banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 16:50 Danas je 27 Jun 2026, 16:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479 ... 1193  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Jun 2013, 19:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2067
Bilo bi lijepo kad bi zvuk bio uskladjen na pink premiumu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Jun 2013, 23:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 709
Kakve su sanse da dobijemo 24 Kitchen? Zenski dio familije kuka kako komsinice na IPTVu i Anexu imaju ovaj kanal a navodno je njima veeeeoma zanimljiv :D
Ne vjerujem da je nesto posebno skup posto ga vec imaju pomenuta dva operatera...

_________________
To fight a demon you must become a demon yourself!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2013, 00:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9616
DIAB10 je napisao:
Kakve su sanse da dobijemo 24 Kitchen? Zenski dio familije kuka kako komsinice na IPTVu i Anexu imaju ovaj kanal a navodno je njima veeeeoma zanimljiv :D
Ne vjerujem da je nesto posebno skup posto ga vec imaju pomenuta dva operatera...

Šanse su slabe.
Vlasnik kanala 24 kitchen je Fox, a Elta je izbacila iz šeme oba Fox-ova kanala (Fox Life i Crime).


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2013, 10:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
EPG odlično radi na CNN-u.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2013, 11:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
Da evo bas gledam i sve mi izgleda korektno. Vremena uredna, eventi se uredno smjenjuju...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2013, 11:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 04 Feb 2013, 20:15
Postovi: 206
Jeste odlično EPG radi na CNN-u, nadam se da se to neće dugo testirati, pa da i na ostalim kanalima što prije imamo EPG, znam da neće baš moći na svakom vjerovatno, ali na većini i ovim bitnijim...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2013, 12:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Kad bi napravili saradnju sa Tvprofil.net-om imali bi EPG na skoro svim kanalima jer kod njih ima 90% kanala koje Elta-Kabel ima u ponudi. Na toj stranici u operaterima postoji i Elta-Kabel i bolji su puno od tvportal.rs-a jer imaju ponudu iz cijele regije i Evrope i opširniji opis filmova i suradnju sa Imdb-om.
http://tvprofil.net/epg/

Još jedna informacija KCN::3 testira teletext uskoro ga uvode. Mi to možemo vidjeti samo u analogiji jer ga nema u digitali.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Jun 2013, 23:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Je jebiga taman htio gledati Iskupljenje u Shawshanku na FTV-u kad ono NEMa SIGNALA totalTV ekran na Elti.
Sad jel do predajnika ili do Elte ne znam. :scrambleup:

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2013, 07:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 13:09
Postovi: 1711
Amadeus, kako ide EPG, ima li jos dobri vijesti, znas li okvirno kada bi moglo sve biti na mjestu, barem ove udarne kanale, na nasem govrnom podruciju?


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2013, 07:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
DIAB10 je napisao:
Kakve su sanse da dobijemo 24 Kitchen? Zenski dio familije kuka kako komsinice na IPTVu i Anexu imaju ovaj kanal a navodno je njima veeeeoma zanimljiv :D
Ne vjerujem da je nesto posebno skup posto ga vec imaju pomenuta dva operatera...

nisu samo žene u pitanju, i ja bih volio da imam taj kanal :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2013, 07:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Sep 2009, 11:40
Postovi: 1376
Vuk Mandusic je napisao:
Amadeus, kako ide EPG, ima li jos dobri vijesti, znas li okvirno kada bi moglo sve biti na mjestu, barem ove udarne kanale, na nasem govrnom podruciju?


Kad se sve istestira, kad proradi kako treba na svim prijemnicima onda ce se pustati dalje...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2013, 12:27 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2008, 20:02
Postovi: 61
@amadeus, da li se može ubrzati ubacivanje Pinkovih muzičkih kanala, mislim na Pink Music 2,3 i Pink n Roll ...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2013, 13:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Ako je 30 kanala onda bi trebali dobiti i Pink M, Pink Music 2, Pink Music 3, Pink Live, Pink Folk 1, Pink Folk 2, Pink Nostalgia, Pink Fashion i Pink "n" Roll. Taman ostane mjesta još za HRT 4 i još jedan kanal.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2013, 14:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Po čemu si zaključio da će ostati mjesta za dva kanala? Upoznat si sa bitrateovima Pinkova, pa si proračunao ili...?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2013, 14:26 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Avg 2011, 20:18
Postovi: 777
A de su tu pozicije za Sportklubove? :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2013, 16:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Pretpostavio sam. Malo sam se preračunao možda bude za 1 kanal ne dva. Otom potom. Reći će nam amadeus šta i kako može.

Mali off. Koga interesuje igra se prijateljska tekma BiH U-21 - Srbija U-21 na BHT-u. Himne fino poslušane bez zvižduka i normalno navijanje.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2013, 01:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2013, 08:16
Postovi: 388
nidjeveze je napisao:
A de su tu pozicije za Sportklubove? :)

Zaista uvode Sportklubove, ili je opet neka zajeb**cija?

_________________
...kme, kme, ... budžet...
Krađe koje su i slepci videli: Novi Pazar, Voždovac ...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2013, 07:00 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Puste želje...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2013, 10:56 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Avg 2011, 20:18
Postovi: 777
zajebancija...


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2013, 12:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Evo izgleda da su u Tuzli dobili sve Pinkove. Ne znam jesu li kod nas ubacivali. Evo sa jednog foruma:
Prikačeni fajl:
0130606-133717.png


Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
 [ 23857 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 473, 474, 475, 476, 477, 478, 479 ... 1193  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs