banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 17:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 978, 979, 980, 981, 982, 983, 984 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Jan 2018, 13:50 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Jul 2013, 18:19
Postovi: 59
Od jutros kod mene svi kanali koji su zakljucani tj pod karticom zatamljeni, a kartica je u risiveru, nisam je dirao, da li je kod jos nekoga tako?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2018, 13:51 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Jul 2013, 18:19
Postovi: 59
Piše samo da je kodirano?!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2018, 14:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Jul 2017, 18:09
Postovi: 265
rade nešto, zvala sam...neki je problem generalno, biće riješeno u toku dana


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2018, 17:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 1940
Lokacija: Prijedor
Poslao sam mejl tehničkoj podršci,u vezi nedostatka teletext funkcija u analognom sistemu na nekim kanalima,konkretno na Prvoj,O2 i RTS2...međutim ne reaguju uopšte.Pišem jer mi se starci žale,oni imaju jedan TV sa analognim tunerom pa se žale,dok kod kolege na Blicovoj analogiji sam vidio da ovakvi nedostaci ne postoje uopšte.Znam da je analogija iza nas,ali ako se nudi i dalje ta usluga,mislim da je red da se vodi računa koliko-toliko...a ako ne može neka se već jednom ukine da se svi digitalizuju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2018, 01:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2017, 23:37
Postovi: 422
Samo da pitam, zna neko kakvi su danas izvodjeni radovi u ulici Relje krilatice, na strani do Bulevara Živojina Mišića (Banja Luka)? Bio je mali bager koji je kopao i vidio sam da se postavlja bužir. Zna neko o čemu se radi?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2018, 09:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 14 Maj 2011, 18:21
Postovi: 240
Ne znam ima li veze sa tim bagerom ali znam da elta ovih dana radi na uvodjenju optike u tom dijelu Borika.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2018, 15:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Moram vas kritikovati neki dan kad je igrala prijateljsku SAD-BiH u 03:30 ujutro digitala tačnije uglavnom HD kanali i dobar dio SD kanala kao i Face TV SD nisu bili gledljivi od smetnji. Jel to znači da nakon 2 sata niko ne garantuje da se može bilo šta gledati. Ni HD arene nisu tada radile dok su SD radile normalno. Srećom sam juče gledao reprizu na Face TV. Nekako mi nije fora da sve fino plaćam a da se uzdam u streamove. Ako su nešto radili trebaju imati obzira za određene sadržaje. Ne treba uvijek valjda pisati peticije. Očekujem dobar signal u noći sa srijede na četvrtak na FACE TV. Neću se baviti teorijama zavjere. Valjda nikom normalnom ne smeta sportsko takmičenje a načina uvijek ima samo htio bih to gledati kao pretplatnik Elte ne kao streamer. Nek gleda svako šta mu drago ako postoji u ponudi.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2018, 18:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 08 Dec 2016, 07:46
Postovi: 316
u nedjelju 20h HAYAT HD i HAYAT TV su bili negledljivi od kockica uzas :( gledam Slucajevi X nemozes gledati


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2018, 22:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
CopyLeft je napisao:
Moram vas kritikovati neki dan kad je igrala prijateljsku SAD-BiH u 03:30 ujutro digitala tačnije uglavnom HD kanali i dobar dio SD kanala kao i Face TV SD nisu bili gledljivi od smetnji. Jel to znači da nakon 2 sata niko ne garantuje da se može bilo šta gledati. Ni HD arene nisu tada radile dok su SD radile normalno. Srećom sam juče gledao reprizu na Face TV. Nekako mi nije fora da sve fino plaćam a da se uzdam u streamove. Ako su nešto radili trebaju imati obzira za određene sadržaje. Ne treba uvijek valjda pisati peticije. Očekujem dobar signal u noći sa srijede na četvrtak na FACE TV. Neću se baviti teorijama zavjere. Valjda nikom normalnom ne smeta sportsko takmičenje a načina uvijek ima samo htio bih to gledati kao pretplatnik Elte ne kao streamer. Nek gleda svako šta mu drago ako postoji u ponudi.


Ma kako uopste smislis takve stvari? Kako? Reci mi, bas me interesuje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jan 2018, 17:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2846
CopyLeft je napisao:
Moram vas kritikovati neki dan kad je igrala prijateljsku SAD-BiH u 03:30 ujutro digitala tačnije uglavnom HD kanali i dobar dio SD kanala kao i Face TV SD nisu bili gledljivi od smetnji. Jel to znači da nakon 2 sata niko ne garantuje da se može bilo šta gledati. Ni HD arene nisu tada radile dok su SD radile normalno. Srećom sam juče gledao reprizu na Face TV. Nekako mi nije fora da sve fino plaćam a da se uzdam u streamove. Ako su nešto radili trebaju imati obzira za određene sadržaje. Ne treba uvijek valjda pisati peticije. Očekujem dobar signal u noći sa srijede na četvrtak na FACE TV. Neću se baviti teorijama zavjere. Valjda nikom normalnom ne smeta sportsko takmičenje a načina uvijek ima samo htio bih to gledati kao pretplatnik Elte ne kao streamer. Nek gleda svako šta mu drago ako postoji u ponudi.
Ne znam gdje zivis ja sam live tekmu gledao,slika just perfect

Sent from my SM-A720F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jan 2018, 21:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
Ma tehnicki problemi se dese, ali te teorije zavjere tipa, ako igra ova reprezentacija i ako je pun mjesec, temperatura vazduha 12,8 stepeni, vodostaj Vrbasa 265cm onda vi namjerno odete u centralu i "gnjecite" kablove kako bi mi imali losu sliku. Sta je sljedece? Neko ce vam svezati pertle na patikama da se ne bi bunili?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2018, 12:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
amadeus je napisao:
CopyLeft je napisao:
Moram vas kritikovati neki dan kad je igrala prijateljsku SAD-BiH u 03:30 ujutro digitala tačnije uglavnom HD kanali i dobar dio SD kanala kao i Face TV SD nisu bili gledljivi od smetnji. Jel to znači da nakon 2 sata niko ne garantuje da se može bilo šta gledati. Ni HD arene nisu tada radile dok su SD radile normalno. Srećom sam juče gledao reprizu na Face TV. Nekako mi nije fora da sve fino plaćam a da se uzdam u streamove. Ako su nešto radili trebaju imati obzira za određene sadržaje. Ne treba uvijek valjda pisati peticije. Očekujem dobar signal u noći sa srijede na četvrtak na FACE TV. Neću se baviti teorijama zavjere. Valjda nikom normalnom ne smeta sportsko takmičenje a načina uvijek ima samo htio bih to gledati kao pretplatnik Elte ne kao streamer. Nek gleda svako šta mu drago ako postoji u ponudi.


Ma kako uopste smislis takve stvari? Kako? Reci mi, bas me interesuje...

Па да вам услуга ради како треба, не би му на памет падале "теорије завјере"... :) Логично.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2018, 13:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:20
Postovi: 449
Mene uvijek fascinira kako osoba zaposlena u firmi koja naplaćuje polu-uslugu odgovara korisniku na pitanje ili konstataciju... valjda po pricipu što je usluga gora to smo mi arogantniji... ovo ima samo kod nas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2018, 13:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Jul 2013, 18:19
Postovi: 59
Problemi sa eltinim netom cijelo jutro na Starcevici...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2018, 15:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
corttex je napisao:

Mene uvijek fascinira kako osoba zaposlena u firmi koja naplaćuje polu-uslugu odgovara korisniku na pitanje ili konstataciju... valjda po pricipu što je usluga gora to smo mi arogantniji... ovo ima samo kod nas.


Mene uvijek fascinira kako bilo kakav tehnicki problem u ovoj drzavi zavrsi kao medjunacionalni...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2018, 17:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:20
Postovi: 449
Vas očigledno vlastiti tehnički problemi puno ne zanimaju ali ste puno više spremni za svakakva druga naklapanja...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2018, 21:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
Tehnicki problemi su normalna pojava u svakom poslu, dnevno u BiH ima barem po 5 pucanja optike kod operatara u BiH i to na primarnim trasama, jednom mjesecno nastanu problemi na glavnim backbone linkovima kod operatera koji su mnogo veci i od Elte, Mtela i Telekoma Slovenije zajedno. Jednom godisnje nastane probelm na nivou Level3, Cogent i ostalih Tier1 operatera.Kako znam? Po tome sto su servisi isprepleteni izmedju providera i naslanjaju se jedni na druge pa znamo kad je kod koga problem.
T-Com ima normalnu pojavu da moze raditi testiranja i radove na mrezi svaku noc bez da obavijesti kucne korisnike. I kod svih je to normalno, samo kod 5 ljudi na ovom forumu je teorija zavjere, Kineski napad, Americka ekspanzija, Ruski hakeri, SHB nacionalizam, chemtrailsi, HARP i ostale nebuloze.

Reci mi je li se osjecas bolje nakon svojih postova na ovom forumu? Ako je odgovor potvrdan onda mi je drago da imas barem takav vid satisfakcije...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2018, 21:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
А да се кандидујеш за неку политичку функцију, демагогија ти је на нивоу... :lol:

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2018, 22:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
Jok, nije mi to interesna sfera, a jesi ti probao za montera?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Feb 2018, 22:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
'Еби га, требао би, оно, болЕ уво корисника за проблеме на оптичкој кичми и тамо неким инфраструктурним објектима по бијелом свијету, то се прерутира док кажеш шта би ово, њих пати што сте користли каблове с пијаце за локалну мрежу. :)
И не, нисам никад пробао за монтера, то ми је испод нивоа.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 978, 979, 980, 981, 982, 983, 984 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs