banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1091, 1092, 1093, 1094, 1095, 1096, 1097 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Jul 2019, 19:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
Kod nas nedavno obogatili programsku semu sa Simic TV I TV BEL!Po meni pun pogodak ,uz RTS Kolo i RTS Muziku veselje ne prestaje!
p.s zaboravih se pohvaliti uveli i Vikom i sad kao nekom smeta sto ce poskupiti.Ima nekih ljudi koji idu tako daleko da bi gledali N.Geografiju,Fox i Sportklub,eto kakav smo narod!
Da ne bude da pametujem,da malo uozbiljim trenutno nisam u mogucnosti da promijenim kablovskog operatera pa se malo ovdje jadam.
Izvinite narode,odoh da ne smetam!
Kolooo koloo veselo rtsovo ,rtsovo ,rtsovo samo veselo!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2019, 20:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 08 Dec 2016, 07:46
Postovi: 316
Koda smo cigani pa da gledamo srot od kanala simic, bel tv, duga tv...zalosno sta se ubacuje! Da to cemu valja drzali bi ga ostali provajderi u regionu. Elta SEOSKA kablovska tv

Poslano sa mog SM-G975F koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2019, 20:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2017, 09:12
Postovi: 5998
Kanale koje emituju na teritoriji gdje Elta ima dozvolu ,po pravilu regulatora , mora imati u ponudi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2019, 21:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Nedostaje RTS 3 kad smo kod RTSova i zar još nisu podigli taj kanal na neki satelit? Vidim da je na satelitu u istom paketu sa ostalim RTS tematskim i takodje fali RTS Poletarac. Crnogorci imaju posebno Arena Sport 1 HD CG i Arena Sport 5 HD CG a za nas se u BiH kao ne isplati, moš mislit.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2019, 21:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4850
Sad će Arena pokrenuti još kanala, pa će doći i AS5 kod nas.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jul 2019, 23:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Ne znam kako neko može strpati RTS Muzika u isti koš sa Simić TV i Bel. Ne zna čovjek kako bi to nazvao. Možda nezanje, zbunjenost, odsustvo smisla za humor ili jednostavno pakost. Neka bolest svakako jeste. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2019, 08:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
Iz mog dugogodisnjeg iskustva u CATV zakljucak je da nikada se ne moze ugoditi apsolutno svima i da bilo koji kanal da se emituje uvijek se nadje neko ko prati taj kanal. Nema losih kanala, ono sto je nekome lose drugome je dobro. Ima samo manje ili vise gledanih kanala.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2019, 09:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 24 Sep 2015, 18:18
Postovi: 169
drug je napisao:
Ne znam kako neko može strpati RTS Muzika u isti koš sa Simić TV i Bel. Ne zna čovjek kako bi to nazvao. Možda nezanje, zbunjenost, odsustvo smisla za humor ili jednostavno pakost. Neka bolest svakako jeste. :D

Izvini doktore,nisam znao da ovdje ima i doktora koji preko monitora postavljaju dijagnoze drugima.
Samo da kazem @Amadeus slazem sa sa tobom ,svaki kanal ima svoju publiku,samo sto za mene Simic i Bel TV uopste nisu TV kanali i po meni nemaju nikakav kvalitet,ali postujem ako neko to gleda ovo je samo moj stav!
Sto se tice "doktora"cudi me da tako inteligentan nisi prepoznao moj sarkazam.
Nisam ja poredio kvalitet Simica i Bela sa RTS Muzikom,jer je to nemoguce zato sto ta dva kanala ne posjeduju nikakav kvalitet.
Mislio sam da kazem da uz Rts Muziku i kolo mozemo da zaigramo i zapjevamo od muke jer ne mozemo da dobijemo one kanale koje svi zelimo,ustvari bar vecina!
Ili da jos pojednostavim nisam nikada cuo da se neko odlucio da postane korisnik Elte ili bilo kojeg operatera zbog Rts muzike,i da je nakon tog saznanja odusevljeno otisao da potpise ugovor!
A znam dosta ljudi koji su presli na Mtel ili Total iskljucivo zbog Sportkluba.Oni koji ne vole sport uglavnom pitaju za N.Geografiju ,Fox i slicno.
Mislim da bar muzika nikada nije bila dostupnija i na internetu,evo samo Elta ima 22 muzicka kanala .
Svi mi volimo muziku,ali "doktore"znas ti i sam da su za izbor kab.operatera presudni neki drugi kanali!Ali ajde nek si ti meni objasnio da je RTS Muzika bolji kanal od Simica ,da mi ti to ne rece proveo bi zivot u neznanju!
Nek si mi rekao "doktore",sad svi vide koliko si intelektualno i u svakom drugom pogledu superioran u odnosu na mene ,a vjerovatno i ostale na ovom forumu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2019, 15:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Dobronamjeran savjet. Batali ti sarkazam i usluge ovog kablovskog operatera. Ni jedno ni drugo nije za tebe.
Nego, evo povecana brzina neta. Odlicno. Sad ce Viet raditi ko sat na full HD :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2019, 18:04 
OnLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 28 Mar 2017, 04:58
Postovi: 207
Mts optika plus viet tv na 3 uređaja je oko 61 km
Bolje to nego da ti je pola kanala blokirano.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2019, 18:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10447
Kod mene je Elta kabel kablovska, Elta net 20/1 plus Viet kojeg dijelim sa postanarom. Aplikacije Vavoo, Orion i MojaNet. Sve me košta 50. :) Back-up Satelitska antena risiver Wisi - Astra/Hotbird/Eutelsat i set top box DVB-T/ T2. To me ne košta ništa. Starci imaju Total Srbija i set top box DVB-T/ T2.
Koliko to onda košta optika u m:tel-u?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2019, 19:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
У мене такође Елта кабловска. ТВ ми не треба, а једино он је поскупио откад сам потписао уговор - са 12 сад је 19,40 КМ. Да ми пусте све канале на свијету мени то не вриједи више од 5 КМ - не пратим спорт, не гледам вијести, не слушам музику, не занимају ме серије нити документарци. ТВ ми служи да дјетету пустим цртиће, а тога на Елти има доста (око 10 канала).

