banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 20:53 Danas je 27 Jun 2026, 20:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267 ... 664  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 28 Feb 2017, 15:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jan 2015, 20:57
Postovi: 209
Pozdrav,
Evo maloprije uključio TV i stoji mi poruka "FocusOn portal is loading... please wait." sve ugasio pa ponovo upalio i isto sve, da li je to do njih ili nešto rade pa je kod svih trenutno tako, ako neko zna o čemu se radi neka napiše da ih odmah ne zovem.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 28 Feb 2017, 15:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24013
Ili pusti da stoji tako, pa će možda i završiti :) Rade update... Ja maloprije to riješio tako što sam iskopčao iz struje STB, pa ga nakon pr minuta upalio. Prvo je odradio update softvera, pa onda bijeli ekran. Pa sam ovo gašenje morao još jednom ili dva puta odraditi dok nije proradio.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 28 Feb 2017, 15:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jan 2015, 20:57
Postovi: 209
Ae probaću i ja tako :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 28 Feb 2017, 15:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jan 2015, 20:57
Postovi: 209
Evo sad' sve radi kako treba, samo mi nije pisalo da je bio update software ili slično, uglavnom ima slike :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 28 Feb 2017, 15:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24013
Odlično, jer da si zvao call center još bi ti muzika svirala.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 28 Feb 2017, 17:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Neki global update je bio, većina je bila bez slike.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 28 Feb 2017, 22:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Ја могу само упалити/угасити ТВ и СТБ, тон смањити/појачати и тон укључити/искључити. Са каналима ништа не могу, апсолутно немам начина да пребацим канал. Имам само Српску...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 28 Feb 2017, 22:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
I dosta ti. Svakako furas taj grb :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 28 Feb 2017, 22:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Хаха...

Елем, морао се кабал чупати, сад ради све ОК. ;)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 28 Feb 2017, 23:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Sada moze i bht


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Mar 2017, 15:48 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Jul 2014, 12:23
Postovi: 26
Zna li neko o kakvom se to prelasku na digitalni sistem radi ? Danas zvali iz Mtela da me obavijeste da ce doci kolege 20 Marta da izvrse podesavanje parametara za to .


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Mar 2017, 20:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1985
Lokacija: Источно Сарајево
Dobićeš VoIP telefon. :)

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Mar 2017, 20:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Sta to znaci, jel to nesto dobro?

_________________
MANGA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 06 Mar 2017, 20:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10205
Njima jeste..tebi pitanje...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Mar 2017, 00:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Mrgud je napisao:
Zna li neko o kakvom se to prelasku na digitalni sistem radi ? Danas zvali iz Mtela da me obavijeste da ce doci kolege 20 Marta da izvrse podesavanje parametara za to .


U kojem dijelu grada živiš?
Ne dobijaš ništa posebno, samo se mijenja način na koji ti je uključen telefon.
Dakle nije više utičnica->spliter->telefon + ruter->STB nego utičnica->ruter->telefon + STB. Malo manje kablova po kući i to je to. Svi koji imaju ADSL ili IPTV i telefon će kad-tad preći na vobb, cilj je do kraja ove godine.
Voip je nešto drugo, mada se odnosi na istu stvar.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Mar 2017, 01:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1985
Lokacija: Источно Сарајево
VoIP je isto što i vobb, samo drugi naziv.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Mar 2017, 12:59 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Jul 2014, 12:23
Postovi: 26
Brčko naselje Grčica , šta će onda mijenjati i ruter da bi spojili telefon na njega jer kod mene je onaj HG530 a vidio sam da noviji ruteri imaju posebno za telefon izlaz .


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Mar 2017, 14:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
ZXHN H267N ima za dva voip telefona.

_________________
MANGA


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Mar 2017, 15:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Mrgud je napisao:
Brčko naselje Grčica , šta će onda mijenjati i ruter da bi spojili telefon na njega jer kod mene je onaj HG530 a vidio sam da noviji ruteri imaju posebno za telefon izlaz .


Nešto sumnjam da će ti samo zbog toga mijenjati ruter :oops: Javi šta ste odradili kad završe.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: m:tel IPTV
PostPoslato: 12 Mar 2017, 16:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jul 2008, 14:20
Postovi: 456
Ruter se mijenja ako nema port za priključak telefona a u to spadaju jednoportni modemi (ukoliko ih još ima u upotrebi) te Huawei HG 520 i HG 530 ruteri, a kako je kod tebe HG 530 sigurno će zamijeniti jer te ne mogu u suprotnom prebaciti na VoBB.


Vrh
  
 
 [ 13272 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267 ... 664  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs