banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 15:05 Danas je 22 Jun 2026, 15:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 874 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 09 Apr 2026, 21:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1747
Ma da, Alfa uz Pink, ipak su to brat i sertra.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 09 Apr 2026, 21:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1242
Lokacija: Banja Luka - Woking
Bas sam gledao ovaj Apollon. Ok je slika. Idu Elite i sve ostalo. Imaju i ovi EuroCinema kanali. Od kolege majka gleda samo Pinkove i ponekad RTRS. Postavili joj kucnu antenu u stanu i aktivirali app na Smart TV-u. Žena imala Trio kod Mtela i sada je uzela samo net. Njoj je ovo baš ušteda u odnosu na ono što je plaćala Mtelu, a žena penzionerka. Dosta ljudi će to skontati i otkazati uslugu operatera (naravno ko ne gleda sport). I kome ima neko reći i pomoći. Mnogo starijih ljudi gleda Pink ja mislim. Da ima neko podatak koliko ima Elita pretplatnika, mnogo bi nam bilo jasnije.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 10 Apr 2026, 11:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1332
NoSmoking je napisao:
Dodači su alfu i u mtelovu ponudu, eno je među prvim btojevima



Bila je i ranije tu samo negdje oko broja 80. Sad je prebacili na početak


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 10 Apr 2026, 12:59 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
Slika

Ovaj se ozbiljno sprda sa nama...

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 10 Apr 2026, 19:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
:lol: Jedino što mu je - mali nos. Trebao je biti veći obzirom na gnusne izjave Dine Konakovića u medijima proteklih dana. Zar nije bilo normalnije reći, skupo je i skinuti Pink iz programske sheme, nego valjati svu onu gomilu neizlječivog nacionalizma i mržnje i dodatno zagnojiti već dovoljno nađubren medijski prostor u BiH.

Raužičasti baron - već dvije decenije - total out.
Konaković ga prestigao za samo sedam dana. Dislajk za nosonju sa animacije.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 10 Apr 2026, 19:42 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Mar 2014, 12:23
Postovi: 69
Mr.Speed je napisao:
Bas sam gledao ovaj Apollon. Ok je slika. Idu Elite i sve ostalo. Imaju i ovi EuroCinema kanali. Od kolege majka gleda samo Pinkove i ponekad RTRS. Postavili joj kucnu antenu u stanu i aktivirali app na Smart TV-u. Žena imala Trio kod Mtela i sada je uzela samo net. Njoj je ovo baš ušteda u odnosu na ono što je plaćala Mtelu, a žena penzionerka. Dosta ljudi će to skontati i otkazati uslugu operatera (naravno ko ne gleda sport). I kome ima neko reći i pomoći. Mnogo starijih ljudi gleda Pink ja mislim. Da ima neko podatak koliko ima Elita pretplatnika, mnogo bi nam bilo jasnije.

I jesu li tu samo pinkovi kanali ili imaju i neki drugi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 10 Apr 2026, 22:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1242
Lokacija: Banja Luka - Woking
Na Apollon aplikaciji su samo kanali iz Pink grupacije. Pinkovi (Pink, Pink BH, Pink M...), Filmski(Pink Premium, Pink Comedy...) ,Muzicki (Pink Music, Bravo Music...) ,Narodna TV, Red TV... EuroCinema1,2,3,4, Pink pornjava (ima 8 kanala) i Elita 1,2,3,4. Imaju i neki Apollon kanali. Oko 70 je ukupno.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 10 Apr 2026, 22:35 
OnLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2020, 06:41
Postovi: 799
Sve je to smeće. Nekad upalim neki filmski kabal radi filma, čini mi se da je odnos filma i reklama 1:1.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 10 Apr 2026, 22:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1332
a kvalitet slike kao iz devedesetih (osim par kanala)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 11 Apr 2026, 20:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2008, 14:09
Postovi: 11105
Ovaj je potpuno odlijepio. :D

Slika


Mila majko, ko nama sjedi na funkcijama...Ovaj još o nekakvim "herojima" iz devedesetih. I sličnim bajkama. Kakvi su nam političari dobro je da nismo popili neki Hajmars ili Kindžal.

Tačno još nije kasno da se hvatamo - bar Slovenije.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 11 Apr 2026, 23:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1242
Lokacija: Banja Luka - Woking
U pravu si. Bježati dok se još može. Ovo ovde je prešlo sve granice.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 13 Apr 2026, 20:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1242
Lokacija: Banja Luka - Woking
Raspalio Zeks.Na Alfi isao film Povratak Žikine dinastije.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 13 Apr 2026, 21:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1332
to i jeste pink produkcija :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 14 Apr 2026, 11:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Mar 2026, 11:03
Postovi: 22
drug je napisao:

Slika







Чуј најхрабрија и најчаснија армија икад виђена? Које су то дроге, какве су то мјешавине. Плашим се, ако ова дрога сиђе међу народ ето нама опет крвопролића, зато поручујем Конаковићима, Исацима, Хелезима и осталим Зуканима у политици да ју ипак задрже само за себе. Јер тако, само они испадају кретени.

А што се тиче Митровића, видим да је преселио у Сарајево, значи, све ово је постало - сувише лично.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 19 Apr 2026, 23:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1242
Lokacija: Banja Luka - Woking
Dobih par dana kredencijale za ovu Apollon aplikaciju, pa da napisem neke utiske nakon ličnog koristenja. Nisam ovoliko gledao Pink u cijelom zivotu (par sati) :D
Probao sam na televizoru sa Android OS i Samsungu (Tizen OS).
Na Androidu radi sve odlicno. Pornjave više nema. Imaju 61 kanal trenutno u ponudi. Od nekih kanala kojih nema kod operatera su: Apollon 1,2,3 i 4, koji vrte filmove non stop i u HD su rezoluciji, kao i TimeOut koji je isto neki filmski kanal. Idu Elita 1,2,3,4 kanali koje apsolutno nisam mogao gledati 10 sekundi, jer je non stop neka svađa i to treba zakonom zabraniti :)
Programi se mogu vraćati unazad. Apollon video klub radi ok.
Na aplikaciji za Samsung je milion problema. Prvo programi se ne mogu vraćati. Drugo u Apollon videoklubu nije moguće "dobiti" titl osim ako nije onaj "naljepljeni". Odabere se srpski ali džaba :) Znači ko ima Samsung, mrka kapa.
Na aplikaciji za andorid telefon imaju i oni 360 elita kanali, gdje korisnik "okreće" sliku sa 360 kamere i traži koji kadar će da gleda a čuje zvuk iz te prostorije gdje je kamera.

Sve u svemu, ovo je za ove što prate Elitu top stvarčica. Imaju više nego kod operatera i to za manje para. I generalno sa video klubom je ok cijena za nekoga ko nece da plaća operateru televiziju, a za 8KM dobija videoklub i Pink kanale(filmovi, dokumentarci, muzika...).


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 20 Apr 2026, 08:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Feb 2021, 12:02
Postovi: 1332
TimeOut je kanal koji je bio samo na BH Telecomu i nigdje više, tj. Pink je taj kanal napravio kao ekskluzivu BH Telecoma.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 20 Apr 2026, 15:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1747
Ne vrijedi tih para ako nema "zabavnih" programa za nas odrasle...
Vidim da sada može da se gleda na 2 uređaja istovremeno, tj. na TV-u i na mobitelu/tabletu ili pc-u.

Nego, nije mi jasno koja je svrha kupovine Alfa TV ako sa njom nije dobio zemaljsku frekvenciju? Kablovski kanal je mogao i sam pokrenuti... Očito je ovo nekakav vid pranja para.
E jedino ako stvarno kupi i OBN pa onda i OBN postane Alfa TV.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 20 Apr 2026, 16:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1242
Lokacija: Banja Luka - Woking
Ja gledam na dva TV-a i mobilnom istovremeno :) Znaci tri uređaja trenutno. I zaboravih jos jedan bug za Samsung. Svako malo se izloguje sam, pa se mora password upisivati... Znaci bas je lose urađena app za Tizen.

Edit:
Mozda se izloguje zato što gledam na previše uređaja. Moram testirati :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 20 Apr 2026, 16:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2007, 02:36
Postovi: 1242
Lokacija: Banja Luka - Woking
I sta je još interesantno. Kada se uđe u podešavanje naloga na aplikaciji, pa "Paketi", tu pise "APOLLON30" a ispod cijena 6.77€. Da neće ružičasti baron podizati cijene? :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Pink TV kanali
PostPoslato: 20 Apr 2026, 16:21 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2020, 17:21
Postovi: 1747
Čisto sumnjam da će dizati cijenu jer je "tek" krenuo.
Vrlo vjerovatno se priprema da ponudi uslugu van zemalja ZB.


Vrh
  
 
 [ 874 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs