banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 16:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 119 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 18 Jul 2008, 20:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 01 Jul 2007, 18:08
Postovi: 302
Lokacija: ispod mosta
Idemo skupljati potpise za peticiju, hocemo xxx filmove od 1 iza ponoci na tv Simic :evil3:

_________________
ovo je moj grad,
to je ono sunce
sto me grije,
dusu moju mogu raniti
al' ne mogu ostati bez tebe...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 25 Jul 2008, 23:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
He he a u 9 ujutro na C1 nekad isao Talicni Tom...ko se toga sjeca? 8) e to su bila prava vremena, kad ti dan pocne sa Daltonima...
Gle opet ona emisija o uspjesima i planovima Gradske uprave...pa ovo ide pocesto... 8)
Da ne bi neka od ciljnih grupa promasila slucajno... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 26 Jul 2008, 00:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jan 2008, 12:57
Postovi: 298
sto se oni ne prodaju nekome,koji im je interes... ipak dozvole kostaju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 26 Jul 2008, 19:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 01 Jul 2007, 18:08
Postovi: 302
Lokacija: ispod mosta
opet su pojacali signal na 46.kanalu, s :roll: amo sto sumiii

_________________
ovo je moj grad,
to je ono sunce
sto me grije,
dusu moju mogu raniti
al' ne mogu ostati bez tebe...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 29 Jul 2008, 06:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Eh da i ja sam upratio da je frekvencija 46 pojacana, i to dobrano...imam neke informacije da se C1 sada bez problema vidi na jugu do Kotor-Varosi a na sjeveru cak i u nekim dijelovima CRO. :evil3:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 29 Jul 2008, 08:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 01 Jul 2007, 18:08
Postovi: 302
Lokacija: ispod mosta
taj 46. kanal uvijek varira, nekad po par dana se pojaca signal, pa padne. stvarno nemam pojma sta stalno prckaju po predajniku, ili je neki kvar il sta.. i ton nije cist, vec ima sumova

_________________
ovo je moj grad,
to je ono sunce
sto me grije,
dusu moju mogu raniti
al' ne mogu ostati bez tebe...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 28 Nov 2008, 07:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Nakon kratke pauze od izbora naovamo ponovo pocinje program na Simicu...danas je Prva sjednica Skupstine Grada...Filozofe, jesi namjestio signal i pripremio grickalice? :)

"Predsjednik Skupštine grada, Slobodan Gavranović zakazao je 1.sjednicu Skupštine za petak, 28.novembar, sa početkom u 10 časova.

Na sjednici će biti razmatrane tri tačke Dnevnog reda, i to prijedlog rješenja o imenovanju radnih tijela i to komisija: za pravna pitanja, za nagrade i priznanja, za vjerska pitanja, za nauku i naučno-istraživačku djelatnost, kao i Komisije za utvrđivanje prijedloga imena, naselja, ulica i trgovova, Komisije za prostorno uređenje, Komisije za finansije, za komunalne poslove,za invalidsko-boračku zaštit za zaštitu okoline, kulturnog i prirodnog nasljeđa, za mjesne zajednice, za ravnopravnost polova, te Komisije za mlade.Na sjednici će biti razmatran i Prijedlog rješenja o imenovanju Odbora za zaštitu ljudskih prava, društveni nadzor i predstavke, te Odbora za regionalnu i međunarodnu saradnju, Odbora za zdravstvo, Odbora za saradnju sa nevladinim organizacijama i drugim udruženjima građana.Odbornici će razmatrati i Prijedlog rješenja o imenovanju Savjeta za sport, Prijedlog rješenja o imenovanju Savjeta za kulturu, Prijedlog rješenja o imenovanju Savjeta za socijalnu politiku i socijalnu zaštitu, Prijedlog rješenja o imenovanju Savjeta za nacionalne manjine."

http://www.banjaluka.rs.ba/vijesti/news ... 8.novembra


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 29 Nov 2008, 14:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 07 Dec 2007, 17:57
Postovi: 111
Prenosili brazilsku fudbalsku ligu,za vrijeme rata prikazivali holivudske hitove i prije svjetske premijere,tj, svjetska premijera na Simicu. :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 03 Dec 2008, 00:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Aj ne podsjecaj me...kakav je to program bio tamo 96, 97, 98...Ludnica...prenosi Simic prvo Real-Valensija, pa onda kaze spiker, ostanite sa nama slijedi Lion-Monako, a potom holandska liga Roda-PSV...i sve to za jednu vece :lol: :lol: A kao slag na tortu, poslije svih tekmi S u 1...A filmovi po cijeli dan, taze iz video kluba...jos kad dan zapocne oko 9 ujutro uz Talicnog Toma jedno sat vremena...pa onda spotovi: Balkan Express, Petrogradski ludi djak itd itd...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 03 Dec 2008, 08:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1859
Lokacija: Banja Luka
Sad ce turnir u malom fudbalu, pa ce ici repriza reprize reprize... hehehehe


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 03 Dec 2008, 17:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 01 Jul 2007, 18:08
Postovi: 302
Lokacija: ispod mosta
ta nazovi televizija je trenutno bruka za grad banja luku

ono sto je tv simic radila prije 10 godina je iz danasnje perspektive nelegalno (mozda je i onda bilo, al se tolerisalo), i nije taj program bio njihova zasluga i rad, vec obicna kradja tudjeg programa...

sta je njihova zasluga uopste? cime su zavrijedli da ucestvuju u medijskom eteru banja luke?

_________________
ovo je moj grad,
to je ono sunce
sto me grije,
dusu moju mogu raniti
al' ne mogu ostati bez tebe...


Poslednji put menjao IloveBL dana 03 Dec 2008, 21:12, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 03 Dec 2008, 19:24 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Dec 2008, 22:24
Postovi: 13
Zar ta televizija još postoji?

_________________
Unite, unite Europe!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 03 Dec 2008, 21:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
IloveBL je napisao:
ta nazovi televizija je trenutno bruka za grad banja luku


Pa sad, da nisi malo pobrkao ovdje lonce i poklopce...nije bas bruka za grad Banjaluku vec za vlasnika televizije Vladimira Simica...Bruka za grad je ruzan park, propala ulica ili urusen kulturno istorijski spomenik, a ne bas necija tamo privatna televizija sa losim programom... 8)

IloveBL je napisao:

ono sto je tv simic radila prije 10 godina je iz danasnje perspektive nelegalno (mozda je i onda bilo, al se tolerisalo), i nije taj program bio njihova zasluga i rad, vec obicna kradja tudjeg programa...


Pa malo je nepojmljivo iz danasnjeg ugla posmatrati stvari koje su bile prije 10-15 godina pogotovo kad se uzme stepen tehnickih dostignuca...Prvih poratnih godina, kada je broj sat antena u gradu bio manji nego sto je broj LCD televizora danas, Simke je bio spas...onoliko utakmica za dzabe i jos "lokalizovano na srpski" :lol: da ne pricam o filmovima...A tek kad je neki miting na Trgu Krajine, a ono samo Simke gurnuo kameru kroz prozor..Fino se zavalis i gledas uzivo da se ne guzvas medju narodom, a ono tamo Bajaga, Riblja Corba, Galija i ko sve nije przio na tim mitinzima... 8)

IloveBL je napisao:
cime su zavrijedli da ucestvuju u medijskom eteru banja luke?


Odlicno pitanje za Kemal&co...C1 gotovo da uopste nema programa, ali oni sve to tolerisu...i nije to samo slucaj sa ovom televizijom, ima takvih u BiH jos...Ali taj Kemal&co tj RAK je u najmanju ruku "cudna" institucija... :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 03 Dec 2008, 22:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 01 Jul 2007, 18:08
Postovi: 302
Lokacija: ispod mosta
zar nema ono, procenat toliki i toliko domaceg programa, procenat domaceg programa u primetime,ili programa vlastite proizvodnje

ako ce da budu muzicka tv, onda nek oforme neke emisije vlastite produkcije,sms chat, top liste, intervjui sa muzicarima

nista ne znaci pustati stalno jedne te iste spotove, vec znam kad ce koji ici i u koje doba :lol:

mislim da to i jest bruka za grad, a kriv je cra sto nema normalne evropske propise pa svasta tolerise, ili ih neko podmicuje da svasta gledaju kroz prste :angry4:

_________________
ovo je moj grad,
to je ono sunce
sto me grije,
dusu moju mogu raniti
al' ne mogu ostati bez tebe...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 03 Dec 2008, 22:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
IloveBL je napisao:
zar nema ono, procenat toliki i toliko domaceg programa, procenat domaceg programa u primetime,ili programa vlastite proizvodnje

ako ce da budu muzicka tv, onda nek oforme neke emisije vlastite produkcije,sms chat, top liste, intervjui sa muzicarima

nista ne znaci pustati stalno jedne te iste spotove, vec znam kad ce koji ici i u koje doba :lol:

mislim da to i jest bruka za grad, a kriv je cra sto nema normalne evropske propise pa svasta tolerise, ili ih neko podmicuje da svasta gledaju kroz prste :angry4:


Eh daj boze da ti evropski standardi ikad zazive ovdje, jos pogotovo kod Kemal&co :lol:
Ali ne mislim da je bruka za grad, nije grad ni osnivac ni vlasnik ovog privatnog medija...Da je kojim slucajem u Tuzli, ne bi to bila bruka za Tuzlu, vec za vlasnika medija...Ko se moze potpisati na onakav ocaj...A gradska uprava je imala itekako koristi od Tv Simic, nisu mogli naci jeftiniju metodu da provrte one svoje promo-filmice pred izbore... :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 15 Jun 2009, 21:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 10454
Kakva uzivancija danas popodne na Simketu...neka emisija - Gunja voditelj, pravi se neka corba, nisam bas povezao, cini mi se na jezeru dole kod Roguljica, i cijelo vrijeme Gunja radi intervju sa Agom...loodilo...Aga i Gunja najvise neku specijalnu emisiju na C1 od Nove godine... :lol: :lol: :lol: Pokusah to zamisliti, ali mi nije poslo za rukom :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 15 Jun 2009, 22:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2009, 13:46
Postovi: 2437
Lokacija: Bandza Luka
E jbm ga nisam gledao...... A dobar je Simke samo da kazem.... Po cijeli dan pice Alogia, Leb i Sol i Donna Ares..... :lol: :lol: :lol:

_________________
Ja sam Sotir zvani đubre,stara majko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 15 Jun 2009, 22:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Maj 2009, 16:34
Postovi: 1091
Lokacija: Lociran sa kriglom u ruci :)
drug je napisao:
Kakva uzivancija danas popodne na Simketu...neka emisija - Gunja voditelj, pravi se neka corba, nisam bas povezao, cini mi se na jezeru dole kod Roguljica, i cijelo vrijeme Gunja radi intervju sa Agom...loodilo...Aga i Gunja najvise neku specijalnu emisiju na C1 od Nove godine... :lol: :lol: :lol: Pokusah to zamisliti, ali mi nije poslo za rukom :lol: :lol: :lol:

Ko zna kad je to snimano... kad najavljuju emisiju poslije Nove god. :wink:
Što reče Shabban, oni non-stop puštaju isto. Kanal repriza... :)

Ili nam Simić postaje ozbiljna TV kuća sa dugoročnim planiranjem programa. :D

A nekad je to bila TV... posebno poslije 1 :lol: a imali su i jak sport. 8) To je bilo daaaaaaavno...

_________________
majstor je napisao:
e jebem mu mater ja kad otvorim ovaj poznatebanjalucanke.com pise mi da je ta stranica for sale kao za prodaju i nema nista tu za download!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 16 Jun 2009, 16:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3623
Lokacija: Roma
Sinoć su prikazivali onaj ulični basket, da čujete samo tog komentatora :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Televizija Simic
PostPoslato: 16 Jun 2009, 16:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2009, 13:46
Postovi: 2437
Lokacija: Bandza Luka
Nego danas vidjeh i Bel poceo pustat Alogiu i Osvajace..... Predlazem vlasniku Simica da ih tuzi zbog kradje programske seme :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Ja sam Sotir zvani đubre,stara majko


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 119 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs