А компликованог човјека. неки дан ми причаш да Филипс већ годину или колико већ не може да ријеши проблем, и онда пар порука изнад напишеш:
Citiraj:
Problem na Philips televizorima i spornim fr sa modulacijom 128 i SR 6900, sad bi trebao biti rjesen.
Мало раније напишеш ово:
Citiraj:
Ko o cemu, sinip o postenju i zapadu.

Za tvoju informaciju, Philips vec godinu dana se nateze da rijesi problem sa SVIM svojim televizorima kada je u pitanju QAM 128 i SR 6900. I zamisli jos uvijek se nisu pomjerili s mjesta. Mozda jesi otisao sa Balakana, ali suplja prica je i dalje tu pa na kojem god jeziku pricao.

Е сад, ради се о врло једноставном питању на које можеш да даш једноставан одговор, јер нешто не мислим да сте ишли од корисника до корисника и ажурирали фирмвер на лицу мјеста. Значи, врло просто питање, ако те мрзи да договараш, реци болан ба, немој да се стидиш.

Иначе, знаш колико "горим од жеље" да причам са заступником Филипса за БиХ, мени овај овде "Замзунг" ради без проблема.

_________________
Зарада на интернету (Јесте, ја сам админ)
Najbolji Forex brokeri
Čiča iz Rogače je napisao:
Kad pobjedimo Doboj ćemo nazvati Obren Vakuf,usprkos tebi i Vulićki
Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade.

Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika.
Milion KM po radnom mjestu.