Мени је битан само јефтин и релативно стабилан интернет. Кад сам прије 10 година потписивао уговор (тада само на 1 годину) имао сам брзину од 768/128 кбпс за 20 КМ. Данас имам 5 000/500 за 20 КМ. Да додам, а додаћу, још 5 КМ добио бих 4 пута бржи интернет. Ја задовољан већ 10 година... ма колико пута се десило да их желим послати у 3пм. :)

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2019, 21:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2425
Lokacija: 静かな丘
Cinestar tv dodajte oba titla ne ovaj lažne identifikacije što je sada

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2019, 22:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5853
Šta je poenta, stvarno ne znaš srpski?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2019, 22:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Равноправност, братство-убиство и тај рад...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2019, 22:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2018, 09:30
Postovi: 107
Zorge je napisao:
Mts optika plus viet tv na 3 uređaja je oko 61 km
Bolje to nego da ti je pola kanala blokirano.

Prijavi se za karticu i neće ti biti ništa blokirano..kad se gase kanali zbog autorskih prava gase se kod svih operatera - tu se već možeš žaliti raku :lol:
A paket sa na 3 uređaja, net 50/3 i fix tel i aparat itd za 50.20 km naspram tvojih 61 km...pa išlao sam i ja u školu :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Jul 2019, 23:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Nemoj porediti tu koaksijalnu uvredu sto se naziva internetom sa mtelovom optikom i pisljivih 10 KM manje

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2019, 08:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jun 2018, 09:30
Postovi: 107
nikola29_06 je napisao:
Nemoj porediti tu koaksijalnu uvredu sto se naziva internetom sa mtelovom optikom i pisljivih 10 KM manje

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2019, 08:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2014, 17:38
Postovi: 320
Lokacija: Ljubacevo
Basketball fan je napisao:
drug je napisao:
Ne znam kako neko može strpati RTS Muzika u isti koš sa Simić TV i Bel. Ne zna čovjek kako bi to nazvao. Možda nezanje, zbunjenost, odsustvo smisla za humor ili jednostavno pakost. Neka bolest svakako jeste. :D

Izvini doktore,nisam znao da ovdje ima i doktora koji preko monitora postavljaju dijagnoze drugima.
Samo da kazem @Amadeus slazem sa sa tobom ,svaki kanal ima svoju publiku,samo sto za mene Simic i Bel TV uopste nisu TV kanali i po meni nemaju nikakav kvalitet,ali postujem ako neko to gleda ovo je samo moj stav!
Sto se tice "doktora"cudi me da tako inteligentan nisi prepoznao moj sarkazam.
Nisam ja poredio kvalitet Simica i Bela sa RTS Muzikom,jer je to nemoguce zato sto ta dva kanala ne posjeduju nikakav kvalitet.
Mislio sam da kazem da uz Rts Muziku i kolo mozemo da zaigramo i zapjevamo od muke jer ne mozemo da dobijemo one kanale koje svi zelimo,ustvari bar vecina!
Ili da jos pojednostavim nisam nikada cuo da se neko odlucio da postane korisnik Elte ili bilo kojeg operatera zbog Rts muzike,i da je nakon tog saznanja odusevljeno otisao da potpise ugovor!
A znam dosta ljudi koji su presli na Mtel ili Total iskljucivo zbog Sportkluba.Oni koji ne vole sport uglavnom pitaju za N.Geografiju ,Fox i slicno.
Mislim da bar muzika nikada nije bila dostupnija i na internetu,evo samo Elta ima 22 muzicka kanala .
Svi mi volimo muziku,ali "doktore"znas ti i sam da su za izbor kab.operatera presudni neki drugi kanali!Ali ajde nek si ti meni objasnio da je RTS Muzika bolji kanal od Simica ,da mi ti to ne rece proveo bi zivot u neznanju!
Nek si mi rekao "doktore",sad svi vide koliko si intelektualno i u svakom drugom pogledu superioran u odnosu na mene ,a vjerovatno i ostale na ovom forumu!




@drug za tebe i jeste doktor, konstatovao je da nesto sa tobom nije u redu, a onda si ti sve to potvrdio svojim postom. Ti ne trebas koristiti Elta kabel, ali i nijednu drugu mrezu. Ti si previse dobar da bi zivio ovdje gdje mi svi ostali smrtnici.

_________________
------------


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jul 2019, 08:52 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1152
taj rts paket i jeste zamazivanje ociju zbog neuvodjenja kvalitetnih kanala


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 1091, 1092, 1093, 1094, 1095, 1096, 1097 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs