banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 17:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2602 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 131  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 18 Jul 2018, 20:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Ако ћемо реално у првих 10 га скоро није ни било. Тема су мигранти... То не умањује чињеницу да нас има доста који волимо погледати ватерполисте.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 18 Jul 2018, 20:48 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
nema veze sta je bilo..porazavajuce je sto ljudi cak priznaju da gledaju taj dnevnik :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 18 Jul 2018, 20:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Зашто не би људи гледали централну информативну емисију јавног сервиса? То је пракса свугдје у свијету. Свугдје у свијету јавни сервис је палица власти... Није то наш ексклузивитет.

Само што је ове друга ствар проблематична. Прекинеш утакмицу 10 минута прије краја и бар да понудиш алтернативу да је наставак на другом програму или кажеш гледаоцима на почетку меча да неће до краја одгледати исти... е то је проблем.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 18 Jul 2018, 21:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1236
Ovako izazivaju ljutnju građana. Dnevnike i slične emisije ne treba uopšte gledati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 21 Jul 2018, 23:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Ja vec godinama ne gledam njihov Dnevnik. Desi se nekad da se zajebem u nadi da su prestali sa mrcvarenjem i kad vidim da nisu prebacim na RTS-ov Dnevvnik. Ionako me vise briga sta se desava u Srbiji negoli ovdje s obzirom da se ne sjecam kad samzadnji put cuo rijec "fabrika" na RTRS-u, osim "naravno" hidro i termo elektrana, dok u Srbiji malo-malo pa neka fabrika. U naslovi.net svaki dan kucam rijec "fabrika" i gotovo svaki dan uvijek nesto novo nadjem dok ovdje na RTRS-u i inace na nasim portalima i pod sekcijom "ekonomija" vidim cistu politiku i nista novo. Od investicija "samo" putevi i obnavljanje starih elektrana i prezentaciju toga kao novu investiciju. Kao da je ovo 1996. I puteve smo jos tada trebali graditi. O integraciji u Evropu i sirenje na postkomunisticke zemlje se jos tada govorilo, ako ne i nekoliko godina prije, kao i za vrijeme komunizma. Mogli smo odmah poslije rata samo sto oni koji nas vode nemaju za to osjecaj ni dan danas. Ja licno EU kakva je sad cak prezirem, ali njihova nacela, modernizaciju 90 posto potpuno razumijem. Prije svega u sektoru tehnologije, modernih zakona u duhu sadasnjosti i buducnosti, demokratskih standarada u pravu i sve ono sto je postojalo i prije WW2 samo sada mnogo modernije i naprednije nego tada. Ukratko vise prakticnosti, manje prezentacije EU kao necega sto se mora jer ne mora se, dok sama pravila su uvijek dobro-dosla.

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 22 Jul 2018, 10:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
То што ти не гледаш њихов дневник, апсолутно није никакав аргумент. Али на основу осталог написаног, контрадикторан си. Не гледаш дневник, али знаш да нема прилога о фабрикама, постројењима, производњи.

Самим овим примјером контрадикције заправо показује се колико си компетентан да о датој теми пишеш.

Како бих ти само приближио колики је ниво контрадикторности, наводим баналан примјер.

Жуту лубеницу никада нисам у животу пробао, али црвена је много здравија и боља...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 22 Jul 2018, 11:01 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
pise nebuloze ali djelimicno je u pravu...njihov dnevnik je cisto ispiranje mozga i za one koji jos zive u devedesetim...svaka cast onima koji to mogu gledati ali ja i pored dobre volje ne izdrzim duze od najave jer je ono zlocin nad novinarskom profesijom...kao sto sam vec rekao zali boze takse,vise mi je zao ovog dijela koji ide za rtrs nego za federaciju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 22 Jul 2018, 20:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 19 Jul 2016, 22:23
Postovi: 313
Pa kad ti je toliko zao tog dijela, zašto je ne odjaviš? Odavno smo prežvakali temu kako i šta, lijepo odjaviš i nije te briga. Meni ovo više liči kad svi pljuju, daj da i ja (ne ulazim u opravdanost niti razloge). Kako god okreneš, politika je ku**a. Stvari treba sagledati iz više uglova (pa i onih propagandnih i nekritičkih) a valjda svi imamo svoju glavu da vidimo realno šta je i kako je. Na to ne može uticati niti jedna bajka niti sa RTRS-a niti sa BN-a, a ni sa bilo kog drugog medija. Svi znamo kakva nam je stvarnost, za to nam ne treba tv da nam kaže.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 23 Jul 2018, 13:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1236
rato je napisao:
Svi znamo kakva nam je stvarnost, za to nam ne treba tv da nam kaže.

Pa ne znam baš da li svi znamo. Imaš ogroman sloj starog stanovništva koje slabo ili nikako više ne izlazi iz kuće i koje vjeruje svemu onome što čuje na televiziji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 23 Jul 2018, 13:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 16:55
Postovi: 5858
I onda samo izađu na izbore :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 23 Jul 2018, 14:55 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Jun 2018, 14:48
Postovi: 52
pejas je napisao:
rato je napisao:
Svi znamo kakva nam je stvarnost, za to nam ne treba tv da nam kaže.

Pa ne znam baš da li svi znamo. Imaš ogroman sloj starog stanovništva koje slabo ili nikako više ne izlazi iz kuće i koje vjeruje svemu onome što čuje na televiziji.

Nažalost to je velika većina koja uključuje stariju populaciju, a mladih još malo pa nestalo...podigneš im penziju za 2%, napraviš malo puta, održiš koji parastos i svi srećni! glasovi se samo nižu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 23 Jul 2018, 16:08 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
Никац од Ровина je napisao:
То што ти не гледаш њихов дневник, апсолутно није никакав аргумент. Али на основу осталог написаног, контрадикторан си. Не гледаш дневник, али знаш да нема прилога о фабрикама, постројењима, производњи.

Самим овим примјером контрадикције заправо показује се колико си компетентан да о датој теми пишеш.

Како бих ти само приближио колики је ниво контрадикторности, наводим баналан примјер.

Жуту лубеницу никада нисам у животу пробао, али црвена је много здравија и боља...

Pa dobro pogledam "jednom u 100 godina" njihov Dnevnik i opet "jednom u 100 godina" i vidim isti stil. To i ne racunam jer to je "jednom u 100 godina".

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 23 Jul 2018, 17:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Опет фулаш. Сигуран сам да имаш мање од 100 година.

Једноставно, контрадикторан си. Причаш о нечему, о чему или немаш појма или свјесно тролујеш. Трећа опција не постоји.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 26 Jul 2018, 12:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2012, 13:24
Postovi: 1109
https://www.youtube.com/watch?v=hdkKy7oUHMg

_________________
Pravda za Davida!

http://www.youtube.com/watch?v=1TLFrWMYAns


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 26 Jul 2018, 15:31 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Помислићу да си ћелав у реал животу.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 28 Jul 2018, 22:54 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Okt 2013, 18:47
Postovi: 1153
zlocin prema vaterpolu je prenositi ga na ovakvoj slici i sa ovakvim komentatorima...na vodenim sportovima se tek vidi koliko je slika losa...zao mi ljudi koji nisu imali drugu opciju pa su morali gledati na rtrs


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 29 Jul 2018, 00:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2018, 22:44
Postovi: 698
Lokacija: Тамо ђе се спајају двије српске државе!
Свака част Драгиши.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 29 Jul 2018, 10:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Avg 2017, 10:37
Postovi: 1236
mark05 je napisao:
zlocin prema vaterpolu je prenositi ga na ovakvoj slici i sa ovakvim komentatorima...na vodenim sportovima se tek vidi koliko je slika losa...zao mi ljudi koji nisu imali drugu opciju pa su morali gledati na rtrs

Stvarno se nekad loše vidjelo, da li zbog odsjaja reflektora, ono je strašno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 29 Jul 2018, 10:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Postovi: 16725
Lokacija: У близини Обрен Вакуфа
Одсјај је сатр'о и на "хрту" на ДеВеБеу...

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ) :) Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: RTRS
PostPoslato: 29 Jul 2018, 10:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Dragiša je argumentovano vodio utakmicu. Tako treba.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2602 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100 ... 131  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: dejann i 30 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs