banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 17:42 Danas je 26 Jun 2026, 17:42

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 664  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 30 Mar 2017, 12:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
takodje sam cuo info za SK. Kum radi u mtelu, rece mi jos prije mjesec dana

samo nisam cuo da je iko rekao kad pocinju sa njim :D

Mozda prvog Aprila :D :D :D :D

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 31 Mar 2017, 10:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2014, 17:38
Postovi: 328
Lokacija: Ljubacevo
kumrs je napisao:
Nisam na Elti bio sam na mtel-u i mislim da vecih klosara nema sto su oni

Sent from my SM-G900F using Tapatalk



Vecih klosara od Elte nema nigdje na svijetu.... :glasses5:

_________________
------------


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 31 Mar 2017, 10:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2009, 16:50
Postovi: 193
Trenutno sam na Blicu i vise sam nego zadovoljan. Bio 4 godine na mtel u. Iskreno katastrofa korisnicka podrska nula ma ovi iz blica su 10 godina ispred. Nize cjene brzi net.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 31 Mar 2017, 10:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
Samo sto nije dostupan svugdje. Imaju dogovor sa Eltom i gdje ima Elta nema Blic.
I kao i Elta, zavisi koji dio grada, negdje super negdje lose.

Sent from my Z2 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 31 Mar 2017, 10:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2009, 16:50
Postovi: 193
To jeste nazalost fali jos koji operater! Pricam sa ljudima iz federacije imaju telemach kazu da je extra.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 31 Mar 2017, 10:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24013
Nema tu crno-bijelo. Mtel-ova podrška je problematična što su prije zaposlene maksimalno dvije-tri godine držali. Zbog ugovora. I neko taman stekne iskustvo i doviđenja. Ali se barem jave i nakon ponoći.
Mtel-ova podrška kada im se obratiš direktno na e-mail, to je druga priča. Ako im fino objasniš, odrade to. I dosta "komplikovanije" stvari.
Ali imali su i iz blica zanimljivih savjeta, ali su oni odavno drugačije organizovani.
Eltina podrška ostaje neprevaziđena. Ako ih dobiješ :) Mada nekada ljudi zažale što su ih dobili :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 31 Mar 2017, 19:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2067
kumrs je napisao:
Trenutno sam na Blicu i vise sam nego zadovoljan. Bio 4 godine na mtel u. Iskreno katastrofa korisnicka podrska nula ma ovi iz blica su 10 godina ispred. Nize cjene brzi net.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Brzi net ? Za 58 KM, iptv, telefon i opticki internet 60/30 u mtelu. 5 svjetlosnih godina ispred blica.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 31 Mar 2017, 19:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2009, 16:50
Postovi: 193
Dje zivis na lausu ne ide nemaju optike svugdje tako da je i 20 km sta vrjedi!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 01 Apr 2017, 14:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
Mtel je popravio podršku. Sada cak i automatski zovu da potvrdis da je problem rijesen.

Sent from my Z2 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 01 Apr 2017, 14:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2009, 16:50
Postovi: 193
Drago mi je da je tako mada jos nista ne ulazu u infrastrukturu znaci ako si dalje od 500 m od centrale ne garantuju za brzi internet

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 01 Apr 2017, 14:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jun 2013, 09:17
Postovi: 542
To jeste. Kod mene stalno pomalo opada attainable rate.

Sent from my Z2 using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 02 Apr 2017, 21:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
http://www.mtel.ba/single-article/3909

Pretrgli se :lol:

_________________
MANGA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 02 Apr 2017, 21:50 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2009, 16:50
Postovi: 193
HD kanale mogu isporuciti mozda za 10 % korisnika a ostalo nemoze bez kabla!!!

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 02 Apr 2017, 21:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6946
u prevodu...za standard pakete *urac


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Apr 2017, 15:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2372
Lokacija: Бања Лука
Mozda Premier ligu gledamo vec za vikend :wink:

_________________
Овдје само Борац Бања Лука!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Apr 2017, 18:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Mar 2016, 06:57
Postovi: 37
Imam novi stb, kad promijenim program malo stoji zamrznuto, ali korektno je radilo. Ali sad odjednom daljinski strajkuje.. nekad hoce nekad nece prebaciti, meni ne moze da se ukljuci. Sta moze biti problem?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Apr 2017, 18:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
iskljuci stb iz struje sacekaj minut pa ukljuci i vidi radi li...ako ne radi stisni dugme stb i ok zajedno dok stb dugme ne zasvijetli neprekidno i ukucaj 100 ili 101....ako i tad ne radi zgazi ga nogama


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Apr 2017, 18:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Sep 2009, 16:50
Postovi: 193
Mtel

Sent from my SM-G900F using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Apr 2017, 18:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Interesuje me sad ugledah na sajtu,
gratis usluga Open To Go i besplatna AXN videoteka?
Saobraćaj za gledanje Open To Go sadržaja se ne naplaćuje dodatno za korisnike m:tel mobilne mreže, niti im se oduzima od internet bonusa.
Jel ovo za stalno ili ima neka caka koju ne vidim?

_________________
MANGA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 03 Apr 2017, 19:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2010, 17:53
Postovi: 3885
Zavisi kako gledaš. Stvari koje možeš podvesti pod caku su sljedeće: ako odabereš da gledaš preko telefona, ne možeš u isto vrijeme da gledaš npr.na laptopu, već moraš čekati neko vrijeme da dobiješ mogućnost da se registruješ na drugom aparatu. Znači, samo jedna registracija na jednom aparatu. Druga začkoljica je što ti je na raspolaganju samo 20ak sranje kanala. Ja mislim da tu mogućnost malo ko koristi. A što se tiče prometa, to je sve kako je navedeno, kad si na 3g netu promet od televizije ti ne ulazi u ukupan promet.


Poslednji put menjao DaVinci dana 03 Apr 2017, 19:21, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269 ... 664  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs