do toga da je na banderi bio los signal, pa su mjenjali nesto, i sad (da kucnem u drvo), sve radi...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 07:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
amadeus je napisao:
sinip je napisao:
Џеботе, пун форум Елтиних падобранаца. Него, ако ту пође да дјелује правна држава као и у Србији, и ви ћете да останете без фирме. :)


Ko o cemu, sinip o postenju i zakonu. :)

Ту си ти нешто дебело побркао, синко... Али ево, да се зна, једном за свагда:

- ја користим нелиценцирани софтвер
- ја користим крековане програме
- ја сам користио Це-Ес (сад не могу, стан нема поглед према југу)
- ја гледам ТВ са стримова на нету, кад ми треба
- ја скидам ствари са интернета којима неБиХ требао да имам приступ, па их дијелим кад треба
- ја имам гомилу нелегалне мп3 музике и филмова
- ја сам прелазио улицу на "црвено" (овде то не радим, опасно је по живот, мада има маса пацијената којима је то сасвим нормалан активност)
- ја сам заврнуо Рајфајзен за неке паре (и много ми је драго због тога)
- ако сам шта заборавио, извињавам се

Сад кад смо ово разјаснили...

Елта је пуштала у програм стране програме које је сама декодирала.
Елта је нелегално, читај пиратски, емитовала спортске догађаје.
Елта је фалисфиковала печат Поште
Елта је лагала о броју корисника па попушила за Спортклуб
Кад би вам дошла инспекција, колико нелиценцирамог софтвера би нашла по канецаларијама (у ствари боље је питање колико лиценцираног софтвеера би нашла). :)

И сад ти мени реци синко, о чему ти болан не био причаш овде?

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 08:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
Da, zaboravio sam i naravno o Elti, ljutoj rani sto ga boli cak i u tudjini pa ne moze ni tamo mirno da spava. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Feb 2013, 08:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Који си ти пацијент, па то је страшно... :)

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 68 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs