banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 22:30 Danas je 28 Jun 2026, 22:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 1006 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 25 Jan 2026, 19:12 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Dec 2022, 11:53
Postovi: 11
OK. Da li to znači da je HRT platio za prostor BiH pravo prenosa? Jer, na total BiH puštaju redovno prenose vaterpolo turnira. Ukoliko su kupili prava za teritoriju BiH, onda bi trebalo biti pušteno na svim provajderima ili ne???


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 25 Jan 2026, 19:21 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 2098
Lokacija: Prijedor
Na Totalu sport preko HRT2 ide sasvim normalno,osim LŠ i HNL.Skijanje,vaterpolo,tenis ide bez problema.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 25 Jan 2026, 19:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2503
Blokirano je sve od sporta sa HRT kod Supernove. Meni vise interesantno ovo za ostali sadržaj, blokiraju na RTS-u, a pustaju na HRT i jos nekim neBIH kanalima.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 25 Jan 2026, 19:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1333
gishas je napisao:
Meni vise interesantno ovo za ostali sadržaj, blokiraju na RTS-u, a pustaju na HRT i jos nekim neBIH kanalima.


To je zato što RTS traži da se blokiraju sadržaji na njihovim kanalima.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 25 Jan 2026, 19:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 2098
Lokacija: Prijedor
Po svemu sudeći,večeras samo korisnici Supernove neće gledati vaterpolo.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 25 Jan 2026, 19:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Dec 2022, 11:53
Postovi: 11
Kada dođe do realizacije kupovine ArenaSport kanala u BiH, da li će istoga dana Total BH dobiti AS kanale a MTEL Sport Klub kanale (rebrendirane ili ne svejedno) ili to ne zavisi jedno od drugoga?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 25 Jan 2026, 20:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2503
dejann je napisao:
gishas je napisao:
Meni vise interesantno ovo za ostali sadržaj, blokiraju na RTS-u, a pustaju na HRT i jos nekim neBIH kanalima.


To je zato što RTS traži da se blokiraju sadržaji na njihovim kanalima.
Sada ce pustiti finale za vaterpolo znalce i snajke koje samo finale gledaju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 25 Jan 2026, 20:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jul 2013, 18:28
Postovi: 4995
GARGANO je napisao:
Kada dođe do realizacije kupovine ArenaSport kanala u BiH, da li će istoga dana Total BH dobiti AS kanale a MTEL Sport Klub kanale (rebrendirane ili ne svejedno) ili to ne zavisi jedno od drugoga?


Kad dođe do toga, SK se gasi. Ali ko zna kad će to doći na red ..


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 25 Jan 2026, 20:50 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2962
Nije zatamnjeno..bravo

Sent from my ELI-NX9 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 25 Jan 2026, 23:15 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1749
Izgleda da su obavezni sada da objavljuju i dokument o trenutno aktuelnim akcijama, što je dobro...
Evo npr. na sajtu nigdje nema info da je aktuelna akcija 20% popusta na pretplatu za pakete usluga 6 mjeseci. Takodje, za prenos mob. broja u Supernovu, daju duple GB i nižu pretplatu.
https://www.supernovabih.ba/wp-content/ ... 1-2026.pdf


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 28 Jan 2026, 20:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2012, 19:52
Postovi: 2428
Lokacija: 静かな丘
Šta je ovo nestale mi Arene 5 i 6? Koje su im frekvencije na bivšrm Elta sistemu?

_________________
"Štetni i opasni mogu biti ljudi koji zbog svoje ograničenosti neograničeno
vjeruju u ispravnost svakoga svoga suda i zaključka." Ivo Andrić


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 29 Jan 2026, 11:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11107
Ima li još neko probleme sa Move aplikacijom? Ili se to samo kod mene nešto zdrndalo? :(


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 29 Jan 2026, 13:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1749
Sinoć oko 22h je pukla MOVE app, probleme prijavljuju i korisnici u Srbiji.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 02 Feb 2026, 17:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 2098
Lokacija: Prijedor
RTS 1 i RTS 2 idu u SD,iako su do sada bili HD.Degradiranje usluge traje konstantno...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 02 Feb 2026, 17:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 07 Jan 2017, 15:30
Postovi: 191
Lokacija: Banja Luka
Kad smo već kod degradiranja, ukinuli su sve Cinestar kanale i HRT 4, a to je samo ono što sam ja primjetio, možda ima još kanala koje su ukinuli. Da bar hoće da smanje cijenu kad već brišu kanale sa liste...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 02 Feb 2026, 17:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1333
To je vjerovatno neki backup sa mtela jer na IPTV je i dalje u SD.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 02 Feb 2026, 18:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Nov 2016, 23:29
Postovi: 2098
Lokacija: Prijedor
Mastazz je napisao:
Kad smo već kod degradiranja, ukinuli su sve Cinestar kanale i HRT 4, a to je samo ono što sam ja primjetio, možda ima još kanala koje su ukinuli. Da bar hoće da smanje cijenu kad već brišu kanale sa liste...


Ukinuli su kanale kojih nema na mtelu,usklađuju očigledno šemu u potpunosti sa mtelovom.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 03 Feb 2026, 16:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1749
Vidim konstantno rade nekakvu "migraciju" korisnika i kako oni to kažu "unapredjenje usluge" , a u realnosti se to nešto i ne vidi. Planiraju li oni nekakvo povećanje brzina interneta? S obzirom na cijene usluga, brzine bi trebale biti barem duplo veće...
Takodje, smiješni su sa ovim akcijama, 50% popusta na priključak za 2. i 3. tv tj. za rent CAM modula/STB-a/Move STB-a. Ali tako je to kad nemaju konkurencije...
I da, ako korisnik izabere za 2. i 3. TV da koristi MOVE Smart TV app umjesto Move STB-a, onda ne plaća mjesečnu rentu. Ma svaka im čast... Ali caka je u tome da ti mora doći serviser i instalirati/aktivirati Move TV app na dodatnim televizorima tj. da provjeri da li su televizori kompatibilni sa Move App. E Bože sačuvaj!

Inače, preselim ti ja u decembru DUO paket sa jedne adrese na drugu. Na prodajnom mjestu mi rekli da se to naplaćuje 20KM i da ću dobiti posebnu fakturu i račun za to. Hajde, ok. Da bih ja nakon preseljenja usluge, na Moja Supernova app primjetio da imam dodatno zaduženje od 40KM. Odmah sam ih pozvao i dobio odgovor da je to najvjerovatnije taksa za preseljenje usluge. Ali zašto 40KM?
Pišem žalbu i dobijem poziv sa objašnjenjem da je to taksa za preseljenje usluge ali ni oni ne znaju zašto je 40KM jer je ekipa izvodjača napisala "potrošni materijal iskorišten na novoj adresi za instalaciju usluge" .
A onda im napišem fin mejl gdje se pozivam na njihov cjenovnik u kome nemaju stavku "Preseljenje usluge" koju mogu naplatiti i odgovorno tvrdim da ekipa koja je realizovala preseljenje, nije imala potrebe vršiti dodatne radove na instalaciji jer je usluga već ranije bila u stanu. Tražio sam detaljno objašnjenje šta je naplaćeno 40KM?
Naravno, nikada nisam dobio objašnjenje a bez ikakve povratne informacije su stornirali dug od 40KM.
Eto, čime se oni bave i kakav je ovo cirkus od firme.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 04 Feb 2026, 16:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2840
Lokacija: BN (Serbian Republic)
Danas mi doslo na email od supernove da idu nove cijene usluga od Aprila.
Je li ovo sad ovaj paket Supet trio start sa 52.91 ide na 66.90 KM?
Jer mi tako sad stoji u njihovom obavjetenju da je cijena od Aprila za Super Trio start 66.90 KM
Plus se sad naplacuju dodatni televizori.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Supernova
PostPoslato: 04 Feb 2026, 20:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1749
Ajd' nemoj me zezat? Pa čime pravdaju to poskupljenje?
Trenutna cijena Super Trio Start paketa je 61,90KM, je l' moguće da će je dići na 66,90KM?

@lakisat Jesi ti siguran da koristiš Super Trio Start, da nije možda Super Move Trio start?
Dodatne priključke za tv su uvijek naplaćivali, samo što nekada imaju akcije za 2. I 3. TV pa ga daju gratis ili kao sada uz 50% popusta. Šta konkretno piše na obavještenju?


Vrh
  
 
 [ 1006 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs